Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970343 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #2475 : 16 Nisan 2014, 18:14:16 »
Gelirim tabii abi, Kemal Erdem gibi dostumuz var, kaybetmemek lazım bunu. Sonuçta adam ince ayar insanıymış, yeni de olsa öğrendik. Bence onun gözü esasen Aziz Bey'in yerinde. Nedim'in yeri bir sıçrama için gerekli. 10 sene veriyorum, olmazsa zaten Fenerbahçe içindeki paralel yapılanma diye haberlere konu olur. 8)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2476 : 16 Nisan 2014, 18:19:46 »
Gelirim tabii abi, Kemal Erdem gibi dostumuz var, kaybetmemek lazım bunu. Sonuçta adam ince ayar insanıymış, yeni de olsa öğrendik. Bence onun gözü esasen Aziz Bey'in yerinde. Nedim'in yeri bir sıçrama için gerekli. 10 sene veriyorum, olmazsa zaten Fenerbahçe içindeki paralel yapılanma diye haberlere konu olur. 8)
Aziz Bey ile arası iyidir biliyorsun ama Aykut hoca ve Rıdvan dilmeye yaptığı yanlışlardan sonra biraz arası soğudu , şimdi Ali Koç ile arasını iyi tutuyor zaten Obradoviç' saygısı sonsuz ama ben ondan bir Ülker yapılanması bekliyorum belki Ahmet Özokur ile arası olur ise güzel bir yerde görev alabilir.
eee umut zamanında ayağına gelen fırsatları ideoloji uğruna tepki aptal herif ( kendisinin yüzüne söylediğim için rahatça yazıyorum buraya )
ama yaş geldi 30 a .. değerli anne babası rahmetli olduktan sonra hayatın zor olduğu dank etti tabi
DEtroit çocuğu Kemal Erdem - son duyduğum Dumars ın görevine son verilmesinde parmağı olduğu

Çevrimdışı deli_kanarya

• Üye
  • Yer: Sanlıurfa
« Yanıtla #2477 : 16 Nisan 2014, 20:01:51 »

[/quote]
Dedikodular konuşuluyor burada. Millet de ona göre tahmin yürütüyor. Hatta çoğu kişi de gelmeleri zor demiş zaten.
tepki olarak yazmadım zaten yanlıs anlasıldım furkan karakterli biri Galatasarayı bırakıp Fenerbahce ye gelecegini dusunumuyorum avrupa veya NBA yapablr

Çevrimdışı Stojakoviç

• Üye
  • Yer: Ankara/İzmir
  • It ain't over till it's over!
    • dincerorc
« Yanıtla #2478 : 16 Nisan 2014, 22:51:24 »

tepki olarak yazmadım zaten yanlıs anlasıldım furkan karakterli biri Galatasarayı bırakıp Fenerbahce ye gelecegini dusunumuyorum avrupa veya NBA yapablr

Sevgili deli kanarya, Furkan'ı Nba'da basket diye oynarlar.
Hoops and rap

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #2479 : 17 Nisan 2014, 00:50:23 »
Herkes de NBA yapıyor la :F
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #2480 : 17 Nisan 2014, 09:37:19 »
Sevgili deli kanarya, Furkan'ı Nba'da basket diye oynarlar.

Bende şu an Türk oyuncular arasında Nba de oynayacak yetenekte oyuncu görmüyorum.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2481 : 17 Nisan 2014, 12:35:41 »
Kemal Erdem uyanmış sanırım 24 saattir uyuyordu sanırım dün kendisine sataştık ama ses vermedi
yoksa Detroit için transfer çalışması mı yürütüyor.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2482 : 17 Nisan 2014, 13:00:25 »
Eren bey ile gece sohbet etmiştik

kadro yapıyoruz devamlı buraya son hali ile yazalım bakalım nasıl olacak

Teo-Kenan -Berk
Bogdan - Göksenin- Melih
Weems -İngles -
Bjelica - İlkan-Joffrey
Bojan D.- Furkan -Oğuz
son kararım , tamam bojan sözleşmesi var biliyorum ama göndermek istedim sezon sonu itibari ile.

bu kadro da iç dış dengesi ve size olayına da çözüm buluruz gibime geliyor.

