Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970269 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #6450 : 24 Haziran 2014, 00:46:44 »
Krstic den kurtulduk ohh be ...

Ivkovic adamsin yemin ederim seviyorum ulan dedem benim
Huzurlu bir uyku uyuyabilirim :D
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2014, 00:46:58 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
« Yanıtla #6451 : 24 Haziran 2014, 01:01:23 »
Umarım huertas ilk tercih değildir. Bence ismi bizle geçen adaylar arasında son tercih olmalı. 1. tercih Teodosic 2. Calathes 3. Heurtel 4. Huertas olmalı. Şuan takım için en gerekli hamle Bogdan Bogdanovic. Ne yaparsam yapım o olmadan kadro kuramıyorum.

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #6452 : 24 Haziran 2014, 01:01:50 »
Ligdeki karsiyaka deplasmanindaki yenilgiden sonra  yazmistim vesely nin ismini burada konusulmasi gayet guzel  ;D
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2014, 01:02:39 Gönderen: vonyc »
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #6453 : 24 Haziran 2014, 01:09:48 »
Cahilliğime verin bilmediğimden soruyorum Vesely Partizan'da 3 numara oynarken, bizde nasıl 4-5 oynayacak?
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #6454 : 24 Haziran 2014, 01:11:55 »
Kenan lütfen tam iyileşmiş olarak gel :)

Anadolu Efes Enderi geri alacaktır, kısası yok adamların.(rahatladım)

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6455 : 24 Haziran 2014, 01:16:59 »
Cahilliğime verin bilmediğimden soruyorum Vesely Partizan'da 3 numara oynarken, bizde nasıl 4-5 oynayacak?

nba fazla yaramış :D o incecik izzet türkyılmaz gitmiş yerine dana gibi bir çocuk gelmiş..

bu yaz eurobasket 2013 de pivot oynamıştı zaten baya kalınlaşmış dert etme çok rahat oynar bizde 4-5
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2014, 01:17:38 Gönderen: kuga »
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı truant

• Üye
  • Yer: İstanbul/Antalya
    • Truant10
« Yanıtla #6456 : 24 Haziran 2014, 01:45:44 »
Ben de bir kadro kurayım dedim.

Huertas/Huertel(diğer alternatifleri Teodosiç-De Colo-Nedoviç)- Bo - Kenan/Berk/Ender (bence Ender gelsin diğer iki ismi de kiralık verelim hatta mümkünse Adriyatik'e gitsinler)
Bogdan-Melih-Serhat
Micov/-Emir (Nets takımı takasla dağıtmaya başlasa da Bojan için yer açsalar keşke tepeden oyunlarını Amerika'da oynasa)
Bjellica-Tyus/Derrick Brown/Richard Hendrix/ biraz farklı profil ama Caner Medley-Berkay/İzzet/İlkan
Paul Davis/Baynes/Lauvergne/Fran Vazguez(gerçi Khimki'ye gittiği haberleri vardı ama gittiyse de Paul Davis boştadır)-Semih-Oğuz-Zoriç de yurolig için 8.yabancı olsun.

Bo-Bogdan-Serhat-Micov kısa savunması için yeterince sert isimler. Micov'un sözleşmesi bitti Bogdan için buy-out ödemek zorundayız. Huertas-Emir-Bogdan-Bjellica ve hatta tepeden olan oyunlarda Micov(en azından Bojan'dan daha iyi) PnR oynayabilir geçen sene sadece Emir'in üstüne kalıyorduk maalesef. Hatta biraz düşündüğümde şu kadroyu kurabilirsek Bo'ya gerek kalmayabilir ya da 7.yabancı olarak düşünebiliriz. Micov 'un alternatifi Zoran Dragiç olarak düşündüm daha az güvenilir şutör çok daha hareketli ve delici oyuncu ancak Unicaja muhtemelen takım opsiyonunu kullanarak sözleşmeyi uzatacak yine buy-out ödemek zorunda kalabiliriz. Yerli rotasyonu olarak en zayıf olduğumuz yer 4 numara bu yüzden burada 2 tane yabancıyı kullanmak daha mantıklı olabilir. Bjellica ve Derrick Brown(alternatif isimleriyle beraber) birbirini tamamlayan isimler. Dış şut, içeride savunma tehdidi oluşturmakta bir problem yaşamayız. Sorun şu ki saydığım isimlerin hepsinin kontratı var ve buy-out ödemek zorundayız. Ancak 5 numaraya alacağımız isim biraz şutör ve hareketli olabilirse buraya geleceğe yönelik bir transfer yapabiliriz kolejden yeni çıkışlı nba'de kontrat bulamamış atletik bir oyuncu çok daha ucuza istediğimiz sertliği ve iç tehlikesini sağlayabilir. Sağlayamadığı takdirde de girdiğimiz risk fazla yüksek olmaz. Caner Medley de işin sertlik tarafına katkı yapabilirken Bjellica'nın zaman zaman yaşadığı akıl tutulmalarında onun yaptığı işlerin aynısını yapabilecek bir isim kontratı hakkında bir bilgi bulamadım ama düşüncesi bile güzel. 5 numarada Lauvergne ilk tercihimdi ama Khimki'ye gittiği haberleri dolaşabiliyor madem öyleyse Paul Davis'e yürüyelim gelsin yarım yarım ama her şeyden versin bize :) Baynes'in NBA'de kalması daha büyük ihtimal ama ona da kapımız her zaman açık olurdu. Fran Vazquez bu sene çok iyiydi Malaga'da ama onda da klasik o İspanya dışına çıkmıyor efsanesi var(sebebini söyleyen olursa sevinirim) dış atışı diğer iki isme göre daha kötü ama çok daha iyi bir savunmacıdır. Hem Vazquez hem de Paul Davis'in sözleşmesi bitmiş olmalı bu yüzden ikisi de cazip hedefler olur.

