Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970422 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #3135 : 01 Mayıs 2014, 23:42:43 »
Goudelock'la ilgili benim fikirlerimi değistirmedi bu mac. Bu adamda liderlik yonu var ve toptan kacan biri de degil tam tersi kritik anlarda sorumluluk almayi seven bir görüntü cizdi su ana kadar.

Bu adam combo gard zaten yani daha cok 2 numarada skorer 2 goruntusunde düşünüyorum onu ben hep. Onemli olan Teo'nun yanina gelebilecek tamamlayici gard olup olamayacagi ki ben Langford'a gore daha uyumlu olacaklarini düşünüyorum. Savunması da Langford'dan iyi.

Eger liderligini bu macla sorguluyorsak daha once Final 4 da Maccabi'ye şampiyonluğu getirmis Eidson da cogu kisinin Yunan milli takimi sayesinde cok beğendigi Zisis de sonuk kaldi bu anlamda ki ben Zisis'i hep sisirilmis biri olarak bulurum.

Bu arada transfer isi bambaşka bir sey.Mesela Valencia'daki Doellman Fransa'dayken goze batmadi bile Euroleague'de, ama 3 sezondur Valencia'da Avrupa'nin sayili 4 numaralari arasinda gozuktu. Cok iyi oyuncu da aslında ama bizim takima mesela bireysel olarak daha kazma gozuken Lauvergne daha iyi gider. Valencia cok siradisi takim onu da soyleyeyim. Hucum tempolari bambaska boyutta. Kimi nasil kullanacaklarini cok iyi biliyorlar. Perasovic cok underrated koc bence.

« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2014, 23:53:50 Gönderen: sambaras »

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3136 : 01 Mayıs 2014, 23:52:52 »
Olabilir neden olmasın.Çıkar 2.maçı tek başınada alır banada kapak yapar öyle bir potansiyeli var adamın zaten inkar edilemez bir gerçek.Eurocup Mvpsi kolay olunmuyor ama bu maçtaki oyunu yinede hep aklımın bir köşesinde kalır.Goudelock iyi bir oyuncu ama ondan daha iyileri daha olmuşları varken ve bizimde artık bu sene risk almadan hedefe gitmemiz gerekirken Goudelock yerine daha iyileri alınabilir diyorum.Langford Gs ile anlaşmıştır zaten ama boşta olan bir Hickman bir Dentmon bir Delaney varken Goudelock transferi kumar olur
Hickman da Dentmon da kotu seçenekler bence Goudelock'in yaninda.Hele Dentmon rakamlarinin parlatmasi disinda siradan bir oyuncu. Bir tek Delaney'nin de bize uyacagini düşünüyorum ben. Sahsen bana Langford da Delaney de Goudelock da olur.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #3137 : 02 Mayıs 2014, 01:22:25 »
Goudelock'u hiç izlemedim bu kadar konuştuğunuza göre kesin geliyomu abiler.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #3138 : 02 Mayıs 2014, 01:34:12 »
Bu arada sene başında Goudelock'u Barcelona ve Milano istemişti ama Barça maliyetinden dolayı vazgeçip Pullen'le anlaştılar.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #3139 : 02 Mayıs 2014, 01:51:53 »
Goudelock kesin gelmiyor.. Sadece ismi bizle de anılıyor.. Birde Besim abi ile Eren abi bize gelmeye aday diyorlar..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #3140 : 02 Mayıs 2014, 15:07:55 »
Bizim takimin teknik ekibi Goudelock'u 3 aydir yakindan takip ediyor.  Transfer ederler veya etmezler, onu bilemem ama kesin bilgi olarak, cok yakindan izledigimizi teyit edebilirim.  Bu da bize gelmeye aday isimler listesinin en basinda yer aldigini gosterir.

Bizim takımın teknik ekibinden kastın Obradovic mi abi yoksa bu izleme için özel bir ekip mi vaR?
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı manyak fenerli

• Üye
« Yanıtla #3141 : 02 Mayıs 2014, 19:34:49 »
goudelock teodosiç furkan ve bogdana hayırlı olsun diyebilirmiyiz ?

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #3142 : 02 Mayıs 2014, 19:43:15 »
bojan'ın kalacağı kesin mi?

teodosic ve bogdan'ın yanına hoca bir de skorer istiyor konuşulanlara göre.
skorer de aldığımız zaman bojan'a gerek kalmıyor kadroda.
savunmacı 3 numara daha doğru tercih olur.
goudelock, langford vb. skorer alınacaksa bojan gitsin bence, savunmacı 3 numara gelsin...

Çevrimdışı bora1907

• Üye
« Yanıtla #3143 : 02 Mayıs 2014, 19:44:35 »
Fenerbahçe Ülker, Milos Teodosic ile prensipte anlaştı. CSKA'nın Final Four'da şampiyon olamaması durumunda oyuncu Fenerbahçe'ye katılacak. kaynak=basket merkezi... CSKA zaten şampiyon olamaz bnc 2.ispanyol takımından biri olur.. TEO'da bize gelir..

