Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970441 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #2280 : 13 Nisan 2014, 00:16:19 »
Will Bynum düşünmez mi acaba buralara gelmeyi Teodosic-Bynum birbirini iyi tamamlayan bi guard ikilisi olabilir.

onun 1 yıl daha devam edecek kontratı ..

geçen sene ciddi ciddi gelmeyi düşünüyordu, hatta benim Detroit'e yakın yazarlardan aldığım bilgi, Türkiye'ye gelmediği için zaman zaman pişmanlık yaşadığı yönünde.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #2281 : 13 Nisan 2014, 00:26:47 »
Şu an öyle bir durum var mı bilmiyorum (nba kontratı nedir haberim yok) Koç sene ortasında Ajinca'yı alabilecekseniz alın demişti diye duydum. Şu an bir tehlike olmadığı için rahat rahat yazıyorum.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2282 : 13 Nisan 2014, 00:29:09 »
2015 yazında bitiyordu onun kontratı lakin opsiyonu olabilir ..

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #2283 : 13 Nisan 2014, 08:40:26 »
cuma-cumartesi aynı saatlerde duyum şenlikleri yapmaya karar verdik sonra ''vay ben duymadım vay ben bilmedim'' demeyin.

Eren gelsin de öyle yaparız, arkadaşın kaynakları sağlam sonuçta, bizim amacımız sadece duyum vermek değil, olası senaryoları tartışıp, fikir savaşı yapmak, bekleriz.
hahahahahhahah tamamdır abi cem abi bana mesaj atar her cuma ve cumartesi vurdayız.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı mustafa akın

• Üye
« Yanıtla #2284 : 13 Nisan 2014, 08:44:15 »
bogdanları ikiledik bojanlarıda ikilermiyiz diyen arkadaş güzel yerden yaklaştı :)
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2014, 08:58:09 Gönderen: mustafa akın »

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #2285 : 13 Nisan 2014, 08:52:12 »
Nba'den uzun gelecek deniliyorya.. baktım söyle bütün seçeneklere
Pero Antic-A.Ajinca-joel Freeland-Kosta Koufos- Mike Muscala- Biedrins-Miroslav Raduljica-Jan Vasely- Scola :))-geçen bir abimiz zaza'nın da gelme ihtimalindan bahsetmişti forumda..
ben dedimde gelme ihtimali olabilirmi dedim kimse tınlamadı. :))))
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı mustafa akın

• Üye
« Yanıtla #2286 : 13 Nisan 2014, 10:35:32 »
Jan Vesely barcelonayı değilde bizi tercih ederse ki bence bizi tercih eder zoric takımda kalır avrupada kullanılır bjelica bojanda kalır takımda 5 yabancı alınır 2 veya 3 yerli transfer politikası bu olur

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
  • Yer: İstanbul / Beylikdüzü
« Yanıtla #2287 : 13 Nisan 2014, 10:40:34 »
Emir için Acb ye gideceği yönünde bi kaç yazı gördüm ispanyol blog hesaplarında .. Madrid daha çok öne çıkıyor sanırım

Gerçe Ntvspor da da Emir le Koçun anlaştığı yazılıyordu, tekrar antremanlara çıkmaya başlamış
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2014, 10:42:49 Gönderen: burak karacay »

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2288 : 13 Nisan 2014, 11:32:03 »
Emir için Acb ye gideceği yönünde bi kaç yazı gördüm ispanyol blog hesaplarında .. Madrid daha çok öne çıkıyor sanırım

Gerçe Ntvspor da da Emir le Koçun anlaştığı yazılıyordu, tekrar antremanlara çıkmaya başlamış
Nereye gideceği pek umrumda değil,tez zamanda gitsin yeter.

spidey1907

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2289 : 13 Nisan 2014, 11:35:18 »
Sezon sonuna kadar yararlanmak için Obra emiri şimdilik affetmiştir, gelecek sezon emirle devam etmez bence.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #2290 : 13 Nisan 2014, 11:55:20 »
Bizler için

Transfer goygoyu>maç analizi

:)
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

spidey1907

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2291 : 13 Nisan 2014, 12:47:36 »
Abi şu sezondan sonra bo mccalebb gönderiliş emir preldzic takımdan kalırsa ben gelecek sezonda ümidi keserek başlarım. Bo'yu teodosic,calathes,zizis,lucas gordon... Bunlardan biri ile yan yana deneyelim de görelim bir gelecek sezon. Kesinlikle kalmalı
Ben de Bo gitmesin istiyorum ama gidebilir,yeterki Emir yollansın gerisi gelecektir.

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #2292 : 13 Nisan 2014, 12:53:07 »
dün twitterda eurohoops hesabıyla dm'den konuştum bogdan bogdanovic olayı kesin hatta senaryoyu birkaç hafta önce yazdıgımızda cok tepki almiştik dedi birde fenerbahce'nin gorustugu soylenen birçok oyuncu var avrupa piyasasında bazılarını duysan çok şaşırırsın dedi isim sordum suan birşey soylemek için erken cunku dogrulatabildiğimiz kesin bir isim yok dedi teo içinde menajerinin onu obradovic'e gotureceğini pek sanmıyorum dedi

spidey1907

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2293 : 13 Nisan 2014, 12:59:49 »
yok abi neden yollansın bo mccalebb yahu? Şuan avrupada ki en iyi amerikalı guard
Yaparsın şöyle bi takım

Milos teodosic-kenan sipahi-berk uğurlu
Bo mccalebb-bogdan bogdanovic-melih mahmutoğlu
Bojan bogdanovic-emir(göksenin)-metecan
Nemanja bjelica-jan vesely(linas)-furkan aldemir(ilkan)
Luca zoric(x)-semih erden-oğuz savaş

Çok baba performans verir 10 sayı 4 ribaund sana garanti veriyorum euroleague için. Bu adam partizanda siena da nasıl oynadı hepimiz biliyoruz. Bence hala şuan avrupanın en iyi 5-10 oyuncusundan biridir. Bu takımdan gönderilmeyecek ilk oyuncular nemanja ve bo'dur
Ani ben yollansın demiyorum,twitterda Ender abi teknik konulardan dolayı yollar ayrılabilir demişti,çok söyleniyor bu aralar yoksa ben de istemem gitmesini. https://twitter.com/badwachter/status/454295070456680448

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #2294 : 13 Nisan 2014, 13:07:32 »
Teodosiç işi bitmiştir bence zaten forumda da konuşuldu kesin diye hatta imzalar bile atılmış deniliyor menajeri sıkıntı çıkarabilir belki ama menajerinden dolayı gelmeyecek olsa sene başında da bize gelmeyi kabul etmezdi Obradoviç faktörünü göz ardı etmez Teo
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...