Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970520 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gurol1967

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #5340 : 08 Haziran 2014, 03:27:58 »
Bir yerde çıkan bir haber aynı içerikle yurt içi yurt dışı 50 sitede yurt içi yurt dışını
yurt dışı yurt içini kaynak göstererek dönüyor  :D
 Efes 3 milyon vermiştir evet rakam yüksek ama Onlar için para dert değil
''Tuncay Özilhan'ın  pahalı oyuncağı '' ne de olsa artı vergiden de düşüyorlar
bir kısmını nasıl olsa.

Cem geçmiş sayfalarda ''Efes - Camia '' falan diye bir şey geçirmişsin cümlede.
Çok şaşırdım ''Efes ile Camia '' kelimelerinin yan yana gelmesine  :D
30 senede hala Camia olabilmişler mi acaba ?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5341 : 08 Haziran 2014, 10:08:00 »
abi Efes hakkındaki fikirlerimi biliyorsun buranın çizgisine ayıp olmasın diye camia dedim :)

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #5342 : 08 Haziran 2014, 10:19:16 »
Teodosic Efes'te arkadaşlar. Çok büyük bir aksilik olmazsa bu durum böyleydi yani.

Sene başı Teodosic istenmiştir evet ama sene ortası sözleşme gibi bir durum olduğunu bilmiyorum ve sanmıyorum. Sonra bozup tekrar yapma gibi bir durum bana çok gayri resmi ve garip geldi.

Lorbek haberi de yanlış duyum olsa gerek. Dizleri boşlukta gezen bir adam. Sanmıyorum..
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2014, 10:19:48 Gönderen: Eto »

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #5343 : 08 Haziran 2014, 10:22:49 »
abi ivkovic'in o parayı verdirteceğini sanmıyorum ama eğer hakkaten veriyorlarsa cok büyük saçmalık.Gherardini'nin gelmesine bazı noktalardan cok seviniyorum bu yuzden.ıvkovic olsun obradovic olsun yada diğer yugo kokenliler gittikleri her kulupte menajerlerle birlikte bir sırp klanlığı kuruyorlar transferler hep o cercevede yürüyor.Verdikleri bu paranın başka açıklaması yok

Bence Obradovicle ilgili bu söylediğin mevzu onu komisyonculukla itham. Bu savın için bildiğin bir durum var mıdır?
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2014, 10:26:51 Gönderen: Okan Y. »
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #5344 : 08 Haziran 2014, 11:32:44 »
Teodosic Efes'te arkadaşlar. Çok büyük bir aksilik olmazsa bu durum böyleydi yani.

Sene başı Teodosic istenmiştir evet ama sene ortası sözleşme gibi bir durum olduğunu bilmiyorum ve sanmıyorum. Sonra bozup tekrar yapma gibi bir durum bana çok gayri resmi ve garip geldi.

Lorbek haberi de yanlış duyum olsa gerek. Dizleri boşlukta gezen bir adam. Sanmıyorum..

Lorbek'i alacağımızı sanmıyorum ama duyumun yanlış olma ihtimali en fazla %1 bence...
Teodosic ile imzalayıp bozulduğunun yanlış olma ihtimali %1 bile değildir...

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #5345 : 08 Haziran 2014, 12:01:19 »
Bence Obradovicle ilgili bu söylediğin mevzu onu komisyonculukla itham. Bu savın için bildiğin bir durum var mıdır?
Bahsettigim seyin komisyonculukla alakasi yok yada oyle bi ithamda bulunmak icin yazmadim.Yugo kokenli koclar kendi menajeriyle calisan bi oyuncu transferi yapar genelde.obradovic icin ornek vermemi istiyorsan zamaninda yaptirdigi begic-tepic-maric-zoric bu sene muhtemelen yapilacak bogdanovic transferleei bikac ornek

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #5346 : 08 Haziran 2014, 12:49:27 »
Bu arada SentraGoal'de Turk basini ibaresi gecen ve bizim medyadan aynen kopyalanan haber 7 Haziran saat 8.01 de yazilmis.

Ama asil herkesin Yunan basini diye kaynak gosterdigi haber ise SentraGoal tarafindan 6 Haziran aksami yazilmis. Ikisi farkli haber yani ve bu haber adamlarin ozel olarak yazdigi haber. Asil kaynak bu haber yani. Hala umutlanmak icin sebep var.:D
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2014, 12:50:11 Gönderen: sambaras »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5347 : 08 Haziran 2014, 13:38:06 »
Uğur bak sonra hayal kırıklığına ugrayacaksin sen gitmiş givi düşün  olursa çıplak koşarsin :) 8)

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #5348 : 08 Haziran 2014, 14:17:49 »
Twitterde madalyon diye birisi Rodriguez Teodosic ikilisiyle ilgilendigimizi soylemis Obra ikisinide ayni anda istiyormus Sergiobyu gecen yilda istedigimizi de yazmis gecen yaz bende bir sitede o haberi gormustum Sergio isi zormus ama teo ile bogdan yuzde 90 bizde yazmis gerci Bogdan isini bilmeyen yok bakalim haberleri dogru cikacak mi ama bana inandirici gelmedi 8)
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Alper Zeynel

• Üye
« Yanıtla #5349 : 08 Haziran 2014, 14:22:32 »
Her şey tamamda insan şöyle uçan,kaçan,smaç vuran atletik bir zenci istiyor takımda :)

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #5350 : 08 Haziran 2014, 16:08:18 »
Twitterde madalyon diye birisi Rodriguez Teodosic ikilisiyle ilgilendigimizi soylemis Obra ikisinide ayni anda istiyormus Sergiobyu gecen yilda istedigimizi de yazmis gecen yaz bende bir sitede o haberi gormustum Sergio isi zormus ama teo ile bogdan yuzde 90 bizde yazmis gerci Bogdan isini bilmeyen yok bakalim haberleri dogru cikacak mi ama bana inandirici gelmedi 8)
Sergio Rodriguez sözleşmesini uzattı 3 ay önce.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #5351 : 08 Haziran 2014, 16:08:33 »
Uğur bak sonra hayal kırıklığına ugrayacaksin sen gitmiş givi düşün  olursa çıplak koşarsin :) 8)
Aynen abi olacağını sanmıyorum zaten:D

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #5352 : 08 Haziran 2014, 16:24:07 »
Lorbek'i alacağımızı sanmıyorum ama duyumun yanlış olma ihtimali en fazla %1 bence...
Teodosic ile imzalayıp bozulduğunun yanlış olma ihtimali %1 bile değildir...

Neden abi? Lorbek'i ne yapacak koç bu haldeyken?

Teodosic'i "geçen sene" istedik zaten. Bunu herkes biliyor. Anlaşma yapılmış olması bana garip geliyor. Hadi yapıldı diyelim, bozulup tekrar yapılması daha da garip geliyor.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #5353 : 08 Haziran 2014, 16:46:54 »
Neden abi? Lorbek'i ne yapacak koç bu haldeyken?

Teodosic'i "geçen sene" istedik zaten. Bunu herkes biliyor. Anlaşma yapılmış olması bana garip geliyor. Hadi yapıldı diyelim, bozulup tekrar yapılması daha da garip geliyor.

lorbek'i alabiliriz kısmı duyum değil yalnız, onun düşünceleri. :)
tomic pazarlığı yapılırken lorbek ve lampe'yi barcelona önerdi diyor.

teodosic için yazdıkları doğru mu diye düşünme bile bence...
yazmışsa doğrudur...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5354 : 08 Haziran 2014, 16:48:08 »
Tomic pazarlığı kısmına takıldım :) 8)