Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970483 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #4935 : 30 Mayıs 2014, 22:36:50 »
bizdeyken de durum o kadar kötü değildi yahu.. hakemlerin ...liğine geldik. (zalgris deplasmanını unutamadım hala)
O maçı hiç unutamam yensek çıkıyoduk orda bizi katlettiler sonra 10 sayıdan olye verdik sonrada Valenciaya kaybedip elenmiştik:(
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı bjelica1907

• Üye
« Yanıtla #4936 : 30 Mayıs 2014, 22:40:06 »
forumu az çok takip ettim yazılan kadroları gördüm gercekden 4-5 tane yabancı alınacağnı düşünen varmı ? ben hiç sanmıyorum en fazla alınacağı 3 oda devşirmeyle birlikte

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #4937 : 30 Mayıs 2014, 22:40:13 »
İşte o olmaz.Diamantidisi alıyorsan 20 dakika oyna katkı ver kenara gel diyemeyiz ki.Diamantidisi alıyorsan takımı onun üzerine yapacaksın tüm yollar ona çıkacak en az 27-28 dakika alacak.Basketbol hızlandı artık atlet ve çabuk oyuncularla oynanıyor.Oyun zekası tabiki önemli bir etken ama ön planda olan atletizm.Diamantidisin çabuk ayaklı Aaron Jacksonun savunması karşısında nasıl zorlandığını gördük ki seneye 1 yaş daha artacak o ayaklar biraz daha yavaşlayacak falan
Savunma takım işidir hocam ayrıca öyle herkes Diayı geçecek diye birşeyde yok ki hala daha savunması belli bir düzeyin üstünde olan bir oyuncu ona bakarsak final maçında Rice tüm Real guardlarını denize döktü Realde rodriguezle Llull u postalasın:))

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4938 : 30 Mayıs 2014, 22:44:13 »
O maçı hiç unutamam yensek çıkıyoduk orda bizi katlettiler sonra 10 sayıdan olye verdik sonrada Valenciaya kaybedip elenmiştik:(

oyunucun ayağı çizgideydi ama hakem üçlük vermişti:( Saras o gün bizi satmıştı bence 2 sayı atmıştı rezalet oynamıştı

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #4939 : 30 Mayıs 2014, 22:47:43 »
oyunucun ayağı çizgideydi ama hakem üçlük vermişti:( Saras o gün bizi satmıştı bence 2 sayı atmıştı rezalet oynamıştı
Yok ya satma falan yok da tüm maç onun üstüne binince yorgunluktan hata yapmaya başladı zaten zalgirisin bir iddiasıda yoktu hakemler maçı katletti sürekli faul çizgisinden sayılar buldular velhasıl Saras reisin de kulaklarını çınlattık belki ilerde birgün bizim staffta yer alır:))

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #4940 : 30 Mayıs 2014, 22:49:50 »
Yok Diamantidis Jacksonun savunması karşısında zorlandı dedim yani Dia hucumda efektif değildi anlamında.Diamantidis zaten defalarca en iyi savunmacı ödülünü almış bir adam savunmada o uzun kollarla asla gedik yaratmaz.Zaten ben oyun aklı iyi olan birinin kötü savunma yapabileceğine pek inanmıyorum(Emir hariç :) )
Zaten şu son seneye bakarsak oyun aklı mı yoksa atletizm mi Avrupaya hükmediyor görebiliriz.Diamantidisin Panası ve Spanoulisin Olysi F4 yapamadılar Rice'ın Hickmanın Maccabisi şampiyon oldu.Kadro kaliteleri ve bütçeler arasında pekte bir fark yok.Aynı şekilde F4tede guardları Teo ve Huertas(oyun zekası üst düzey ama atlet değil) olan 2 takım elenirken Ricelı Maccabi ve türünün son örneği guardlara sahip olan Real final oynadı.F4teki Maccabi-Cska maçının son dakikalarında Maccabi 10 sayı geriden geldiğinde atlet Aaron Jackson sakatlandı Teodosic savundu Rice'ı ve 3 dakikada maçı aldılar.Bizim takımda da dışarıda ve içeride en az 2 toplam 4-5 tane atlet adam olmalı artık
İşre ben o yüzden dedim yanında bir guard daha olmalı diye gerekirse 2 numara olarakta kullanırsın Diayı 3 numara bile oynar ama dediğim gibi ben olacağını sanmıyorum kolay kolay Oaka dan ayrılmaz:)))

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #4941 : 30 Mayıs 2014, 22:50:47 »
ben diamantidis'in geleceğine inanmıyorum.

gelirse de açıkçası çok katkı vereceğini de sanmıyorum.

