Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970525 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #5325 : 07 Haziran 2014, 20:40:10 »
hayrabolulu abim rakamları konuştursana ...

Efes şayet o rakamı vermişse boşa Teo lafları filan etmiyelim beyler. benden söylemesi

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5326 : 07 Haziran 2014, 21:06:36 »
eline sağlık kardeşim ilk yazın ama çok güzel olmuş
devamını bekliyoruz.
Kemal Erdem ve Utkan kardeşime de yardımlarından dolayı ben teşekkür ediyorum.
ne kadar çok fenerbahçe li kalem olursa bizim için o kadar iyi.
10 sene sonra güzel yerlerde görmek istiyorum sizleri.

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #5328 : 07 Haziran 2014, 22:01:28 »
Teo-Kenan-Berk
Bo-Melih-Bogdan
Bojan-Emir-Serhat
Bjelica-Claver-Berkay
Oğuz-Zoric-Freeland

Burada Claver, Kemal Erdem'in; Freeland, Cem Ağrak'ın hediyeleridir. 8)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5329 : 07 Haziran 2014, 22:47:02 »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5330 : 07 Haziran 2014, 22:48:00 »

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #5331 : 07 Haziran 2014, 22:49:27 »
demişler mi serkan :)
ERdenay nerde acilen gelsin izah etsin 8)
Valla demisler abi google translate'in yalancisiyim bende:)

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5332 : 07 Haziran 2014, 22:49:30 »
yunan gazetelerinin bugün yaptığı 3.haber tam bilmiyorum ama içlerinde en güvenilir olan sport24.gr galiba

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #5333 : 07 Haziran 2014, 22:57:45 »
Gazetta.gr yada superbasket.gr yazmadan benim inanasim gelmiyor bana gore en saglam yunan kaynak onlar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5334 : 07 Haziran 2014, 23:03:52 »
Gazetta.gr yada superbasket.gr yazmadan benim inanasim gelmiyor bana gore en saglam yunan kaynak onlar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Efes in 3 milyon euro teklif ettiği ve anlaştıklarını duydum serkan ..( 3x 114 = 4.2 milyon usd )
ne kadar doğru bilemem ama 3 nedir abi ..ulan 1 aydır Vasques için dileniyorum.. net 4 milyon usd ye koşa koşa gelir 1 düzine de gelirken memleketinden güzellik kraliçelerinden getitiri.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5335 : 07 Haziran 2014, 23:10:21 »
Efes in 3 milyon euro teklif ettiği ve anlaştıklarını duydum serkan ..( 3x 114 = 4.2 milyon usd )
ne kadar doğru bilemem ama 3 nedir abi ..ulan 1 aydır Vasques için dileniyorum.. net 4 milyon usd ye koşa koşa gelir 1 düzine de gelirken memleketinden güzellik kraliçelerinden getitiri.

hayallerimi yıktın abi biraz bekleseydin keşke yazmak için :D

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #5336 : 07 Haziran 2014, 23:12:27 »
abi ivkovic'in o parayı verdirteceğini sanmıyorum ama eğer hakkaten veriyorlarsa cok büyük saçmalık.Gherardini'nin gelmesine bazı noktalardan cok seviniyorum bu yuzden.ıvkovic olsun obradovic olsun yada diğer yugo kokenliler gittikleri her kulupte menajerlerle birlikte bir sırp klanlığı kuruyorlar transferler hep o cercevede yürüyor.Verdikleri bu paranın başka açıklaması yok

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5337 : 07 Haziran 2014, 23:17:51 »
abi ivkovic'in o parayı verdirteceğini sanmıyorum ama eğer hakkaten veriyorlarsa cok büyük saçmalık.Gherardini'nin gelmesine bazı noktalardan cok seviniyorum bu yuzden.ıvkovic olsun obradovic olsun yada diğer yugo kokenliler gittikleri her kulupte menajerlerle birlikte bir sırp klanlığı kuruyorlar transferler hep o cercevede yürüyor.Verdikleri bu paranın başka açıklaması yok

vallaha mevzu Efes olunca insanın bi garibine gitmiyor değil , İvkovic dede son Olim senesi harici hep pahalı oyuncular ile oynamıştır.
öyle düşük bütçe oyuncular ile oynadığını ben hatırlamıyorum belki Aek olailibir.
ama 3 filan cidden akıl karı değil ama Planinic 1.5 aldığı yerde Teo ya 2 katı verilirse ben şaşırmam

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #5338 : 08 Haziran 2014, 01:06:59 »
Teodosic haberini SentraGoal de geçmiş. Bu da güvenilir bir kaynaktır fakat adamlar "Türk basının belirttiği üzere" şeklinde bir tabir kullanmışlar. Yani buradaki söylentilerden yola çıkıp haber yapmış olmaları gerek. İçerikte yazana dönecek olursak; geçen yıl geleceği fakat Messina'nın şansını bir kez daha denemek istediği için göndermediği, Obradovic'in bizzat kendisiyle konuştuğu, Bjelica'dan şehir ile ilgili bilgi aldığı, McCalebb'in takımda kalacağı ve Teodosic için Efes'in de yarışta olduğu fakat Fenerbahçe'nin kazanmaya daha yakın olduğu belirtilmiş. Başta da dediğim gibi, "Türk basının belirttiği üzere".
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2014, 01:09:54 Gönderen: Erdenay Güler »

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #5339 : 08 Haziran 2014, 01:13:41 »

Efes veriyorsa Ivkovic karışmaz. Papaloukas, Teodosic, Spanoulis, Bourousis 4'lüsüne 10 milyon üzerinde para verilen takımın koçuydu 2010'da. CSKA'daki kadrolarını zaten biliyoruz.