Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970549 defa)

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #5175 : 04 Haziran 2014, 14:13:54 »
avrupa serüveni de oldukça yoğun ama miraç
1 milyon euro para kazanıyor Zoriç - Obradoviç kal lan derse kalır git derse gider :)
dinlenmiş zoriç bizim işimize oldukça yarar.

bu arada aklıma geldi
Oğuz kendisine çalınan 4ncü faulden sonra tepki amaçlı öyle bir sıçradı ki ne oluyor lan dedim
adam kariyeri boyunca o yüksekliğe çıkmamıştır. süreyya bile tv den izlerken bu nasıl zayıflamış dedi ,
cidden fit durumda oğuz .
fundemental olarak çok yetenekli - dün bir pozisiyonda furkanı denize döktü ki büyük keyif aldım.
şaka bir yana atletizm olarak sıkıntıvar ama Zoriç -oğuz ikilisi hüc yeteneği ve oyun aklı olarak çok ileri düzeydeler.

miraç sana bi soru sorayım utkan'ımın sevdiği Lavoy gelse 4.5 numarada nasıl olur
senden biraz yorum alayım

abi ben pek izlemedim utkan ne diyorsa dogrudur.

Bir yorum istersen,
orta mesafesi fena olmayan, savunmacı, ribaundcu bir uzun diye aklımda kalmıs.
Ver Lester'e, yaz deftere

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5176 : 04 Haziran 2014, 14:14:38 »
Peki dedigin gibi olsun:) Benim anlamadigim simdi bu adamlar yabanci sayisini aslinda dusurmus mu oldular? 3+2+1den 5+0 oldu yanlis mi anladim ?
evet yanlış anladın. 5 saha içi durumu oldu . Lisans konusu henüz net değil . 5 + 2 olabilir veya + 3 olabilir.
bu heriflerden herşey beklenir

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #5177 : 04 Haziran 2014, 14:38:10 »
+2ler ve 3ler olursa, büyük isimlere harcamak bence yanlıs.
Gidelim partizandan bertansı, cajadan jelineki alalım
cok da faydalı adamlar

ciddiyim :)
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2014, 14:38:29 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5178 : 04 Haziran 2014, 14:41:29 »
avrupa serüveni de oldukça yoğun ama miraç
1 milyon euro para kazanıyor Zoriç - Obradoviç kal lan derse kalır git derse gider :)
dinlenmiş zoriç bizim işimize oldukça yarar.

bu arada aklıma geldi
Oğuz kendisine çalınan 4ncü faulden sonra tepki amaçlı öyle bir sıçradı ki ne oluyor lan dedim
adam kariyeri boyunca o yüksekliğe çıkmamıştır. süreyya bile tv den izlerken bu nasıl zayıflamış dedi ,
cidden fit durumda oğuz .
fundemental olarak çok yetenekli - dün bir pozisiyonda furkanı denize döktü ki büyük keyif aldım.
şaka bir yana atletizm olarak sıkıntıvar ama Zoriç -oğuz ikilisi hüc yeteneği ve oyun aklı olarak çok ileri düzeydeler.

miraç sana bi soru sorayım utkan'ımın sevdiği Lavoy gelse 4.5 numarada nasıl olur
senden biraz yorum alayım

abi dıkkat et oguza..eskiden kolları yaglıydı..pazuları gozukmezdi..simdi erimis o kollar ve saglam calısmıs..kollardan pazular cıkıyor..
ınanılmaz fit durumda su an oguz...

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #5179 : 04 Haziran 2014, 14:45:00 »
evet yanlış anladın. 5 saha içi durumu oldu . Lisans konusu henüz net değil . 5 + 2 olabilir veya + 3 olabilir.

Bence etki tepki meselesi. Piyasanın tepkisini ölçüp ona göre şekillenecek. Bu kadar aptal ve amatörce bir yönetim olur mu federasyonda.Avrupa'nın en kariyerleri koçları geliyor lige. Bizi yönetenlerin haline bak >:(

hakanyetenn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5180 : 04 Haziran 2014, 14:47:56 »

Olmasi gereken direk 7 ve ya 8. Ister kadro ister saha ister tribun farketmeden bu sekilde olmasi gerekli kanimca. Hakkaten butun branslarda federasyonlar, takimlarin avrupa basarisinin onundeki en buyuk engel...

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #5181 : 04 Haziran 2014, 15:01:38 »
abi dıkkat et oguza..eskiden kolları yaglıydı..pazuları gozukmezdi..simdi erimis o kollar ve saglam calısmıs..kollardan pazular cıkıyor..
ınanılmaz fit durumda su an oguz...

