Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970460 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #6420 : 23 Haziran 2014, 21:17:39 »
Biladerim nasılsın ? :)

Emir i bende seviyorum ama artık katlanamıyorum. Ya süresi kısılacak eğer takımda kalırsa ya da takımdan gönderilecek.
İyidir sağolasın sen nasılsın? Bak bu sefer goygoyun dozajını iyi ayarla burası 12numaraya benzemez daha kısa sürer maceran:D

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6421 : 23 Haziran 2014, 21:17:47 »
Abi, o zaman Turkiye Erkek Basketbol Ligi'nin durumu gercekten cok vahim :)  (Not: Diger mesaja yazdim ama anlasilmayabilir diye direkt burada tekrar yazdim).

Aynen her sene Emir seneye daha iyi olur seneye daha iyi olur diyoruz her sene daha geriye gidiyor malesef. Eğer kalırsa takımda maç içinde yine bildiğimiz tüm kötü sözleri kullanıcağız malesef :)

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6422 : 23 Haziran 2014, 21:22:26 »
İyidir sağolasın sen nasılsın? Bak bu sefer goygoyun dozajını iyi ayarla burası 12numaraya benzemez daha kısa sürer maceran:D

Haklısın kardeşim

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #6423 : 23 Haziran 2014, 21:25:53 »
Semıh in top 16 sayı ortalaması ; 4,59 oynadıgı ortalama dakikası ise ; 15,32

Krstic ın top 16 sayı ortalaması ; 13,5 oynadıgı dakika ortalaması ise ; 23,26

Bu sene Krstic kötü falan değildi bence gayet iyiydi. Gecen yaz turnuvada Sırbıstan milli takımını tek başına taşıyordu

ben başka birşey sordum sen başka birşey söyledin ya neyse canın sağolsun. Krstic sadece hücum yönü olan vede dolayısıyla senin de sadece skor olarak savunabileceğin birisi. Savunmada 5 kuruş etmez. Bizde finallerdeki Bojana bakarsan sayı ortalaması kaçtı sence kötümüydü mesela. Bojanın gerek KSK maçlarında Dixona gerekse GS maçlarında Arroyoya yaptığı baskılar olmasa belki zor şampiyon olurduk. Ben salt istatistiklere bakmıyorum. Bojan her maç 40 sayı atsın ama biz kaybedelim olmaz. 10 sayı atsın iyi savunma yapsın oynatmasın karşısındaki guardı o çok daha iyi benim için. Semih te aynen öyledir, pota altını karartır tukaka edilecek adam değildir. NBA de oynamış adama bizden başka kimse çöp muamelesi yapamaz zaten.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #6424 : 23 Haziran 2014, 21:28:15 »
Abi, o zaman Turkiye Erkek Basketbol Ligi'nin durumu gercekten cok vahim :)  (Not: Diger mesaja yazdim ama anlasilmayabilir diye direkt burada tekrar yazdim).

Vahim zaten Besim, yalnız Kenan geliyor alttan o da çok zeki, inşallah Türk basketbolu kazanır.

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6425 : 23 Haziran 2014, 21:28:48 »
ben başka birşey sordum sen başka birşey söyledin ya neyse canın sağolsun. Krstic sadece hücum yönü olan vede dolayısıyla senin de sadece skor olarak savunabileceğin birisi. Savunmada 5 kuruş etmez. Bizde finallerdeki Bojana bakarsan sayı ortalaması kaçtı sence kötümüydü mesela. Bojanın gerek KSK maçlarında Dixona gerekse GS maçlarında Arroyoya yaptığı baskılar olmasa belki zor şampiyon olurduk. Ben salt istatistiklere bakmıyorum. Bojan her maç 40 sayı atsın ama biz kaybedelim olmaz. 10 sayı atsın iyi savunma yapsın oynatmasın karşısındaki guardı o çok daha iyi benim için. Semih te aynen öyledir, pota altını karartır tukaka edilecek adam değildir. NBA de oynamış adama bizden başka kimse çöp muamelesi yapamaz zaten.

Dostum ikimiz farklı şeylerden bahsediyoruz malesef.  Ben Krstic-Dunston ikilisi yapmıstım. Biri hücümcu biri savunmacı.

