Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970251 defa)

0 Üye ve 88 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı exex

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #6660 : 24 Haziran 2014, 23:10:07 »
Aman abi Didem  Akın da gs li mesela bazen tehlikeli olabiliyor insanların fb lı gs lı olması :). Ama dediklerine katılıyor olmakla birlikte bence şu an alınabilecek en iyi oyuncu şu an.

:D aynen katılıyorum :)) Burası Fenerbahçe birgün Ergin bizim koçumuz bile olabilir , öyle bir takımız ama  Cenk'i sevmiyorum , istemiyorum. Kalitesiz bence. İyi şut atıyor ama sırf o yüzden de almam takıma , bence OBRADOVİC te almaz.

Çevrimdışı gfbcan

• Üye
« Yanıtla #6661 : 24 Haziran 2014, 23:15:17 »
 OBRADOVİC: Cenk Akyol’u özellikle şutlarını ve zor zamanda ortaya çıkmasını seviyorum. Gerçekten ender bulunan kadife bir şut bileği var.
  Bir röportaj da böyle demişti. Alırsa şaşırmam.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2014, 23:18:16 Gönderen: gfbcan »

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #6662 : 24 Haziran 2014, 23:22:13 »
OBRADOVİC: Cenk Akyol’u özellikle şutlarını ve zor zamanda ortaya çıkmasını seviyorum. Gerçekten ender bulunan kadife bir şut bileği var.
  Bir röportaj da böyle demişti. Alırsa şaşırmam.

Nasıl kaçırmışım ben bunu :(

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #6663 : 24 Haziran 2014, 23:36:47 »
Cenk Efes'te oynarken  bir üniversitenin söyleşisinde hangi takımı tutuyorsun diye sorulduğunda Galatasaray taraftarıyım demişliği var.
Zamanında twitter hesabında sarı melekler güzellemeleri yapması tamamen Naz ile alakalı. :)
...

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #6664 : 24 Haziran 2014, 23:39:42 »
Melih'in Cenk'ten geri kalır hiçbir yanı yok bence, hatta bu yıl üstüne fazlasını da koydu. Obradovic'in de Melih varken Cenk'i isteyeceğini sanmam. Bu yıl 1 numaradaki eksiğimiz de kapatılınca Melih'in performansı çok daha yukarı çıkacaktır. Özellikle hücumda top getirmek sorumluluğu üzerinden kalkması şuta daha konsantre olmasını sağlar, biraz da savunma konusunda yol katederse çok ciddi katkılar verir.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #6665 : 24 Haziran 2014, 23:42:36 »
bu arada maşallah transfer mevsiminde ortalık bayağı kalabalıklaştı lakin bu katılımı sezon içinde de bekliyoruz. sezon içinde bizbize kaldık mı sıkıcı oluyor
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6666 : 25 Haziran 2014, 00:10:23 »
Fenerbasket zamanında yaş /konum bilgisi için çok cabalamistim belki de.en çok cabalayan benimdir.
Güzel olur daha doğru olur haa zorunluluk yok isteyen yazar istemeyen yazmaz tabiki...
Çabası için erene ve berker kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Eren yani eto yu 4 senedir tanırım
Abi kardeş ilişkimiz var (benim kardeşim de çok bu arada)
Erene kefilim duyumcu gibi takılan bundan nemalanmaya çalışan bir insan değildir

Aslında sabah buraya yazmasının.sebebi biraz fenerbahçe li dostlara moral olsun çünkü krstic gibi çöpleri efes aliyor kiymete bindi bizde hareket yok negarif enerji yayildi.3.4 gün.

Bir.kere başımıza başarı nin sözlük karşılığı olan Avrupanın en iyi en kariyerlu koçu var. Bu büyük avantaj.

Tabiki transfer hamleleri var en iyisi yapılmaya çalışılıyordur
Bu konuda gönlümüz ferah olsun.

Eren öğrendiği ismi veya haberi buraya hiç yazmaz öyle. 4 5 sevdiği adama söyler kendi aramizda sevinirdik
Ama hep beraber sevinelim umutlanalim diye yazdı.

