Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970453 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #3795 : 09 Mayıs 2014, 23:49:53 »
Gary Neal Bobcats'te 25-30 dakika ortalamayla oynuyor,doğuştan skorerin tanımıdır Gary Neal,müthiş bir skorer ama alınması imkansız.
Ksk onu transfer ettıgınde kutuphanecılık yapıyordu....takımı bıle yoktu....ahmet kandemır buluyor boyle kısaları

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
« Yanıtla #3796 : 09 Mayıs 2014, 23:51:19 »
Furkan işi bence obra'ya baglı; alınsın denıldıgınde ıs bıter...gs'de tranferde ilginc şeyler olablılır...mesela cenk ve ender 1'er milyon dolar istemişler, "seneye yabancı sayısı artıyor" deyıp kapıyı gostermişler...furkan için de cok farklı davranacak degiller... Daha once de dedıgım gıbı onlar fb'nın furkan ıcın para odeyecegıne ıhtımal vermıyor
Ergin Ataman'ın elinde ulaşabileceği maksimum nokta bu Furkan'ın. Obradovic'in elinde ise çok daha yüksek noktalara çıkabilir. Burada alacağı parada daha fazla olacak. Mantıklı düşününce bize gelmesi daha doğru gözüküyor ama fanatik Gs taraftarıysa daha az paraya kalmayı tercih edebilir. Veya 2 takım ve taraftarı arası iyice gerilmişken böyle bi yer değiştirme yapmaya cesaret edemeyebilir.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #3797 : 09 Mayıs 2014, 23:53:23 »
Ergin Ataman'ın elinde ulaşabileceği maksimum nokta bu Furkan'ın. Obradovic'in elinde ise çok daha yüksek noktalara çıkabilir. Burada alacağı parada daha fazla olacak. Mantıklı düşününce bize gelmesi daha doğru gözüküyor ama fanatik Gs taraftarıysa daha az paraya kalmayı tercih edebilir. Veya 2 takım ve taraftarı arası iyice gerilmişken böyle bi yer değiştirme yapmaya cesaret edemeyebilir.

Gs taraftarı zaten tehdıde basladı ona da ne yapacaklarsa....yıllık 2 mılyon $'dan bahsedılıyor

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3798 : 09 Mayıs 2014, 23:54:04 »
6 + 1 devşirme olacaksa bizden Daçka Doğuş'a giden yerliler mutlaka olacaktır.
Furkan'ın hala bize geleceğine inanmıyorum ama gelecekse bile oyun kurucu tercihimizin ikili oyun oynayabilen bir oyuncu olması gerektiğine inanıyorum(Oğuz dışında tüm uzunlarımız aynı model ve hücum repertuarları kısıtlı).
O yüzden Teo hamlesinin olmamasına üzülmemek elde değil.
...

Çevrimdışı mbenga

• Üye
« Yanıtla #3799 : 09 Mayıs 2014, 23:55:15 »
Gary Neal bobcats'e takas olduğundan beri Al Jefferson-Kemba Walker'dan sonra en çok katkı sağlayan adam oldu. Hatta bazı maçlar en çok katkıyı bile o verdi. İmkansıza yakın o transfer. Ama diyelim ki geldi, efsanevi olur.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #3800 : 09 Mayıs 2014, 23:56:55 »
Kütüphanecilik değildi öğretmendi..Karşıyaka ya öğretmenlikten kazanacağım 1 senelik parayı verin geleyim dedi.. 

Tanışma şansı elde etmiştim. İyi bi adamdı..

Spurs'te ki o çıkışından sonra gelmez ki adamın daha kontratı var..

Gary Neal Bobcats'te 25-30 dakika ortalamayla oynuyor,doğuştan skorerin tanımıdır Gary Neal,müthiş bir skorer ama alınması imkansız.

Bobcats'te pek bekleneni veremedi. 30 dakika değil 23 dakika da oynuyor ki sona doğru süresi düşerek oynadı..

Takas ederken ondan bekledikleri dış şut katkısını, Chris Douglas Roberts'ten buldular..

Skorerın değil de şutor oyuncunun tanımı demek daha mantıklı bence. Her şekilde sayı üretemiyor çünkü.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #3801 : 09 Mayıs 2014, 23:58:50 »
Kütüphanecilik değildi öğretmendi..Karşıyaka ya öğretmenlikten kazanacağım 1 senelik parayı verin geleyim dedi.. 

Tanışma şansı elde etmiştim. İyi bi adamdı..

Spurs'te ki o çıkışından sonra gelmez ki adamın daha kontratı var..

Bobcats'te pek bekleneni veremedi. 30 dakika değil 23 dakika da oynuyor ki sona doğru süresi düşerek oynadı..

Takas ederken ondan bekledikleri dış şut katkısını, Chris Douglas Roberts'ten buldular..

Skorerın değil de şutor oyuncunun tanımı demek daha mantıklı bence. Her şekilde sayı üretemiyor çünkü.

Bana oyle soylemişti ahmet hoca....hatta menajerınden habersız imzaladı demişti

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3802 : 10 Mayıs 2014, 00:07:53 »
Öğretmenlikten kazanacağımdan fazla verirseniz gelirim dediğini hatırlıyorum,hatta 3000 dolar alıyormuş Karşıyaka 4000 dolar vermiş,öyle gelmiş.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #3803 : 10 Mayıs 2014, 00:12:05 »
anladığım kadarıyla neal'a, ahmet kandemir'in yaptığı kıyağı babası bile yapmamış. :)

Çevrimdışı Cnbaz

• Üye
    • @Mhsinusta
« Yanıtla #3804 : 10 Mayıs 2014, 01:38:46 »
Takım için hayırlısı neyse o olsun. Koça güvenim sonsuz. Ama Manny Harris Avrupa da kalmaya niyetlenirse direk yöneliceğimiz isim olmalıdır. Goudelock daha iyi bir şutör olabilir lakin kritik anlarda nasıl tepki verir Avrupa da onu izleyenler daha net bilir. Langford konusunda istekli olmakla beraber şüphelerim vardı. Bunda en büyük neden son iki yılda büyük beklentilerle gelip başarılı olamayan isimlerden kaynaklı bir ön yargının bende oluşmasıdır.

Kısacası düşüncem; Çare Teo ve Manny Harris :) gerisi teferruat...
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2014, 01:40:57 Gönderen: Cnbaz »

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
« Yanıtla #3805 : 10 Mayıs 2014, 13:51:56 »
murat özyer=langfordun maliyeti çok yüksek ilgilenmiyoruz

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3806 : 10 Mayıs 2014, 13:54:14 »
Haydaaaa ahhahah
Garip bir sezon bizi bekliyor.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #3807 : 10 Mayıs 2014, 14:47:23 »
huertas'ı istemeyenler neden istemiyor?

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #3808 : 10 Mayıs 2014, 14:48:02 »
GS cephesine bakmayın Langford olayında....Play-off öncesi kimse transferini resmen açıklamaz..
kaynak Türk Telekom cephesi; Harris'e talip olmuşuz...Menajeri de tolga tuğsavul imiş...adamı ikna eden 100 bin TL'yi de federasyona yatıran Harris'i alır dediler...

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #3809 : 10 Mayıs 2014, 14:52:42 »
Langford konusunda kaynağınıza bir lafım yok ama ben ısrarla bekleyelim diyorum. ilk günden beri diyorum hatta :) Nedenini de söyledim.