Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970217 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #870 : 06 Ocak 2014, 23:24:03 »
vay be her sene futbol takimi iciin saatlerce transfer beklerdik..

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #871 : 06 Ocak 2014, 23:32:09 »
Satoransky transferine karşı nötrüm ama sene sonunda NBA çıkışı olan iyi bir oyuncu almak daha mantıklı ve olası duruyor. Sene sonunda Miloş'u alıyoruz nasılsa 8)
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2014, 23:32:24 Gönderen: Kalathi kai faul »

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #872 : 06 Ocak 2014, 23:47:07 »
Satoransky he :)

Potansiyeline laf eden taş olurda,gördüğüm kadarıyla bu arkadaş kendini geliştiremiyo. kendsi hakkında 2 sene önce ne söyleniyosa şimdide aynı şeyler söylenbilir.

İnanılmaz atlet,saha görüşü oldukça iyi,penetresi kuvvetli,şutu vasatın altında,savunması kötü..

Atletizmini bi' kenara koyarsak Emir'e benzetmek mümkün 3 kısa pozisyonunda da oynayabiliyo..

İyi oyuncu olduğu kesin uzun vadede düşününce mantıklı bi transfer olabilirdi ancak kendisiyle uzun soluklu bi sözleşme imzalamak mümkün değil çünkü en geç 1,5 yıl içinde nba yapmasına kesin gözüyle bakılıyo.

Kafamda net olarak şöyle bi oyuncuya ihtiyacımız var diyemiyorum ya omar cook,jamon gordon gibi sağlam savunmacı ve organizyona yardımcı olacak bir PG yada Jimmy Baron,Lester Hudson gibi kendi şutunu yaratabilen bir SG bana mantıklı geliyo.Satoransky kafamdaki bu iki tarifede uymadığı için aradığımız adam diyemiyorum.

"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı vuralex10

• Üye
« Yanıtla #873 : 06 Ocak 2014, 23:48:49 »
Satoransky he :)

Potansiyeline laf eden taş olurda,gördüğüm kadarıyla bu arkadaş kendini geliştiremiyo. kendsi hakkında 2 sene önce ne söyleniyosa şimdide aynı şeyler söylenbilir.

İnanılmaz atlet,saha görüşü oldukça iyi,penetresi kuvvetli,şutu vasatın altında,savunması kötü..

Atletizmini bi' kenara koyarsak Emir'e benzetmek mümkün 3 kısa pozisyonunda da oynayabiliyo..

İyi oyuncu olduğu kesin uzun vadede düşününce mantıklı bi transfer olabilirdi ancak kendisiyle uzun soluklu bi sözleşme imzalamak mümkün değil çünkü en geç 1,5 yıl içinde nba yapmasına kesin gözüyle bakılıyo.

Kafamda net olarak şöyle bi oyuncuya ihtiyacımız var diyemiyorum ya omar cook,jamon gordon gibi sağlam savunmacı ve organizyona yardımcı olacak bir PG yada Jimmy Baron,Lester Hudson gibi kendi şutunu yaratabilen bir SG bana mantıklı geliyo.Satoransky kafamdaki bu iki tarifede uymadığı için aradığımız adam diyemiyorum.

Abi Bo'da şut yok, yani bu sene biraz hareketlendi yine (tabi Bo reyize laf eden taş olur), bu arkadaşı da YouTube'dan izledim yalan yok o kadar bilgili değilim. Yani güzel gözyaşı damlası filan bırakıyor penetreler filan da dediğin gibi iyi ama benim de dikkatimi çekmişti bir tane üçlük görememem o koca videoda.
"I'm not here to get the second place."

- Zeljko Obradovic

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
« Yanıtla #874 : 06 Ocak 2014, 23:55:39 »
Abi Bo'da şut yok, yani bu sene biraz hareketlendi yine (tabi Bo reyize laf eden taş olur), bu arkadaşı da YouTube'dan izledim yalan yok o kadar bilgili değilim. Yani güzel gözyaşı damlası filan bırakıyor penetreler filan da dediğin gibi iyi ama benim de dikkatimi çekmişti bir tane üçlük görememem o koca videoda.
Dediğm gibi Emir'e benziyo,en çokta şutu :) Bo ve Emir gibi rotasyonun ana parçalarnın şut sıkıntısı olduğu düşünülünce çok çok iyi savunmacı olmadığı sürece başka bi şut sıkıntısı yaşayan oyuncu hatalı transfer olur bence aynı şey De Colo içinde geçerli.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #875 : 06 Ocak 2014, 23:58:55 »
Dediğm gibi Emir'e benziyo,en çokta şutu :) Bo ve Emir gibi rotasyonun ana parçalarnın şut sıkıntısı olduğu düşünülünce çok çok iyi savunmacı olmadığı sürece başka bi şut sıkıntısı yaşayan oyuncu hatalı transfer olur bence aynı şey De Colo içinde geçerli.
çok iyi savunmacı değildir.
bende seninle birebir aynı düşünüyorum
oynatandan ziyade o kendi şutu dediğimiz mevzu bizim için bence ana sıkıntı
Ömer Emir hatta pozisyon hazırlanmadığı zaman  Kenan ve Bo nun da 3 sayıdan zayıf olduğunu düşündüğümüz zaman orada tek şutuna güveneceğmiz Melih kalıyor.