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #2483 : 17 Nisan 2014, 22:12:07 »
GS'den oyuncu transfer etmişsiniz. Bana kalırsa gs'ni yerlileri iyi değil ve hiç birisini istemem. 3 yabancı yeter FBÜ'e. İyi bir pivot,iyi bir guard ve iyi bir skorer 2 numara. Bizim sakatlar tam iyileşsin yerli oyuncuya ihtiyacımız yok. Birkan ,Oğuz ,Kenan , Berk , Ömer , Emir ve ismini sayamadığım bir kaç daha isim var. 3 tana iyi yanacı bizi fınal foura taşır...

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #2484 : 17 Nisan 2014, 22:23:57 »
GS'den oyuncu transfer etmişsiniz. Bana kalırsa gs'ni yerlileri iyi değil ve hiç birisini istemem. 3 yabancı yeter FBÜ'e. İyi bir pivot,iyi bir guard ve iyi bir skorer 2 numara. Bizim sakatlar tam iyileşsin yerli oyuncuya ihtiyacımız yok. Birkan ,Oğuz ,Kenan , Berk , Ömer , Emir ve ismini sayamadığım bir kaç daha isim var. 3 tana iyi yanacı bizi fınal foura taşır...

7 kişilik rotasyonla Real'le Barcelona'yla baş edebilir miyiz sizce

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #2485 : 18 Nisan 2014, 01:03:33 »
Çok sağlam bi kadro kurdum. :)

Teodosic - Kenan
Bogdan - Delaney - Melih
Bojan - Serhat
Bjelica - Nocioni
Freeland - Furkan - Oğuz

Teodosic ve Bogdan'ı Delaney ile yedekleriz.
Bojan ve Bjelica'yı Nocioni ile yedekleriz.
Freeland'ı da Furkan yedekler.

Kenan, Melih, Serhat ve Oğuz da artan süreleri paylaşır.

Görüntüye göre rotasyonda problem yaşamamak adına yedeklere combo-guard ve combo-forvet lazım.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #2486 : 18 Nisan 2014, 09:36:09 »
Çok sağlam bi kadro kurdum. :)

Teodosic - Kenan
Bogdan - Delaney - Melih
Bojan - Serhat
Bjelica - Nocioni
Freeland - Furkan - Oğuz

Teodosic ve Bogdan'ı Delaney ile yedekleriz.
Bojan ve Bjelica'yı Nocioni ile yedekleriz.
Freeland'ı da Furkan yedekler.

Kenan, Melih, Serhat ve Oğuz da artan süreleri paylaşır.

Görüntüye göre rotasyonda problem yaşamamak adına yedeklere combo-guard ve combo-forvet lazım.

Güzel kadro. Nocioni yerine daha sert bir uzun tercih ediyorum. İllaki siyahi bir arkadaş olmasına gerek yok. Bu kadro çok yaratıcı oyuncu sıkıntısı yaşamaz ama senin de dediğin gibi bizim kadronun sorunu ''combo'' diyeceğimiz adamların çok olmaması, olanların da katkı vermemesi.
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2014, 09:36:50 Gönderen: Eto »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2487 : 18 Nisan 2014, 09:48:26 »
Iskender'in menajer olduğuna dair duyum aldım.
Delaney i o getirecek
Ben joffrey i
Eren sen kimi istiyorsun ? Pardon getiriyorsun

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #2488 : 18 Nisan 2014, 14:04:58 »
Samardo Samuels pota altında aradığımız adam olabilir mi acaba savunmada baya sağlam çok iyi bi kesici değil ama inanılmaz güçlü, hücumda fena bitirici değil çoğu "kazma" uzunun sıkıntı yaşadığı faul çizgisnde de sorun yaşamıyo %74 ile atmış bu sezon.Dubljeviç'i düşünüyosak 5 numaraya iyi gider bence Samuels.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #2489 : 18 Nisan 2014, 16:40:23 »
İtalya liginden Pesero'da daha kimsenin sulanmadığı O.D.Anosike diye 4-5 var.22 yaşinda ve atletizmi ile resmen işlenmemiş bi maden herif ve bana gore potansiyelinin ucu bucagı yok.Sekulic olmadan once Cem abiyle muhabbetini de yapmiştik hatta.sezon istatistikleri 15.3 sayı 12.3 reb 1.1 blok.%60.2 ile 2sayılık kullanıyor.ozellikle yardım savunmasında muazzam yeterli sayılabılecek bı orta mesafesi de var.Eger alınırsa %100 eminim Olydeki Dunston'dan cok daha buyuk etki yapar.Sonuç olarak çare Anosike diyorum:)