Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970451 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1245 : 29 Ocak 2014, 23:53:20 »
benim anlamadığım dünya 10 tane basketbolcudan mı müteşekkil? Sürekli aynı isimler dönüyor duruyor
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #1246 : 30 Ocak 2014, 00:03:03 »
Dayanamadım geldim :) Varnado ismi için şimdiden özür dilerim herkes'den :):) sanırım bir infaale yol açtım son 4-5 gündür söyleye söyleye haftalardır ismini keza Murat muratanoğlu ve ismet bademe de sormuştum özellikle murat muratanoğlu baya beğendi hem ismi hemde Fenerbahce Ülker'in eksik yönü için.. Ancak Obradovicin ve O yörelerden çıkan koçların yüzde 90 ' ı bu tarz uzunlarla çok fazla çalışmayı istemez sonuçta Varnado sadece Savunma açısından etken olacaktı Blok tehditi ve Net Rib alışları ile .. Obradovic de 1 yönü güçlü olacağına Zoric gibi hem hücumda hemde savunmada az da olsa iki yönü olan uzun tercih eder..
Baynes konusuna gelince onuda Ağustos ayından beri izledim özellikle Yaz liginde avrupada uygun bir pivot kendisi tam anlamıyla bir tank NBA 'de Popovic gibi koç tercih etmiyorsa Splitter bile yok iken bence zorlamasının pek manası yok gelmesini isterim ..
Bu tarz bir uzun gelirse BEKÇİ söylemimden kurtulduğuna sevinecek yegane kişi Cem Hocamdır saygılar :) :) :)

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1247 : 30 Ocak 2014, 00:19:37 »
Bir bilgim yok ama Obradovic'i tanıdık artık. Oyunu bilen pivot alacak belli ki. Mesela Varnado bizim aradığımız özelliklere uysa da Obradovic süzgecinde sanki alınmaz bir isim gibi duruyor. Bu mantıkla bakarsak en azından Avrupa'da isim yapmış ve fundementali sağlam olması lazım. Böyle deyince aklıma ilk gelen isim Paul Davis. Dominant oyununda oyunu bilmesinin önemli payı var. Hatta bu kadar Sırp özellikli bir Amerikalı pivotu zor görürsünüz.:) Benim tahminim biriyle anlaşmışsak odur.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1248 : 30 Ocak 2014, 00:20:15 »
benim anlamadığım dünya 10 tane basketbolcudan mı müteşekkil? Sürekli aynı isimler dönüyor duruyor

abi bu dönemde yapabileceğin başka bir şey yok. Piyasada alabileceğin oyuncular belli. Normal yani aynı isimlerin dönmesi.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #1249 : 30 Ocak 2014, 00:32:38 »
İsimler ,spekülasyonlar vs gelip geçer de ama önümüzdeki Yaz ben Obradovicin Teodosic'den bile çok N.Kristic için bastıracağına eminim tam onun istediği tarzda bir uzun önceliği bu olur ve istediğinide alır sonuçta koçun ihtiyacım var sana diyerek 1 telefon açacağı bir oyuncunun ona Hayır demesi Bjelica 'nın tabiri ile Aptallık olur heleki bu oyuncu Sırp ise :)

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #1250 : 30 Ocak 2014, 00:38:51 »
İsimler ,spekülasyonlar vs gelip geçer de ama önümüzdeki Yaz ben Obradovicin Teodosic'den bile çok N.Kristic için bastıracağına eminim tam onun istediği tarzda bir uzun önceliği bu olur ve istediğinide alır sonuçta koçun ihtiyacım var sana diyerek 1 telefon açacağı bir oyuncunun ona Hayır demesi Bjelica 'nın tabiri ile Aptallık olur heleki bu oyuncu Sırp ise :)
Kızanlar çok ama ben de Krstic için bastıracağını düşünüyorum.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #1251 : 30 Ocak 2014, 00:41:14 »
Bir bilgim yok ama Obradovic'i tanıdık artık. Oyunu bilen pivot alacak belli ki. Mesela Varnado bizim aradığımız özelliklere uysa da Obradovic süzgecinde sanki alınmaz bir isim gibi duruyor. Bu mantıkla bakarsak en azından Avrupa'da isim yapmış ve fundementali sağlam olması lazım. Böyle deyince aklıma ilk gelen isim Paul Davis. Dominant oyununda oyunu bilmesinin önemli payı var. Hatta bu kadar Sırp özellikli bir Amerikalı pivotu zor görürsünüz.:) Benim tahminim biriyle anlaşmışsak odur.
Paul Davis aradığı oyuncu olabilir hatta alınacak oyuncular arasında en iyi tercihlerden biri olur kanımca ama Khimki bırakır mı ki?
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1252 : 30 Ocak 2014, 00:41:44 »
Krstiç şuanda Top-16'nın en iyi oyuncusu CSKA salak mı ki sezon ortası böyle form tutmuş bir oyuncuyu bize versin.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #1253 : 30 Ocak 2014, 00:51:45 »
Krstic'i önümüzdeki sene için söylüyoruz. Opsiyon kullanmazsa boşa çıkacak.

Çevrimdışı valance

• Üye
« Yanıtla #1254 : 30 Ocak 2014, 10:06:47 »
krstice hayır demem.

şunu söyleyim bir takıma bir hırvat yeter o da bojan..

seneye zoricle ne pahasına olursa olsun yolları ayırmak gerek, yanlış bilmiyorsam sağlam da kontrat yaptık 3 sene gibi:(

takımda ne kadar az hırvat o kadar yüksek başarı ihtimali:)

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #1255 : 30 Ocak 2014, 13:58:13 »
ante tomic gelecekse bana uyar valla. hırvat falan önemli degil yani :D
Ver Lester'e, yaz deftere

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1256 : 31 Ocak 2014, 11:51:17 »
Emiliano Varnado'nun menajerlik şirketi ile görüşmüş
aldığı cevabı yazdı bana ;

''The news about Varnado is not true. I’ve asked. He wants to stay in America''

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1257 : 31 Ocak 2014, 11:58:16 »
Errick McCollum  yarım sezon idare etmezmi bizi ? Panionios ta oynuyor Yunanistanda

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #1258 : 31 Ocak 2014, 12:12:49 »
Krstic'i önümüzdeki sene için söylüyoruz. Opsiyon kullanmazsa boşa çıkacak.

opsiyon kalmadı artık, boşta zaten.
adama krstic bitmiş dediğim kuban maçından bu yana yardırıyor.
ki normalde avrupa'daki uzunları krstic ve diğerleri diye sınıflandıran biriyim.
görünen o ki krstic bitmemiş, o zaman gelsin...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1259 : 31 Ocak 2014, 12:13:04 »
Errick McCollum  yarım sezon idare etmezmi bizi ? Panionios ta oynuyor Yunanistanda

Sanırım o ismi yusuf kardeşim de daha önce söylemişti