Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970437 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatma k.

• Üye
  • Yer: Ataşehir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #5490 : 11 Haziran 2014, 20:15:49 »
O kuralı bundan sonrası için işletebilirler. Kazanılmış haklar geri alınamaz. Ona göre anlaşmalar yapılmış durumda. Bu ülkenin işlerine akıl sır ermiyor arkadaş ya...

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5491 : 11 Haziran 2014, 20:20:00 »
Emir belki darüşşafaka doğuşa gider

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #5492 : 11 Haziran 2014, 20:21:30 »
Emir kalır mı gider mi hiç ılgılenmıyorum ama Bjelıca harıcı tum yabancılar gıtsın adam akıllı bırılerı gelsin ben şut atmaktan korkan rakıbın ıkı metre geriden savunduğu oyuncu istemiyorum dün maçı izlerken ben utandım yaf insanda gurur olur biraz profesyonel basketbolcusun ama şut atmaktan korkuyorsun ya kendini geliştir yada bırak basketbolu be kardeşim Bojan takımın skorerı rolunu alacak adam normalde ama 3 maçtır pıyasada yok insan allahtan korkar o kadar para alıyorsunuz kenarda koçunuza sahada size yapılmayan kalmıyor insan sırf şunun için bile gurur meselesi yapıp varını yoğunu ortaya koyar ama nerde bunlarda o yürek Obrayı çok severim ama nasıl tahammul edip seneyede Bojanlı takımda tutmak istiyor anlamadım ondan farklı bir oyuncu profili yaratmaya çalışıyor ama olmuyor işte zorlamanın ne anlamı var olmayacağı çok belli bir maçta yıldız oluyor sonra bir bakıyorsun en önemli maçta yine piyasada yok yıldız oyuncu böyle olmaz geldiğinden beridir bir tane gs maçı aldık mı deplasmanda ben hatırlamıyorum büyük oyuncu olsa bunlardan bir tanesini alırdı veya varlık gösterirdi ama oda yok kayboluyor resmen Zoriçde bizi final foura götürecek bir oyuncu değil hele ki rotasyonun ana elemanı hayatta olmaz sadece avrupada oynamayı kabul ediyorsa kalsın yoksa onuda göndermek şartBo ya gelince varını yoğunu ortaya koyuyor ama şut atmıyor atsada sokamıyor böyle star olmaz abiler star oyuncunun defosu olmaz yani en azından ben şut atmayan atamayan yıldız bir guard hatırlamıyorum(papa vardı sadece ama mükemmel derecede oyun aklı vardı)işin kısası artık defosu olan ne yapacağı belli olmayan oyuncu istemiyorum takımda bunları finalden sonra yazmak isterdim ama kendimi tutamadım artık dün sinirimden uyuyamadım şu ergine ve çirkef takımına yenilmek hele ust uste 2 kez çok koydu bana
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #5493 : 11 Haziran 2014, 20:25:31 »
Arkadaslar karar beni de heyecanlandirdi ama sanki biraz beklesek daha dogru olacak. Emir basta olmak uzere su anda final serisi oynayan oyuncularin onumuzdeki senesini degerlendirmek icin bir hafta daha bekleyebiliriz. Onlar okurlar diye demiyorum, biz yazan forum uyeleri basta olmak uzere okuyan herkesin odagini kaydiriyor ve algisini sekillendiriyor tartismalar. Koyalim gecelim, rahat rahat konusuruz.
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2014, 20:27:15 Gönderen: Kutay »
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #5494 : 11 Haziran 2014, 20:26:54 »
Bojan Emir Zoriçle yollar ayrılsa, hayat bayram olsa.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #5495 : 11 Haziran 2014, 20:29:30 »
Emir gitmeli diyen biri olarak,şuan transfer konuşmak yerine final serisine odaklanmamızı öneriyorum.@Kutay'ın da dediği gibi final serisini alalım önce.Alalım da isterse gitsin dediğimiz adamlar;Emir 20 sayı 10 ribaund 10 asist yapsın,Kleiza 30 sayı atsın,nasıl olursa olsun.Sonra kim kalır kim gider bol bol tartışırız.Burada aslolan Fenerbahçedir,isimler değil..Hem Obra reyize güvenim tam.Bu yeni kuralla gerekeni yapacaktır ki bence planlar çoktan yapılmıştır gelecek sezon için.Bu kuralla son şekli verilir bence transfere(tabi dediğim gibi final serisi sonrası).
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2014, 20:32:06 Gönderen: Mehmet Gül »
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı nikosmahlas

• Üye
« Yanıtla #5496 : 11 Haziran 2014, 20:39:59 »
Emir, 20 yaşında geldiğine göre artık yabancı sayılacak kurala göre. Sezon içinde 3 yıllık kapı gibi sözleşme de imzaladı yerli olacağı varsayılıp. Akıl ermiyor federasyonun bu işlerine.Hiç değilse kontrat sürelerinin bitimine kadar kazanılmış haklardan yararlandirilmaliydi kulüpler. Emir muhtemelen yollanir bu karardan sonra.

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
« Yanıtla #5497 : 11 Haziran 2014, 20:47:00 »
Zoric, Bojan, Bogdanovic, Bjelica elde diye bakıyorum. Guard, pivot, 4 yedeği ve bi combo guard daha gelir belki.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #5498 : 11 Haziran 2014, 21:28:40 »
Lisans durumuna izin veriliyorsa zorici o kontenjan icin tutmak lazım.
Bu takıma temiz ribaund alacak bir uzun şart..
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5499 : 11 Haziran 2014, 21:52:19 »
Derrick Brown'la da adımız çıkmış, sene içinde fena hayranları oluşmuştu ben de dahil :D

EskiZiyaretci

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5500 : 11 Haziran 2014, 21:52:24 »
Bojan Emir Zoriçle yollar ayrılsa, hayat bayram olsa.

+1907

Çevrimdışı Alper Zeynel

• Üye
« Yanıtla #5501 : 11 Haziran 2014, 21:55:13 »
Yerli olarak Darüşşafakadan falan iş çıkmaz mı? Kaptan İbo bize biraz kıyak geçse :)

Çevrimdışı mbenga

• Üye
« Yanıtla #5502 : 11 Haziran 2014, 22:07:40 »
Derrick Brown'la Printezis aynı anda olmaz herhalde

Çevrimdışı Cnbaz

• Üye
    • @Mhsinusta
« Yanıtla #5503 : 11 Haziran 2014, 22:15:05 »
Şu taraftarımızdaki Emir Preldzic fobisini anlamıyorum. Ve ekliyorum. Emir Preldzic düşmanlarını yeneceğiz ! :)

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5504 : 11 Haziran 2014, 22:16:08 »
yabancılar teo-bo-bogdan-kinsey-bjelica-zoric-dunston
yerliler kenan-ömer-serhat-emir-ilkan-berkay-oğuz

çok zor olmasa gerek