Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970542 defa)

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #6855 : 25 Haziran 2014, 14:32:53 »
Ulan dayanamıyorum okulda açıyorum forumu mobilyacı olunca da arkadaşlar , Fener parke de mi üretmeye başladı diye goygoy yapıyor, gerekli cevabı veriyorum ama buraya yazmayayım :):):)
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6856 : 25 Haziran 2014, 14:36:14 »
Takip edemedim yakindan.  O yuzden daha onceden yazan arkadaslar var ise, kusura bakmasinlar. 

Kesin haber olarak diyebiliriz ki, Ender'i kesinlikle almiyoruz.

sana sadece şunu söyleyeyim biliyoruz ama yine de ağzın Bal YEsin benim :)

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #6857 : 25 Haziran 2014, 14:39:58 »
Bak adamlar nefret etsemde kısıtlı imkanlarla top 8 yaptılar biz yapamadık. Neden. Sorgulamak gerek ?

Sorgulayacak bir şey yok onların top 8 yapıp bizim yapmamamızın nedeni onların bizim zor olan grubumuzda olmaması, bizim de onların kolay grubunda olmamamız ;)

Ha bir de ligde son maça çıkmayacak kadar ümitsizler bize karşı, biraz da bardağın dolu tarafına bakalım :]

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6858 : 25 Haziran 2014, 14:40:59 »
Teo, Calathes, Bjelica ve Tomic'in olduğu bi 5 hayali bile inanılmaz ya. IQ patlaması yaşanır resmen.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #6859 : 25 Haziran 2014, 14:44:30 »
Teo, Calathes, Bjelica ve Tomic'in olduğu bi 5 hayali bile inanılmaz ya. IQ patlaması yaşanır resmen.
Bu kadroya beşinci ben olsam bile sırıtmam be :)
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6860 : 25 Haziran 2014, 14:44:57 »
Sorgulayacak bir şey yok onların top 8 yapıp bizim yapmamamızın nedeni onların bizim zor olan grubumuzda olmaması, bizim de onların kolay grubunda olmamamız ;)

Ha bir de ligde son maça çıkmayacak kadar ümitsizler bize karşı, biraz da bardağın dolu tarafına bakalım :]

Grubumuz zor falan değildi bence kimse kendını kandırmasın bu konuda.

Pana rezalet bir takım görüntüsündeydi. Keza Olympiakos un en önemli oyuncusu Spanoulis sakatlanmıstı. Milano desen çok hücümcu bir takımdı falan.

En çekindiğimiz takımlardan olan Milano top 8 e çıktı nasıl patladı gördük. :)

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #6861 : 25 Haziran 2014, 14:45:36 »
O zaman şöyle diyeyim çok değerli insanlarsınız, Ahmet Ercanlar gazeteci ama sizler benim çok değer verdiğim dostlarsınız.

Abi bilmukabele. Utandırıyorsun.

Obradovic kendisine sorulan '3+2 kuralı hakkında ne düşünüyorsunuz?, Yabancı sınırlaması kalkmalı mı?' gibi sorulara oyuncuları aptal ve akıllı olarak ikiye ayırdığını, yerli ya da yabancı olmasının pek önemli olmadığını söyledi. Zaten aptal/akıllı ayrımını da, 'Onları eleştirdiğim zaman bunu kişiselleştirip aynı hatayı yapmaya devam edenler aptal, benim istediklerimi sahaya yansıtmaya çalışanlar ise akıllı oyuncudur.' diyerek açıkladı. Yani öyle dışardan bakıp bu aptal almayalım, bu çok akıllı adam hemen alalım gibi bir durum söz konusu değil. Semih akıllı bir basketbolcu değildir ama bize gelir, koçun istediklerini yapmaya çalışırsa koçun tanımına göre akıllı sınıfına girer. Aynı kavramları kullansak da içerik yönünden farklı şeyler anlatıyor yani bu kelimeler. O yüzden Semih aptal, koç onu istemez demek bana pek doğru gelmiyor. Cümleler biraz uzun oldu ama umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir.

Ben de aynen böyle düşünüyorum.