Sen Semih in Krstic ten daha iyi oldugunu idda ettin. Bende kücük bir istatiklik yaptım Semih ve Krstic arasında. Ve bu yarısmayı Krstic kazandı.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #6426 : 23 Haziran 2014, 21:29:36 »
Dostum ikimiz farklı şeylerden bahsediyoruz malesef.  Ben Krstic-Dunston ikilisi yapmıstım. Biri hücümcu biri savunmacı.

Sen Semih in Krstic ten daha iyi oldugunu idda ettin. Bende kücük bir istatiklik yaptım Semih ve Krstic arasında. Ve bu yarısmayı Krstic kazandı.

neden kazansın ki asla kazanamaz

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6427 : 23 Haziran 2014, 21:40:16 »
neden kazansın ki asla kazanamaz

Semıh < Krstic bence

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6428 : 23 Haziran 2014, 21:49:12 »
Sambaras

Uğur buralari bilir..
Değerli fikirleri ile güzel güzel tartışacak
Beni mahçup etmeyecek inşallah

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #6429 : 23 Haziran 2014, 21:53:45 »
Calathes 3 yıllık kontrat istemiş koşarak GELSİN,Vesely-Calathes-Bogdan üçlüsünü kapatabilirsek 4-5 sene sırtımız yere gelmez.Hele yanında Teo'da olursa Teo-Calathes-Bogdan-Bojan-Bjelica-Vesely gibi Avrupa'ya 4-5 sene damga vuracak yabancılarımız oluyor,daha alttan da Kenan,Berk,olursa 3-4 sene üst düzey oynayacak Semih,Metecan,olursa Egemen geliyor.Kısacası bir ekol oluşturmak bizim için artık uzak bir hedef değil

Çevrimdışı maliboz

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #6430 : 23 Haziran 2014, 21:55:57 »
Turkiye Basketbol Ligi'nin durumu vahim o zaman :)
abi sende haklısında benim Emir süper oyuncu bazında bir iddam yok.ben sadece Emir'in sayı ribaund asist konusunda takımın ortalamalarından üstteyse bence sorun sadece Emir değil takımın diğer parçalarında daha fazla sorun vardır.Emir bir maçta takımın en fazla asist yapan oyuncusu ise bu pek sırıtmaz ama bir maçta iki 5 numaranın toplamından fazla ribaund çekiyorsa bu sırıtmalıdır bence ve bu sene böyle çok maç oldu.O yüzden ben Emir in herşeyi yapmaya çalışan bunu yerine göre iyi yapan ama bu kadar şeyin arasında tam karar anında hep yapamayan pozisyonda olduğunu düşünüyorum.Ve yine bence bu sene takımda Emir kadar bunu beceremeyen o kadar çok oyuncu varken Emir den beklenti yüksek olduğu yada yapılan hatanın ondan beklenmediği için tepkide fazla oluyor.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6431 : 23 Haziran 2014, 21:58:27 »
her şeyi deyin tamam da semih krstic kapışması yapmayın yaa avrupadan 1000 kişiye sorsan bini de krstici tercih eder abartmayın isterseniz pekovicin de savunması berbattı ama obra çok başarılı olmuştu krstic belki bir pekovic değil ama onun  o zamanki halinin bir tık aşağısı daha önce de yazdım ben de dunston lasme isterim ama duyumlara göre obra istemiyor sistemine uygun değil demekki ha alırsa dunstonu bizden mutlusu olmaz ama istediği uzun tipi içinde en iyisi krstic

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #6432 : 23 Haziran 2014, 22:02:50 »
Sambaras

Uğur buralari bilir..
Değerli fikirleri ile güzel güzel tartışacak
Beni mahçup etmeyecek inşallah
Uğur Can goygoyu bıraktığında iyi tartışıyor zaten. Eminim bu yönünü gösterecektir abi.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6433 : 23 Haziran 2014, 22:03:27 »
Teodosic-Kenan
Delenay-Bogdan-Melih
Moss-Emir-Serhat
Bjelica-Vesely-Metecan
Freeland-Zoric-Oğuz

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #6434 : 23 Haziran 2014, 22:10:57 »
Bu arada Krstic çok büyük ihtimal Efes'teymiş korkanlar rahat bir nefes alabilir:)