Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970265 defa)

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tecessus

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1740 : 27 Şubat 2014, 20:14:13 »
Mcalebb'i bırakırsak basta barcelona olmak üzere maccabi hatta ve hatta CSKA direk damlar.
Seneye de Final 4da izleriz kendisini.

Kesinlikle gitmemeli.

Teodosic- mcalebb ikilisiyle, Real ile birlikte en iyi guard ikilisine sahip takım oluruz.

Ben nenad kstici de istemiyorum acıkcası. Gerekirse 1 yıl daha bekleyip Ante Tomic'e sulanmak lazım.
Alacağımız uzunun çok iyi savunmacıdan ziyade çok iyi bir ribaundcu olması gerekiyor.

Krstic bu anlamda sıkıntılı bir adam ve sakatlıkları da cabası
Bir de sinmeye meyillli bir adam.

Yabancı bir sitede okumuştum, amerikalılara göre NBA dışında oynayan en iyi oyuncu Bo imiş
Fenerbahçe

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
  • Yer: İstanbul / Beylikdüzü
« Yanıtla #1741 : 27 Şubat 2014, 20:27:16 »
Yabancı bir sitede okumuştum, amerikalılara göre NBA dışında oynayan en iyi oyuncu Bo imiş

Valla hiç bir amerikalının oturup euroleague i izlediğine ihtimal vermiyorum :) Nba takımlarıyla oynanan maçlardan dolayı ismi çok duyulmuştur oralarda ondandır

Çevrimdışı tecessus

• Üye
« Yanıtla #1742 : 27 Şubat 2014, 20:47:15 »
Valla hiç bir amerikalının oturup euroleague i izlediğine ihtimal vermiyorum :) Nba takımlarıyla oynanan maçlardan dolayı ismi çok duyulmuştur oralarda ondandır

http://www.sheridanhoops.com/2012/11/06/mitnick-top-50-american-players-in-euroleague/

Boyle daha genelleştirilmiş yorumun yapıldığı başka bir site daha vardı ama adını şimdi hiç hatırlamıyorum.
Bu siteler forum gibi değil de, espn gibi siteler
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2014, 20:58:31 Gönderen: tecessus »
Fenerbahçe

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1743 : 27 Şubat 2014, 20:51:48 »
Bo , Nba'de yıldız muamelesi gören Ty Lawson'dan katmer katmer daha iyi oyuncu benim gözümde.

Nba dışındaki en kaliteli yabancıların Euroleague'de olduğunu varsayarsak Yanlış değil Bo'nun Nba dışındaki en iyi Amerikalı olduğu. Amerikanların Euroleague izlemediği kısmına da katılmakla beraber o tarz forumlarda o tarz yorum yapan insanların da en azından bir fikri vardır Euroleague hakkında. 2 maça bakıp bçyle bir şey diyeceklerini pek sanmıyorum.

Not: Bo fanatiğiyim.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1744 : 27 Şubat 2014, 20:53:42 »

yoo fazlasıyla var.. Mesela Sixers forumlarından iki üç kişi ile daha önce Bo ve Bojan için bizim maç üzerinden konuştuğumuz olmuştu. Partizan maçıydı yanılmıyorsam.. Bundan 10 yıl önce kimse takmıyordu ancak son yıllarda artık öyle bir durum yok. Biz nasıl yeni bir transfer için ta bilmemnerenin maçını izliyorsak onlarda da yapan oluyor.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
  • Yer: İstanbul / Beylikdüzü
« Yanıtla #1745 : 27 Şubat 2014, 21:11:40 »
yoo fazlasıyla var.. Mesela Sixers forumlarından iki üç kişi ile daha önce Bo ve Bojan için bizim maç üzerinden konuştuğumuz olmuştu. Partizan maçıydı yanılmıyorsam.. Bundan 10 yıl önce kimse takmıyordu ancak son yıllarda artık öyle bir durum yok. Biz nasıl yeni bir transfer için ta bilmemnerenin maçını izliyorsak onlarda da yapan oluyor.

