Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970404 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1395 : 03 Şubat 2014, 13:41:35 »
Sekulic transferi kesinleşmiş. İmza atılmış.
İmza hazirana kadar . Türkiye Kupası maçlarında oynayabilecek. Bu akşam istanbul'da
Hayırlı olsun.Taraftarın beklediği transfer değildi.Şahsen ben Obradovic'in uçana kaçana zıplayan Amerikalı oyuncu tercih etmeyeceğini adım gibi biliyordum.Formda gelmesi avantaj.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2014, 13:45:07 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #1396 : 03 Şubat 2014, 13:47:48 »
adam daha oynamadan eleştirme yapmam obra getirdiyse bir bildiği vardır.tabi bu işler kötü giderse eleştirilmeyecek diye birşey yok sadece bekleyelim obradoviçde eleştirilir.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #1397 : 03 Şubat 2014, 14:18:14 »
adam daha oynamadan eleştirme yapmam obra getirdiyse bir bildiği vardır.tabi bu işler kötü giderse eleştirilmeyecek diye birşey yok sadece bekleyelim obradoviçde eleştirilir.

Aynen katılıyorum, sözleşme süresini de güzel ayarlamışlar bence, performansını göreceğiz.

Ayrıca ne videolar gördük parkeye gelince oyuncu yok, parkede ne oyuncular gördük youtube da videosu yok :P (Transfer gelince ilham da geldi )

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #1398 : 03 Şubat 2014, 14:19:26 »
Aynen katılıyorum, sözleşme süresini de güzel ayarlamışlar bence, performansını göreceğiz.

Ayrıca ne videolar gördük parkeye gelince oyuncu yok, parkede ne oyuncular gördük youtube da videosu yok :P (Transfer gelince ilham da geldi )
hahahahhahaha bu fenerbahçe n şairler çıkardı kardeşim
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı thamerist

• Üye
« Yanıtla #1399 : 03 Şubat 2014, 14:22:03 »
Pesimist yaklaşıyormuş gibi olmasın ama bu transfer yanına atletik 10-15 dakikada olsa boyalı alanı karartacak bir uzun gelirse değerli olur . Yoksa hücumda skor üretsekte işin savunma yönünde yine sıkıntılar yaşarız .
( Oyuncuyu bilmiyorum sadece burada konuşulanlar ve video üzerinden yorum yaptım )

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1400 : 03 Şubat 2014, 14:28:05 »
1 hafta içinde yapıldığı düşünülürse iyi transfer...Ayrıca 1 uzun daha alınacak diye biliyorum..

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #1401 : 03 Şubat 2014, 14:29:52 »
Pesimist yaklaşıyormuş gibi olmasın ama bu transfer yanına atletik 10-15 dakikada olsa boyalı alanı karartacak bir uzun gelirse değerli olur . Yoksa hücumda skor üretsekte işin savunma yönünde yine sıkıntılar yaşarız .
( Oyuncuyu bilmiyorum sadece burada konuşulanlar ve video üzerinden yorum yaptım )

Yok abi biz hep atletik oyuncu istiyoruz ama yok işte almıyorlar :D Bence takımı oynatacak bir guard daha önemli şu sıralar, saçma sapan top kayıplarından kritik anlarda oyun kuramamaktan maçlar gidiyor.

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1402 : 03 Şubat 2014, 14:36:30 »
Eurohoops transferin olmayabileceğini yazmış. Umarım da olmaz.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2014, 14:36:55 Gönderen: Kalathi kai faul »

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #1403 : 03 Şubat 2014, 14:43:42 »
Ribaund alabiliyor mu önemli olan o bence.
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #1404 : 03 Şubat 2014, 14:45:45 »
Eurohoops transferin olmayabileceğini yazmış. Umarım da olmaz.

Neden?
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
« Yanıtla #1405 : 03 Şubat 2014, 15:03:14 »
Ribaund alabiliyor mu önemli olan o bence.
Yanılmıyorsam ACB'de bu sezon 7.1 ribaund ortalaması var

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #1406 : 03 Şubat 2014, 15:09:53 »
Neden?

Eurohoops'un twitterdaki hesabında sorunun buy-out ile ilgili olduğu yazıyor.

Çevrimdışı thamerist

• Üye
« Yanıtla #1407 : 03 Şubat 2014, 15:16:29 »
Yok abi biz hep atletik oyuncu istiyoruz ama yok işte almıyorlar :D Bence takımı oynatacak bir guard daha önemli şu sıralar, saçma sapan top kayıplarından kritik anlarda oyun kuramamaktan maçlar gidiyor.

O top kayıplarının çoğu kısalara yapılan show up yada ikili sıkıştırmalardan oluyor . Hiçbir şekilde topu boyalı alana indirip bu baskıları cezalandıramıyoruz . Çünkü uzunlarımız o kadar çok özgüvenlerini kaybetmiş ki içeri devrilip kolay basketleri bile bitiremiyor . Malaga maçının başında Vidmar 2-3 defa boş turnike kaçırdı . Zaten bu seviyelerde bu fırsatları sürekli yakalayamıyorsun yakaladığınıda bitiremiyorsun rakip baksı yapınca en kritik anlarda top kaybı yapıyorsun bu defada hücumda uzunları kullanmamaya başlıyoruz .

Yanlış hatırlamıyorsam Barca maçında ilk yarının son hücumunda Dorsey kendi adamını bırakıp Preldzic'e baskıya geldi . Preldzic'te son topu kendi kullanma hevesinden dolayı 2 oyuncunun üstünden şut atmaya çalışıp air ball yaptı ve o maçı 3 sayı ile kaybettik . O şut daha doğru kullanılabilirdi veya daha verimli bir uzunumuz olsaydı bu kadar rahat riske edilmezdi he o son şut girerdi yada girmezdi orası ayrı ama önemli olan doğru şutu atmak. Bizim malesef bütün kaybettiğimiz maçlar hep o kritik hatalardan geçiyor .

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1408 : 03 Şubat 2014, 15:21:28 »
Tenerife'nin sponsorundan olumlu yanıt alması halinde oyuncuyu bugün İstanbul'a ilk uçakla getirecek demiş basketfaul
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2015, 07:59:34 Gönderen: Samet_GFB »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1409 : 03 Şubat 2014, 15:28:04 »
Yok be umudum ben kim paralel yapı kim
 Emiliano ile telefon görüşmesine uzanan bir dostluk oldu aramızda ara sıra soruyorum bilgileri veriyor sağolsun.gelsin buraya foruma da üye Emiliano en kısa zamanda gelecek. 
İlk yabancı üyemiz oldu ama nasıl olacak nasıl konuları anlayıp yazacak orası süpriz :)