Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970550 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #5820 : 17 Haziran 2014, 14:12:37 »
ironi değilse tek üzülen seni duyuyorum :)
neden ironi olsun? Nedim abi, abimiz, kulübün tarihinde çok önemli bir yere sahip
inşallah kulüp vefa gösterir de boynuna astığı gözlüğünü emekli ederiz
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı bjelica1907

• Üye
« Yanıtla #5821 : 17 Haziran 2014, 14:13:34 »
ilkan yeni dönemle birlikde takıma hazır şekilde dönecek tabi yine sakatlanmazsa şimdilik bir sorunu yok gibi 3 gün önce konuştuk çok iyiyim dedi yeni sezonda hazır şekilde takımla olacağnı söyledi

Çevrimdışı country

• Üye
« Yanıtla #5822 : 17 Haziran 2014, 14:30:43 »
Aleykümselam. Yalnız avatarınız ikinci Simon vakası olmasın mazallah :)

Cem, Yunus kardeşimiz Teo konusuna da el atsın olmadı :)

Bu sefer herhangi bir sorun çıkmayacak :)

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #5823 : 17 Haziran 2014, 14:36:56 »
Derin Basketbol @DerinAvrupa
Uzun yıllardır Fenerbahçe Ülker'de Şube Direktörü görevinde yer alan Nedim Karakaş, görevinden ayrıldı.
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #5824 : 17 Haziran 2014, 14:48:15 »
Perşembe akşamı şampiyon olduğumuzda kimin gözleri nemlenecek, kim ağlayacak lan? :D

Çevrimdışı mbenga

• Üye
« Yanıtla #5825 : 17 Haziran 2014, 15:00:45 »
Kleiza'nın kesinlikle kalmaması lazım. Ayrıca Bogdan Bogdanovic'in Bojan ile yakından uzaktan alakası yok. Obradovic'in bu sene Bojan'dan çalıştığı rol modeli hepimiz gördük. Gerek savunma gerek p&r bunların hepsini Bogdan'da uygulasak çok daha farklı bir katkı alırız. Bu adam 35 sayı atarsa yanına 5 ribaund 5 asist de eklemesini biliyor. Her türlü guardı tamamlar ve bu adamın tek bir özelliği yok şut gibi, tamamiyle all around bir oyuncu. Kesinlikle alınması gereken bir oyuncuydu.

Ayrıca Teodosic başarıya aç bir oyuncu her ne olursa olsun, Rusya Ligini tek başına aldırdı. Teodosic bize geldiği zaman çok katkı göstereceğini düşünüyorum Obradovic birlikteliği ile. Pota altını da iyi tamamlarsak ki NBA'den biri geleceğini düşünüyorum bu iş tamamdır.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5826 : 17 Haziran 2014, 15:04:08 »
tedosic'i sevmiyorum ama gelirse diyecek laf yok..bazı ozellikleri beni cok kaygılandırıyor...kontrol kaybı gibi..

ama teodosic-bogdan ve amerika'dan gelecek atletik bir uzunla cok ıs yapar bu takım...

Çevrimdışı gfbcan

• Üye
« Yanıtla #5827 : 17 Haziran 2014, 15:05:51 »
Cenk Akyol gelse kabullenebilir misiniz. Yanlış hatırlamıyorsam hoca da kendisini övmüştü.

Çevrimdışı mustafailker07

• Üye
  • Yer: KIRIKHAN - HATAY
« Yanıtla #5828 : 17 Haziran 2014, 15:05:57 »
Kleiza'nın kesinlikle kalmaması lazım. Ayrıca Bogdan Bogdanovic'in Bojan ile yakından uzaktan alakası yok. Obradovic'in bu sene Bojan'dan çalıştığı rol modeli hepimiz gördük. Gerek savunma gerek p&r bunların hepsini Bogdan'da uygulasak çok daha farklı bir katkı alırız. Bu adam 35 sayı atarsa yanına 5 ribaund 5 asist de eklemesini biliyor. Her türlü guardı tamamlar ve bu adamın tek bir özelliği yok şut gibi, tamamiyle all around bir oyuncu. Kesinlikle alınması gereken bir oyuncuydu.

Ayrıca Teodosic başarıya aç bir oyuncu her ne olursa olsun, Rusya Ligini tek başına aldırdı. Teodosic bize geldiği zaman çok katkı göstereceğini düşünüyorum Obradovic birlikteliği ile. Pota altını da iyi tamamlarsak ki NBA'den biri geleceğini düşünüyorum bu iş tamamdır.

Bogdan takıma katılırsa eğer en güvendiğim şutör olacak bjelica ile birlikte, adam gayet iyi şut atıyor

Çevrimdışı mustafailker07

• Üye
  • Yer: KIRIKHAN - HATAY
« Yanıtla #5829 : 17 Haziran 2014, 15:06:59 »
Cenk Akyol gelse kabullenebilir misiniz. Yanlış hatırlamıyorsam hoca da kendisini övmüştü.

mutlaka kabullenilir ki o tarz bir 3 numaraya çok ihtiyacımız olacan sene boyunca bojan o yükü çekemez

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #5830 : 17 Haziran 2014, 15:08:53 »
benim o tip oyunculara karşı istiap haddim kaya peker denen herifle birlikte doldu
isterse25 sayı 10 ribaund ortalama tuttursun, Cenk Akyol falan gelmesin
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı mbenga

• Üye
« Yanıtla #5831 : 17 Haziran 2014, 15:10:03 »
Bogdan takıma katılırsa eğer en güvendiğim şutör olacak bjelica ile birlikte, adam gayet iyi şut atıyor

Ben şutör değil demedim zaten, sadece şutör olarak yargılamamak lazım dedim. Çünkü Bogdan Bogdanovic bir şutörden daha fazlası.

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #5832 : 17 Haziran 2014, 15:16:22 »
benim o tip oyunculara karşı istiap haddim kaya peker denen herifle birlikte doldu
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #5833 : 17 Haziran 2014, 15:23:36 »
Başkanımızın birgün herkes Fenerbahçe'li olacak söyleminden hareketle; bize terbiyesizlik yapanlara,bizden olanlardan daha fazla değer veren bir yapımız olduğundan Cenk'te gelir belki birgün Ergin'de...
...

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #5834 : 17 Haziran 2014, 15:31:20 »
Cenk son 2 senedir cidden iyi yüzdeyle atıyor.Karekteri falan bir kenara bırakalım duygusal yaklaşmamak lazım.Bizim takımda güvenilir şutör yok birde Cenk'i istemiyoruz karekteri yüzünden.Ki bence Cenk bizim formamızı giyip aynı hareketleri Galatasaraya yapsa birçok kişi afferin koçum diyecektir.Bu işler böyle malesef.Elbette tercih meselesi ama ben kesinlikle gelmesini isterim.Şuan EL seviyesinde rol oyuncusu olarak en fazla katkı verebilecek Türk.Zaten Obradovicte beğendiğini belirtmiş umarım gelmesi için bir çaba gösterilir

Karakteri falan neden bir kenara bırakalım? Başarı için her şey mübah mı?
A.Y.