Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970438 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

active

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #6780 : 25 Haziran 2014, 12:07:04 »
efesin transferleri çok abartıldı haklarını da verelim çok iyi transferler ama şöyle bir şey günümüz basketbolunda tabi uzunlarda önemli ama artık günümüz basketbolu kısalar üzerinden oynanıyor ve kısalar uzunlara göre çok daha önemli efesin uzun rotasyonu mükemmel ama kısaları konusunda yanımıza dahi yaklaşamazlar .

teo calathes bogdan kenan melih serhat gerçekten hem lig hem avrupa için mükemmel forvet konusunda ise bojan perperoglou ndan çok daha önemli bir oyuncu ayrıca emiri yerli staüsünde oynatmak benim için yeni bir transfer gibi olur her ne kadar sezon sonuna doğru düşüş yaşasa da ligdeki uzak ara en iyi yerli oyuncudur emir o değil şimdi bu ergin langfordı alıp yerli statüsünde oynatırsa şaşırmam emir yıllarca türkiye de oynamış bir adam yabancı sayılacak ergin bey kendi çıkarları için emiri yabancı saydıracak langford gibi türkiyeyle alakası olmayan bir adamı yerli saydıracak tabi bu varsayım ama ben her şeyi beklerim o erginden
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 12:26:32 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6781 : 25 Haziran 2014, 12:08:02 »
Obradoviç'in pao yıllarındaki oyuncu kadrolarıonı komple yazalım şuraya

*1999–00   Champion    Finalist   Euroleague Champion   Željko Obradović

Fragiskos Alvertis, Dejan Bodiroga, Željko Rebrača, Johnny Rogers, Oded Kattash, Giorgos Kalaitzis, Antonis Fotsis, Ferdinando Gentile, Michael Koch, Nikos Boudouris, Pat Burke

*2000–01   Champion   Finalist   Suproleague Finalist   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Dejan Bodiroga, Željko Rebrača, Johnny Rogers, Pat Burke, Antonis Fotsis, Ferdinando Gentile, Giorgos Kalaitzis, Oded Kattash, Michael Koch, Darryl Middleton, Giorgos Baloyannis, Andreas Glyniadakis, Yannis Rodostoglou, Marios Voulgaridis

-Middleton badalonadan eski öğrencisi.

*2001–02   3rd place   Last 4   Euroleague Champion   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Dejan Bodiroga, İbrahim Kutluay, Johnny Rogers, Darryl Middleton, Giorgos Kalaitzis, Damir Mulaomerović, Pepe Sánchez, Giannis Sioutis, Giorgos Balogiannis, Lazaros Papadopoulos, Giannis Giannoulis, Christos Vidalis, Michalis Svoronos, Serafim Theos, Corey Albano

*2002–03   Champion   Winner   Euroleague Last 8   Željko Obradović

Fragiskos Alvertis, Jaka Lakovič, Ariel McDonald, Darryl Middleton, Kostas Tsartsaris, Giorgos Balogiannis, Giorgos Kalaitzis, Antonis Fotsis, Lazaros Papadopoulos, Rodney Buford, Zouritsa Zouza, Christos Vidalis

*2003–04   Champion   Last 32   Euroleague Last 16   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Darryl Middleton, Mike Batiste, Ariel McDonald, Jaka Lakovič, Nikos Hatzivrettas, Kostas Tsartsaris, Dimitris Papanikolaou, Giannis Gagaloudis, Giorgos Kalaitzis, Dušan Šakota, Giorgos Maslarinos, Artemis Kouvaris, Haris Mujezinović

*2004–05   Champion   Winner   Euroleague3rd place   Željko Obradović

Fragiskos Alvertis, Dimitris Diamantidis, Giorgos Kalaitzis, Jaka Lakovič, İbrahim Kutluay, Vlado Šćepanović, Nikos Hatzivrettas, Dimitris Papanikolaou, Mike Batiste, Kostas Tsartsaris, Lonny Baxter, Darryl Middleton, Patrick Femerling, Dušan Šakota, Vasilis Xanthopoulos

*2005–06   Champion   Winner   Euroleague Last 8   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Dimitris Diamantidis, Giorgos Kalaitzis, Jaka Lakovič, Vassilis Spanoulis, Vlado Šćepanović, Nikos Hatzivrettas, Dimitris Papanikolaou, Dušan Šakota, Mike Batiste, Kostas Tsartsaris, Dejan Tomašević, Patrick Femerling, Brandon Hunter

*2006–07   Champion   Winner   Euroleague Champion   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Dimitris Diamantidis, Ramūnas Šiškauskas, Sani Bečirovič, Mike Batiste, Nikos Hatzivrettas, Dimos Dikoudis, Kostas Tsartsaris, Tony Delk, Dimitris Papanikolaou, Vasilis Xanthopoulos, Dejan Tomašević, Dušan Šakota, Miloš Vujanić, Robertas Javtokas

