Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970483 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muhendis40

• Üye
  • Yer: İstanbul-Sakarya
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1530 : 07 Şubat 2014, 21:05:12 »
Sağlık ekibimize de ayrı bir gözden bakmak gerek sene başı Oğuz ve İlkan için bu kadar geç döneceklerini söylenmiyordu belki 2 si olsa her şey süper olmayacaktı ama en azından alternatif bir yerli alınabilirdi....diyecem ama İzzet varda ne oluyor diyeceksiniz aldığı 2 dakika süre.Koça saygım sonsuz basketbol bilgim onun yanında devede kulak bile değil ama sene başından beri Zoric dökülürken bile süre alamayan bu çocuk şimdi yine 5 dk bile durmuyor sahada.Çare İzzet değil ama sebebini cidden merak ettim Altan Tanrıkuluna çok kızıyordum sene başında ama dediği bir çok şey ortaya çıktı maalesef ve en çokta bu duruma canım sıkılıyor....    https://www.youtube.com/watch?v=axMC7ntk18o
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2014, 21:11:10 Gönderen: muhendis40 »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1531 : 07 Şubat 2014, 23:20:15 »
Peki rakip yeni oyuncusunu nasıl besleyebildi _?

Jawad 16 sayı atmış bu sayıların 4 tanesi asist üzerinden 4/7 üçlük atmış. Dixon bu maçta 9 asist ile takımı idare etmiş bu çıkıyor ortaya

Çevrimdışı Stojakoviç

• Üye
  • Yer: Ankara/İzmir
  • It ain't over till it's over!
    • dincerorc
« Yanıtla #1532 : 08 Şubat 2014, 00:19:27 »
Bugün canlı olarak da gördüm ki bundan sonra EL'de tur mucize olur. Bu yüzden planlama - ve de buna bağlı olarak da - transfer önümüzdeki sene düşünülerek yapılmalı. Hatta gerekirse Aydın Örs'ün zamanında yaptığı gibi yabancı almayıp Metecan'a ve Berk'e, İzzet'e ve sakatlıkları geçince İlkan ve Oğuz'a öngörülenden daha çok fırsat ve süre verilmeli.

Belki de Teodosiç'i, fazladan para vermeyi göze alarak, tabi CSKA'nın da durumuna bağlı olarak, bu sezpn getirip bu seneyi önümüzdeki sene için hazırlık olarak değerlendirebiliriz. Hem de yarışmacı kimliğinden çok uzaklaşmadan.

Jordan ve Pippen'den sonra insanlar artık oyun kurucunun gittikçe önemini yitirdiğini düşündü. Genel eğilim nedeniyle 1-2 karışık oyuncular da bu şekilde ortaya çıktı, ama bunda üçgen hücumun esas unsur olduğu gözardı edildi.

Bugün bir kez daha her iki yarı final maçında da gördüm ki hala daha "oyun kurucun kadar konuşursun." Bizim maçta Dixon, Efes maçında Arroyo. Arroyo ilk yarıda 20 attı, sandılar ki kupa geldi, ikinci yarı Doğuş onu sahadan sildi, sadece 7 attırdı, Efes bitiş çizgisini gördü.
Hoops and rap

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1533 : 08 Şubat 2014, 00:46:35 »
Bugün canlı olarak da gördüm ki bundan sonra EL'de tur mucize olur. Bu yüzden planlama - ve de buna bağlı olarak da - transfer önümüzdeki sene düşünülerek yapılmalı. Hatta gerekirse Aydın Örs'ün zamanında yaptığı gibi yabancı almayıp Metecan'a ve Berk'e, İzzet'e ve sakatlıkları geçince İlkan ve Oğuz'a öngörülenden daha çok fırsat ve süre verilmeli.

Belki de Teodosiç'i, fazladan para vermeyi göze alarak, tabi CSKA'nın da durumuna bağlı olarak, bu sezpn getirip bu seneyi önümüzdeki sene için hazırlık olarak değerlendirebiliriz. Hem de yarışmacı kimliğinden çok uzaklaşmadan.

Jordan ve Pippen'den sonra insanlar artık oyun kurucunun gittikçe önemini yitirdiğini düşündü. Genel eğilim nedeniyle 1-2 karışık oyuncular da bu şekilde ortaya çıktı, ama bunda üçgen hücumun esas unsur olduğu gözardı edildi.

Bugün bir kez daha her iki yarı final maçında da gördüm ki hala daha "oyun kurucun kadar konuşursun." Bizim maçta Dixon, Efes maçında Arroyo. Arroyo ilk yarıda 20 attı, sandılar ki kupa geldi, ikinci yarı Doğuş onu sahadan sildi, sadece 7 attırdı, Efes bitiş çizgisini gördü.
Onun nedeni biraz da galatasarayın arroyodan başka pek de bir silahı olmaması olabilir mi acaba ? Bence bugün bizim sahadaki durumumuz için oyun kurucumuz yok bahanesi çok da yeterli değil gibi sanki.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
« Yanıtla #1534 : 08 Şubat 2014, 00:50:50 »
Onun nedeni biraz da galatasarayın arroyodan başka pek de bir silahı olmaması olabilir mi acaba ? Bence bugün bizim sahadaki durumumuz için oyun kurucumuz yok bahanesi çok da yeterli değil gibi sanki.
Arrooyo bugün kimseye topu vermedi ki,hep kendi kullandı
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2014, 00:51:01 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1535 : 08 Şubat 2014, 01:00:20 »
Jawad 16 sayı atmış bu sayıların 4 tanesi asist üzerinden 4/7 üçlük atmış. Dixon bu maçta 9 asist ile takımı idare etmiş bu çıkıyor ortaya
yani sorun bizde  , planımız yok çünkü ..

