Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970282 defa)

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #4035 : 13 Mayıs 2014, 00:57:37 »
Furkan'ı çok küçümsüyorsunuz bence..

Furkan bu sezon 17 dakika aldı ki sonlara doğru daha fazla süre aldı..

Furkan, gayet te iyi bir back up lur bence..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4036 : 13 Mayıs 2014, 01:01:03 »
Kimse yanlış anlamasın ama Semih gördüğüm her kadroda sinirlerim hopluyor. Yahu herif az biraz konsantre olmuyor işte. Sıkıntısı bu zaten:D
Uzun uzun açıklamaya bile değmeyecek bir adam, bedavaya gelse almam o derece zarar. Düzeleceğini düşünen herkesi de hayata karşı pozitifliği sebebiyle tebrik ederim.:D

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #4037 : 13 Mayıs 2014, 01:03:12 »
Furkan'ı çok küçümsüyorsunuz bence..

Furkan bu sezon 17 dakika aldı ki sonlara doğru daha fazla süre aldı..

Furkan, gayet te iyi bir back up lur bence..
Furkan şu an ligdeki en iyi Türk bence. Gelse Dunston gibi çapa pivot almamıza da gerek kalmaz.

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4038 : 13 Mayıs 2014, 01:05:59 »
Furkan şu an ligdeki en iyi Türk bence. Gelse Dunston gibi çapa pivot almamıza da gerek kalmaz.
Furkan gelecekse  diğer 5 numaramız daha fundemental olmalı bence. Eğer Furkan olmayacaksa Dunstonu getirip arkasını oğuz ve başka bir türk uzunla kapatmak lazım semih olur,Egemen olur fark etmez.
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2014, 01:06:51 Gönderen: kuga »
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #4039 : 13 Mayıs 2014, 01:09:50 »
Furkan iyi oyuncu da nasıl desem tek başına back-up olarak yetmez gibime geliyor.CSKA'ya bakıyorum Krstic-Kaun hatta Hines,Barça'ya bakıyorum Tomic gibi bir oyuncusu var arkasına Lampe ve Dorsey almaktan çekinmiyor.Furkan gelse de ben back-up'ı tek başına emanet etme taraftarı değildim Semih gelse de aynı durum,hatta 4-5 oynayabilen atlet birini o yüzden istiyorum.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #4040 : 13 Mayıs 2014, 01:18:02 »
huertas - farmar arasında kalmak  = bmw ile ferrari arasında kalmak
emir in yerli olmadan kalması = tümden boyalı , kilometresi 30000 e düşürülmüş doğan görünümlü şahin almak .
emir in yerli olarak kalması = tempra( genelde beyinden hata verir )

semih = ?

furkan = ?

yardımlarınızı bekliyorum .

« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2014, 01:21:45 Gönderen: exex »

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #4041 : 13 Mayıs 2014, 01:54:41 »
Pota altına Furkan'ı alamıyosak hiç Semih'le falan uğraşmayalım Oğuz+İlkan yeterli olur Türkiye ligi için.Dunston Oly'den ayrılmak istediğini açıklamıştı sanırım direk kapmalıyız 1 milyon dolar civarı kazanıyo sanırım çok maliyeti olan bi transferde olmaz.Bjelica'nın süresini 25 dakika altına çekecek her türlü transfere karşıyım 5'ten süre alabilecek bi 4 numara elimizi güçlendirir.Bu oyuncu için akla ilk gelen isim Lauvergne.

Dunston-Oğuz-Lauvergne-İlkan-Bjelica gayet yeterli bi rotasyon olur.80 dakika bu 3 oyuncuya paylaştırılabilir 25 dunston, 25 Bjelica,20 Lauvergne geri kalan 10 dakikada Oğuz ve İlkan.Geçen sene Final oynayan Real Madrid'in uzun rotasyonu şu rotasyondan çok üstün değildi.