Genel olarak da olaylara başka pencerelerden bakan bir adamsın. Daha fazla yaz yahu :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6862 : 25 Haziran 2014, 14:50:13 »
hocam 4x4 kadro bence kurmak imkansız
mutlaka eksik gedik olacaktır. önemli olan kadro yapısı ile o eksikleri tolere edebilmek diye düşünüyorum
ne kadar iyi tolere edilirse o kadar başarılı olma ihtimali artar.

Şu son hamle yüzünden bayan basketbolda F4'ler gitti. Erkek basketbolda da yapmayalım aynı şeyi. Çok zor değil, Nurkiç riski yerine daha tecrübeli bir uzun almak. Avrupa olur, NBA olur farketmez. Geçen sene çember altında az tarumar olmadık. Mükemmel bir kısa rotasyonu kurup uzun rotasyonunu eksik bırakmayalım.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6863 : 25 Haziran 2014, 14:50:27 »
Grubumuz zor falan değildi bence kimse kendını kandırmasın bu konuda.

Pana rezalet bir takım görüntüsündeydi. Keza Olympiakos un en önemli oyuncusu Spanoulis sakatlanmıstı. Milano desen çok hücümcu bir takımdı falan.

En çekindiğimiz takımlardan olan Milano top 8 e çıktı nasıl patladı gördük. :)
zor gruptu bunu tartışmak bile gereksiz bence.
diğer grupta altına alabilecek 4 takım varken bizde o yoktu
haa bu bizim hatalarımızı örtmez
sonuçun tek sebebi olmaz :)

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6864 : 25 Haziran 2014, 14:51:50 »
Abi bilmukabele. Utandırıyorsun.

Ben de aynen böyle düşünüyorum.

Genel olarak da olaylara başka pencerelerden bakan bir adamsın. Daha fazla yaz yahu :)

Teşekkürler, bu forumda genellikle sizin gibi değerli insanları okumayı tercih ediyorum ama elimden geldiğince yazmaya çalışacağım.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6865 : 25 Haziran 2014, 14:53:14 »
kaç senedir aynı cümleyi kuruyorsun, ben de kaç senedir onaylıyorum sayamadım ilhan abi. sen sayabildin mi? :D

@baydar
fabrika ayarlarına dön bence. bu halin olmamış. alışamıyor insan ciddi yazmana. :D

Aynı şeyleri söyleye söyleye bıkmadım. Söylemeye de devam edeceğim :)
Kadro son halini alsın F4 olasılığını tartışırız. Şu anda uzun hamlesi biraz endişeye düşürüyor beni. Umarım ismi geçen isimler olmaz.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6866 : 25 Haziran 2014, 14:53:59 »
Şu son hamle yüzünden bayan basketbolda F4'ler gitti. Erkek basketbolda da yapmayalım aynı şeyi. Çok zor değil, Nurkiç riski yerine daha tecrübeli bir uzun almak. Avrupa olur, NBA olur farketmez. Geçen sene çember altında az tarumar olmadık. Mükemmel bir kısa rotasyonu kurup uzun rotasyonunu eksik bırakmayalım.
bayan basketbol ile ilgili ben yorum yapmayım ama haklısın o konuda.

erkek basketbolda tek hamleye kalacak bir yapılanma içinde hiç olmadık ama bu sene.

Nba den uzun almak bence çok zor ..

avrupa da bizi kesecek oyuncuda çok fazla yok diye düşünüyorum yada isimler aklıma gelmiyor şahsen.

Çevrimdışı halil_serbey

• Üye
    • Serbey1907
« Yanıtla #6867 : 25 Haziran 2014, 15:02:20 »
Umarım bu sene mükemmel kısa rotasyonun yanında uzun rotasyonu sırıtmaz. Geçen sene pota altında yaşadığımız sıkıntılar belli.
Tabiki de Zoc işini bilir ve en iyisini yapacaktır diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 15:05:27 Gönderen: halil_serbey »

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6868 : 25 Haziran 2014, 15:07:14 »
Rakiplerimiz ile ilgili güzellemeleri forumda yapmasak nasıl olur?
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 15:07:28 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6869 : 25 Haziran 2014, 15:08:42 »
arkadaslar allah askına tomic hayalı falan kurmayın..su an icin ucmus oluruz..