Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970331 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nikosmahlas

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #4665 : 28 Mayıs 2014, 01:03:48 »
Herkese merhaba, obra ve gherardini çok iyi bir kadro kuracaktır inancım sonsuz ama adetten ben de kendi kadromu yapayım.

Huertas-Berk-Kenan
Bo-Bogdan-Melih
Bojan-Emir-Metecan
Bjelica-Lauvergne-İlkan
Derrick Brown-Zoric-Oğuz

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4666 : 28 Mayıs 2014, 01:12:46 »
Herkese merhaba, obra ve gherardini çok iyi bir kadro kuracaktır inancım sonsuz ama adetten ben de kendi kadromu yapayım.

Huertas-Berk-Kenan
Bo-Bogdan-Melih
Bojan-Emir-Metecan
Bjelica-Lauvergne-İlkan
Derrick Brown-Zoric-Oğuz
hoşgeldin değerli dostum....

Çevrimdışı nikosmahlas

• Üye
« Yanıtla #4667 : 28 Mayıs 2014, 01:22:53 »
hoşgeldin değerli dostum....
Hoşbulduk abi, teşekkür ederim.

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #4668 : 28 Mayıs 2014, 08:54:53 »
aşk olsun izleyerek oyuncu alır mıyız yahu alacağımız oyuncuların izlenmeye ihtiyacı yok 8)
isimler belli transferi netleştirmeye gideceğiz kısmet olursa ;)

Netleşmiştir netleşmiştir de sen fazla ketumsun sanki değerli dostum :)
Kuşandık sarı laciyi

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4669 : 28 Mayıs 2014, 09:38:12 »
Ahahah bence de netlesmistie ama bana söylemiyorlar :( ;) :)

Çevrimdışı bora1907

• Üye
« Yanıtla #4670 : 28 Mayıs 2014, 10:13:17 »
ömer onan hakkında transfer haberi çıkmış'da  ömer onan sezon başında 2.yıllık sözleşme yenilmedimi demekki 1.yıl daha var.. bence çok şaçma bir haber olmuş ömer onan basketbolu bırakana kadar bu takımın kaptanıdır emekli olunca  7.numaralı forması emekli edilip salona asılır.. bu arada semih erden ile galatasaraylı yöneticiler gecen hafta bir yemek yemişler.. semih erden son yıllardaki düşen performansı var obra iştemez bence takımda
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2014, 10:46:41 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #4671 : 28 Mayıs 2014, 10:45:04 »
Bnc ne demek?
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4672 : 28 Mayıs 2014, 10:47:30 »
Bnc ne demek?
twitter alışkanlığı sanırım okan ;)
140 karaktere dolu fikir sokmaya çalışınca kısaltmalar hayatımızın parçası oluyor :) 8)
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2014, 10:47:44 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Erdem2295

• Üye
« Yanıtla #4673 : 28 Mayıs 2014, 11:01:49 »
Darüşşafaka'nın 1.lige çıkması iyi midir kötü müdür sizce?Yani bir anda tüm herkese saldırabilmeleri zor görünüyor.Para Türk Telekom'da da var ama alabildiği en iyi oyuncu Joshua Shipp.Gerçi eskiden iyilerdi de neyse.

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #4674 : 28 Mayıs 2014, 11:10:19 »
Teodosic-İvkovic evliliğinde potansiyel bir sorun var bence.. Umarım yanılırım ancak aralarında ciddi sorun olduğunu söylüyor bazı insanlar..
Gelelim bize :)
Bojan konusun da Ağustos ayında ne diyorsam sonuna kadar arkasındayım evet skorer mi skorer eyvallah buna lafım yok ancak 2 metre üzerinde olup o atletik yapıda bir oyuncunun 1-2 rib ortalamaları ile oynamasını kabullenemiyorum ( Mental anlamda tek kelime bile etmedim sadece teknik olarak yorumluyorum ) Birde dribbling yeteneksizliği ( ball handling yetersizliğinden kaynaklı ) defolarını bildiğim için bu sene bize ŞAMPİYONLUĞU getirsin güzelce anarak yolcu etmek lazım +DI neyse artık ..
İlkan'nın dönüşünü cidden çok çok merak ediyorum...
Ayrıca Yabancı sınırı 5+1 olarak kesinleşti gibi Murat Murathanoğlu açıkladı geçen programın da ( kendisi federasyon ve kulüp yetkilileri ile ortak toplantılar yapıyor malum LİG TV basketbol kısmı tamamen ona verildi ) bir yandan Fenerbahce Ülker ve A.Efes 5+2 için bastırıyormuş ancak olma ihtimali zayıf dedi..
Devşirme olayı tamamen kalkıyor onuda belirteyim arkadaşlar.. Ancak Türk Milli takım formasını giydiği için 5 yıldır Emir sanırım madde ekleyecekler ve Milli formayı giymiş oyuncu Devşirme sayılmayacak oda sadece Emir'e özel olacak..
Yani kısacası aşırı derece ''YERLİ'' pazarına yönelmemek lazım eldeki yerliler yeter de artar bile çünkü lig de isteğimiz kadar yabancı ile saha da olacağız sadece rotasyonda 10 dakika yı iyi değerlendirsinler yeterli bence...