Uzun lafın kısası asıl istediğim kadro:

Huertas-Bo-Ender
Bogdan-Melih-Serhat
Micov-Emir
Bjellica-Derrick Brown-İlkan
Paul Davis-Semih-Oğuz-Zoriç

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
« Yanıtla #6457 : 24 Haziran 2014, 01:48:37 »
Vesely avrupa için çok rahat 5 oynar hem atletizmde katar takıma gerektiğinde 4 numarada kullanılır. Her türlü işe yarayan ve fark yaratan bi transfer olur.

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6458 : 24 Haziran 2014, 02:04:14 »
Beyler benim için güzel yorumlarda bulunan sevgili kardeşim Uğur ( Sambaras ) ve sevgili 2 yıldır tanıdığım abim Cem Ağrak abime sevgilerimi ve tesekkürlerimi iletiyorum.

Bu yaz transfer için oldukça rahatım ne yalan söyliyim. Gherardını, Obradovic , Ahmet Özokur a güvenim tam. Bu sene bizim senemiz olucak insallah F4 yapıp ligdede sampiyon olursak yine Obradovic le 2 yıllık daha sözleşme imzalarız muhtemelen. Toplamda işte 4-5 yıl bizimle kalıcak avrupanın en iyi koçu.

Şimdiden 33 kupası var. Bizim takımdan ayrıldıktan sonra muhtemelen bu sayı 40 a yükselicek.

Çevrimdışı Leggenda di Trieste

• Üye
  • Yer: Pendik
« Yanıtla #6459 : 24 Haziran 2014, 02:57:50 »
(C) - zoric - oğuz
patrick patterson - bjelica - izzet
emir(bojan) - serhat - metecan
bogdan(sefolosha) - melih - ömer
teodosic - kenan - berk

öncelikle 5 numarayı da siz değerli arkadaşlara kardeşlere büyüklerime bırakıyorum benim oyuncu bilgi düzeyim kısıtlı
2 ve 3 numara için bogdan inşallah alınacaktır
son açıklamalarına bakarsak seneye NBA diyor ama Obradovic bojanı tuttuğu gibi onu da ikna eder gel bize derse gelir inş.
hadi olmadı iş gherardiniye kalır sefolosha nın yanlış bilmiyorsam sözleşmesi bitti O da bu işi halleder
emir ya da bojan dan biri gider biri kalır emir heralde yerli olarak oynarsa tercih o olur bojan da gitsin artık brooklynn e içinde kalmıştır
1 için ender falan bence hiç gereği yok ki obradovice göre de yoktur
2-3 yerlileri emir de olursa gayet yeterli belki can olur.ayrıca ömer de bu sene 5-10 dakika abi-kaptan kontenjanından kalır(kalsın da)
gelelim 4 e iş gherardini de.toronto ile ilişkileri malum ama Patterson da boşta heralde zaten.geçen sene 3 milyon dolar alıyorsa kleiza ya 3.3 milyon euro verirken bunu 3 milyon euro gibi hallederiz
5 için de aynı 1 deki gibi semih olmasın be abi
5 sizde ama nurkic fevkaladenin fevki olur bence
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2014, 02:58:26 Gönderen: Leggenda di Trieste »

Çevrimdışı Batuhan C.

• Üye
  • Yer: Giresun
« Yanıtla #6460 : 24 Haziran 2014, 05:07:53 »
Kadroya Ender yazanları gerçekten anlamıyorum.Ender seni 1 maç vezir 1 maç rezil eder istikrarsız bir oyuncu.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6461 : 24 Haziran 2014, 08:34:53 »
Ender de artik koyu bir FB ki olarak nihayet 30 yasinda bu formaya kavuşacak gibi..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #6462 : 24 Haziran 2014, 08:51:44 »
Fenerbahçe taraftarı olan hemen her sporcu için pozitif ayrımcılık yaparım ama bunun tek istisnası Ender'dir.
Kendisi inşallah Efes'e gider ya da takımında kalır.
...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6463 : 24 Haziran 2014, 09:54:45 »
bu arada yanlıs anlasılmasın bende istemem ender'i..gereksiz olur bizim takıma...

Çevrimdışı tecessus

• Üye
« Yanıtla #6464 : 24 Haziran 2014, 10:52:51 »
Ne kadar doğru bilmiyorum ama bir yerlerde Teo-Barca olayını duydum.
Umarım Huertas'ı bize kakalamazlar. Teo için şüphelerim var ama Huertas ile kıyaslamam
Fenerbahçe