Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970483 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #4485 : 23 Mayıs 2014, 14:15:47 »
Efes'in elinde Berk Demir ve Emircan varken Egemen'i almaları bence gereksiz olur.

Bizim kadromuzu ben Efes'in önünde görüyorum.Yeniden yapılanma yapıcam diyorsun Krstic,Langford gibi 31 yaşındaki iki adamla yola çıkıyorsun ki Krstic'i tek başına alırlarsa çok başları ağrır,Perper'i normalde tercih etmezlerdi ama Cedi'nin önünü tıkamamak için dominant bir isim tercih etmediler demek ki.Saric desen bence bu sene Nba yapar en olmadı seneye gider yani gene uzun planlamalar yapacağın bir isim değil.

Bir de bize bakıyorum Bojan,Bjelica,Bogdan önümüzdeki yıllarda Avrupa'ya damga vuracak isimler,Goudelock'u alabilirsek o da genç isim uzun yıllar faydalanırız.Yani yeniden yapılanıyorum diyen Efes'in kadrosunun ömrü 1-2 senelik bizimki ise  Avrupa'ya uzun yıllar damga vurur

Bir yerden başlamak lazım...Biz de geçen sezon Pianigiani ile öyle yola çıkmıştık üç tane 30'un üstünde adam aldık...

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #4486 : 23 Mayıs 2014, 14:26:22 »
Bir yerden başlamak lazım...Biz de geçen sezon Pianigiani ile öyle yola çıkmıştık üç tane 30'un üstünde adam aldık...

Pia günlük başarı peşinde koşmuştu zaten.Şimdi Efes'te Micic,Teo,Langford(sonradan devşirmeler geçmeyecekmiş),Krstic,Perperoglu,Saric-Doellman'dan biri olacak etti 6 yabancı.Ivkovic Milko Bjelica'nın kalmasını istemiş etti 7.Bu şartlar altında gençlerden Cedi süre alır.Krstic'den artan süreleri Emircan'a vereceğini sanmıyorum,Emircan blok tehdidi ve sezgileri çok iyi ama kuvvet eksikliğinden Krstic back-up'ı olması için daha çok erken.Geçen seneden farklı olarak değişen bir şey pek yok aslında sadece yabancılar upgrade edilecek,Micic ve Cedi gibi 2 değer kazanılacak

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #4487 : 23 Mayıs 2014, 14:32:13 »
Pia günlük başarı peşinde koşmuştu zaten.Şimdi Efes'te Micic,Teo,Langford(sonradan devşirmeler geçmeyecekmiş),Krstic,Perperoglu,Saric-Doellman'dan biri olacak etti 6 yabancı.Ivkovic Milko Bjelica'nın kalmasını istemiş etti 7.Bu şartlar altında gençlerden Cedi süre alır.Krstic'den artan süreleri Emircan'a vereceğini sanmıyorum,Emircan blok tehdidi ve sezgileri çok iyi ama kuvvet eksikliğinden Krstic back-up'ı olması için daha çok erken.Geçen seneden farklı olarak değişen bir şey pek yok aslında sadece yabancılar upgrade edilecek,Micic ve Cedi gibi 2 değer kazanılacak

devşirmelere sınır getiremiyorlar anayasa aykırı sadece kararın alındığı tarihten sonrasına karar alabiliyorlar...Hala karışık o konu

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #4488 : 23 Mayıs 2014, 15:19:10 »
Efes'in elinde Berk Demir ve Emircan varken Egemen'i almaları bence gereksiz olur.

Bizim kadromuzu ben Efes'in önünde görüyorum.Yeniden yapılanma yapıcam diyorsun Krstic,Langford gibi 31 yaşındaki iki adamla yola çıkıyorsun ki Krstic'i tek başına alırlarsa çok başları ağrır,Perper'i normalde tercih etmezlerdi ama Cedi'nin önünü tıkamamak için dominant bir isim tercih etmediler demek ki.Saric desen bence bu sene Nba yapar en olmadı seneye gider yani gene uzun planlamalar yapacağın bir isim değil.

