Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970239 defa)

0 Üye ve 67 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #900 : 07 Ocak 2014, 17:39:16 »
@erdem ;
o zaman ben karıştırmışım özür dilerim :(
drake ile ilgili tek bir şey bilmiyorum o yüzden susup dinleyeyim en iyisi

http://basketball.eurobasket.com/player/Drake_Diener/Banco_di_Sardegna_Sassari/36303
bu mudur kardeşim bahsedilen drake ?
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2014, 17:42:15 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #901 : 07 Ocak 2014, 17:48:22 »
@erdem ;
o zaman ben karıştırmışım özür dilerim :(
drake ile ilgili tek bir şey bilmiyorum o yüzden susup dinleyeyim en iyisi

http://basketball.eurobasket.com/player/Drake_Diener/Banco_di_Sardegna_Sassari/36303
bu mudur kardeşim bahsedilen drake ?
Aynen budur :) ikiside çok iyi oyuncu bana göre oyun kurucu arıyosak Travis,saf şutör arıyosak Drake Diener'i alalım :)
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #902 : 07 Ocak 2014, 17:49:08 »
Hidayet için Clippers muhabbeti var.
Yıldız oyun kurucusu Chris Paul'ü, omuz sakatlığı nedeniyle 6 haftalığına kaybeden Los Angeles Clippers, kadrosunu deneyimli bir oyuncu ile takviye etmek istiyor.
J.J. Redıck'in de sakat olması nedeniyle transferi bir an önce sonlandırmak isteyen Clippers yönetimi, milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu ve bir dönem Anadolu Efes'te de oynayan Sasha Vujaçiç ile ilgileniyor. Ancak koç Doc Rivers'ın yaptığı açıklamalar, Clippers'ın, Hidayet'i tercih etmeye daha yakın olduğunu gösteriyor. Rivers; "Hidayet'i her zaman çok beğendim. Şut atabiliyor ve 2 forvet pozisyonunda da oynayabiliyor" sözleriyle transfere yeşil ışık yaktı.
Milli basketbolcu geçen sezon sakatlıklar ve yasaklı madde kullandığı gerekçesiyle aldığı men cezası nedeniyle sadece 11 maçta Orlando forması giyebilmişti.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
« Yanıtla #903 : 07 Ocak 2014, 17:51:33 »
Hidayet için Clippers muhabbeti var.
Yıldız oyun kurucusu Chris Paul'ü, omuz sakatlığı nedeniyle 6 haftalığına kaybeden Los Angeles Clippers, kadrosunu deneyimli bir oyuncu ile takviye etmek istiyor.
J.J. Redıck'in de sakat olması nedeniyle transferi bir an önce sonlandırmak isteyen Clippers yönetimi, milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu ve bir dönem Anadolu Efes'te de oynayan Sasha Vujaçiç ile ilgileniyor. Ancak koç Doc Rivers'ın yaptığı açıklamalar, Clippers'ın, Hidayet'i tercih etmeye daha yakın olduğunu gösteriyor. Rivers; "Hidayet'i her zaman çok beğendim. Şut atabiliyor ve 2 forvet pozisyonunda da oynayabiliyor" sözleriyle transfere yeşil ışık yaktı.
Milli basketbolcu geçen sezon sakatlıklar ve yasaklı madde kullandığı gerekçesiyle aldığı men cezası nedeniyle sadece 11 maçta Orlando forması giyebilmişti.
Sasha Vujacic 10 günlüğüne Clippers ile anlaştı.Hidayet'te antremanlara çıkıyomuş galiba Clippers ile.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #904 : 07 Ocak 2014, 17:54:23 »
Aynen budur :) ikiside çok iyi oyuncu bana göre oyun kurucu arıyosak Travis,saf şutör arıyosak Drake Diener'i alalım :)
ben drake i tanımıyorum ama senin bahsettiğine göre bakarsak bizim 2 numara diyeceğimiz şaf şutörü ihtiyacımız daha önemli
kendi şutunu yaratma mevzusunda nasıldır ? yada Tripkoviç gibi illa boş pozisiyon mu hazırlamak lazım kendisine ?

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
« Yanıtla #905 : 07 Ocak 2014, 18:07:15 »
ben drake i tanımıyorum ama senin bahsettiğine göre bakarsak bizim 2 numara diyeceğimiz şaf şutörü ihtiyacımız daha önemli
kendi şutunu yaratma mevzusunda nasıldır ? yada Tripkoviç gibi illa boş pozisiyon mu hazırlamak lazım kendisine ?
Yok Tripkovic gibi seçici bi şutör değil el üstünden kaldırır atar, her şekilde şut atabilir ha müthiş isolation oynar kendi şutunu yaratırda diyemiyorum.Ama tek numarası perdeden yararlanıp şut atmak değil ondan emin olabilirsin.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #906 : 07 Ocak 2014, 18:37:50 »
Bizimle oynayacakları maçlar dışında Barış'ın başarılı olmasını isterim. Kiralık mı gitmiş, tamamen mi?

Kiralık deniyor.
Beko Basketbol Ligi takımlarından Fenerbahçe Ülker, Barış Ermiş'i sezon sonuna kadar Royal Halı Gaziantep'e kiralıyor.Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, Gaziantep ekibinin kendilerinden Barış'ı istediğini belirterek, "Bu transfere 'olur' verdik. Ancak henüz resmi sözleşme olmadı" dedi.     
Karakaş, Barış'ın Barcelona ile 9 Ocak Perşembe günü oynayacakları THY Euroleague maçı kadrosunda yer almayacağını, transferin yerine getirilmesi gereken prosedürler tamamlanınca gerçekleşeceğini kaydetti.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #907 : 07 Ocak 2014, 18:45:37 »
Yok Tripkovic gibi seçici bi şutör değil el üstünden kaldırır atar, her şekilde şut atabilir ha müthiş isolation oynar kendi şutunu yaratırda diyemiyorum.Ama tek numarası perdeden yararlanıp şut atmak değil ondan emin olabilirsin.

Gelsin :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #908 : 07 Ocak 2014, 18:50:24 »
David Logan diyolla!
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #909 : 07 Ocak 2014, 18:52:53 »
David Logan diyolla!
Kimler diyor murat hocam :)

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #910 : 07 Ocak 2014, 19:09:24 »
slm aleykum can dostum güzel insanlar

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #911 : 07 Ocak 2014, 19:12:39 »
I don’t think he will leave. He signed for two years last summer.
Yes but in Europe just after the first round of Last 16. I really don’t see him leaving Sassari for Fener.
Değerli dostum Emiliano told me :)

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #912 : 07 Ocak 2014, 19:13:43 »
Cem Abi , Emiliano saçmalamış bence :D

Fenerbahçe istesin bu arkadaşı , uçağı falan geçtim koşarak gelir İtalya'dan buraya.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #913 : 07 Ocak 2014, 19:17:28 »
Her istediğimizi alırız diye bir mantık yok yusuf.
6 aylık kontart teklif edeceksin misal niye gelsin abicim
Ayrıca bilgim yok dedi sadece fikrini söyledi yani saçmalama hakkı olabilir :)
Fikir onun sonuçta. . 8)
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2014, 19:20:53 Gönderen: Cem Ağrak »

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #914 : 07 Ocak 2014, 19:38:38 »
6 aylık dahi olsa gelir abi bence. Burada hiç bir şey yapmasa yine İtalya'da kontrat alabilecek bir oyuncu çünkü.
Neyse bence ihtiyacımız yok kendisine , Eurocup'ta başarılar :D