Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970266 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1860 : 07 Nisan 2014, 14:07:48 »
Arkadaşlar kadrolarınıza Bojan'ı yazmadan kadro yapmayın..

Kleiza 1+1 miydi yoksa direkt 2 miydi? Bu konuda bilgisi olan var mı?

evet devre arası uzatıldı ama sezon sonu git dedikten sonra gider Eren
sıkma canını takma bu kadar kafana :)
sen işine gücüne konsantre ol ayrıca

edit : bogdanoviç ile anlaşıldığını biliyoruz da Eren ama hangisi :) ?
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2014, 14:08:34 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı mustafa akın

• Üye
« Yanıtla #1861 : 07 Nisan 2014, 14:09:08 »
bir kadroda ben yazayım

Higgins/Teodosic/Kenan
Melih/Langford/Goksenin
Hopson/Perperoglu
Bjelica/İlkan/Dubljevic
Oğuz/Furkan/Baynes/Davis

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #1862 : 07 Nisan 2014, 14:11:34 »
evet devre arası uzatıldı ama sezon sonu git dedikten sonra gider Eren
sıkma canını takma bu kadar kafana :)
sen işine gücüne konsantre ol ayrıca

edit : bogdanoviç ile anlaşıldığını biliyoruz da Eren ama hangisi :) ?

Kafama takmadım ki abi ne kafaya takması? Bojan ile kesin uzatıldı, boşuna başka adam aramayın manasında söyledim. Bojan dedim ben Bogdanovic yazmadım fark ettiysen :)

Dragicde atlet ribaundlara giren savunmada tuttugu adami bezdiren tarz bir oyuncu smithte yakin ozellikte devin smith ise cok net bir ceza sutoru eger alirsak milanomum mossu kullandigi gibi kullnabiliriz fakat dragici ben yinede tercih ederim.Bu 2 oyuncu uzerinde durmamin amaci on alan savunmasi liderligini yapacak isimler olarak gormemdi cunku teo gelirse 2-3 numaralarimiz onun acigini kapamak icin cok iyi savunmaci olmqk zorundalar

Smith savunma liderliği falan yapamaz. Böyle adamlara çok değişik anlamlar yükleyip sonra hayal kırıklığı yaşıyoruz.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1863 : 07 Nisan 2014, 14:24:40 »
Kafama takmadım ki abi ne kafaya takması? Bojan ile kesin uzatıldı, boşuna başka adam aramayın manasında söyledim. Bojan dedim ben Bogdanovic yazmadım fark ettiysen :)

Smith savunma liderliği falan yapamaz. Böyle adamlara çok değişik anlamlar yükleyip sonra hayal kırıklığı yaşıyoruz.

ne gerginleşiyorsun lan :)
gelirim oraya sıkarım ayaklarına
bende biliyorum Bojan mevzusunu da bünye kabul etmek istemiyor , yaz ola hayrola bakalım belki fikirler neyin değişir şartlar farklılaşır vs
bu hafta antepte o tahta az kalsın kafaya giriyordu Bojan'ın , Bojan ya adam olacak yada hocanın kalbini çok yoracak ( ALlah korusun )

Çevrimdışı mustafa akın

• Üye
« Yanıtla #1864 : 07 Nisan 2014, 14:35:43 »
bojanda yeteneke varda beyin yok o beyni obra bile kullandıramadıysa bojana zorlamasın bir gün sahada bir deli girip bojanı yumrukluyorsa uzakda aramayın bilin benim :) para veriyoruz kombineye sinir olmak için

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1865 : 07 Nisan 2014, 15:09:24 »
Önüzmüdeki sene kadroları yazarken Bo'yu da yazmayalım derim ben :(
üzülüyorum Bo yu çok seviyorum ama bu işin sonu böyle olacak gibi duruyor.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1866 : 07 Nisan 2014, 15:19:42 »
Eğer bu takımda Bojan kalırda Bo giderse çok pis sinkaflarım..Açık söylüyorum..Bojanın ne olduğu Antep maçının son 4 dakıkası oyuna alınmayıp kenarda tutulmasıyla ortaya çıktı..Eğer bojan sahada olsaydı saçmalar dı topları ezerdi ve kaybederdik açık ve net
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1867 : 07 Nisan 2014, 15:20:47 »
tahmin ediyorum ki seneye
Teodosiç -Kenan-Berk ten oluşan guard rotasyonumuz olacak
diğer isimler kimler olur bilemiyorum...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1868 : 07 Nisan 2014, 15:22:42 »
Vallaha murat
ben Bo yu çok seviyorum ama Bo oyunda iken rakiplerin içeri gömülüp onun şutunu riske etmesi , Bo 'nun da şut atmaması bizim için büyük sıkıntı ,
bu benim tahminim tabiki birşey bildiğim duyduğum yok ama Emiliano ile dün öyle sohbet ettik , kendisi '' i think Bo ll leave from istanbul'' dedi
duyum mu dedim , yok Bo yu tanıyorum ve o şekilde hissediyorum dedi..
bakalım neler olacak göreceğiz.

