Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970523 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #6345 : 23 Haziran 2014, 14:32:13 »
Abi yapma gözünü seveyim. Sadece bir sene, ikili oyun bitirerek kendini göstermiş adamı Tomic ile eşdeğer tutmak garip geliyor bana. İyi bir guardla Zoric de aynı performansı gösterir. Pleiss'in ikili oyun savunması da kötü bu arada.

Tomic'e benzettim biraz abartmışım doğru ama ben ismi geçen Sofo-Krstic gibi isimlere tercih ederim kendisini

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6346 : 23 Haziran 2014, 14:32:34 »
Daha kimse transfer yaomadi beyler nasil oyunch kalmayacak  binizah edin. Daha ispanya ligi italya ligi bitmedi

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6347 : 23 Haziran 2014, 14:43:51 »
Basketfaul sitesi bir menajerjn değilse bende bu işi bilmiyorum.

Transfer haberi altında düştükleri not

"Semih Erden kime giderse gitsin gecen seneyi boş geçtiği için önümüzdeki sene çok iyi performans gosterecek

Zeki abi site.senin mi.?

Çevrimdışı 78ers

• Üye
« Yanıtla #6348 : 23 Haziran 2014, 14:45:12 »
Emir yabancı kontenjanına kayacaksa, İlkan da dönemeyecekse, Semih(makul şartlarda gelmek şartıyla) lig rotasyonumuz için elzem bir parça olabilir. 6 yabancı hakkını böyle bir durumda 3 içerde 3 dışarda olarak kullanmak mümkün olabilir. Emir de büyük olasılıkla 7.yabancı olarak tribüne çıkar. Mevcut yabancıların kalma-gitme durumlarında sürpriz olmazsa da 7 yabancılı şöyle bir kadro olabilir.

transfer-kenan-berk
transfer-melih-ömer
bojan-emir-serhat
bjelica-transfer-izzet
zoric-oğuz-semih

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6349 : 23 Haziran 2014, 14:48:13 »
Krstic gelsin de zoric in kıymetini anlayalim..

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6350 : 23 Haziran 2014, 14:51:02 »
Daha kimse transfer yaomadi beyler nasil oyunch kalmayacak  binizah edin. Daha ispanya ligi italya ligi bitmedi

abi italya ve ispanyada seriler devam ediyorda oradan bize gelebilecek oyuncular bence Tomic-Lampe Tomic için Nba iddaası var Pleiss için OKC iddiası var. Lauvergne imzaladı. Lasme Efes'te Avrupa pazarı dar yada ben karamsarım galiba

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #6351 : 23 Haziran 2014, 15:03:55 »
Krstic gelsin de zoric in kıymetini anlayalim..

Aynen. Hem ıslak, hem kuru imza.

Çevrimdışı Lawrence

• Üye
« Yanıtla #6352 : 23 Haziran 2014, 15:10:42 »
Calathes-Kenan-Can
Hickman-Bogdan-Melih
Bojan-Darden-Serhat
Bjelica-Freeland-Berkay
Zoric-Semih-Oğuz

Çevrimdışı tecessus

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6353 : 23 Haziran 2014, 15:21:56 »
Belli bir tecrübede, doymuş bir oyuncu mu olacak yoksa genç, tecrübesiz ama başarıya aç hedefi olan oyuncu mu olacak merak ediyorum...

Genç, tecrübesiz oyuncuların defoları özellikle eurolague gibi üst seviyelerde iyice ortaya çıkıyor.

Bize spor ahlakı ve iş bilinci yüksek, ve hala söyleyecek sözü olan yetişmiş oyuncular gelsin, gençler iile takviye edelim
Fenerbahçe

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #6354 : 23 Haziran 2014, 15:25:12 »
İyi ve disiplinli oyuncunun, kazanmaya aç oyuncunun yaşlısı genci olmaz. Seneler evvel daha 25 yaşında barutu nem kapan Semih Erden bir yanda; 40 yaşın eşiğinde kazanmak için varını yoğunu ortaya koyan Tim Duncan bir yanda...

