Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970331 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1125 : 14 Ocak 2014, 22:26:25 »
iyi sayılabilecek bir savunmacı, idare eder bir şutör ancak skor yapma konusunda pek zorlanan bir oyuncu değildir, iyi bir oyun görüşü vardır, PnR de oynar ancak bun özelliklerinin hiçbiri 10 üzerinden 10 değildir ama hepsinden biraz biraz yapabilen bir isim bana göre. Bence en önemli nokta Emir yokken topu emanet edebileceğimiz bir el mi değil mi sorusu ve bence bunu kaldırabilecek bir isim De Colo.
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı Emre ÖVEY

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1126 : 14 Ocak 2014, 22:28:09 »
Özcan Yüksel ‏@inside_basket 1h
De Colo'nun menajeri ile 2 kez görüştüm sezon sonuna kadar NBA'de kalacağını yineledi. Ortaya atılan çok isim var ancak çoğu sadece öneri
Shame on you, shame on you! - Z.Obradovic

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #1127 : 14 Ocak 2014, 22:28:54 »
#12 Damir Mrsiç

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1128 : 14 Ocak 2014, 22:33:54 »
Yahu herkes menajerlerle kanka olmuş durumda. Bir bizim hiç bir şeyden haberimiz yok.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #1129 : 14 Ocak 2014, 23:22:13 »
sezon bitimine kadar süreleri var hiç acele etmeseler de olur ...
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #1130 : 14 Ocak 2014, 23:39:27 »
Ara transferde gelecek oyuncunun elinde sihirli değnek yok
Benim Fenerbahçe basketbol tarihinde bu ciinsten hatırladığım bir adam da yok dönem arasında gelip acayip farklar yaratan
Ha kezza takımda liderlik sorunu çözülmüş değil. Emir, Bojan, Kleiza, Bjelica arasında kimdir lider veya hangisi olmalıdır sorunu yaşanırken bir de De Colo ayarında bir ismi (oraya layıktır değildir ayrı mesele) bu çarka sokarsak kaş yaparken göz de çıkabilir.
Bence Kızılyıldızdaki Jaka Blazic ayarında bir adam optimumdur. Hem baasketbolu bilen hem görevini yapan. Emir+Vidmar faktörü ile takıma kolay da uyum sağlar. Penetresi var şutu fena değil ve takip ettiğim kadarıyla görev adamı cinsinden bir adam

Hayırlısı
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #1131 : 15 Ocak 2014, 08:26:22 »
Yahu herkes menajerlerle kanka olmuş durumda. Bir bizim hiç bir şeyden haberimiz yok.

Boşver dedikoduya ihtiyacımız yok bizim :p gerçekleşince öğrenmek en iyisi :D

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1132 : 15 Ocak 2014, 09:49:23 »
NBA'den Fenerbahçe Ülker'e!
Fenerbahçe Ülker'in NBA takımlarından San Antonio Spurs'te forma giyen yıldız oyuncu ile anlaşmaya vardığı ifade edildi.
15 Ocak 2014 | 08:24
THY Euroleague Top 16 turunda ilk 2 maçını kaybeden ve daha önce en az 2 transfer yapacağını açıklayan Fenerbahçe Ülker'de sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Guard ve uzun bir oyuncu almayı hedefleyen Fenerbahçe Ülker, Fransız medyasında çıkan haberlere göre kısa oyuncu için San Antonio Spurs'de forma şansı bulamadığı için D-League'de forma giyen Fransız yıldız Nando de Colo ile anlaşmaya vardı. San Antonio Spurs cephesi de, De Colo için sezon sonuna kadar izin verdi.

http://skorer.milliyet.com.tr/nba-den-fenerbahce-ulker-e-/-/detay/1822171/default.htm

San Antonio izin verdi denilmiş onun için buraya aldım yoksa  bir çok sitede haber çıktı dün.

