Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970565 defa)

0 Üye ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #4170 : 18 Mayıs 2014, 17:20:59 »
Tomic buraya niye gelsin? Barcelona Tomic'i niye bıraksın? Real-Barca dan onların bırakmadığı bir oyuncu alamayız..

katılmıyorum.
obradovic bir oyuncuyu istiyorsa fenerbahçe alır.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #4171 : 18 Mayıs 2014, 18:04:50 »
katılmıyorum.
obradovic bir oyuncuyu istiyorsa fenerbahçe alır.

Ben buna hiç katılmıyorum. Avrupa'nın en büyük koçudur. Herkes saygı duyar ama bu kadar basit değil. Herkes Barca ve Real gibi takımları bırakıp sırf Obradovic için buraya gelmeyi düşünmez.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4172 : 18 Mayıs 2014, 18:11:26 »
Gerek yok mu:D Goudelock elden kactiginda cok pişman olacagiz cok.

Abi açıkçası hiç izlemedim bu adamı,youtube haricinde. Istatistiklerine baktım, pek bizim ihtiyacımız olan tipte bir oyuncuya benzemiyor gibi geldi bana.  Akıl yürütme bu.

Sen izlediysen ne düşünüyorsun bu kadar iyi bir oyuncu mu ?

Bir de Parker'ın Fransadaki yedeği Antoine Diot hakkında ne düşünüyorsunuz ya olmaz mı bizim takıma ? Huertel ismi konuşulmuştu 1 numara için ama bu adam bir tık daha üstünde bence.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #4173 : 18 Mayıs 2014, 18:34:27 »
Ben buna hiç katılmıyorum. Avrupa'nın en büyük koçudur. Herkes saygı duyar ama bu kadar basit değil. Herkes Barca ve Real gibi takımları bırakıp sırf Obradovic için buraya gelmeyi düşünmez.

oyuncunun milliyetine göre değişir bence...

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #4174 : 18 Mayıs 2014, 18:45:10 »
Tomic buraya niye gelsin? Barcelona Tomic'i niye bıraksın? Real-Barca dan onların bırakmadığı bir oyuncu alamayız..
+Barca yıllık 1.5 milyon euro verecekse sen 2.2 milyon verirsin koşa koşa gelir haksızmıyım ?
+Senin elinde Obradovic gibi bir efsane koç var
+Etkisi ne kadar çok az olsa da Milli takımda en samimi olduğu Bojan var ayrıca iyi tanıdığı Zoric
İmkansız olarak asla görmemek lazım bir oyuncuyu getirmek.. İspanyol olsaydı evet katılırım çünkü onlarda enteresan bir huy var çıkmıyorlar kolay kolay ispanya dışına ancak bu adam Hırvat ..

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #4175 : 18 Mayıs 2014, 19:03:58 »
+Barca yıllık 1.5 milyon euro verecekse sen 2.2 milyon verirsin koşa koşa gelir haksızmıyım ?
+Senin elinde Obradovic gibi bir efsane koç var
+Etkisi ne kadar çok az olsa da Milli takımda en samimi olduğu Bojan var ayrıca iyi tanıdığı Zoric
İmkansız olarak asla görmemek lazım bir oyuncuyu getirmek.. İspanyol olsaydı evet katılırım çünkü onlarda enteresan bir huy var çıkmıyorlar kolay kolay ispanya dışına ancak bu adam Hırvat ..

Barçada aldıkları brüt para ve yarısı vergiye gidiyor sen 3 katını teklif etmiş oluyorsun. 3 sene oynasa Barçanın 9 senesine denk Barça Los Angeles Lakers mi de gelmesin ispanyol olsa bile gelir gibi geliyor bana neticede herkes para için oynuyor ve arada çok büyük fark var.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #4176 : 18 Mayıs 2014, 19:08:40 »
Tomiç için birbirimizle tartışmak yersiz
layıkıyla bir 1 numara alamazsak kim gelse 5 numarada işlemez
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #4177 : 18 Mayıs 2014, 19:14:44 »
abi tomic falan hikaye basketbolda takım oyun kurucusu kadardır. önce oyun kurucu belli olsun dün erende demişti koç uzun bulur her türlü.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4178 : 18 Mayıs 2014, 20:32:07 »
Abi açıkçası hiç izlemedim bu adamı,youtube haricinde. Istatistiklerine baktım, pek bizim ihtiyacımız olan tipte bir oyuncuya benzemiyor gibi geldi bana.  Akıl yürütme bu.

Sen izlediysen ne düşünüyorsun bu kadar iyi bir oyuncu mu ?

