Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970479 defa)

0 Üye ve 88 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1380 : 03 Şubat 2014, 02:20:28 »
Ki ben Zoric'ın gayet yeterli bir uzun olduğunu düşünüyorum. Hala da arkasındayım.
Ben Zoric'ten çok umutluydum,fakat son zamanlarda sergilediği performans hayal kırıklığı benim için,umarım toparlarnır.Hücumda verimli olduğu zaman savunmada da verimli oluyor ancak hücumda verimli olması için acemice top kaybı yapmamalı.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1381 : 03 Şubat 2014, 02:23:07 »
Ben Zoric'ten çok umutluydum,fakat son zamanlarda sergilediği performans hayal kırıklığı benim için,umarım toparlarnır.Hücumda verimli olduğu zaman savunmada da verimli oluyor ancak hücumda verimli olması için acemice top kaybı yapmamalı.

Şunu söylerim tepki çekerim ama yinede söylemem lazım...

Tutku Açık zavallısı kadar Pick n roll oynatacak bir guardımız olsaydı..Zoriçi konuşuyorduk muhtemelen
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1382 : 03 Şubat 2014, 02:24:05 »
Şunu söylerim tepki çekerim ama yinede söylemem lazım...

Tutku Açık zavallısı kadar Pick n roll oynatacak bir guardımız olsaydı..Zoriçi konuşuyorduk muhtemelen
Abi o konuda sana hak veriyorum ama Zoric'in son haftalarda hücumda yaptığı bütün hatalar bireysel

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1383 : 03 Şubat 2014, 08:07:27 »
Zoric ne yazik ki pamuk gibi savunma yapıyor 1 e 1 kaldığı zaman ama  özellikle kısa oyuncuya perdeye çıktığı zamanki savunması iyi ama işte ondan verim almak için kaymalari iyi yapmak lazım o kaymalara için de.zaman lazım şimdilik o kaymalar bize kayıyor 8)

Vidmar'ı çok severim hani eve 3ncü evlat olarak alırım o kadar temiz sempatik adam
1 e 1 temas harici vidmar savunması iyi diyen tüm dostlarıma karşıyım. Temiz kalpli Vidmar savunma yapmayı bilmiyor bence oyunun temel.bilgilerinde eksiklikleri var , savunmada pozisyon hatasi yok yapıyor sonra kaçırdığı adana blok yapacağım derken basket faul oluyor. Kisaya çıkışlarda kendisini frenliyemediği için yine faul :( yapıyor.
Tekrar ediyorum çok severim sma vidmar iyi savunmaci kısmında katılmıyorum sadece kalın olduğu için temas kısmında daha dirençli oyuncu.
Sekulic için vuralex 'youtube yazınca videosu çıkmıyor ' böyle transfer mi olur demiş.  Bende böyle bakış açısı ile elestri mi olur yahu alex kardeşim diyorum ?

Eğer transfer kesin ise tahmin ettiğim ama benim istemediğim bi tarz uzun almış olduk.  Umarım katkı alırız. 
Bende oraya hem sertkik katacak hemde oyun bilgisi katacak bi uzun istiyordum ( marc gasol :) ) ama tahmin etmek zor değil oyun bilgisi yüksek hücumda becerikli bir oyuncu terxih etti.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2014, 08:13:45 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #1384 : 03 Şubat 2014, 08:50:27 »
Eğer transfer kesin ise tahmin ettiğim ama benim istemediğim bi tarz uzun almış olduk.  Umarım katkı alırız. 
Bende oraya hem sertkik katacak hemde oyun bilgisi katacak bi uzun istiyordum ( marc gasol :) ) ama tahmin etmek zor değil oyun bilgisi yüksek hücumda becerikli bir oyuncu terxih etti.