Yarın sabah 2 ismi açıklar rahatlariz hep beraber ama adi üzerinde duyum resmi imza olmadan % 100 oldu bizim diyemeyiz olmazsa Eren e de laf etmiyelim
3ncu ismi de akdama doğru ben yazarim..
Şunu açık yazayım hedeflenen 3 isim bize gelirse tartismasiz Avrupa'nin en iyi kısa rotasyonuna sahip oluruz
Allah yardımcımız olsun. Umarım trnaferler netlesir.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #6667 : 25 Haziran 2014, 00:13:15 »
hayalimdeki guard üçlüsü calathes-delaney-bogdan zaten. :)

şöyle bir kadro muazzam olurdu...

calathes - delaney - kenan
bogdan - melih
cj miles - serhat
bjelica - lavoy allen
zoric - semih - oğuz

cj miles ne alaka la :)
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #6668 : 25 Haziran 2014, 00:17:43 »
Fenerbasket zamanında yaş /konum bilgisi için çok cabalamistim belki de.en çok cabalayan benimdir.
Güzel olur daha doğru olur haa zorunluluk yok isteyen yazar istemeyen yazmaz tabiki...

Erene kefilim duyumcu gibi takılan bundan nemalanmaya çalışan bir insan değildir

Aslında sabah buraya yazmasının.sebebi biraz fenerbahçe li dostlara moral olsun çünkü krstic gibi çöpleri efes aliyor kiymete bindi bizde hareket yok negarif enerji yayildi.3.4 gün.

Bir.kere başımıza başarı nin sözlük karşılığı olan Avrupanın en iyi en kariyerlu koçu var. Bu büyük avantaj.

Eren öğrendiği ismi veya haberi buraya hiç yazmaz öyle. 4 5 sevdiği adama söyler kendi aramizda sevinirdik

Yarın sabah 2 ismi açıklar rahatlariz hep beraber ama adi üzerinde duyum resmi imza olmadan % 100 oldu bizim diyemeyiz olmazsa Eren e de laf etmiyelim
Şunu açık yazayım hedeflenen 3 isim bize gelirse tartismasiz Avrupa'nin en iyi kısa rotasyonuna sahip oluruz
Jasi-dia-spa'dan sonra avrupa piyasasina gore kurulabilecek en iyi 3lu rotasyon olcak

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #6669 : 25 Haziran 2014, 00:23:44 »

İnşaallah Cem, bu sene Obradovıc'te buraları tanıdı tam olarak, Melih, Berk, Metecan, Kenan gibi türk oyuncularda katkı verdiği zaman çok iyi yerlerde oluruz inşaallah.
Yalnız şunu iyi bilmek lazım seneye aşı tutmaz, sakatlık olur şu olur bu olur, Avrupa'da başarılı olamasak bile Obradovıc gibi bir koçun kıymetini bilmek lazım, başarı yada başarısızlık kavramları değişebilir basketbol bilincini kültürünü kulübümüze vermesi bile bizim için ilerisi için çok iyi olur.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #6670 : 25 Haziran 2014, 00:31:29 »
Cem abi çok heyecanlandık valla,hayırlısı olsun.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #6671 : 25 Haziran 2014, 00:35:35 »
cj miles ne alaka la :)

cj miles diye google'da aratınca görseller ve videolar kısmında çıkan cj miles'tan bahsetmiyorum. :)

atletik, savunmacı amerikalı 3 numara düşünüyorum, aklıma kimse gelmiyor.
geçen gün birisi yazmıştı, kimi yazayım diye düşünmemek için onu yazdım ben de. :)

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #6672 : 25 Haziran 2014, 00:36:45 »
Jasi-dia-spa'dan sonra avrupa piyasasina gore kurulabilecek en iyi 3lu rotasyon olcak

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi daha söyle? :)

Kulağa çok hoş geliyor cidden. :)

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #6673 : 25 Haziran 2014, 00:38:07 »
cj miles diye google'da aratınca görseller ve videolar kısmında çıkan cj miles'tan bahsetmiyorum. :)

atletik, savunmacı amerikalı 3 numara düşünüyorum, aklıma kimse gelmiyor.
geçen gün birisi yazmıştı, kimi yazayım diye düşünmemek için onu yazdım ben de. :)

Hahaha kimi yazayım diye düşünmek istemiyorsan hazır carmelo yada lebron vardı onları yazsaydın :)
Bu sene iyi takım kuracak gibiyiz bakalım, ben bir tane nba den oyuncu bekliyorum.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6674 : 25 Haziran 2014, 00:42:18 »
Ben haber hangi gazetede çıkacak diye merak ediyorum en çok. Ahmet Ercanlar mı yazacak acaba ahahhaha o zaman sıkıntılı olur işte yine:D

Bu arada Cem abiyle çok tartışmıştık 3 numara kim olmalı diye ordan en uygun CJ Miles geldi aklımıza tabi Sefo da en iyi seçeneklerden biri. Ama böyle olmalı mutlaka 3 numara.