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #1536 : 08 Şubat 2014, 01:19:28 »
Bir transferle düzelecek bir takım değiliz ben onu anladım bugün.
Pianigiani döneminde de böyle düşünüyordum meğer hocayla da değişmiyormuş bu durum.
udrih teodosic de colo falan da gelse böyle gidecek gibi.

Radikal kararlar alınsın artık.
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2014, 02:04:55 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1537 : 08 Şubat 2014, 01:36:41 »
yabancı kontenjanı değişmeyecekse piyasa da yerli oyuncu sıkıntısı varken Semih için hamle yapabiliriz bence.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1538 : 08 Şubat 2014, 01:41:54 »
Hala Sosyal Medyada yada Forumlarda...

İbrahim Kutluay,Solomon ve Mrsiç videolarını paylaşıp AH-VAH ediyorsak..Ve Abdi İpekçi günlerini ÖZLÜYORSAK...

BİR SORUN VAR İŞLER KÖTÜ demektir...
HaBaBaM GüM GüM GüM

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1539 : 08 Şubat 2014, 02:03:09 »
Ismet Badem soylemis mac sirasinda Oguz Olimpiakos macinda sahadaymis Ilkan ise bu sezon yokmus.Ne kadar onemliyse artik gene de yazmak istedim.

Çevrimdışı iscilveger

• Üye
« Yanıtla #1540 : 08 Şubat 2014, 11:25:32 »
Ismet Badem soylemis mac sirasinda Oguz Olimpiakos macinda sahadaymis Ilkan ise bu sezon yokmus.Ne kadar onemliyse artik gene de yazmak istedim.
Gürol Hocam Badem(!) söyledi ama daha belli değil İlkan'ın durumu.Bir hafta içinde bile dönebilir aslında ama sakatlığı çok enteresan.Stres kırığı ile başladı nerelere geldi.Hani Bunak İsmet Badem maç sırasında öyle bişey söyledi kabul ama kesin bir bilgi değil o.

Yönetim şeklini müsadenizle eleştireceğim.Teknik ekibi değil.Basketbol şubesi ile ilgilenen her bir bireyi.OBRA ne yapsın ? Takım da Guard olmadan Kupa Yarı Finalı oynuyor.Ufuk Sarıca'nın maç sonu sözlerini hatırlatayım : '' Fenerbahçe'nin yarı sahada bir şey üretemeyeceğini biliyorduk.Ondan dolayı hızlı hücumları durdurduğumuzda maçı kazanacağımızdan emindik.''

Kabul edin kısıtlı silahlarımız var.Bunun sebebi de OBRA değil.Formsuzluk da var işin içinde , laubalilik de var .. Ama en büyük suç şubeyi idare edenlerde ..
Ya çıkıp diyeceksin ki Biz genç oyuncuların süresinden çalmak istemiyoruz.Bu yüzden transfer yapmayacağız  ya da transferi zamanında yapacaksın.
Kimse kusura bakmasın.Senin takımının başında OBRA var. Gece 3'te canı karpuz çekse bütün şube kapısında sıra olmalı.Bu adamı rahat ettirin Allah Aşkına ! OBRA saha içerisinde İNSAN olduğu için hatalar yapıyor ama sanırım kimse olayın sebebinin OBRA olduğunu düşünmüyordur.
Bak şimdi DOMERCANT sakatlandı.Yarın yerine yeni transfer yapılır.8 yabancı mevzusu olmasa emin olun güne bu manşetle uyanırdık.
Profesyonel sporcularımız var, profesyonel antrenörlerimiz var ama profesyonellikten bihaber yöneticilerimiz var.
5 örnek sunacağım sonra da sözlerimi kapatacağım.Bütün branşlardan konuşacağım ki ayrım olmasın.
1-Şu anda CANER'e yeni sözleşme imzalatmamak
2-Zamanında NAZ'a ''Bekle Bekle'' diyip kızı ortadan bıraktıktan sonra VB'a gidince taraftarın önüne atmak
3-KİM ile geçen haftaki haberden sonra 5 yıllık sözleşme imzalatmamak
4-Kurtarıcı olarak JR BREMER , SAMIR GOUDA , TRIPKOVİC ve türevi oyuncular almak.
5-Kişisel egolar ile kulübe zarar vermek.(CASTELLANİ'nin gönderilişi vs )

Çevrimdışı ugur1907

• Üye
« Yanıtla #1541 : 08 Şubat 2014, 11:57:26 »
Bu takıma çok iyi bir oyun kurucu almadan büyük hedeflere koşmak imkansız. Değil Obradovic, Phil Jackson bile gelse Emir'in 1. oyun kurucu opsiyonu olduğu bir takımdan bir cacık olmaz. Bu seneyi de kaybettik (en azından Euroleague başarısı açısından) ama seneye çok iyi 1 hatta 2 oyun kurucu almalıyız. Bir de yönetim artık GS ve Efes'le de kolkola girip Federasyon'a şu yabancı sınırı zırvalığını sonlandırmasını sağlamalı. Bu sınır Türk basketboluna en ufak bir katkı yapmıyor, aksine Türk takımlarının Avrupa'da başarı kazanmasındaki en önemli engel.
"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz" (İslam ÇUPİ)

• Üye
« Yanıtla #1542 : 08 Şubat 2014, 11:59:49 »
Dün maçı izlerken İlkan sezonu kapattı dedi İsmet Badem.Benim bildiğim ay sonunda parkeye çıkacak.Zannedersem yerli oyuncu transfer etme süresi doldu.Yabancı guard alınacaktır.
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2014, 12:06:57 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1543 : 08 Şubat 2014, 14:35:48 »
İsmet Badem öyle demişse kesin 1-2 hafta sonra oynar
HaBaBaM GüM GüM GüM

• Üye