Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970321 defa)

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #825 : 05 Ocak 2014, 19:55:55 »
hoşbulduk abi.. :)

zaten takip ediyordum da

yazmak anca nasip oldu

Zaten hemen kendini belli ettin
Kadro yazarak :)
Geç olsun güç olmasın ;)

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #826 : 05 Ocak 2014, 23:11:25 »
Kenan bugün 3 de 3 attı üç sayı çizgisi dışından.. bilmiyorum ne kadar çalışıyor buna ama çok çok kiritik onun açısından bu yüzdeler ve öz güvenle atması.. o boyda ve fizikte olup dış atışının istiktararsız olması demek onun elit seviyede 1 numara olamayacağı anlamına gelirdi..

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #827 : 06 Ocak 2014, 00:57:03 »
Kenan'ın Banvit deplasmanında da üçlük yüzdesi gayet iyiydi. Hatta Bojan'dan çok daha iyi bir yüzdeyle oynamıştı. Uygun pozisyon buldu mu harcamıyor. Bu onun adına çok değerli. Hücumda tek eksik yönü bir türlü adam geçemiyor. Topu yere vurup adam da geçse o zaman elit kategoriye koyarım Kenan'ı. Ama daha önünde alması gereken yol var.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2014, 00:57:52 Gönderen: Tolga Gümüş »
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı hsntkdmr

• Üye
« Yanıtla #828 : 06 Ocak 2014, 11:08:50 »
nando de colo diye tahmin etmiştim nedoviç diyorlar kim olursa olsun 1-2 oynayacak bi adam olmadan olmayacak gibi euroligde

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #829 : 06 Ocak 2014, 11:54:59 »
Nedovic olayı goygoymuş Cem abi açıklamıştı zaten de goygoy olmasa bile işin oluru da yokmuş ılla serbest kalması lazımmış zaten de dün Uğur Türker Fb Ülker de transfer harekatı eski defterleri açacak gibi duruyor dedi bu adam Kleiza,Tripkovic transferlerini herkesten önce duyurmuştu bakalım bu kez de tutturabilecek mi?
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #830 : 06 Ocak 2014, 12:13:35 »
Saras mı geliyor acaba?
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #831 : 06 Ocak 2014, 12:34:06 »
Saras sene başı bizi çok bekledi ama Obra tercih etmedi çünkü ayakları artık çok yavaşladı bire birde kimsenin karşısında duramıyor o yüzden sanmam olacağı varsa sene başında alırdık tabi ama yinede her an herşey olabilir:))

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #832 : 06 Ocak 2014, 13:34:49 »
Spor Dünyası ‏@sporistacom
BASKETBOL | #BBL ekiplerinden Royal Halı Gaziantep, Fenerbahçe Ülker'den Barış Ermiş'i transfer etti.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #833 : 06 Ocak 2014, 14:02:03 »
Açıkçası kadroda sadece yer işgal edip duran oyunculara karşı çok büyük bir tahammülsüzlüğüm var. Oyuna girmeden, topa değmeden takır takır paralarını almaları oldum olası sinir olduğum bir konu. Koç Barış'ı kadroda düşünmüyorsa gitmesi hem onun hem de bizim adımıza iyi bir gelişme. Ancak kadroda tutulacaksa da oynatılması lazım. Bu kulüp bu zamana kadar ne paralar yedirdi kenarda oturan oyunculara gerçekten acıyorum. Hem oyuncuya yazık hem de kulübe. Gidecekse hayırlısı olsun Barış adına. Takıma geldiğinde çok fazla sevinmiştim. Ancak bir türlü o eski performansını göstermek bir kenara yaklaşamadı bile. Yolu açık olsun...
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #834 : 06 Ocak 2014, 14:50:59 »
BASKETBOL | #BBL ekiplerinden Royal Halı Gaziantep, Fenerbahçe Ülker'den Barış Ermiş'i transfer etti.

Barış için iyi bir seçim olmuş abi en azından kendisine rol verilecek bi takıma gitmiş hakkında hayırlısı olsun...

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #835 : 06 Ocak 2014, 14:53:12 »

Hayırlı olsun, bence Barış'ı hoca düşünseydi zaten süre verirdi, Barış'ın da maalesef formayı kapmak için çok üstün bir çaba sarfettiğini göremedik/hissedemedik. İki taraf için de en iyisi buydu bence. Kendisine teşekkür ederiz.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #836 : 06 Ocak 2014, 15:01:23 »
Hayırlı olsun, bence Barış'ı hoca düşünseydi zaten süre verirdi, Barış'ın da maalesef formayı kapmak için çok üstün bir çaba sarfettiğini göremedik/hissedemedik. İki taraf için de en iyisi buydu bence. Kendisine teşekkür ederiz.
Barış geçen sene Bremer'ın yedeği olduğu için şikayetçiydi,şimdi yine Bremer'ın arkasında duracak ne değişti.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #837 : 06 Ocak 2014, 15:45:29 »
Kendime pay çıkartayım: aklın yolu bir

İNşallah yabancı transferi yapılsa da Türkiye liginde BERK UĞURLU kadroda olacaktır.

Açık söyleyeyim, eski yazılarımdan da bulabiliriz, şampiyn u20 kadrosundaki en özel oyuncular Berk, Kenan ve Metecan'dı. Üçü de bizde. Berk'in özellikle savunmada çok iyi işler yapacağına inancım tam. Kenan ile Metecan ise kerli ferli basketbolcu oldular başımıza çoktan :)

çok sevindimBarış'ın gitmesine, yolu açık olsun, iyi şanslar
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #838 : 06 Ocak 2014, 15:54:23 »
Yukarda bir arkadaş yazmış kenanın en büyük sıkıntısı adam gecemiyor olusu.
Aslında takımın en büyük sıkıntısı bu sanki. bo dısında istikrarlı adam eksiltebilen biri yok.

Bir de savunmada ne kadar gayretli olursa olsun bir sekilde geçiliyor. ayakları cok yavaş, bu düzeltilebilir birsey mi onu da bilmiyorum
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2014, 15:54:55 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #839 : 06 Ocak 2014, 16:36:11 »
Yukarda bir arkadaş yazmış kenanın en büyük sıkıntısı adam gecemiyor olusu.
Aslında takımın en büyük sıkıntısı bu sanki. bo dısında istikrarlı adam eksiltebilen biri yok.

Bir de savunmada ne kadar gayretli olursa olsun bir sekilde geçiliyor. ayakları cok yavaş, bu düzeltilebilir birsey mi onu da bilmiyorum

Valla o takım içinde halledilecek bişey..O da çalışır ama bir yere kadar..

Misal Gs ile oynarken gitsin CENK i savunsun..Arroyo yu almasın...Yada aynı şekilde olan birini..
HaBaBaM GüM GüM GüM