Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970425 defa)

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #975 : 09 Ocak 2014, 17:38:09 »
sınırsız yabancı alınsın, maç kadrosunda 6 türk bulundurma zorunluluğu gelsin.
4-5 takım avrupa'da başarılı olmak için 100 milyon euro'ya yakın para harcıyor,
sen yabancı sınırı koyup bu adamların harcadığı parayı çöpe yönlendiriyorsun federasyon olarak.

benim pek inancım yok ama galatasaray tarafı da bu kural değişsin diye bastırırsa kesin değişir
lobi işinde iyiler haklarını vermek lazım :)

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #976 : 09 Ocak 2014, 18:35:41 »
Ee son dakika bu sefer kaynak Nedim abi değil...Federasyon yabancı olayını değiştirmek için çalışıyor. Öncelik 6 yabancı oyuncunun da kadroya alındığı ve şimdiki gibi 3'ünün oynadığı bir sistem. ikinci formül de 4 sahada ama düşük ihtimal dendi. Kulüpler de ılımlıymış... 

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #977 : 09 Ocak 2014, 22:18:43 »
Ne Calathes nede Colo Bojan'dan üstün bir oyuncu değil hatta karşılaştırmam bile..

Colo Avrupa'da ne yaptı ki? 2 yıldır Spurs'de süre bile alamıyor. Kariyerinde bir kere bize karşı iyi oynadı diye kahraman yaptık herifi..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #978 : 09 Ocak 2014, 22:20:57 »
Ne Calathes nede Colo Bojan'dan üstün bir oyuncu değil hatta karşılaştırmam bile..

Colo Avrupa'da ne yaptı ki? 2 yıldır Spurs'de süre bile alamıyor. Kariyerinde bir kere bize karşı iyi oynadı diye kahraman yaptık herifi..

Sevgili Kardeşim,

Fenerbahçe taraftarının kendine karşı iyi oynayan oyuncuyu süperstar bellemesi ve transferini istemesi kadim bir gelenektir.

Örneğin yarın seneye Huertas alınsın diyenler de olacaktır mutlaka.
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #979 : 09 Ocak 2014, 22:28:00 »
bogdan bogdanovic dedim büyük ihtimal o gelecek , bojan tabiki de colo'dan iyi
kusura bakma ya gece gece stresten yanlış okumuşum :)
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #980 : 09 Ocak 2014, 22:32:09 »
Aaron Baynes'î getirmek gerekir.Zoric'te olmayan birçok şey var.Esas sıkıntı transfer yapsak bile 8.hafta oynatabileceğiz.TOP8'e kalacağımızdan şüphem yok ama F4 şu aşama zor görünüyor.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #981 : 10 Ocak 2014, 00:20:53 »
Vidmar'ın olgunlaşmasını beklemek çok can sıkıcı bi hal almaya başladı Ayberk'in dahi yapmıyacağı hatalar yapıyo zaman zaman.Transfer önceliğimizi güncelleyip Mouphtaou Yarou yapsak fena olmaz
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #982 : 10 Ocak 2014, 09:13:30 »
Vidmar'ın olgunlaşmasını beklemek çok can sıkıcı bi hal almaya başladı Ayberk'in dahi yapmıyacağı hatalar yapıyo zaman zaman.Transfer önceliğimizi güncelleyip Mouphtaou Yarou yapsak fena olmaz

Twitter'da her gün ismini aratiyorum biri bize gelmesiyle ilgili bir seyler yazmis mi diye :(

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #983 : 10 Ocak 2014, 10:41:33 »
hackett ı begenmeyenlerde vardı , oly açından selam yolladı  herkese . Spa nın aklına girmeyi başardı . helal olsun

Çevrimdışı thamerist

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #984 : 10 Ocak 2014, 11:04:10 »
Twitter'da her gün ismini aratiyorum biri bize gelmesiyle ilgili bir seyler yazmis mi diye :(

Vidmar 2008'den beri üst düzeylerde oynayıp hala olgunlaşamadıysa daha fazla beklemenin manası yok . Tamam boyalı alanı iyi kapıyor ama sadece o kadar bu seviyelerde çektiği hücum ribaundunu bile bitiremiyor çizgide zaten 1/2 attığında şükreder olduk bu takımda ancak iyi bir pivotun arkasında 2. oyuncu olabilir en iyi ihtimalle