Bir de bize bakıyorum Bojan,Bjelica,Bogdan önümüzdeki yıllarda Avrupa'ya damga vuracak isimler,Goudelock'u alabilirsek o da genç isim uzun yıllar faydalanırız.Yani yeniden yapılanıyorum diyen Efes'in kadrosunun ömrü 1-2 senelik bizimki ise  Avrupa'ya uzun yıllar damga vurur

Deniz azmanu da var :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #4489 : 23 Mayıs 2014, 15:20:28 »
Teo Langford Perperoglu Saric Krstic.Muazzam kadro ve baslarinda İvko var.Efes bu sefer parasini dogru kullandi cok tehlikeliler

Efes Tim Duncan la Le Bronu bile getirse doping yapmadıkça bizle başedemezler :)

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #4490 : 23 Mayıs 2014, 16:34:16 »
Anton gavel, huertel falan derken Barcelona huertası elden cıkaracak belli oldu
bize kitlemeseler bari.
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2014, 16:34:25 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #4491 : 23 Mayıs 2014, 16:40:54 »
Seneye bayağı çekişmeli bir lig olacağa benziyor,avrupa'nın en iyi ligi biz olabilirmiyiz acaba diyecektim de yıldız olan türk oyuncumuz yok maalesef.Ligimizin değerini maalesef yabancılar belirliyor  :D
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4492 : 23 Mayıs 2014, 17:24:35 »
bize kitlemeseler bari.
Bence bu durumda Huertas-Caja Laboral yapar da Gavel-Barca olayini mantigim almiyor hem o kalibrede degil hem de kadro yapisina uyduramiyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4493 : 23 Mayıs 2014, 17:25:34 »
Laboral da seneye hızlı girecekmiş diyorlar piyasaya

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4494 : 23 Mayıs 2014, 17:32:58 »
Laboral da seneye hızlı girecekmiş diyorlar piyasaya
Onlarin gm'si de meshur Querejeta. Cok siki heriftir, her sene 1-2 oyuncuyu mutlaka iyi bir buyouta satar. Barac'i 1.5 milyona Efes'e kitleyen de o. Ama son dönemlerde yildiz almama isini iyice abartinca basari da dustu. Haliyle tepkilerden dolayi bu sene biraz para harcayacaklar. Tornike Shengelia'yi muhtemelen alacaklar. Hatta bir ara Langford'a sulanma planlari vardi. Tabi cok zor su an.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #4495 : 23 Mayıs 2014, 17:36:27 »
Shengelia imzaladı abi..

Laboral aktif bu sene.. Geçen seneye göre daha fazla bütçe ayırdı..

Gavel işi resmileşmeden ben inanmam.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
« Yanıtla #4496 : 23 Mayıs 2014, 18:00:10 »
Furkan 2+1 yıllık uzatmış Gs ile basketdergisinin haberine göre.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #4497 : 23 Mayıs 2014, 18:01:55 »
Furkan 2+1 yıllık uzatmış Gs ile basketdergisinin haberine göre.

Gs cephesi iki gündür 1 milyon Euro'ya anlaştık diyordu....

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
« Yanıtla #4498 : 23 Mayıs 2014, 18:03:38 »
Çokta umrumda değil açıkçası. Oğuz'a güveniyorum ben onu tutup yanına Dunston'u eklesek yeter.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #4499 : 23 Mayıs 2014, 18:07:00 »
bize kitlemeseler bari.

"Anton Gavel, Heurtel falan derken Barcelona sıradan takıma dönüşecek" diye devam edeceksin sandım.

Pascual bence Avrupa'nın en iyi coachlarından.
Lakin Aydın Örs, Oktay Mahmuti vb. gibi sisteme çok bağlı.
Bu yüzden de Barcelona senelerdir büyük maçlarda tıkanıyor.

Senelerdir aynı şekilde kaybetmesine rağmen Pascual'ın aynı mantıkla devam etmesini anlamıyorum bir türlü.
Aydın Örs döneminde olsun, ilk Mahmuti döneminde olsun F4'u her sene son maçta kaçırırdı Efes ama eksiği bir türlü gidermezdiler.
Pascual da aynı şekilde hep kritik maçlarda tıkanıyor ama yine de sisteminde ufak esnemelere sıcak bakmıyor nedense...
Hatta bahsedilen isimlere bakılırsa sistem ayağına iyice kazmalaşma içindeler.
Heurtel'in, Gavel'in, Sada'nın falan işi ne Barcelona'da...

Sistem, kazma oyuncuların takım oyunu oynayarak başarı araması değildir bana göre.
Her oyuncunun rol ve sorumluluklarının belirlenmesi ve herkesin en iyi becerdiği işi yapmasıdır.
Yıldızları düzen içinde kullanmaktır başka bir deyişle...

Sistem diye yıldızları soyutlayan anlayış bir türlü yatmıyor kafama.
Obradovic de sistem antrenörüdür ama yıldızlarının sahadaki özgürlüğü sınırsızdır mesela.
Başarıları ortada...
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2014, 18:07:47 Gönderen: iskoch »