Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970520 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #6270 : 22 Haziran 2014, 21:51:37 »
Üst seviye bir uzun alamazsan ki pek de yok piyasada Zoriç gayette iyi rol oyuncusu olur.Semih de eskisi gibi Para Para diye ağlayacak birisi değil..Neden mi..5+1 var ve de artık kariyerini bitirecek fazla şansı kalmadı da!
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #6271 : 22 Haziran 2014, 21:52:44 »
Twittere de yazdım yarın Obradovic-Gherardini-Ahmet Özokur ve Sayın Cem Ağrak toplantı yapacaklar.Toplantının içeriği transfer 8) 8) 8)

diğer 3ü hadi neyse de Cem babanın kararları önemli bence :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6272 : 22 Haziran 2014, 21:53:58 »
Ilk Barcelona yediğimiz ve benim de salonda olduğum maçta zoric Barcelona pota altını yemiş bitirmişti..
Top 16 bitik yorgun hali ile yargılamak bence biraz haksızlık plur gibi..

Ancak bunu da biraz Barcelona açısından değerlendirmek lazım değil mi?
İlk grup maçlarındaki Barcelona ile ikinci turdaki Barcelona aynı takım mıydı?

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #6273 : 22 Haziran 2014, 21:54:43 »
semih 700 bin dolara imza atmaz gibi geliyor bana

Semih NBAe gitmeden önce 1.350M USD alıyordu bizden neden daha azına imza atsın ki

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6274 : 22 Haziran 2014, 21:55:10 »
Murat sağolsun beni seviyor ve onore ediyor
Tabi adama daha bugüne kadar özelden yanlış duyum vermedim :) :)
Umarim bu sene de doğru isimler olur
Zeki abim biz.onlarin yanında rakı masasında meze oluruz
Obradovic in de mezesi olmaya razıyım :)
Viskisi yaninda buz olayım abi :).;)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6275 : 22 Haziran 2014, 21:56:56 »
Kleiza'nın yıllık ücretinin avrupanın en çok kazanan oyuncu olduğu konuşulurken ondan boşalacak maliyetle çok kaliteli bir uzun alınabilir. Buna Tomic de dahil.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #6276 : 22 Haziran 2014, 21:57:42 »
Murat sağolsun beni seviyor ve onore ediyor
Tabi adama daha bugüne kadar özelden yanlış duyum vermedim :) :)
Umarim bu sene de doğru isimler olur
Zeki abim biz.onlarin yanında rakı masasında meze oluruz
Obradovic in de mezesi olmaya razıyım :)
Viskisi yaninda buz olayım abi :).;)
Sevılmıycek adam mısın abi:-):-)daha tutmayan duyumun olmadı sezarın hakkını sezara vermek lazım:-):-)
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6277 : 22 Haziran 2014, 21:58:11 »
Ancak bunu da biraz Barcelona açısından değerlendirmek lazım değil mi?
İlk grup maçlarındaki Barcelona ile ikinci turdaki Barcelona aynı takım mıydı?
Bence.pota alti olarak aynıydı ama bizde vidmae vardi ve zoric sadece 18 dakika oynamıştı. Vidmar gitti zorix bitti bende çok küfür ettim ki tuttuğum oyuncudur ama bu adam malaga da ispanya liginde çok özel performanslar yaptı ki adama doğru rol bicmek lazjm yoksa tabiki eksikleri var
Doğru bir dakika doğru bir guard ve doğru back up ile cidden etkili bir silah olur.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6278 : 22 Haziran 2014, 21:59:30 »
Semih NBAe gitmeden önce 1.350M USD alıyordu bizden neden daha azına imza atsın ki
Zeki abi semih su hali ile iyi kontrat alamaz
Eski semih değil şayet kendisini toplar ve basketbol oynamak isterse iste zaman fark yaratir

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #6279 : 22 Haziran 2014, 22:02:45 »
Zeki abi semih su hali ile iyi kontrat alamaz
Eski semih değil şayet kendisini toplar ve basketbol oynamak isterse iste zaman fark yaratir

