Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970416 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #2580 : 20 Nisan 2014, 14:08:40 »
Bu yıl yapılacak transferler çok önemli teo-bogdan-winner ve savunması olan bir 3 numara (weems olabilir)-bjelica ayarında 4 numara-hucum repertuarı geniş bir 5 numara(tomic-krstıc)ve onu tamamlıyacak savunması güçlü bir 5 numara(anosike) daha alınması lazım bence yoksa yıne defolu bı kadro olur

Bence Weems winner bir adam değil. Geçen sene finalin ilk yarısı yüksek yüzdeyle on küsür sayı attıktan sonra, ikinci devrede tamamen duvara çarptı. Tabii ki bu bir gösterge değil ama genel anlamda çok fazla dirençli bir adam olduğunu düşünmüyorum. Daha buralarda yaptığı maç kopartmalar bir şey kazandırmaz.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #2581 : 20 Nisan 2014, 14:16:58 »
Bence Weems winner bir adam değil. Geçen sene finalin ilk yarısı yüksek yüzdeyle on küsür sayı attıktan sonra, ikinci devrede tamamen duvara çarptı. Tabii ki bu bir gösterge değil ama genel anlamda çok fazla dirençli bir adam olduğunu düşünmüyorum. Daha buralarda yaptığı maç kopartmalar bir şey kazandırmaz.
Valla ben bojanın top 16 daki halini gördükten sonra top 8 de takımını sırtlayan weemse guvenırım hem işin o boyutuna bakarsak teo da fınallerde neler yaptı gorduk krstıc de final four da ortadan kayboldu bence bunların hepsı mental ve bizim koçun elınde hem weems hemde teo farklı boyutlarda olabılır ve herseyden önemlisi bizi once fınal foura goturecek oyuncular olsun yeter yıllardır top 8 bile göremiyoruz bizi oraya gotursunler de varsın sacmalasınlar(unutmadan weems konusunda keşke ımkanımız olsada rudy navarro tarzı bırını alabılsek ama sende bılıyorsun kı onları takımlarından kurtarmak imkansız o yuzden weems olsun dedım)
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #2582 : 20 Nisan 2014, 14:18:35 »
Valla ben bojanın top 16 daki halini gördükten sonra top 8 de takımını sırtlayan weemse guvenırım hem işin o boyutuna bakarsak teo da fınallerde neler yaptı gorduk krstıc de final four da ortadan kayboldu bence bunların hepsı mental ve bizim koçun elınde hem weems hemde teo farklı boyutlarda olabılır ve herseyden önemlisi bizi once fınal foura goturecek oyuncular olsun yeter yıllardır top 8 bile göremiyoruz bizi oraya gotursunler de varsın sacmalasınlar(unutmadan weems konusunda keşke ımkanımız olsada rudy navarro tarzı bırını alabılsek ama sende bılıyorsun kı onları takımlarından kurtarmak imkansız o yuzden weems olsun dedım)

Abi ben de o yüzden ''bunlar gösterge değil tabii'' diye ekledim. O eşiği aşmak her zaman için mümkündür ama senin de dediğin gibi Bojan'ın da hali ortada mesela. Obradovic'in de tek başına yetemediği durumlar oluyor. O yüzden karakter değişimleri biraz zordur. Genel olarak bu olaya dikkat etmemiz lazım.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #2583 : 20 Nisan 2014, 14:26:20 »
Abi ben de o yüzden ''bunlar gösterge değil tabii'' diye ekledim. O eşiği aşmak her zaman için mümkündür ama senin de dediğin gibi Bojan'ın da hali ortada mesela. Obradovic'in de tek başına yetemediği durumlar oluyor. O yüzden karakter değişimleri biraz zordur. Genel olarak bu olaya dikkat etmemiz lazım.
Yok o yönden haklısın zaten hem belli sevıyenın ustunde hemde karakterli adamlar lazım bize ama işte elde türk oyuncu yok yabancıların da cok ust düzey olanlarını kuluplerınden koparamıyoruz mesela ıspanyollarla yunanların en iyilerini ne kadar para versekte alamayız Obranın işi hakikaten zor umarım aklındaki kadroyu kurabilir

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2584 : 20 Nisan 2014, 21:26:32 »
Teodosic ( inşallah olur ) vrya delayney olmaz ise Huertas hamlesi nasıl olur beyler
Yorum alalım

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
« Yanıtla #2585 : 20 Nisan 2014, 21:42:20 »
Teo olsun abi, huertas kaliteli bir oyuncu ama istikrarlı değilil sezon içinde fazlaca inişler yaşayabiliyor.. Teo obra reis ile çok başka bir oyuncuya dönüşür. Ve takım bir kaç seviye birden atlar.. Emirin, bojanın saçmalıklarından kurtulmuş oluruz..
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2586 : 20 Nisan 2014, 21:44:29 »
Haktan tabiki teo olsun ama bi b planı da yapmak lazım :)

Çevrimdışı haktan87

• Üye
« Yanıtla #2587 : 20 Nisan 2014, 21:45:49 »
Haktan tabiki teo olsun ama bi b planı da yapmak lazım :)

Abi sen bizi teo'ya alıştırdın başkası kesmez bu saaten sonra anca CP3 Alternatif olabilir :)
Zeljko OBRADOVİC.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2588 : 20 Nisan 2014, 21:46:33 »
Ahahahah vallaha haktan teo işi bence olur

Çevrimdışı haktan87

• Üye
« Yanıtla #2589 : 20 Nisan 2014, 21:50:48 »
İnş. Abi olsunda şu takıma adam akıllı topu teslim edebileceğimiz bir güvenilir el gelsin artık, yıllardır bunun eksikliğini hissediyoruz...
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #2590 : 20 Nisan 2014, 21:55:41 »
O Teo buraya gelecek abi başka yolu yok b planını düşünemiyorum bile ama dıyelım kı olmadı ben farmarı ısterım

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2591 : 20 Nisan 2014, 21:57:41 »
Farmar da la hastalığı var diyorlar
Sanırım o gelmez

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #2592 : 20 Nisan 2014, 22:00:38 »
Farmar da la hastalığı var diyorlar
Sanırım o gelmez
Valla abi guard işi sıkıntı elit guard sayısı bir elin parmaklarını geçmez spa dia rodriguez var hiçbirinin olabılıtesı yok yanı ne yapıp edıp teoyu almalıyız yoksa çok fena çuvallarız

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #2593 : 20 Nisan 2014, 22:36:11 »
Bynumu almak mümkün olmazmı? Bo ile aynı tip mi olur alınırsa? Açıkçası Jr Bremer veya Pierre Jackson gibi birini alırlar endişesi var bende futboldaki Maldonado Josicoları falan görmüş adamız. Willie Solomon gibi delifişek birşey lazım aslında

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #2594 : 20 Nisan 2014, 22:46:08 »
Bynumu almak mümkün olmazmı? Bo ile aynı tip mi olur alınırsa? Açıkçası Jr Bremer veya Pierre Jackson gibi birini alırlar endişesi var bende futboldaki Maldonado Josicoları falan görmüş adamız. Willie Solomon gibi delifişek birşey lazım aslında
Obra öyle bir hata yapmaz jackson son anda yoklukta alınmış bir oyuncuydu yoksa hayatta onu tercih etmezdi