Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970215 defa)

0 Üye ve 70 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı exex

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1290 : 31 Ocak 2014, 22:32:19 »
ülker bu dönemde o kadar para vermez 2,5milyon dolar alıyo efesten

Artık renkdaş para konusunuda taraftar olarak biz düşünemeyelim. Koca Fenerbahçe adının yanına isimlerini koymuşlar , molalarda Laviva falanda çalıyorlar(ürün tanıtımı) , BIRAK ALSINLAR :D :D 

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #1291 : 31 Ocak 2014, 22:39:17 »
Artık renkdaş para konusunuda taraftar olarak biz düşünemeyelim. Koca Fenerbahçe adının yanına isimlerini koymuşlar , molalarda Laviva falanda çalıyorlar(ürün tanıtımı) , BIRAK ALSINLAR :D :D 
alsınlar renktaş ben para düşünmüyorum bu dönemde para harcamazlar bide buy out var ödenecek zaten gelse bu halde hiç yararlı olamaz ribaund olarak semih+zoric+vidmar=bo onun yerine guard+uzun alınır hemde takıma seviye atlatacak adamlar alınır.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1292 : 31 Ocak 2014, 22:46:08 »
alsınlar renktaş ben para düşünmüyorum bu dönemde para harcamazlar bide buy out var ödenecek zaten gelse bu halde hiç yararlı olamaz ribaund olarak semih+zoric+vidmar=bo onun yerine guard+uzun alınır hemde takıma seviye atlatacak adamlar alınır.

Katkısı olacagı için demedim , plansız saldıracagız korkusundan dedim  Semih i... Sene başı Zoric e falanda buy out verdik :/

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #1293 : 31 Ocak 2014, 22:51:02 »
Katkısı olacagı için demedim , plansız saldıracagız korkusundan dedim  Semih i... Sene başı Zoric e falanda buy out verdik :/
o konuda haklısın kardeşim o konuda cem abinin kulağı deliktir de obra'nın olduğu yerde ......... tutmaz semih'e saldırmaya.
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2014, 07:59:30 Gönderen: Cem Ağrak »
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı ugur1907

• Üye
« Yanıtla #1294 : 31 Ocak 2014, 23:28:09 »
Strausbourg'tan Ajinca'nın gelme ihtimali nedir bilen var mı? Eski oyuncumuz Lavrinovic'i de kadroya katsak fena olmaz bu dönemde.
"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz" (İslam ÇUPİ)

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #1295 : 31 Ocak 2014, 23:30:27 »
Strausbourg'tan Ajinca'nın gelme ihtimali nedir bilen var mı? Eski oyuncumuz Lavrinovic'i de kadroya katsak fena olmaz bu dönemde.
ajinca nba' gitti new orleans'a.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1296 : 31 Ocak 2014, 23:30:47 »
Ajinca New Orleans Pelicans'a transfer oldu

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1297 : 31 Ocak 2014, 23:32:55 »
o konuda haklısın kardeşim o konuda cem abinin kulağı deliktir de obra'nın olduğu yerde ........ tutmaz semih'e saldırmaya.

e İNŞALLAH diyelim :)
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2014, 08:00:07 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #1298 : 31 Ocak 2014, 23:37:37 »
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #1299 : 31 Ocak 2014, 23:43:36 »
duyum gelse de neşemizi bulsak. :)

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #1300 : 31 Ocak 2014, 23:48:41 »
duyum gelse de neşemizi bulsak. :)
çıkar bikaçgüne abi
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı hme1453

• Üye
  • Biz hayatta en çok Fenerbahçeyi sevdik.
« Yanıtla #1301 : 31 Ocak 2014, 23:57:19 »
Milanoya gidicez,sampiyon olucaz ulan !
Bazen sevinçli,bazen kederli,hayat seninle güzel

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #1302 : 01 Şubat 2014, 00:33:53 »
Büyük ihtimal bu sezon E.L. maceramız bitti gibi. Ligi ilk ikide bitirmek adına önemli maç olan Anadolu Efes maçı öncesi 2 uzunumuzun birden uzun süreli sakatlanması ne kötü şans  :( Üstelik o maçın ardından 2 gün sonra Türkiye Kupası maçları var. Bu kadarmı talihsizlik olur diyeceğim bile bile lades olduk. Top 16 öncesi transfere gerek görülmediğini duyduğumda bu sene için buradan ötesini beklemiyordum zaten, yetmedi mevcut oyuncularıda kaybettik.

Diyelimki P.tesi transfer yaptık E.L.'de 2 maç daha oynatamıyoruz peki ligde oynatabiliyormuyuz? sakatlık halinde 45 günü geçmemek kaydıyla yabancı sınırına etki etmeden lisans çıkabiliyordu en azından 2 Türk uzun gelene kadar denermiyiz acaba bunu? Bu vakitde takıma ekleyip iyi katkı verecek oyuncuyuda bulmak çok zor ya ayrı konu.
Şu ana kadar 6 tane oyuncuya(vidmar-zoriç-linas-bo-bojan-bjelica)lig için lisans çıkarttık.Bir sezon içinde en fazla 8 yabancıya lisans çıkarabilme hakkın var.Zoriç ve Vidmar'ın sakatlıkları ciddiyse lisanslarını iptal edip iki yabancı daha almamıza bi' engel yok ayrıca sakatlık olursa +1 oyuncu daha alma hakkımız olur.Umarım yardımcı olabilmişimdir.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1303 : 01 Şubat 2014, 08:34:16 »
o konuda haklısın kardeşim o konuda cem abinin kulağı deliktir de obra'nın olduğu yerde ......... tutmaz semih'e saldırmaya.

Delik olan bayağı bölgem var barış :) 8)

Çevrimdışı seyhan_1907

• Üye
  • #Obradovicinaskeri
« Yanıtla #1304 : 01 Şubat 2014, 11:38:32 »
Şu ana kadar 6 tane oyuncuya(vidmar-zoriç-linas-bo-bojan-bjelica)lig için lisans çıkarttık.Bir sezon içinde en fazla 8 yabancıya lisans çıkarabilme hakkın var.Zoriç ve Vidmar'ın sakatlıkları ciddiyse lisanslarını iptal edip iki yabancı daha almamıza bi' engel yok ayrıca sakatlık olursa +1 oyuncu daha alma hakkımız olur.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Teşekkürler, hafta içi sakatların durumu netleşip duruma göre hareket ederler sanırım. Söylenenenlere göre 4 ay gibi bir süreden bahsediliyor. Türk uzunlar Şubat sonunda gelecekse 1 kısa 1 uzun şeklinde 2 yabancı alırlar herhalde. Vidmar için 1 ay deniyordu öyleyse 45 gün ek kontenjandanıda seçebilirler bekleyip görecez bakalım.