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #4675 : 28 Mayıs 2014, 11:17:19 »
haydaaaa :)
yerli almamız lazım alınacak yerlilerin başında bence o geliyor.
başka göremiyorum sen ne dersin zeki kardeşim benim ;)

gsden cenk olmazmı

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #4676 : 28 Mayıs 2014, 11:21:08 »
5+1 olacaksa,
Avrupada yine sıkıntı olur. 6 yabancı olacaksa mutlaka zoric ile yollar ayrılmalı daha komple bir uzun alınmalı. Zira zoric varken de bir uzuna ihtiyacımız var. Gereksiz yabancı kontenjanı harcamak olur.

X kenan berk
Bogdan melih X
Bojan emir serhat
Bjelica ilkan metecan
X oguz

4 numara yine sıkıntı. Tek bjelica ile olacak iş değil.
Bu durumda kenana bel bağlayıp bir uzun daha mı alınır acaba.

alacagımız guardın, 1-2 numara oynuyor olması lazım, bu durumda uzun ve sutör bir guard lazım oraya
teodosic ve farmar gibi.

4 numara da 4-5 oynayan bir adam olmalı gibi. Vesely süper olabilirdi.

son haliyle,

Farmar-kenan-berk
Bogdan- melih- emir
Bojan-sarhat- metecan
Bjelica- Kleiza ilkan
Vesely-oguz semih

fena değil gibi.

benim manny harris de patlıyor bu durumda :(

« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2014, 11:27:03 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #4677 : 28 Mayıs 2014, 11:22:29 »
5+1 olacaksa,
Avrupada yine sıkıntı olur. 6 yabancı olacaksa mutlaka zoric ile yollar ayrılmalı daha komple bir uzun alınmalı. Zira zoric varken de bir uzuna ihtiyacımız var. Gereksiz yabancı kontenjanı harcamak olur. Kleiza ne olacak bu durumda ?

X kenan berk
Bogdan melih X
Bojan emir
Bjelica ilkan (Kleiza)
X oguz

Vidmarı bir yere göndermiyoruz değilmi

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4678 : 28 Mayıs 2014, 11:22:38 »
Teodosic-İvkovic evliliğinde potansiyel bir sorun var bence.. Umarım yanılırım ancak aralarında ciddi sorun olduğunu söylüyor bazı insanlar..
Gelelim bize :)
Bojan konusun da Ağustos ayında ne diyorsam sonuna kadar arkasındayım evet skorer mi skorer eyvallah buna lafım yok ancak 2 metre üzerinde olup o atletik yapıda bir oyuncunun 1-2 rib ortalamaları ile oynamasını kabullenemiyorum ( Mental anlamda tek kelime bile etmedim sadece teknik olarak yorumluyorum ) Birde dribbling yeteneksizliği ( ball handling yetersizliğinden kaynaklı ) defolarını bildiğim için bu sene bize ŞAMPİYONLUĞU getirsin güzelce anarak yolcu etmek lazım +DI neyse artık ..
İlkan'nın dönüşünü cidden çok çok merak ediyorum...
Ayrıca Yabancı sınırı 5+1 olarak kesinleşti gibi Murat Murathanoğlu açıkladı geçen programın da ( kendisi federasyon ve kulüp yetkilileri ile ortak toplantılar yapıyor malum LİG TV basketbol kısmı tamamen ona verildi ) bir yandan Fenerbahce Ülker ve A.Efes 5+2 için bastırıyormuş ancak olma ihtimali zayıf dedi..
Devşirme olayı tamamen kalkıyor onuda belirteyim arkadaşlar.. Ancak Türk Milli takım formasını giydiği için 5 yıldır Emir sanırım madde ekleyecekler ve Milli formayı giymiş oyuncu Devşirme sayılmayacak oda sadece Emir'e özel olacak..
Yani kısacası aşırı derece ''YERLİ'' pazarına yönelmemek lazım eldeki yerliler yeter de artar bile çünkü lig de isteğimiz kadar yabancı ile saha da olacağız sadece rotasyonda 10 dakika yı iyi değerlendirsinler yeterli bence...
Ender im
Langford şimdi milli takımda oynarsa bizim ligde türk statüsünde oynamayacak mı? bence türk olarak oynayacak
2 ncisi - Emir ve ligdeki diğer devşirme oyuncular sanırım yine aynı statüde oynamaya devam edecekler
ama misal Gordon devşirme yapılmak istenirse buna müsade etmeyecekler.
bence direkt kadroda oynayacak 1 yerli alırız. bir tanede gelecek yatırımı için yerli alırız.

Kemal Erdem reis Hİdo gelecek diyor ama ben pek tahmin etmiyorum ..hani şöyle bir diyalog vardı -Mirsad ın olduğu yerde Hihayet gelmez diye ..
seneye bu ihtimal de olmayacak .. karşılık bir konu..olursa da şaşırmam ama pek ihtimal dahilinde değil ..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4679 : 28 Mayıs 2014, 11:23:29 »
5+1 olacaksa,
Avrupada yine sıkıntı olur. 6 yabancı olacaksa mutlaka zoric ile yollar ayrılmalı daha komple bir uzun alınmalı. Zira zoric varken de bir uzuna ihtiyacımız var. Gereksiz yabancı kontenjanı harcamak olur. Kleiza ne olacak bu durumda ?

X kenan berk
Bogdan melih X
Bojan emir
Bjelica ilkan (Kleiza)
X oguz

alacagımız guardın, 1-2 numara oynuyor olması lazım, bu durumda uzun ve sutör bir guard lazım oraya
teodosic ve farmar gibi.

5 + 1 ile kasıt 6 yabancı miraç ...  + 2 lisans avrupa için verilecek ...