Calathes filan isteyen dostlar görüyorum o potaları dövdükçe bizde ona buradan söveriz :)
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2014, 23:59:40 Gönderen: Cem Ağrak »

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #876 : 07 Ocak 2014, 00:02:42 »
Şut olayına çok takılıyorsunuz bence. Bizim öncelikli ihtiyacımızın tempoyu ayarlayacak , takımı yönetecek bir oyun kurucu olduğunu düşünüyorum. Yoksa Karşıyaka'dan alalım Diebler'ı bitsin dertler.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
« Yanıtla #877 : 07 Ocak 2014, 00:07:56 »
çok iyi savunmacı değildir.
bende seninle birebir aynı düşünüyorum
oynatandan ziyade o kendi şutu dediğimiz mevzu bizim için bence ana sıkıntı
Ömer Emir hatta pozisyon hazırlanmadığı zaman  Kenan ve Bo nun da 3 sayıdan zayıf olduğunu düşündüğümüz zaman orada tek şutuna güveneceğmiz Melih kalıyor.

Calathes filan isteyen dostlar görüyorum o potaları dövdükçe bizde ona buradan söveriz :)
Calathes hakkında ben de senin gibi düşünüyorum abi başka bi yapı içinde ilk tercihleriden biri olur avrupada oyun kurucu olarak ama şu an bizim  aradığımız adam değil.Emir'e bişey olmasın diye dua edip Jimmy Baron gibi bi oyuncu almak bizim için hayırlı olabilir. :) Hem Calathes gelirse seneye Teo yalan olabilir :(

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #878 : 07 Ocak 2014, 00:10:25 »
Şut olayına çok takılıyorsunuz bence. Bizim öncelikli ihtiyacımızın tempoyu ayarlayacak , takımı yönetecek bir oyun kurucu olduğunu düşünüyorum. Yoksa Karşıyaka'dan alalım Diebler'ı bitsin dertler.

senin takımında o işi Emir yapıyor ve iyi yapıyor zaten Emir bu takımda iken ve alacağı süre de kesin olarak 30 dakika olacak iken şutu olmayan 1 oyun kurucuya da ihtiyac yok bence , ayrıca bu takım stabil oynamıyor oynayamıyor , bizim işimiz set oyununda bile tempo yapmak.
haa taibki hem oyun kursun tempo ayarlasın hemde şutu olsun diyorsak isim belli zaten :(

Çevrimdışı kmx

• Üye
« Yanıtla #879 : 07 Ocak 2014, 00:13:13 »
Obradovic'in aldığı adamlara bakın transfer yapmak için yapmamış hiç koçluk kariyerinde. Bu nedenle tren kaçalı çok oldu diyorum şahsi fikrim. Umarım bir şekilde buluruz buyout öderiz ve alırız ve takıma uyar ve katkı verir ve biz de F4 görürüz ama bana zor geliyor. De Colo'nun menejeriyle konuşuyorum sürekli bu sene Avrupa'ya dönmeyeceğini söylüyor hep

Çevrimdışı CanAndrea

• Üye
« Yanıtla #880 : 07 Ocak 2014, 00:17:40 »
İşin ilginç yanı bir hafta içinde iki farklı profilde oyuncunun ismi geçti Dixon ve Satoransky. Ne tür adam aradıgımıza hala karar veremedik sanırım ( İlgimiz doğruysa )
''This is joke''

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #881 : 07 Ocak 2014, 00:25:34 »
Satoransky'nin Videosunu izlediğimde bana saha içi duruşu, hareketleri, smaçları, potaya gidişleri hep Emir'i hatırlattı. Sanki Emir'in bir model düşük versiyonu gibi. :) Hakkında hiçbir bilgim yok. Kendisinin ACB istatistikleri şöyle: http://www.acb.com/jugador.php?id=BIP
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #882 : 07 Ocak 2014, 00:29:31 »
ne transfer hakkını çöpe atmak
ne de gelen adama sihirli değnek muamelesi yapmak
bu dönemde sınıf atlatacak adam bulmak çok çok zor.
bence isimsiz/cisimsiz/egosuz iyi savunmacı ve şutör bir isim gelse bizim için fazlasıyla yeterli
hatırladığım hiç bir dönemde ara transferde fark yaratan bir oyuncu alamadık. Ara transferde gelenlerin çoğu da sezon sonunda ayrıldı
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2014, 00:31:07 Gönderen: Okan Y. »
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı CanAndrea

• Üye
« Yanıtla #883 : 07 Ocak 2014, 00:58:50 »
Facebook'tan Can Pelistere sordum Satoransky işini, menajerinin yalanladıgını söyledi
''This is joke''

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #884 : 07 Ocak 2014, 01:18:50 »
Satoransky gelirse eğer şu mobil 5 olayının da iyice dibine vururuz herhalde çünkü pozisyonu için uzun bir isim Satoransky'de. Savunmada adam değişmeyi çok kullanıyoruz zaten Satoransky bu konuda elimizi oldukça güçlendirirdi.
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...