Çevrimdışı bjelica1907

• Üye
« Yanıtla #4942 : 30 Mayıs 2014, 22:54:12 »
farmar bogdabovic ve 5 numara transferi yapılır tahminim veya isimler değişir ama alınacak pozisyonlar değişmez

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #4943 : 30 Mayıs 2014, 22:58:37 »
Yok Diamantidis Jacksonun savunması karşısında zorlandı dedim yani Dia hucumda efektif değildi anlamında.Diamantidis zaten defalarca en iyi savunmacı ödülünü almış bir adam savunmada o uzun kollarla asla gedik yaratmaz.Zaten ben oyun aklı iyi olan birinin kötü savunma yapabileceğine pek inanmıyorum(Emir hariç :) )
Zaten şu son seneye bakarsak oyun aklı mı yoksa atletizm mi Avrupaya hükmediyor görebiliriz.Diamantidisin Panası ve Spanoulisin Olysi F4 yapamadılar Rice'ın Hickmanın Maccabisi şampiyon oldu.Kadro kaliteleri ve bütçeler arasında pekte bir fark yok.Aynı şekilde F4tede guardları Teo ve Huertas(oyun zekası üst düzey ama atlet değil) olan 2 takım elenirken Ricelı Maccabi ve türünün son örneği guardlara sahip olan Real final oynadı.F4teki Maccabi-Cska maçının son dakikalarında Maccabi 10 sayı geriden geldiğinde atlet Aaron Jackson sakatlandı Teodosic savundu Rice'ı ve 3 dakikada maçı aldılar.Bizim takımda da dışarıda ve içeride en az 2 toplam 4-5 tane atlet adam olmalı artık

Bir kere açık konuşalım o Pana kadrosunun Top-8 yapmadı mucizedir.

Kadro kalitesi olarak aralarında fark yok demişsin de ama yapma abi lütfen.. Kişisel olarak beğenmediğim Maccabi kadrosu her türlü Pana kadrosundan daha iyidir. Oly'ı hiç saymıyorum bile..

Beyler adamın yardımcı Ukic, uzunları kadroya gelse burun kıvırcağınız Gist ve Lasme.. Bugün Pana kadrosunda normal şartlar altında kimseyi almazsınız.. Bu adam bunla Top-8 yaptı..

Oyun açısında her türlü zeka önemlidir.. Atletizm ile de bir yere kadar gidebilirsiniz. Önemli olan ikisini birleştirmek.. Hackett'sız Milano'nun ne kadar vasıfsız olduğunu hatırlıyoruz..

Diamantidis, Calathes'ten şuanda bile 2 gömlek daha iyi oyuncudur...

Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #4944 : 30 Mayıs 2014, 23:03:04 »
Bir kere açık konuşalım o Pana kadrosunun Top-8 yapmadı mucizedir.

Kadro kalitesi olarak aralarında fark yok demişsin de ama yapma abi lütfen.. Kişisel olarak beğenmediğim Maccabi kadrosu her türlü Pana kadrosundan daha iyidir. Oly'ı hiç saymıyorum bile..

Beyler adamın yardımcı Ukic, uzunları kadroya gelse burun kıvırcağınız Gist ve Lasme.. Bugün Pana kadrosunda normal şartlar altında kimseyi almazsınız.. Bu adam bunla Top-8 yaptı..

Oyun açısında her türlü zeka önemlidir.. Atletizm ile de bir yere kadar gidebilirsiniz. Önemli olan ikisini birleştirmek.. Hackett'sız Milano'nun ne kadar vasıfsız olduğunu hatırlıyoruz..

Diamantidis, Calathes'ten şuanda bile 2 gömlek daha iyi oyuncudur...

"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #4945 : 30 Mayıs 2014, 23:35:22 »
farmar çoğu kadroya yazılıyor ama gördüğüm kadarıyla kendisi hem avrupada oynamak için çok hevesli değil, hem de nba'de kontrat bulabilecek durumda.

bu yüzden bence çok olası değil.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4946 : 30 Mayıs 2014, 23:39:28 »
Farmar % 1000 gelmeyecek....

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #4947 : 30 Mayıs 2014, 23:44:00 »
farmar çoğu kadroya yazılıyor ama gördüğüm kadarıyla kendisi hem avrupada oynamak için çok hevesli değil, hem de nba'de kontrat bulabilecek durumda.

bu yüzden bence çok olası değil.

Cem abi yukarı da söyledi zaten ama Farmar işi yok.. Büyük ihtimal Lakers'da kalacak.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #4948 : 30 Mayıs 2014, 23:45:01 »
Zaten ben teodosicciyim
Efese giderse, loser derim :D
Ver Lester'e, yaz deftere

Cem Ağrak

• Ziyaretçi