Kısalarda Teodosiç'i kaçırdığımızı düşünürsek Farmar olmazsa olmaz durumunda kaçarı yok bi şekilde ikna edilip getirilmeli.Bogdan'ın  Farmar'ı tamamlayabilecek bi oyuncu olduğuna inanıyorum Koçun Bojan'dan istediklerini yapabildiğini gördük en azından Partizan'da.Buraya bence Galatasaray'dan ayrılacak Jamont Gordon'u eklersek taş gibi 1-2 rotasyonumuz olur.Bojan'ın kalacağınıda düşünürsek Keith Simmons onu tamamlayabilecek bi oyuncu yeni Kinsey'imiz olabilir. :)

Toparlarsak:

Farmar-Kenan-Berk
Bogdan-Jamont-Melih
Bojan-Simmons-Metecan
Bjelica-Lauvergne-İlkan
Dunston-Oğuz-Egemen

Gayet sert ve yeterli bi kadro bence.

"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
« Yanıtla #4042 : 13 Mayıs 2014, 02:00:44 »
Takim tamamen teknik kadro ve oyuncular olarak, playoffa odaklanmis durumda, oyuncu bile takip edilmiyor. 
En temizi

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #4043 : 13 Mayıs 2014, 07:54:10 »
Kenan'ın kalması daha iyi olmaz mı abi Berkten daha tecrübeli şutu var. Özgüveni yüksek

birini neden gönderiyorsunuz ikisi de kalsın

Çevrimdışı GasperVidmar13

• Üye
  • Yer: Istanbul
  • Şampiyon Fenerbahçe'm ne istersen iste benden.
« Yanıtla #4044 : 13 Mayıs 2014, 08:02:26 »

birini neden gönderiyorsunuz ikisi de kalsın
eğer biri gönderilirse diye ekleme yapıyım o zaman abi.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4045 : 13 Mayıs 2014, 13:14:15 »
aşağıdaki haber basketfaulden alıntı

Sezon sonunun yaklaşıldığı şu günlerde takımlar harekete geçmek için federasyonun yabancı sayısıyla ilgili kararını bekliyorlar ancak oyuncu menajerleri piyasayı hareketlendirmek için medyadan yararlanmaya çalışıyor.

Aynı anda sahadaki yabancı sayısının 4 ya da 5 olması durumunda yerli piyasa yeni oluşacak arz-talep dengesine göre düşeceği için takımlar TBF'nin  kararına kadar beklemeye geçmeyi uygun buldular. Federasyon ise yabancı sayısı ile ilgili kararını, Turgay Demirel'in FIBA Avrupa seçimleri nedeniyle ağırdan alıyor.

Transfer piyasasında ismi ilk çıkan oyunculardan biri Furkan Aldemir oldu ancak bu oyuncu için hiçbir gelişme yok. Furkan Aldemir küçük farklar için kulüp değiştirmeyeceğinden başka bir kulübe transferi, Galatasaray'a ödenecek bedelle birlikte 2 milyon dolara yaklaşacak.

Hele, hele yabancı sayısı belli değilken bugünlerde çıkacak haberler sadece piyasayı kızıştırmaya dönük olacak ancak bize kalırsa çok da etki yaratmayacak. Şimdilik play-off'ların tadını almaya bakalım ve sadece "gerçek" transferlerle ilgilenelim.

ahahahahaah :) ah ulan haberi kim yaptı acaba ...

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #4046 : 13 Mayıs 2014, 13:52:57 »
@sporistacom Teodosic Efes'te diyor güvenilir midir acaba

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4047 : 13 Mayıs 2014, 14:08:12 »
Teo Efes işi kesin gibi

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #4048 : 13 Mayıs 2014, 14:16:11 »
Teo Efes işi kesin gibi

Hain Teo! :P İntikamımız acı olacak, Efes'i değil sonsuza kadar loser kalmayı tercih etti :P :P :P

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #4049 : 13 Mayıs 2014, 14:20:00 »
Hain Teo! :P İntikamımız acı olacak, Efes'i değil sonsuza kadar loser kalmayı tercih etti :P :P :P

ama haklısın yazdığında öyle bir adamın paradan ziyade taraftar sevgisini tercih etmesini beklerdim, CSKA dan para kazandı da ne oldu, Tukaka ettiler ama akıllanmamış belli ki. Hayıslısı olsun diyelim. Gerçi ben daha sert birinin gelmesini daha çok istiyordum orası da ayrı bir mevzu. :)