*2007–08   Champion   Winner   Euroleague Last 16   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Kostas Tsartsaris, Mike Batiste, Nikos Hatzivrettas, Dimitris Diamantidis, Vassilis Spanoulis, Dejan Tomašević, Dimos Dikoudis, Sani Bečirovič, Stratos Perperoglou, Šarūnas Jasikevičius, Kennedy Winston, Andrija Žižić, Nikola Prkačin, Aris Tatarounis

*2008–09   Champion   Winner   Euroleague Champion   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Antonis Fotsis, Kostas Tsartsaris, Mike Batiste, Nikos Hatzivrettas, Dimitris Diamantidis, Vassilis Spanoulis, Stratos Perperoglou, Šarūnas Jasikevičius, Drew Nicholas, Nikola Peković, Giorgi Shermadini, Dimitris Verginis, Dušan Kecman

*2009–10   Champion   Finalist   Euroleague Last 16   Željko Obradović   

Antonis Fotsis, Kostas Tsartsaris, Mike Batiste, Dimitris Diamantidis, Vassilis Spanoulis, Stratos Perperoglou, Šarūnas Jasikevičius, Drew Nicholas, Nikola Peković, Giorgi Shermadini, Dimitris Verginis, Nick Calathes, Milenko Tepić, Georgios Bogris, Jurica Golemac, Marcus Haislip* ( devre arası almış ama çok oynatmamış )

*2010–11   Champion   Finalist   Euroleague Champion   Željko Obradović

Antonis Fotsis, Kostas Tsartsaris, Mike Batiste, Dimitris Diamantidis, Stratos Perperoglou, Drew Nicholas, Nick Calathes, Milenko Tepić, Georgios Bogris, Romain Sato, Aleks Marić, Kostas Kaimakoglou, Ian Vougioukas, Fotis Zoubos

*2011–12   2nd place   Winner   Euroleague 4th place   Željko Obradović   

Kostas Tsartsaris, Mike Batiste, Dimitris Diamantidis, Stratos Perperoglou, Šarūnas Jasikevičius, Nick Calathes, Romain Sato, Aleks Marić, Kostas Kaimakoglou, Ian Vougioukas, David Logan, Steven Smith, Alexis Kyritsis, Pat Calathes

-- tüm kadroyu yazdım.. Pao taraftarının Obradoviç'e olan taparcasına sevgisine hak vermemek elde değil  yahu . yukarıdaki başarı tablosu inanılmaz. ve yukarıda sadece Avrupa daki başarıları yazıyor. 12 lig şampiyonluğu kupalar vs vs vs ...

pao öncesinde kazandıklarını yazmıyorum. ve obradoviç sadece 53 yaşında Allah nazarlardan saklasın uzum ömür versin min 5 6 sene bizimle kalsın...

pao ile 5 AVRUPA şampiyonluğu
1 tane final
1 tane 3ncülük
1 tane 4ncülük
2 tane top 8
3 tane top 16...

darısı başımıza diyorum.

« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 12:16:30 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #6782 : 25 Haziran 2014, 12:16:04 »
Cem abi koyu yazıların özelliği ne? Ben anlayamadım onu.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6783 : 25 Haziran 2014, 12:18:31 »
Cem abi koyu yazıların özelliği ne? Ben anlayamadım onu.

pota altı oyuncuları :) 4 ve 5 numaralar

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6784 : 25 Haziran 2014, 12:22:13 »
Teo-Calathes-Bogdan ile makine düzenıne geçebilirmiyiz sizce arkadaşlar :)

Çevrimdışı GKus7

• Üye
« Yanıtla #6785 : 25 Haziran 2014, 12:23:42 »
Bu Darryl Middleton kim ya diyordum bir 'genç basketsever' olarak. Kutluaylı PAO'yu izlemediğimden bilemedim...  Türkiye'de başarı yakalayıp gitmiş. 48 yaşında ve halen basketbol oynuyor :o Türk pasaportu alabilecekse Emir yerine kullansak mı acaba.....
http://en.wikipedia.org/wiki/Darryl_Middleton

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #6786 : 25 Haziran 2014, 12:26:48 »
Benim duydugum bojan gitmeyecek.Ki yeni kurulacak kisa rotasyonunda bu sene ustlendigi rolden ziyade daha bitirici bir role evrilebilir ve sistem icin cok kritik olur bu.Ayrıca son 3 ayda savunma yonunden katettigi mesafede gozardi edilmemeli

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6787 : 25 Haziran 2014, 12:27:35 »
Benim duydugum bojan gitmeyecek.Ki yeni kurulacak kisa rotasyonunda bu sene ustlendigi rolden ziyade daha bitirici bir role evrilebilir ve sistem icin cok kritik olur bu.Ayrıca son 3 ayda savunma yonunden katettigi mesafede gozardi edilmemeli

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yavrum doğum tarihini versene bana dm den senin adına ben güncelleme yapacağım :)

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #6788 : 25 Haziran 2014, 12:33:13 »
Teo-Calathes-Bogdan ile makine düzenıne geçebilirmiyiz sizce arkadaşlar :)
Kalashnikov duzenine gececegiz Teo de gelsin.