Dün benim de dikkatimi çekmişti, cidden iyi çalışmış Oğuz. Sakatlıktan bu kadar iyi bir durumda dönmesi çok olumlu bence.

Çevrimdışı tecessus

• Üye
« Yanıtla #5182 : 04 Haziran 2014, 15:05:02 »
Dün benim de dikkatimi çekmişti, cidden iyi çalışmış Oğuz. Sakatlıktan bu kadar iyi bir durumda dönmesi çok olumlu bence.

Hedefi olan oyuncu Obra ile sınıf değil, çağ atlar. Mesele hedef sahibi olmakta
Fenerbahçe

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #5183 : 04 Haziran 2014, 15:09:07 »
Hedefi olan oyuncu Obra ile sınıf değil, çağ atlar. Mesele hedef sahibi olmakta

Katılıyorum, bence Oğuz daha da iyi bir oyuncu olma yolunda, koç da ona bu şansı tanıyor zaten.

Çevrimdışı Selçuk

• Üye
« Yanıtla #5184 : 04 Haziran 2014, 17:03:18 »
Oğuzu ben smaç basarken hiç hatırlamıyorum. Hatta ayaklarının yerden kesildiğini de pek hatırlamıyordum :) Sakatlıktan döndükten sonra ilk ya da ikinci maçında smaç bastı bir pozisyonda, çok şaşırmıştım. Ve koçun şu anda oyunundan ve çalışmasından en memnun olduğu oyuncusu olduğunu düşünüyorum ona karşı yaptığı jest ve mimiklerden...

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #5185 : 04 Haziran 2014, 17:10:14 »
Katılıyorum, bence Oğuz daha da iyi bir oyuncu olma yolunda, koç da ona bu şansı tanıyor zaten.

Son gs maçında Furkanın her pozisyonda Oğuzu geçtiğini dolayısıyla da beğenmediğini yazmış bir arkadaş, Furkan veya bir başkası ne Oğuzu ne Zoriçi faul yapmadan tutamadılar kendi potalarının altında burayı atlamış bence, nazar etmek te istemiyorum ama Oğuz kaç senenin en iyi sezonunu geçiriyor bu sene maşallah :)

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #5186 : 04 Haziran 2014, 17:50:22 »
Son gs maçında Furkanın her pozisyonda Oğuzu geçtiğini dolayısıyla da beğenmediğini yazmış bir arkadaş, Furkan veya bir başkası ne Oğuzu ne Zoriçi faul yapmadan tutamadılar kendi potalarının altında burayı atlamış bence, nazar etmek te istemiyorum ama Oğuz kaç senenin en iyi sezonunu geçiriyor bu sene maşallah :)

O pozisyonlarının hiç birinde Furkan'ın suçu yoktu abi.

Sen Oğuz'u potaya o kadar yakın bir şekilde topla buluşturursan kim olursa olsun Oğuz oradan bitirir.. Ki Oğuz'un basketbol fundementalı bence standartın üstündedir.

Galatasaray kısaları sert baskı yapmadığı için topun oraya gitmesine izin verdi... Ki üstüne salak gibi hiç yardıma gelmediler..

Semih'ın yetenekleri Furkan'a göre çok daha fazladır. Ancak Semih'ten ne alıp vereceğim çok belirsiz.. Bir de tembel bir oyuncu.. Bu tarz oyuncular takımın içini bozar..

Obradovic halleder filan dememek lazım.. Bu noktada koç oyuncuların elbette basketbol yeteneklerinin üstüne bir şeyler koyacaktır. Ki Obradovic, bunu yapmayı seven bir koç. Burası lise basketbol takımı değil. Belli bir hedefi amaçlayan bir takım.. Koç bu kadar sorunlu oyuncuyla uğraşmak zorunda değil.

Furkan'ın Semih'e göre en büyük ve en önemli avantajı ne vereceği az çok belli bir oyuncu..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5187 : 04 Haziran 2014, 22:32:45 »
diamantidis maçtan sonra '' seneye de burada olacağım biryer gitmek nerden çıktı burası benim ailem.. gibilerinden birşey söyledi.
kadrolarına yazmak gibi hataya düşen dostlara söylemiş olayım

Çevrimdışı GasperVidmar13

• Üye
  • Yer: Istanbul
  • Şampiyon Fenerbahçe'm ne istersen iste benden.
« Yanıtla #5188 : 04 Haziran 2014, 22:34:14 »
Gördüm abi, yıkıldım :(

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5189 : 04 Haziran 2014, 22:38:36 »
umutlanmak bile gereksiz. bende bi ara öyle heyecanlanıp acaba mı dedim ama sonra kendime geldim..
mantıklı hayaller kuralım .
rodriguez gelir Dİa gelmez