Çevrimdışı hsntkdmr

• Üye
« Yanıtla #1133 : 15 Ocak 2014, 10:16:32 »
burda yazılan yorumlara bazen inanamıyorum ölü sezonda de colo dan iyisini bulmak çok zor bence bizim tam istediğimiz oyuncu zaten piyasada yok de colo boyu yeterince de dinlendirir en azından kenanın yapamadıklarını yapsa yeter de artar marko tomasa da herkes sallamıştı o sakatlanınca eksikliğini gördük zamanında

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #1134 : 15 Ocak 2014, 10:47:30 »
NBA'den Fenerbahçe Ülker'e!
Fenerbahçe Ülker'in NBA takımlarından San Antonio Spurs'te forma giyen yıldız oyuncu ile anlaşmaya vardığı ifade edildi.
15 Ocak 2014 | 08:24
THY Euroleague Top 16 turunda ilk 2 maçını kaybeden ve daha önce en az 2 transfer yapacağını açıklayan Fenerbahçe Ülker'de sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Guard ve uzun bir oyuncu almayı hedefleyen Fenerbahçe Ülker, Fransız medyasında çıkan haberlere göre kısa oyuncu için San Antonio Spurs'de forma şansı bulamadığı için D-League'de forma giyen Fransız yıldız Nando de Colo ile anlaşmaya vardı. San Antonio Spurs cephesi de, De Colo için sezon sonuna kadar izin verdi.

http://skorer.milliyet.com.tr/nba-den-fenerbahce-ulker-e-/-/detay/1822171/default.htm

San Antonio izin verdi denilmiş onun için buraya aldım yoksa  bir çok sitede haber çıktı dün.

Keşke gerçek olsa :) Resmi sitemiz basketfaul'de çıkmamış daha :)

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #1135 : 15 Ocak 2014, 11:13:02 »
oyun kurucu mu bu arkadas?

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1136 : 15 Ocak 2014, 11:25:01 »
1-2 oynuyor.

Spurs serbest bırakmadan gelemez. Serbest bırakırsa da seneye kesin alabileceğinin garantisi olmaz. Ha Spurs için büyük sıkıntı değil ama öyle sanki kiralık topçu gibi de gelemez buraya..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı fbulker27

• Üye
  • Yer: Ankara/Gaziantep
« Yanıtla #1137 : 15 Ocak 2014, 11:52:32 »
Sanki biraz daha asisti seven, pozisyon hazırlayan oyuncuya yönelmeliyiz. De colo bence izlediğim kadarıyla boş şut ve bire biri iyi oynayan bir şahsiyet nadiren asist yapan. Bize lazım olan ikili oyunları adam akıllı oynayan kısa oyuncu gerek. Hadi inşallah
KFY              Sonuna Kadar Fenerbahçe

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1138 : 15 Ocak 2014, 12:09:42 »
twittera yazdım buraya da yazayım

olurda De Colo transferi gerçekleşirse takıma fayda sağlayabilir ,

ama adama Saras veya Teo muamelesi yapılıyor. sanırsın ki De Colo P&R in kitabını yazmış gibi lanse edilmesi komiğine gitti ,

NBa e gitmeden önceki hali ile katkı verebilir diye düşünüyorum ama adama olduğundan fazla değer yüklenince sonra gelir küfürler havada uçuşur :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1139 : 15 Ocak 2014, 13:15:05 »
twittera yazdım buraya da yazayım

olurda De Colo transferi gerçekleşirse takıma fayda sağlayabilir ,

ama adama Saras veya Teo muamelesi yapılıyor. sanırsın ki De Colo P&R in kitabını yazmış gibi lanse edilmesi komiğine gitti ,

NBa e gitmeden önceki hali ile katkı verebilir diye düşünüyorum ama adama olduğundan fazla değer yüklenince sonra gelir küfürler havada uçuşur :)

Bu sene Milli takımda pek de süre alamadı.Benim pek beğendiğim bir adam değil abi.Koç aldırıyorsa sesim çıkmaz o ayrı.Öyle çok da iyi PİCK N ROLL oynadığı da söylenemez.
HaBaBaM GüM GüM GüM