bojan ı seven ve onun iyi niyetinden asla şüphe etmiyen birisi olarak onunla ilgili tüm umutlarımı ne yazık ki çöpe attım :(
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2014, 15:23:17 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimiçi Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #1869 : 07 Nisan 2014, 15:25:01 »
Bo kenarda kalmayı sıkıntı yapmayacaksa kalmalı, hızlı hücum yapacağımız maçlarda çok iyi olur. Sete set kaldığımız durumlarda sıkıntı yaşıyoruz, oyunu kuramıyoruz.
Hızlı hücum her zaman yapılmaz biliyorum ama rakibe göre bazen hızlı oynamak gerekiyor.
Edit :Bo diğer yabancılara göre bu sene daha fazla katkı verdi bence.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2014, 15:25:48 Gönderen: Özcan Özdemir »
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #1870 : 07 Nisan 2014, 15:25:46 »
Dün takım bir Sinyal verdi Koça...

''KOÇ bize guard lazım Koç...17 yaşında Ergenlikten çıkmamış bir oyuncu 3 dakıkada gerçek bir GUARD neler yaparı gösterince açıkçası KLEİZA nın Yada Bjelicanın o anda Kadroda olmaması gerektiği yerine de JACKSUNUN olması Gerektiğini Gösterdi takım''

Kısacası Oğuzu ve Zoriçi 4 dakikada resmen maçı nasıl domine edebileceklerini görmüş olduk...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1871 : 07 Nisan 2014, 15:27:34 »
Bo kenarda kalmayı sıkıntı yapmayacaksa kalmalı, hızlı hücum yapacağımız maçlarda çok iyi olur. Sete set kaldığımız durumlarda sıkıntı yaşıyoruz, oyunu kuramıyoruz.
Hızlı hücum her zaman yapılmaz biliyorum ama rakibe göre bazen hızlı oynamak gerekiyor.
Edit :Bo diğer yabancılara göre bu sene daha fazla katkı verdi bence.

Bende kalmasından yanayım Özcan ama takıma gerçek bir 1 numara da şart dediğin gibi , Teodosiç olur Zizis olur , Huertel olur , Huertas olur vs vs   Emir iyi iken Bo ya çok yük düşmüyordu ama emir sağolsun ortalarda yok bo ya farklı anlamlar yüklüyoruz olmuyor ,
zor durum :(

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1872 : 07 Nisan 2014, 15:33:38 »
Dün takım bir Sinyal verdi Koça...

''KOÇ bize guard lazım Koç...17 yaşında Ergenlikten çıkmamış bir oyuncu 3 dakıkada gerçek bir GUARD neler yaparı gösterince açıkçası KLEİZA nın Yada Bjelicanın o anda Kadroda olmaması gerektiği yerine de JACKSUNUN olması Gerektiğini Gösterdi takım''

Kısacası Oğuzu ve Zoriçi 4 dakikada resmen maçı nasıl domine edebileceklerini görmüş olduk...

takıma guard lazım konusunda hemfikiriz murat ama Jackson o fiziği ile berk in verdiği savunma katkısını vermezdi
dünkü maçı getiren Berk'in hücum performansı değil savunma performansıydı , tabiki Berk'in yaptığı 4 asist ve topu inatla Oğuz'a indirmesi çok önemliydi ama Berk cidden çok iyi topa baskı yapıyor.

Çevrimdışı mustafa akın

• Üye
« Yanıtla #1873 : 07 Nisan 2014, 15:33:48 »
bo gider zaten teodosiç gelseydi gidecekti sene başı. cemin dediğide doğru şut tehditi olmaması büyük sıkıntı yaratıyor bize bence seneye koç iki tane şutör guardla çalışır biri teodosiç diğeri hakkında hiç tahminim yok çünkü farklı tercihleri seven biri koç

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #1874 : 07 Nisan 2014, 15:36:16 »
takıma guard lazım konusunda hemfikiriz murat ama Jackson o fiziği ile berk in verdiği savunma katkısını vermezdi
dünkü maçı getiren Berk'in hücum performansı değil savunma performansıydı , tabiki Berk'in yaptığı 4 asist ve topu inatla Oğuz'a indirmesi çok önemliydi ama Berk cidden çok iyi topa baskı yapıyor.

Abi Jakson bence süre alsa takıma ısınsa iddaa ediyorum her maç 10-15 sayı bulma potansiyeline sahip..Ama malesef koç beğenmiyormu bilemiyorum açıkçası..Berk şut atamıyor Jacksonda Şut atabilecek bir adam Kleiza böyleyken Bir şansı hakediyor bence..
HaBaBaM GüM GüM GüM