Bir de Parker'ın Fransadaki yedeği Antoine Diot hakkında ne düşünüyorsunuz ya olmaz mı bizim takıma ? Huertel ismi konuşulmuştu 1 numara için ama bu adam bir tık daha üstünde bence.
Bence o kadar iyi adam. Adamın sene içinde kötü oynadığı sadece 1 maç var o da Valencia deplasmanı. Üstelik Valencia özel önlem aldı resmen ona her topu aldığında 2'li sıkıştırmalar getirdiler. CSKA'ya karşı hep coştu. VTB'yi domine etti zaten MVP oldu. Eurocup'ta MVP oldu. Rusya Kupası'nı tek başına getirdi desem abartmış olmam. Kuban'a karşı 2 ayaklı maçın ilkinde 20 ler ikincisinde 36 sayı attı deplasmanda 8 de 7 üçlükle. VTB'yi de kazanabilirler. Bugün de 16 dakikada 23 sayı atmış 7 de 5 üçlükle çeyrek final serisinde. O derece istikrarlı bir adam.

Kuban maçı öncesi Kuban sitesinde Kazan maçıyla alakalı yazı yazılmıştı ve tek bir oyuncunun adı geçiyor o da Goudelock, maç bitince tek bir kişi röportajlarda parlıyor o da Goudelock, Kuban başkanı acayip övüyor bir yandan da bu oyuncunun Valencia maçında görüldüğü üzere savunulabilir olduğunu düşünüyor. Hatta sadece ona özel önlem alınmalıydı diyor. Rusya'da büyük yankı yaratmış. Muhtemelen de Blatt da izlemiştir. CSKA'ya istemesi de mantıklı.

2 numara oynuyor bu adam, oyun kurucu değil karıştırılmasın. Müthiş bir şutör ve skorer, çok hızlı hızının ekmeğini drivelerinda da şutunda da yiyor. Savunmada müthiş bir savunmacı değil ama dendiği gibi savunması yok durumu yok. Fiziksel dezavantajı var ama ayak hızıyla bunu kapatmaya çalışıyor ve savunmada da enerjisini harcamaktan çekinmiyor. Öyle Jerrels gibi göstermelik savunma yapmıyor.

Benim bu sene liste başım Goudelock. Langford'dan da çok istiyorum hatta keşke onu Türk yapsak.

Çevrimdışı AnılÇakar

• Üye
  • Yer: BURSA
« Yanıtla #4179 : 18 Mayıs 2014, 21:33:00 »
Weems gibi adamların sahne aldığı Litvanya liginde veya benzeri liglerde çok potansiyelli oyuncuların olduğundan bahsediliyor acaba oralara niye hiç oralara bakmıyoruzda vitrindeki adamları almaya çalışıyoruz?

Bir de Anosike olmaz mıydı pota altına? Fransaya gitmiş

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #4180 : 18 Mayıs 2014, 21:55:21 »
O zaman da oyle bir girisim olmamisti.  Bahsi gecen oyuncularla devre arasi bile harekete gecilmedi.

partizan bizim maç için istanbul'a geldiğinde bogdan ve milosavljevic görüşmesi olmuş.
maçtan 1-2 gün sonra söylenmişti bu...
dediğim gibi kaynağınıza saygım var, belki olay sizin dediğiniz gibidir.
lakin kaynağıma güvenim de, saygım da tam...

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #4181 : 18 Mayıs 2014, 23:25:30 »
Allahını seven şu takıma undersized bir oyuncu getirsin

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4182 : 18 Mayıs 2014, 23:44:22 »
Tomiç e ilgimiz ve teklifimiz olduğunu bende biliyorum bunu İskoch un değil çok farklı ve çok güvendiğim bir kaynaktan biliyorum ( Bo-Batiste-Sİmone ) transferlerini de bana söylemiş bir isim hatta besim seninle whats up dan konuştuğumuz yerli transferi de ondan duydum ( tamam küfür etmeyin ama söyleyemem 1 aya açıklanır zaten 8)
Bogdanoviç gelmezse ne istiyorsan sana yaparım söz.

edit : barış gelmeden izahat yapayım da lafın ucu açık oldu ama Besim aklı başında adam benden ne isteyeceğini biliyordur. :) 8)
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2014, 23:45:51 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #4183 : 18 Mayıs 2014, 23:47:27 »
Tomiç e ilgimiz ve teklifimiz olduğunu bende biliyorum bunu İskoch un değil çok farklı ve çok güvendiğim bir kaynaktan biliyorum ( Bo-Batiste-Sİmone ) transferlerini de bana söylemiş bir isim hatta besim seninle whats up dan konuştuğumuz yerli transferi de ondan duydum ( tamam küfür etmeyin ama söyleyemem 1 aya açıklanır zaten 8)
Bogdanoviç gelmezse ne istiyorsan sana yaparım söz.

edit : barış gelmeden izahat yapayım da lafın ucu açık oldu ama Besim aklı başında adam benden ne isteyeceğini biliyordur. :) 8)
Farmar nerelerde abi:)
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4184 : 18 Mayıs 2014, 23:50:19 »
farmar bence gelmeyecek murat
tamamen hissiyat geçen gün yoğurtçu parkında sohbet ederken söyledim benim tahminim Delaney- iskender ile bu konuyu uzunca sohbet ettik onun güzel donelerinden sonra mantıklı düşündüğüm zaman bu sonuç ortaya çıktı
bakalım göreceğiz 1 aya netleşir sanırım ama önce bi ligi de alalaım :)