Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970455 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #6795 : 25 Haziran 2014, 12:48:13 »
pota altı oyuncuları :) 4 ve 5 numaralar

Çok eskiler olunca oyuncuları tanımadığım için taşlar yerine oturmuyordu :)

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #6796 : 25 Haziran 2014, 12:49:39 »
Calathes in ceza olayı nedir? 20 maçtı sanırım, avrupaya yansıyacak mı?
Yansiyacagi soyleniyor yanlis bilmiyorsam 11 ekimde bitiyo cezasi kil payi ilk haftayi kaciriyor euroleague de

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #6797 : 25 Haziran 2014, 12:50:48 »
Calathes mükemmel oyuncu. Ne kadar sevdiğimi buraya cogu kez yazdim. Sut disinda her ozellik var arti sutu da Bo kadar kotu degil bence. Teo-Calathes-Bogdan uclusyle Avrupa'da yarisacak uclu gercekten yok. Bir tek Real'in gard rotasyonu bu kadar iyi.
Bu uclunun oyun gorusu ve yaraticiligiyla orgazm oluruz cok net.

Bu üçlü olur ve emir kalırsa (bence devşirme olarak kalacak) onun bu yeni düzendeki rolü nasıl olacak onu merak ediyorum.Bu sezon takımın generali gibiydi emir fakat teo ve calathes'in olduğu takımda tabi ki bu şekilde devam etmeyecek.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #6798 : 25 Haziran 2014, 13:02:24 »
Bu üçlü olur ve emir kalırsa (bence devşirme olarak kalacak) onun bu yeni düzendeki rolü nasıl olacak onu merak ediyorum.Bu sezon takımın generali gibiydi emir fakat teo ve calathes'in olduğu takımda tabi ki bu şekilde devam etmeyecek.
Emir 15 dk yardimci bir akil olarak cok daha başarılı olacaktir tahminimce. Yorulunca nasil sapittigini biliyoruz. Topla daha az oynayip daha aklini kullanacagi bir sezon olacaktir. Kadro genis olacagindan savunmada da daha fazla enerji harcayacaktir. Sapitmadiginda Emir'in nasil verimli oldugunu biliyoruz Berat.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #6799 : 25 Haziran 2014, 13:09:03 »
Emir 15 dk yardimci bir akil olarak cok daha başarılı olacaktir tahminimce. Yorulunca nasil sapittigini biliyoruz. Topla daha az oynayip daha aklini kullanacagi bir sezon olacaktir. Kadro genis olacagindan savunmada da daha fazla enerji harcayacaktir. Sapitmadiginda Emir'in nasil verimli oldugunu biliyoruz Berat.

Emir bence rotasyon oyuncusu olarak iyi katkı verebilir ama süre almıyorum diye tamamen boşlama potansiyeli de olur gelecek sene. Keşke inanılmaz çalışıp ilk 5'in vazgeçilmezi olabilse.

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #6800 : 25 Haziran 2014, 13:12:51 »
Emir bence rotasyon oyuncusu olarak iyi katkı verebilir ama süre almıyorum diye tamamen boşlama potansiyeli de olur gelecek sene. Keşke inanılmaz çalışıp ilk 5'in vazgeçilmezi olabilse.

Abi obradovic'in takımında emir'in böyle bir lüksü olamaz,aksi takdirde koç ipini çeker.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
« Yanıtla #6801 : 25 Haziran 2014, 13:16:43 »
Olympiakos Brent Petway ile yolları ayırmış,iyi bir alternatif olabilir.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6802 : 25 Haziran 2014, 13:22:57 »
Olympiakos Brent Petway ile yolları ayırmış,iyi bir alternatif olabilir.
İmkanı yok koç tercih etmez bence.Eğer alabilirsek Freeland,Nurkic ve Semih tercihlerinden biri olur gibi geliyor bana.

• Üye
« Yanıtla #6803 : 25 Haziran 2014, 13:26:19 »
İmkanı yok koç tercih etmez bence.Eğer alabilirsek Freeland,Nurkic ve Semih tercihlerinden biri olur gibi geliyor bana.
Semih Erden her ne kadar bu sezon kötü performans sergilese de tekrar FENERBAHÇE forması ile izlerim,Freeland'ı kadro'da görmek isterim ama Avrupa'ya döneceğini düşünmüyorum,Nurkic iyi tercih olur.