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6789 : 25 Haziran 2014, 12:36:29 »
Kalashnikov duzenine gececegiz Teo de gelsin.

Bazıları Bo kalsın Calathes gelmesin diyorda.

Bende Bo yu beğeniyorum ama Bo ile olmuyor işte zorlamamak gerek

Çevrimdışı tecessus

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6790 : 25 Haziran 2014, 12:38:13 »
Obradoviç'in pao yıllarındaki oyuncu kadrolarıonı komple yazalım şuraya

*1999–00   Champion    Finalist   Euroleague Champion   Željko Obradović

Fragiskos Alvertis, Dejan Bodiroga, Željko Rebrača, Johnny Rogers, Oded Kattash, Giorgos Kalaitzis, Antonis Fotsis, Ferdinando Gentile, Michael Koch, Nikos Boudouris, Pat Burke

*2000–01   Champion   Finalist   Suproleague Finalist   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Dejan Bodiroga, Željko Rebrača, Johnny Rogers, Pat Burke, Antonis Fotsis, Ferdinando Gentile, Giorgos Kalaitzis, Oded Kattash, Michael Koch, Darryl Middleton, Giorgos Baloyannis, Andreas Glyniadakis, Yannis Rodostoglou, Marios Voulgaridis

-Middleton badalonadan eski öğrencisi.

*2001–02   3rd place   Last 4   Euroleague Champion   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Dejan Bodiroga, İbrahim Kutluay, Johnny Rogers, Darryl Middleton, Giorgos Kalaitzis, Damir Mulaomerović, Pepe Sánchez, Giannis Sioutis, Giorgos Balogiannis, Lazaros Papadopoulos, Giannis Giannoulis, Christos Vidalis, Michalis Svoronos, Serafim Theos, Corey Albano

*2002–03   Champion   Winner   Euroleague Last 8   Željko Obradović

Fragiskos Alvertis, Jaka Lakovič, Ariel McDonald, Darryl Middleton, Kostas Tsartsaris, Giorgos Balogiannis, Giorgos Kalaitzis, Antonis Fotsis, Lazaros Papadopoulos, Rodney Buford, Zouritsa Zouza, Christos Vidalis

*2003–04   Champion   Last 32   Euroleague Last 16   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Darryl Middleton, Mike Batiste, Ariel McDonald, Jaka Lakovič, Nikos Hatzivrettas, Kostas Tsartsaris, Dimitris Papanikolaou, Giannis Gagaloudis, Giorgos Kalaitzis, Dušan Šakota, Giorgos Maslarinos, Artemis Kouvaris, Haris Mujezinović

*2004–05   Champion   Winner   Euroleague3rd place   Željko Obradović

Fragiskos Alvertis, Dimitris Diamantidis, Giorgos Kalaitzis, Jaka Lakovič, İbrahim Kutluay, Vlado Šćepanović, Nikos Hatzivrettas, Dimitris Papanikolaou, Mike Batiste, Kostas Tsartsaris, Lonny Baxter, Darryl Middleton, Patrick Femerling, Dušan Šakota, Vasilis Xanthopoulos

*2005–06   Champion   Winner   Euroleague Last 8   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Dimitris Diamantidis, Giorgos Kalaitzis, Jaka Lakovič, Vassilis Spanoulis, Vlado Šćepanović, Nikos Hatzivrettas, Dimitris Papanikolaou, Dušan Šakota, Mike Batiste, Kostas Tsartsaris, Dejan Tomašević, Patrick Femerling, Brandon Hunter

*2006–07   Champion   Winner   Euroleague Champion   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Dimitris Diamantidis, Ramūnas Šiškauskas, Sani Bečirovič, Mike Batiste, Nikos Hatzivrettas, Dimos Dikoudis, Kostas Tsartsaris, Tony Delk, Dimitris Papanikolaou, Vasilis Xanthopoulos, Dejan Tomašević, Dušan Šakota, Miloš Vujanić, Robertas Javtokas

*2007–08   Champion   Winner   Euroleague Last 16   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Kostas Tsartsaris, Mike Batiste, Nikos Hatzivrettas, Dimitris Diamantidis, Vassilis Spanoulis, Dejan Tomašević, Dimos Dikoudis, Sani Bečirovič, Stratos Perperoglou, Šarūnas Jasikevičius, Kennedy Winston, Andrija Žižić, Nikola Prkačin, Aris Tatarounis