Abi senin isteyip istemediğin mühim değil, Obradovic istiyorsa bize laf söylemek düşmez çünkü adamın kafasında ne plan var bilmiyoruz. Bir de transferde çok geç kalınmasından dolayı getirebileceğin oyuncular sınırlı, o yüzden imkanlar dahilinde koçun istediği bir transfere razı olmak durumundayız, zaten başka da alternatifimiz yok.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1385 : 03 Şubat 2014, 08:58:40 »
Öyle cemim
Ayrıca hoca 20 küsür senedir takım çalıştırıyor ve hani bizim
Hani bizim tabirimizle 'uçan veya kaçanı tokatlayacak 'bir amerikalı ile oynamamıs. Bu konuda çok geleneksel bakıyor mevzuya ve bu şekilde başarılı olmuş bu şekilde devam edecektir.
Umarım faydali olur yeni oyuncu

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #1386 : 03 Şubat 2014, 09:12:19 »
Öyle cemim
Ayrıca hoca 20 küsür senedir takım çalıştırıyor ve hani bizim
Hani bizim tabirimizle 'uçan veya kaçanı tokatlayacak 'bir amerikalı ile oynamamıs. Bu konuda çok geleneksel bakıyor mevzuya ve bu şekilde başarılı olmuş bu şekilde devam edecektir.
Umarım faydali olur yeni oyuncu

Her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır, Obradovic'in kafasındaki oyuncu profiliyle bizim taraftar olarak saplantımız uçanı kaçanı tokatlicak hiperatletik siyahi oyuncu profilimiz tutmaz. Zaten tutsa hepimiz Obradovic olurduk :D

Oyuncuya koç ne görev verecek, ne kadar karşılığını alacak önemli olan husus bu, belkide çok iyi katkı alırız hiç belli olmaz, şu anki durumdan daha kötü olacağını düşünmüyorum.

Beni düşündüren konu, Galatasaray her ihtiyacı olduğunda çatır çatır hiç de fena olmayan oyuncular getirirken, hem kulüp hem de sponsor olarak avantajlı olan biz neden bu kadar bekledik? İlla yumurtanın kapıya dayanması mı lazımdı? Sırf bu gecikmeler yüzünden sezonun geri kalanı için EL'de daha ileriyi hedefleyebilecekken gruptan çıksak bayram edecek konuma düştük.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2014, 09:13:10 Gönderen: Solamnus »

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1387 : 03 Şubat 2014, 10:42:35 »
Ertugrul Erdogan  ,Luca Dalmonte dururken , neyimize bizim OBRADOVİC ...

Çevrimdışı hme1453

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Biz hayatta en çok Fenerbahçeyi sevdik.
« Yanıtla #1388 : 03 Şubat 2014, 12:52:53 »
Gelecek sene eþinin Fenerbahçe'ye gelmesine aracý olacaksa neden olmasýn. :)

Hahhhaaahhha :D
Bazen sevinçli,bazen kederli,hayat seninle güzel

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1389 : 03 Şubat 2014, 13:21:14 »
Sekulic transferi kesinleşmiş. İmza atılmış.
İmza hazirana kadar . Türkiye Kupası maçlarında oynayabilecek. Bu akşam istanbul'da
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2014, 13:22:35 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1390 : 03 Şubat 2014, 13:25:03 »
İmza hazirana kadar . Türkiye Kupası maçlarında oynayabilecek. Bu akşam istanbul'da
Duyum konusnda paralel bir yapılanma seziyorum sende abi. 8)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #1391 : 03 Şubat 2014, 13:33:58 »
resmen açıklandımı abi
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #1392 : 03 Şubat 2014, 13:34:36 »
Hayırlı olsun Sekulic. Sanırım Şekuliç diye okunuyor.

Bu arada

"Youtube videosu olmayan adam istemiyoruz!" diye yazan arkadaşa gelsin. Müzik de Cem kardeşimlik tam: ))))

Aris BC - Blagota Sekulic Tribute
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2014, 13:36:56 Gönderen: Okan Y. »
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1393 : 03 Şubat 2014, 13:38:24 »
Yahu youtube videosu olmasa ne olur? 4 ayı oynanmış ACB'de 2 ayı MVP kapatmış adam. ACB yetkilileri hazırlamış oyuncu için video, youtube'da olmasa ne yazar?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1394 : 03 Şubat 2014, 13:41:06 »
Bundan sonra kimse 2 li sıkıştırma yapamaz aga bizimkilere..Bu adam çok iyi şut sokuyor orta mesafede..Float edemezler maça sıkmaz..Ama işte.Savunma muamma
HaBaBaM GüM GüM GüM