Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970239 defa)

0 Üye ve 65 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #2235 : 12 Nisan 2014, 23:11:31 »
Nba'den düşünülen uzun Vesely'dir herhalde,ama Scola'yı Fenerbahçe formasıyla izlemek için böbreklerimden birini verebilirim keşke gelse

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2236 : 12 Nisan 2014, 23:11:40 »
5 için düşündüm 4 için hantal kalabilir.Ayrıca Dubljevic'i alırsak partneri Zoric olmamalı bence blok tehdidi olan daha sert biri olmalı.
Real uzunları kağıt üzerinde çok dominant değil ama çeşitlilikten dolayı bütün ihtiyaçlara cevap veriyor.Sertlik istedin mi al Slaughter'i Mejri'yi,Bourousisle Miroticle içeriden dışarıdan oynarsın,daha benim çok beğendiğim Felipe Reyes var.
yok ben olabilir mi diye söyledim
furkan gelecek sanırım o sertlik mevzusunu belli bir oranda giderir özkan haa bana da kalsa bu senden sonra Zoriç u mümkünse tutmam ya da çok kararsızım o konuda :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2237 : 12 Nisan 2014, 23:13:58 »
freeland joffrey paketi yapalım
herkesin içi rahat etsin ne dersiniz . iki tane 4.5 olabilecek oyuncu .

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2238 : 12 Nisan 2014, 23:14:39 »
Nba'den düşünülen uzun Vesely'dir herhalde,ama Scola'yı Fenerbahçe formasıyla izlemek için böbreklerimden birini verebilirim keşke gelse

böbreklerini verme yahu ama tabi o yaşına rağmen 1 sene de olsa muazzam olur kesin

VEssely içinde real duydum ben bu arada murat

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2239 : 12 Nisan 2014, 23:16:43 »
Zoric son zamanlarda berkle hücumda iyi( oynatacak bir guard ile daha iyi olur çözüm teo reis) -savunmada da arada güzel bloklar yapıyor. sene başındaki saçma top kayıpları veya hücum faulleri de yok ama yinede unutamıyor bünyeler..
vesely'nin sözleşmesi devam ediyor hatta 5 sayı-4ribaunt civarlarında oynuyor ben sanmıyorum ama gelecekse tarzı çok izzete benzemiyor mu ben mi saçmalıyorum.. Freeland bu sene sözleşmede bitiyor. 3 numara için de viktor claver de bu sene avrupaya döner gibi bence iyi parça olabilir.
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #2240 : 12 Nisan 2014, 23:18:04 »
Abi Real sene başında da istemişti yanlış hatırlamıyorsam ama illa ki onların verdiği parayı veririz bunun yanında koç faktörüde var Zeljko inanılmaz hırs yapmış ama anladığım kadarıyla:))))
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #2241 : 12 Nisan 2014, 23:19:19 »
şu paket nasıl?  teo-maja, Shelden Williams-Candace Parker
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2014, 23:28:19 Gönderen: kuga »
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2242 : 12 Nisan 2014, 23:19:29 »
kuga
ben zoriçi beğenirim ama malaga ve barcelona deplasmanında yaptığı top kayıpları yüzünden küsüm ona :)

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
« Yanıtla #2243 : 12 Nisan 2014, 23:19:49 »
yok ben olabilir mi diye söyledim
furkan gelecek sanırım o sertlik mevzusunu belli bir oranda giderir özkan haa bana da kalsa bu senden sonra Zoriç u mümkünse tutmam ya da çok kararsızım o konuda :)
Bende de biraz kararsızlık mevcut aslında Zoric iyi oyuncu zamanında gelmesini de çok istemiştim ama alınacak uzuna göre Zoric ihtiyaçlara cevap vermeyebilir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2244 : 12 Nisan 2014, 23:20:29 »
şu paket nasıl?  teo-maja, Shelden Williams-Candace Paker
Shelden ve Obradoviç , % 0.1 ihtimal veriyorum

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2245 : 12 Nisan 2014, 23:22:50 »
Bende de biraz kararsızlık mevcut aslında Zoric iyi oyuncu zamanında gelmesini de çok istemiştim ama alınacak uzuna göre Zoric ihtiyaçlara cevap vermeyebilir.

ben Zoriç tutulursa yabancı bir saf 5 numara daha beklemiyorum , furkan oğuz zoriç ile 5 numara dolar.
kleiza yerine daha sert daha mücadeleci birisini alır diye bekliyorum , freeland 4*5 oynar diye düşünğyorum yanlış hatırlamıyorum dimi
ben temcit pilavı moduna soktum farkındayım ama bizim ilacımız bence fransız eleman.
partizan dan bogdan- joffrey paketi yaparsak çok mutlu olurum

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2246 : 12 Nisan 2014, 23:27:18 »
Victor Claver'i yazın kenarda dursun ..

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
« Yanıtla #2247 : 12 Nisan 2014, 23:28:23 »
ben Zoriç tutulursa yabancı bir saf 5 numara daha beklemiyorum , furkan oğuz zoriç ile 5 numara dolar.
kleiza yerine daha sert daha mücadeleci birisini alır diye bekliyorum , freeland 4*5 oynar diye düşünğyorum yanlış hatırlamıyorum dimi
ben temcit pilavı moduna soktum farkındayım ama bizim ilacımız bence fransız eleman.

Bende 4-5 oynayabilecek isim olarak ben Vesely'i istiyorum,takıma biraz atletizm kazandırsak fena olmayacak.Ama Cofri gelirse de mutsuz olmam o da iyi oyuncu

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #2248 : 12 Nisan 2014, 23:30:26 »
Abi joffrey de 4 olarak olmaz yaf obra hiç böyle 4 numaralarla çalışmadı hatırlamıyorsam hep fundementalı iyi şutu olan oyuncular tercih etti zoriç konusunda ise bence kalmamalı belli seviyelerin oyuncusu olmadığı çok açık yabancı sınırı olmasa 5-6 dakıka süre alabilir belki ama f4 hedefindeki bir takımın 5 numarası olamaz pota altı iyi olan her takım sildi süpürdü bizi oraya daha dominant bir oyuncu şart bence umarım koç gönderir onu
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #2249 : 12 Nisan 2014, 23:31:02 »
Bu kadar isim yazıldı ama Semih Erden + pf ile uzun rotasyonunu tamamlarsak şaşırmayalım derim(bilgi vs.değil tamamen hissiyat).
...