Çevrimdışı ConsultaNt

• Üye
« Yanıtla #6804 : 25 Haziran 2014, 13:26:56 »
Harlem geçmişi olan Petway, James White ve James Gist'in hava hakimiyetine alışmış bu taraftarın pek de istemeyeceği bir isim değil bence. (Genel performansları için değil, vurdukları smaçlar için söylüyorum.)
Lakin Olympiakos'un Petway'i bırakıp, Pops Mensah Bonsu'yu kadroya katması da şaşırtıcı geldi bana.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 13:28:23 Gönderen: ConsultaNt »

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6805 : 25 Haziran 2014, 13:31:59 »
Arkadaşlar Obra tamam atletik zencı uzun istemezde Semih i de istemez yanı. Semih i aklımızdan çıkartalım bence. Bu kadar mükemmel isimler ile anlasmısken Semih ne ? Bi kere de tam takım transfer yapalım. Hep eksik yer kalmasın.

Gecen sene tek eksik Pg idi bu sene ise C olucak büyük ihtimal. Semih-Zoric-Oğuz kabul edin etmeyin hedefi Final Four olan takımın pivotları olamaz. Baynes-Zoric-Oğuz benım favorim

• Üye
« Yanıtla #6806 : 25 Haziran 2014, 13:32:42 »
Harlem geçmişi olan Petway, James White ve James Gist'in hava hakimiyetine alışmış bu taraftarın pek de istemeyeceği bir isim değil bence. (Genel performansları için değil, vurdukları smaçlar için söylüyorum.)
Lakin Olympiakos'un Petway'i bırakıp, Pops Mensah Bonsu'yu kadroya katması da şaşırtıcı geldi bana.
Bonsu Simmons'un yerine alındı,Petway'in yerine daha önce Karşıyaka forması giyen Andre Smith transfer edildi.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 13:35:12 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #6807 : 25 Haziran 2014, 13:37:01 »
Arkadaşlar Obra tamam atletik zencı uzun istemezde Semih i de istemez yanı. Semih i aklımızdan çıkartalım bence. Bu kadar mükemmel isimler ile anlasmısken Semih ne ? Bi kere de tam takım transfer yapalım. Hep eksik yer kalmasın.

Gecen sene tek eksik Pg idi bu sene ise C olucak büyük ihtimal. Semih-Zoric-Oğuz kabul edin etmeyin hedefi Final Four olan takımın pivotları olamaz. Baynes-Zoric-Oğuz benım favorim

Yabancı sınırlamasının olmadığı bir yerde tabii ki Semih'i istemez. Ancak son durumu ne olursa olsun, hem yerli olması hem de bir dönem NBA'e gidecek kadar potansiyeli bulunan bir oyuncu olarak makul bir ücretle gelmesi durumunda kadro genişliği açısından iyi bir transfer olur Semih.

Herkes bir takım isimler yazıp çiziyor fakat bel bağladığımız bir oyuncu sakatlandığında nasıl yedekleyeceğiz? Bu nedenle sevmesem bile Hidayet'e ve Semih'e evet diyebiliriz.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 13:37:38 Gönderen: Solamnus »

Çevrimdışı tecessus

• Üye
« Yanıtla #6808 : 25 Haziran 2014, 13:40:28 »
hocanın derdi de bu zaten dostum
teo calathes bogdan gibi oyuncuları istemesinin bojan da ısrar etmesinin de sebebi bu bence.

Öyle de dostum ama bu oyuncular eski oyuncular gibi değil. Teo nun potansiyeli var ama bir türlü ispat edemedi.
O yüzden fiziksel güç takviyesi de yapılsa kötü olmaz bence. Vidmar'ın sağlamına da razıyım, illa uçan kaçan olması şart değil
Keza kısa rotasyonunda da 1 tane fiziki olarak güçlü biri olsa fena olmaz
Fenerbahçe

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6809 : 25 Haziran 2014, 13:41:16 »
http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=628.msg58237#new

en çok ilgi gören hatta bu aralar tek ilgi gören yer olarak 8) şuraya sıkıştıralım 10 temmuz da forum olarak iftar yapmayı planlıyoruz.
detaylar linkte yazıyor.
ilgilenenler buyursun :) 8)