*2008–09   Champion   Winner   Euroleague Champion   Željko Obradović   

Fragiskos Alvertis, Antonis Fotsis, Kostas Tsartsaris, Mike Batiste, Nikos Hatzivrettas, Dimitris Diamantidis, Vassilis Spanoulis, Stratos Perperoglou, Šarūnas Jasikevičius, Drew Nicholas, Nikola Peković, Giorgi Shermadini, Dimitris Verginis, Dušan Kecman

*2009–10   Champion   Finalist   Euroleague Last 16   Željko Obradović   

Antonis Fotsis, Kostas Tsartsaris, Mike Batiste, Dimitris Diamantidis, Vassilis Spanoulis, Stratos Perperoglou, Šarūnas Jasikevičius, Drew Nicholas, Nikola Peković, Giorgi Shermadini, Dimitris Verginis, Nick Calathes, Milenko Tepić, Georgios Bogris, Jurica Golemac, Marcus Haislip* ( devre arası almış ama çok oynatmamış )

*2010–11   Champion   Finalist   Euroleague Champion   Željko Obradović

Antonis Fotsis, Kostas Tsartsaris, Mike Batiste, Dimitris Diamantidis, Stratos Perperoglou, Drew Nicholas, Nick Calathes, Milenko Tepić, Georgios Bogris, Romain Sato, Aleks Marić, Kostas Kaimakoglou, Ian Vougioukas, Fotis Zoubos

*2011–12   2nd place   Winner   Euroleague 4th place   Željko Obradović   

Kostas Tsartsaris, Mike Batiste, Dimitris Diamantidis, Stratos Perperoglou, Šarūnas Jasikevičius, Nick Calathes, Romain Sato, Aleks Marić, Kostas Kaimakoglou, Ian Vougioukas, David Logan, Steven Smith, Alexis Kyritsis, Pat Calathes

-- tüm kadroyu yazdım.. Pao taraftarının Obradoviç'e olan taparcasına sevgisine hak vermemek elde değil  yahu . yukarıdaki başarı tablosu inanılmaz. ve yukarıda sadece Avrupa daki başarıları yazıyor. 12 lig şampiyonluğu kupalar vs vs vs ...

pao öncesinde kazandıklarını yazmıyorum. ve obradoviç sadece 53 yaşında Allah nazarlardan saklasın uzum ömür versin min 5 6 sene bizimle kalsın...

pao ile 5 AVRUPA şampiyonluğu
1 tane final
1 tane 3ncülük
1 tane 4ncülük
2 tane top 8
3 tane top 16...

darısı başımıza diyorum.

Bodiroga, Alvertis, Rebreca (uzun olmasına rağmen yazdım), Saras, Dia, Spa, hatta genç Fotsis (Bjelica olur) gibi adamlar bul, pota altında Oğuz-Kaya-Semih de yetebilir.

Mesele sözü söyleyecek kısaların eskisi gibi olmaması
Fenerbahçe

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #6791 : 25 Haziran 2014, 12:39:36 »
Bu forumda da olan @sambaras nickli arkadaşın Nurkic analizi:
http://www.altinciadam.com/2014/06/21/jusuf-nurkic/

Bogdan Bogdanovic'in final serisinde attığı bütün sayılar.
https://www.youtube.com/watch?v=mPDjIPOTuaQ

Nick Calathes Highlights of the 2013-2014 NBA season.
www.youtube.com/watch?v=iqMKZpcnYGI

Teşekkürler akşam bilgisayarı açınca okurum.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #6792 : 25 Haziran 2014, 12:41:14 »
Calathes mükemmel oyuncu. Ne kadar sevdiğimi buraya cogu kez yazdim. Sut disinda her ozellik var arti sutu da Bo kadar kotu degil bence. Teo-Calathes-Bogdan uclusyle Avrupa'da yarisacak uclu gercekten yok. Bir tek Real'in gard rotasyonu bu kadar iyi.
Bu uclunun oyun gorusu ve yaraticiligiyla orgazm oluruz cok net.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6793 : 25 Haziran 2014, 12:44:37 »
Bodiroga, Alvertis, Rebreca (uzun olmasına rağmen yazdım), Saras, Dia, Spa, hatta genç Fotsis (Bjelica olur) gibi adamlar bul, pota altında Oğuz-Kaya-Semih de yetebilir.

Mesele sözü söyleyecek kısaların eskisi gibi olmaması

hocanın derdi de bu zaten dostum
teo calathes bogdan gibi oyuncuları istemesinin bojan da ısrar etmesinin de sebebi bu bence.

Çevrimdışı cembut

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6794 : 25 Haziran 2014, 12:48:06 »
Calathes in ceza olayı nedir? 20 maçtı sanırım, avrupaya yansıyacak mı?