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #3144 : 02 Mayıs 2014, 19:49:50 »
Fenerbahçe Ülker, Milos Teodosic ile prensipte anlaştı. CSKA'nın Final Four'da şampiyon olamaması durumunda oyuncu Fenerbahçe'ye katılacak. kaynak=basket merkezi... CSKA zaten şampiyon olamaz bnc 2.ispanyol takımından biri olur.. TEO'da bize gelir..

bu haberi ne düşünerek yazdılar acaba.
cska şampiyon olursa neden katılmasın?

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #3145 : 02 Mayıs 2014, 20:42:27 »
bu haberi ne düşünerek yazdılar acaba.
cska şampiyon olursa neden katılmasın?
Cska bu yılda şampiyon olamazsa köklü bi revizyona gidebilir kadroda onu düşünüp yapmış olabilirler bu haberi ama güvenilir bi kaynak değil Basketmerkezi Mert Genç denen basketbol fukarası yönetiyo siteyi.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı manyak fenerli

• Üye
« Yanıtla #3146 : 02 Mayıs 2014, 22:38:41 »
bence teodosic gelecek gelmeycek tartışmsını bırakalım kesin gelecek diğer isimleri tartışalım bogdan furkan isimleri konuşuluyor anlaşıldı diye onun dışında ben başka isim ne duydum ne okudum

Çevrimdışı bora1907

• Üye
« Yanıtla #3147 : 03 Mayıs 2014, 12:06:36 »
Sezon başında Zeljko Obradovic'i takımın başına getirdikten sonra Milos Teodosic ile görüşen ancak oyuncunun CSKA Moskova'da kalma kararı üzerine bu transferden sonuç alamayan Fenerbahçe Ülker gelecek sezon için yıldız oyuncunun işini bitirdi. CSKA ile kontratı sezon sonunda bitecek olan Milos Teodosic sezon sonunda Rus ekibinden ayrılacak ve Fenerbahçe Ülker'in yolunu tutacak.

Milos Teodosic'in ilk tercihinin CSKA Moskova'da kalmak olmasına rağmen Rus ekibinin oyuncu ile devam etmeyi düşünmediği belirtildi. CSKA koçu Ettore Messina'nın antrenmanlara geç gelmesi ve disiplinsiz tavırları nedeniyle yeni sezon kadrosunda düşünmediği Teodosic'in sarı-laciverti ekibe transferinin sezon sonunda açıklanması bekleniyor... kaynak=basket merkezi... fenerbahce ülker bu yaz özellikle türkiyede transfer piyasını fena karıştırıcak dedi dersiniz..

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #3148 : 03 Mayıs 2014, 12:27:24 »
Teodosiç olur olmaz bilemem olmasını çok isterim ama haberi yapan adam sallamış resmen giha biz sene başında istemişiz de Teo takımda kalma kararı almış bir kere cska daha doğrusu messina sırf biz güçlenmeyelim diye ve Obradoviçin eline Teo yu vermemek için serbest bırakmadı yoksa normalde takımdan göndereceklerdi zaten ikincisi bu yılda kalmak istiyormuş takımda ama cska güha onu istemiyormuş buda külliyen yalan adam geçen yıldan beridir cska defterini kapadı sözleşme bile imzalamıştı sene başında bizimle son olarakta eğer cska şampiyon olamazsa gönderecek demiş hani bu adamı göndermek istiyorlardı disiplinsizliği yüzünden şampiyon olurlarsa herşeyi unutup tekrardan adamı kadroda mı tutacaklar baştan sona sallama bir haber yapmış o yüzden en iyisi sezon sonunu beklemek bence
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #3149 : 03 Mayıs 2014, 12:27:56 »
Sezon başında Zeljko Obradovic'i takımın başına getirdikten sonra Milos Teodosic ile görüşen ancak oyuncunun CSKA Moskova'da kalma kararı üzerine bu transferden sonuç alamayan Fenerbahçe Ülker gelecek sezon için yıldız oyuncunun işini bitirdi. CSKA ile kontratı sezon sonunda bitecek olan Milos Teodosic sezon sonunda Rus ekibinden ayrılacak ve Fenerbahçe Ülker'in yolunu tutacak.

Milos Teodosic'in ilk tercihinin CSKA Moskova'da kalmak olmasına rağmen Rus ekibinin oyuncu ile devam etmeyi düşünmediği belirtildi. CSKA koçu Ettore Messina'nın antrenmanlara geç gelmesi ve disiplinsiz tavırları nedeniyle yeni sezon kadrosunda düşünmediği Teodosic'in sarı-laciverti ekibe transferinin sezon sonunda açıklanması bekleniyor... kaynak=basket merkezi... fenerbahce ülker bu yaz özellikle türkiyede transfer piyasını fena karıştırıcak dedi dersiniz..

Antrenmana geç mi geliyormuş. Adam f8 maçlarında oynamadı cska hücumları çorba oldu. khyryapa'dan oyun kurmaya çalıştılar. Ahlaki yönden eksiklikleri olabilir kabul ama sete set hücumda her takım için ihtiyaç.
Seneye bize gelince rahat rahat maç izleriz, oyunu Emir mi kuracak bojan mı tepeden oynayacak sorunu kalmaz. Eğer gelirse ben Bojan'ın da performansının kat ve kat artacağını düşünüyorum. Topla fazla temas etmeden ya şutunu kuracak bekleyecek yada pust-up yapacaktır.