Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970480 defa)

0 Üye ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #3210 : 04 Mayıs 2014, 13:44:38 »
'' Cezai yaptırım uygulanmasını da size ve bu konudaki yetkili kişilerin görüşüne bırakıyorum.''

iskenderim askeriye mi yahu burası neyin cezası ? :)
gerekiyorsa kemal ile sen burada tartışabilirsinzde
biz besim ile Allah ın her günü kavga ediyoruz mesela :) ama gece sonunda yine sevişiyoruz 8)
hahahhahahhahhahha burdan bana çok ekmek çıkar hahahhahahahah pazar günü işe gelmenim bütün moral bozukluğunu sildiniz.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #3211 : 04 Mayıs 2014, 13:58:51 »
langford efes e giderse Emir oraya gidemez ki Emiliano !!langford will likely to go Gs diyor whats up tan bana .. bir türlü
Langford ll likely to go Fener yazdıramadım :)

KL bize değil onu öğrendik, Delaney hedefmiş...Ama milano da dün KL'yi takımda tutmak istediğini açıkladı özellikle EL'de A lisansı alırlarsa..Ama KL'nin orada sosyal problemleri var, İtalyanlar da onu merak ediyor,burada rahat edemedi Türkiye'de ne yapacak diye

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #3212 : 04 Mayıs 2014, 14:07:03 »
Valencia nın 4 numarası Justin Doellman ile ilgilendiğimiz doğru mu?
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #3213 : 04 Mayıs 2014, 14:09:26 »
İspanyol forumlarından çıkmış bir iddia abi o..

Langford için de şunu söyleyeyim.. Sıkıntı para değil.. Sıkıntı Milano şehriyle ilgili sıkıntıları varmış.. Yoksa Milano'da iyi para teklif ediyormuş..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #3214 : 04 Mayıs 2014, 14:16:08 »
Langford bize gelir mi Utkan.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #3215 : 04 Mayıs 2014, 14:35:04 »
Özcan abi daha önce de yazdım. Galatasaray tarafı Ergin Ataman kalırsa Langford kesin bizde diyorlar.. İşin para kısmında sıkıntı yok.. Cem abinin kankası Emiliano'da Galatasaray diyor..  Efes'de ciddi olarak adaymış..

Daha önce Eren abi bizimde aday olduğumu söylemişti.. Ama benim kendi içimden geçen düşünce Langford'tan daha çok Delaney ve Goudelock ile ilgileniyoruz bence..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #3216 : 04 Mayıs 2014, 14:38:25 »
Los Angeles Clippers'da sürdüren Hidayet Türkoğlu, önümüzdeki sezon Fenerbahçe Ülker forması giyecek.  twitterda son dakika dönüyo
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #3217 : 04 Mayıs 2014, 14:41:43 »
Langford u spn Maccabi maçında beğenmedim tabi bir macla oyuncu hakkında karar verilmez normal sezon sayı kralı sanırım.  Delaney ve goudelock nasıl oyuncular

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #3218 : 04 Mayıs 2014, 14:43:31 »
Bir üst tura çıktılar hidayet daha değerli olur şimdi muhabbeti ilk döndüren kemal erdem di

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #3219 : 04 Mayıs 2014, 14:46:12 »
Rotasyonun genişlemesi açısından Hidayet iyi hamle olur bence.Tutarsa Avrupa'ya fazla gelebilecek bir oyuncu kazanırız,tutmazsa da sene sonu emekli ederiz.Ama ben Hidayet'i şu açıdan istiyordum Bojan giderse savunmacı 3 alıp Hidayet'i kullanırız diye düşünmüştüm,şimdi Bojan-Hido veya 4 numarada kullanırsak Bjelica-Hido ikilileri iyi ikililer değil çok yumuşak kalır.
Bojan kalacaksa Claver tadında biri gelsin,Bojan gidecekse Maciulis-Micov tadında biri ve Hido gelsin

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #3220 : 04 Mayıs 2014, 14:48:03 »
Bir üst tura çıktılar hidayet daha değerli olur şimdi muhabbeti ilk döndüren kemal erdem di
kemal abi ve cem abi derin fenerbahçe ülker abi korkucaksın onlardan :)))
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #3221 : 04 Mayıs 2014, 14:49:22 »
Normal sezonun değil de bütün Euroleague sezonun sayı kralı abi..

Langford çok çok iyi bir skorer. Çok iyi bire bir de oynar.. Özelikle ritmi bulduğu anda durdurulması çok zor bir oyuncu ama her skorer gibi çok çok dengesiz.. Bazen skor atacağım diye takıma çok zarar veriyor.. Akıllı bir adam olsa da oyun aklı ile ilgili benim şüphelerim var.. Mesela Hackett oraya geldikten sonra çok daha iyi bir oyun oynadı.. Çünkü sadece skor atmaya odakladı kendini.. Bütün bunların yanında hakikaten sorunlu bir karakter..

Delaney için çok izlemedim ama ancak bana göre Langford'a göre daha bir guard.. Skor üretmek konusunda Langford düzeyinde değil ama oyun kurma, takımı toparlama konusunda ondan daha iyi..

Goudelock ise son maça kadar hakikaten kafamda kendisiyle ilgili bir sıkıntı yok.. Savunması idare eder.. Ancak hücumda saf yetenek olarak bu isimlerden daha çok yetenekli.. Durdurulması çok bir oyuncu.. Eurocup ve VTB'de MVP seçildi bu yıl.. Ancak son maçta pasifliği, sertliğe cevap verememesi biraz kafalarda soru işareti bıraktı. 

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #3222 : 04 Mayıs 2014, 14:55:41 »
Langford için soylenen rakam yıllık 2.5m euro 3 yıllık sozleşme teklif etmiş galatasaray ve bu rakama çıkan yok deniliyor ki para her ne kadar ulkerden cıkıyo da olsa cok abartı bi ucret.

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3223 : 04 Mayıs 2014, 15:00:28 »
Bo kalsın da gerisi teferruat.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #3224 : 04 Mayıs 2014, 15:15:45 »
Abi son Maccabi maçında 28 sayıyla tek ayakta kalan isimdi.3.maçı diyorsun heralde orda sönük kalmıştı biraz.Ama çok sağlam skorerdir.Yanında direksiyonu yöneten biri olduğunda ona sen skor at denildiğinde işini ondan iyi yapacak oyuncu Avrupada çok az.Ee bizim içinde Teo ismi geçiyor.Teo+Langford muazzam olur da Langfordun bize gelmesi zor gibi
Olabilir Casak kardeşim, ben yanlış hatırlıyorumdur. Sürekli zorlama atışlarla, ve pota altına girmeye çalışarak takımına zarar vermişti.