Bunun tersi örnekler de var tabii. 20 yaşındayken bile 30 yaşında gibi olgunlar ile 30'unu geçip adam olamayanlar...
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2014, 15:26:17 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #6355 : 23 Haziran 2014, 15:34:58 »
Pota altına 4-5 oynayabilen bi oyuncu(Freeland) almak şartıyla Semih,Oğuz,Zoriç 5 rotasyonu yeterli olur diye düşünüyorum.

Teodosiç-Kenan-Berk
Bogdan Bogdanoviç-Bo-Melih
Darden-Emir-Serhat
Bjelica-Freeland
Semih-Zoriç-Oğuz

Emir için dava açmaya hazırlanıyomuşuz yerli olarak oynamaya devam ederse 7 yabancı oluyo ligde Darden ve Zoriç dönüşümlü oynayabilir.Bo giderse umarım Hickman'a gideriz, boştayken kaçırmamak lazım.Ne olursa olsun 1-2 numarada artık en az 3 yabancı  görmek istiyorum malum avrupa basketbolu kısaların oyunu.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı tecessus

• Üye
« Yanıtla #6356 : 23 Haziran 2014, 15:45:56 »
Ayrıca en güzel transfer haberi Obra ile bu sene sonunda (sene bitti) 4 yıl daha uzatmak olurdu
Fenerbahçe

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #6357 : 23 Haziran 2014, 15:49:02 »
6 yabancıyı geçmeyecek emir'inde yabancı sayılma durumu varken , seneye pota altına 3 yabancı kontejanı ayırırız.

bjelica ve zoriç varken 4 için ayrı 5 için ayrı uzun almayız gibi.

Semih bence cepte;)  4-5 oynayabilen isim freeland olmadı lampe diyorum ben.

Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6358 : 23 Haziran 2014, 16:10:26 »
d.dogus mbkawe'nin pesindeymis..

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
« Yanıtla #6359 : 23 Haziran 2014, 16:31:42 »
Öncelikle herkese merhaba uzun zamandır bende yazmak istiyordum ama play-off döneminde yazmak istemedim. Kısaca geçen sezondan bahsedersek 4 kulvarın 2’nde başarılı olduk; Cumhurbaşkanlığı ve Lig. Lig şampiyonluğu biz ve koç için çok önemliydi. Özellikle MaLum kişiye (bence final serisindeki olayların birinci sorumlusu) kupayı vermemek her şeyden daha güzeldi.
Bu sezona gelecek olursak başarılı bir sezon geçireceğimize gerçekten inanıyorum ama akıllı hamleler yaparak gidip herkese para bayılmamalıyız. Çünkü para basıldıktan sonra olası bir başarısızlıkta koç ile yolları ayrılmasından korkuyorum valla. Ne kadar koçun bizle uzun yıllar çalışacağını gösteren güzel hamleler ve açıklamalar olsa da Maurizio Gherardini getirilmesi, hatta İvkovic gelmesi bile ve koçun son verdiği röportajlarda takımda mutlu olduğundan bahsedip imzanın önemli olmadığını vurgulaması gibi. Kısaca koçun takımın başında uzun yıllar durması sadece başarıyı değil bir ekol getireceğini düşünüyorum.
Bunları neden yazdığıma gelecek olursak her yoruma saygı duymakla beraber bazı önyargılardan vazgeçmemiz gerektiğini düşünüyorum şu final four seviyesindeki bir oyuncu değil, şu oyuncu geçen yıl çok katkı verdi kesin alalım, şu vermedi kesin gönderelim gibi. Bence önemli olan takım kimyası tabi bazı oyuncular takım düzeni için çok gerekli ama benzer özellikteki oyuncular ile bir havuz oluşturulup maliyet olarak uygun oyuncu seçilmeli. Şuan için bizim takım ile ismi çıkmış oyuncular içinde bir oyuncu bence vazgeçilmez o da nba gitmez inşallah.
Benim görmek istediğim yıldız olsun ya da olmasın belli bir sistem içinde savaşan ve yerli olarak gelecek vadeden gençlerimizin kendini geliştirebileceği bir takım. Keşke başarıyı hemen istemesek mesela bu sene Kenan Sipahi’nin partizan deplasmanındaki son periyot performansı benim için bu senenin en unutulmaz performanslarından biriydi. Obradovic’e sonuna kadar güveniyorum önemli olan onu uzun yıllar takımda tutabilmek.