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #985 : 10 Ocak 2014, 11:10:30 »
hackett ı begenmeyenlerde vardı , oly açından selam yolladı  herkese . Spa nın aklına girmeyi başardı . helal olsun
Aleykümselam erenim :)

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #986 : 10 Ocak 2014, 11:44:58 »
Kleiza ve Zoric'in maliyetleri çok yüksek, yollaması zor olur ama Ülker düşünsün orasını, bizi ilgilendiren bir şey yok ortada. :)
Tahmin ediyorum bu maçtan sonra 5 numara transferi de kesinleşmiştir, Kleiza ve Zoric yerine 2 transfer yapılır.
Zoric'in menajerinin Raskovic oluşunun faydasını göreceğimizi sanıyorum.
Kleiza 7. yabancı olarak kalsa da problem yok...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #987 : 10 Ocak 2014, 12:27:05 »
Necdet Ronabar ‏@BabaNecdet 1 sa
@oktaykarli ahmet ozokur hocayla anlasmis iki oyuncuya okey vermisler fakat kim olduklariyla ilgili bilgim yok

Var mı bilgisi olan!!!!!!!!!!

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #988 : 10 Ocak 2014, 12:27:24 »
Kleiza ve Zoric'in maliyetleri çok yüksek, yollaması zor olur ama Ülker düşünsün orasını, bizi ilgilendiren bir şey yok ortada. :)
Tahmin ediyorum bu maçtan sonra 5 numara transferi de kesinleşmiştir, Kleiza ve Zoric yerine 2 transfer yapılır.
Zoric'in menajerinin Raskovic oluşunun faydasını göreceğimizi sanıyorum.
Kleiza 7. yabancı olarak kalsa da problem yok...

Hocam yanlış anlama beni ama bence sende bende bizim gibi düşünenlerde yanlış yanlış yoldayız sebebi de ana sponsorumuz olan her yıl üst düzey yatırımlar yapan hayatımızda alamayacığımız oyuncuları ve koçu getiren avrupanın en iyi salonlarından birini yapan şampiyonluklar kazanmamıza neden olan ülkeri kullanıyoruz resmen başarılar Fenerbahçe nin başarısızlıklar Ülkerin olsun diyoruz aslında bir bütün olarak düşünsek belkide birşeyler daha iyi olacak çünkü biz onları böyle gördüğümüz sürece onlarda bizi o şekilde görecekler naç günleri konserde yaparlar kafalarına göre bilette verirler yani kısaca onlarda bizi kullanırlar bu yol doğru değil bende çünkü unutmayalım Ülkerle birleşmeden iç açıcı bi basketbol geçmişimiz olduğu söylenemez yaşım itibariyle 99 dan beridir basketbolu takip edebiliyorum zaten şansıma o yıl kurulan efsane kadro dışında iyi bi kadro kurulduğunu da görmedim 100.yılımıza kadar hep orta sıra takımıydık şimdi ezip geçtiğimiz doping pilsen karşısında aciz durumlara düşerdik sinirden ağladığım günleri hatırlıyorum ama çok şükür ki şimdi böyle değiliz Barcelona ya kaybettiğimiz de üzülüyoruz uyuyamıyoruz önceden bırak Barcelona gibi takımları yenmeyi veya onlara yenilmeyi o kalibrede takımlarla hazırlık maçı bile yapamazdık bize yakışan bizim sponsorumuz olan bize destek veren kim olursa olsun onun arkasında durup onu sahiplenmektir sırf benim Fenerbahçe me destek verdikleri için bile onları severim onlara saygı duyarım çünkü benim babamın bana öğrettiği aşıladığı Fenerbahçelilik bunları gerektiriyor...yazının başında da soyledım hocam benı yanlıs anlama seni kırmak veya sana hesap sormak için yazmadım bunları genel düşünceler böyle oldugu için yazdım
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #989 : 10 Ocak 2014, 12:43:28 »
Aleykümselam erenim :)

haydaaaaa :D
Langford kadar oynamadı tamam ama Spanoulis in dirsek atmasına bile sebep oldu :)
aslında jerels da 3 te 3 3 lük attı bide o var :D
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2014, 12:44:33 Gönderen: exex »