O zaman 3+2 vardı...Sahada 2 türk olmak zorunda isi..Şimdi ise 5+1 var..Yani kusura bakmayında ABDURRAHMAN ÇELEBİ olayı THE END
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6280 : 22 Haziran 2014, 22:02:58 »
gelecek oyuncular kadar kimlerin ayrılacağını da merak ediyorum ama bu konuda hemen bir açıklama yapılırmı yerlerine gelecek adamlar belli olmadan

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6281 : 22 Haziran 2014, 22:07:20 »
Teo - Delaney - Bogdan üçlüsü harika olur. Benim kafamdaki üçlü tam olarak bu. Calathes Teo'nun yerine konmamalı. Bir numaramız o tarz bir adam olmalı.
Ben de sutu olmayan gard istemiyorum normalde. Ama Calathes'i biraz kayirip ayri kefeye koyuyorum cok begendigim icin sut haric her sey var bir pg ye gore. Teo kalibresinde alabilecegimiz oynatici pglerin basinda bence. Muhtemelen Teo olmazsa Delaney'i alalim diyeceginizi biliyorum ama ben hala onun Teo-Calathes tarzi pglerin yanindaki sistem ici cesitliligi saglayan combo 2 rolunde basarili olacagini dusunuyorum. Tipki Olympiakos'un yapmak istedigi Spanoulis-Delaney tarzi gibi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6282 : 22 Haziran 2014, 22:08:51 »
Bence.pota alti olarak aynıydı ama bizde vidmae vardi ve zoric sadece 18 dakika oynamıştı. Vidmar gitti zorix bitti bende çok küfür ettim ki tuttuğum oyuncudur ama bu adam malaga da ispanya liginde çok özel performanslar yaptı ki adama doğru rol bicmek lazjm yoksa tabiki eksikleri var
Doğru bir dakika doğru bir guard ve doğru back up ile cidden etkili bir silah olur.

Pota altı oyuncu olarak aynıydı ancak performans olarak Barcelona vites arttırmıştı. O ilk barcelona maçı hariç sonraki 3 barcelona maçındaki ortalamaları 2 sayı 4 rebound. Sadece o da değil Pana pota altına karşı da döküldü Zoriç. Milano'ya karşı da. Evet Vidmar etken olabilir ancak bu sadece Vidmar'ın yokluğu ile açıklanamaz bence. İkinci turda tüm takımlar normal sezondan daha sert basketbol oynuyorlar. Play offlarda daha da farklı. Zoriç o seviyelerde kayboldu gitti. Malaga'daki Zoriç daha farklıydı ancak Sato da ispanyada bizdekinden çok daha farklıydı. Sonuçta kalması garanti olduğuna göre yapacak bir şey yok ancak yanına alınacak uzun tercihi büyük önem taşıyor şu saatten sonra.

Çevrimdışı bugra

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6283 : 22 Haziran 2014, 22:09:58 »
10-15 gün kadar önce twitter'da yetki bende olsa Semih kumarını oynayacağımı yazmıştım. Haliyle insanlar ikiye bölünmüş durumda, hatta büyük çoğunluk olumsuz bakıyor ama ben Semih'i isterim.
Doğru, büyük kumar ama aklını basketbola vermiş bir Semih iş yapar her türlü. Örneğin 2 yıl önceki OLY playoff serisinde iyi işler yapmıştı Efes'te.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #6284 : 22 Haziran 2014, 22:12:50 »
Semihi alırsak ve yanına Krstic alınacaksa bence Zoriç kalsın Oğuz-Zoriç-Semih yapalım uzun rotasyonunu. İzzet ve Bjelicayla da takviyeleriz nasılsa ve Jusuf da alınırsa pota altındaki sorunu büyük oranda çözmüş oluruz diye düşünüyorum. Bütün motivasyon Guard pozisyonuna olur ki orada da çok para harcasak adam gibi birini alsak süper olur, Gençlerden Kenan,Berk,Berkay,Metecan,Ayberk te daha fazla süre alacaktır bu sene. Serhat hamlesi de önemliydi bence.