Tabiki vardır, orada hiç bir kelimesi yanlış olmuşta.. Yani bu işten para kazananlar haricinde..

Amerikada yapılan anketlerde vs bile Avrupa hakkında hiçbir şey bilmeyen bir toplumun tutupda avrupa basketboluni takip ettiğini sanmıyorum. Yani yoksa avustralya futbol ligini Türkiye den takip eden sadece twitterda bile onlarca kişi bulunur.

Zamanla değişmesi güzel .. Tabi bu değişimde Nba yönetiminin yaptığı organizasyonların ve Nba in avrupalı oyunculara bi nebze yönelmesininde payı vardır

Not: Bo' nun görüldüğünden, değer verildiğinden çok daha iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ve avrupada en çok sevdiğim oyuncu olduğunu belirtmek istedim  :D
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2014, 21:13:39 Gönderen: burak karacay »

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #1746 : 05 Mart 2014, 13:26:33 »
Furkan'a astronomik bir teklif yaptığımız yazılmış. Kesin yalan haberdir ama olurda bu transferi yaparsak muhteşem bir transfer yapmış oluruz.

http://www.3puan.com/content?id=167
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1747 : 05 Mart 2014, 13:40:00 »
Ben de hiç inanmıyorum ama alırsak mükemmel iş olur Furkan'ı.

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #1748 : 05 Mart 2014, 13:59:54 »
Furkan transferi güzel olur ama bu meblağlara denk gelecekse olmasın.Bjelica ve Bojan 1 civarı alırken Furkan'ın 1,5 olması olmaz.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1749 : 05 Mart 2014, 14:05:20 »
İşte bu teklif edilen abartılı paralar hep #basketbolsuzluk yüzünden.

Şu yabancı konusu bir netleşsin Furkan'ın yaptığı, yapabileceği katkının kat be kat fazlasını 400-500 bin € çok daha azına yapılacak zilyon tane oyuncu buluruz.
...

Çevrimdışı tecessus

• Üye
« Yanıtla #1750 : 05 Mart 2014, 14:11:01 »
Astronomik fiyat konusunda birşey diyemeyeceğim ama gelirse katkı verecek faydalı bir oyuncu. En büyük artısı da, yıldız potansiyeli taşımıyor olması.
Ne katkı vereceği belli ve bunu düzenli şekilde verecek.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2014, 15:41:17 Gönderen: tecessus »
Fenerbahçe

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1751 : 05 Mart 2014, 14:17:23 »
Tamamen hissiyat
seneye ben Joffrey Lauvergne ( NBa e gitmez ise tabiki ) hamlesi bekliyorum.
Teodosiç i de alsa hoca Panatinaikos'taki oyun tarzına geri dönmeyeceğini düşünüyorum. 

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1752 : 05 Mart 2014, 14:31:38 »
Furkan Aldemir transferi gerçekleşirse müthiş olur denmiş te haber de
yazdığına göre güya kendisi şöyle demiş ; "ben de burada kalmak istiyorum. Mutluyum. Galatasaraylıyım. Bir noktada mutlaka anlaşırız" Böyle diyen bir adam aman eksik kalsın durduğu yerde devam etsin.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1753 : 05 Mart 2014, 14:36:45 »
Bahse konu sitenin sahibi Haluk Yürekli olunca haberde Galatasaray vurgusu yapılması kaçınılmaz olmuş.
...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1754 : 05 Mart 2014, 14:49:57 »
Furkan Aldemir transferi gerçekleşirse müthiş olur denmiş te haber de
yazdığına göre güya kendisi şöyle demiş ; "ben de burada kalmak istiyorum. Mutluyum. Galatasaraylıyım. Bir noktada mutlaka anlaşırız" Böyle diyen bir adam aman eksik kalsın durduğu yerde devam etsin.

Sözde Nba a gidecekti..Baktı olay Tırt..Şimdi Gs li oldu..

Yabancı sayısı Artarsa Furkan gitsin Kumda oynasın zaten
HaBaBaM GüM GüM GüM