Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970442 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #7080 : 26 Haziran 2014, 16:19:35 »
ismi benden kalsın değerli bir kardeşim bana Teo nun durumunu emilino ya sorarmısın dedi .

emiliano ile konuştum - net birşey olmadığını ama Cska nın ciddi şekilde Teo yu tutmak istediğini söyledi. bence Cska da kalır dedi. ama bildiğim birşey yok dedi.

Emilano benim dostumdur devamlı sohbet ederiz cepten dm den heryerden ... ama cidden transfer piyasasında heran herşey değişebiliyor bir örnek vereyim..

1 ay önce Lagford mevzusu olmuştu hatırlarsınız - bize gelecek Gs ye gidecek vs konuşuluyordu..

Kendisi ile konuştum Langford kesin gs ye gidiyor dedi. 10 gün geçti kendisi yazdı.
bana hiçbiryere yazma ama Langford işinde değişikliklik oldu Efes ile imzaladı sanırım dedi.
sonra tbf bir kanun çıkardı Langford işi iptal oldu -

yeni cidden resmi imza atılmadan her an her şey değişebiliyor.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7081 : 26 Haziran 2014, 16:22:08 »
Itoudis bizim işe taş koymasın bıraksın Teo'nun peşini

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7082 : 26 Haziran 2014, 16:28:08 »
ismi benden kalsın değerli bir kardeşim bana Teo nun durumunu emilino ya sorarmısın dedi .

emiliano ile konuştum - net birşey olmadığını ama Cska nın ciddi şekilde Teo yu tutmak istediğini söyledi. bence Cska da kalır dedi. ama bildiğim birşey yok dedi.

Emilano benim dostumdur devamlı sohbet ederiz cepten dm den heryerden ... ama cidden transfer piyasasında heran herşey değişebiliyor bir örnek vereyim..

1 ay önce Lagford mevzusu olmuştu hatırlarsınız - bize gelecek Gs ye gidecek vs konuşuluyordu..

Kendisi ile konuştum Langford kesin gs ye gidiyor dedi. 10 gün geçti kendisi yazdı.
bana hiçbiryere yazma ama Langford işinde değişikliklik oldu Efes ile imzaladı sanırım dedi.
sonra tbf bir kanun çıkardı Langford işi iptal oldu -

yeni cidden resmi imza atılmadan her an her şey değişebiliyor.

Abi bende Emiliano ya çok güvenirim.Kendisine sorarmısın büyük olasılıkla bitti diyebileceği transferimiz yokmu ?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7083 : 26 Haziran 2014, 16:48:40 »
hiçbir bilgisi yok ..

şimdi söyle bir durum var . yanlış anlaşılmasın simone döneminde hem Sİmone nin transfer süreci hemde bo ve Andersen zamanlarında ne dediyse çıktı çünkü italya kaynakları çok iyiydi ama sonradan kensidide söylüyor bana zaten net bilgim herşeyde olamıyor adama fazla anlam yükleyip sonra bu herif de kolpa demeye gerek yok .

ben sana açık söyleyim mi Eto ya ben Emiliano dan daha çok güvenirim ..

Eto nun bana söylediği gerçekleşmemiş transfer olmadı henüz
onu bırakın içeride 76-73 kaybettiğimiz maçtan sonra bana aynen şu cümleleri kullandı
cem abi Kleiza sezon sonu kesinlikle yolcu...

edit : teo calathes mevzusunu 1 hafta önce sormuştum ..daha doğrusu pg olarak ne diyorsun dedim
ya calathes yada Teo dan birisi ile kesin imzalayacaksınız dedi ikisi birden dedim .. kendisi Teo yu sevmiyor ( ben çok severim o ayrı ) Calathes 'i alın teo yu ne yapacaksınız işte dedi...

« Son Düzenleme: 26 Haziran 2014, 16:51:35 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7084 : 26 Haziran 2014, 16:55:51 »
Calathes ile ilgili değişik şeyler oluyor galiba

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7085 : 26 Haziran 2014, 16:56:25 »
Teşekkürler Cem abi.

Bu arada Pana , Calathes' in istediklerinin karşılanmasına rağmen bilinmeyen nedenlerden dolayı hala imza atılmadı.

demiş. Offff

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7086 : 26 Haziran 2014, 16:59:00 »
Obradovic faktörü devreye girdi belki de benden haber bekle imza atma demiştir

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #7087 : 26 Haziran 2014, 17:00:41 »
Teşekkürler Cem abi.

Bu arada Pana , Calathes' in istediklerinin karşılanmasına rağmen bilinmeyen nedenlerden dolayı hala imza atılmadı.

demiş. Offff

Erdenay PAO'nun resmi açıklamasını twitter'dan aktardı. Buna göre PAO  Calathes transferi için anlaşmış fakat Calathes bilinmeyen sebeplerden ötürü halen daha imza atmamış bunun üzerine PAO prensipleri gereği herhangi bir fiyat arttırma yarışına girmeyeceğini ve Calathes'in imza atmak için Cuma gününe kadar süresi olduğunu belirtmiş.

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7088 : 26 Haziran 2014, 17:01:16 »
Obradovic faktörü devreye girdi belki de benden haber bekle imza atma demiştir

O transfer şikesine girmezmi dostum ? Mantıksız değil dediğin ama sonuçta Calathes te eski klübünü sever belki

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7089 : 26 Haziran 2014, 17:02:23 »
O transfer şikesine girmezmi dostum ? Mantıksız değil dediğin ama sonuçta Calathes te eski klübünü sever belki

transfer şikesi 3 temmuz uydurmasıdır öyle birşey yok. Calathes belki de fiyat artırmak istiyor olabilir

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7090 : 26 Haziran 2014, 17:04:06 »

Transfer şikesi mi? resmi imzalar atılmamış daha tam karar verilmemiş ki.. Pao bu açıklamayla işi aceleye getirip bitirmek istiyor. Bir nevi ultimatom vermişler ama yemez..
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #7091 : 26 Haziran 2014, 17:04:25 »

Transfer şikesiyle ne alakası var, bir kulubün oyuncusunu ayartmıyoruz ki. Bir kere Calathes PAO oyuncusu bile değil. Sezon da bittiğine göre serbest piyasada herşey olabilir, temkinli davranmak lazım.

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7092 : 26 Haziran 2014, 17:05:17 »
12 numara sitesinden sevdiğim bir abimin yazısı bu konu ile ilgili. Bende şimdi mantıklı ve doğru buldum.

*--------------------------------------------------

Pana calathes ile her konuda anlaşmış ancak bilinmeyen sebeplerle imzaların atılamadığını duyurmuş sitesinden. Yarına kadar da süre vermişler Calathes'e, taviz vermeyeceğiz falan yazmışlar.

http://www.paobc.gr/page.ashx?pid=2&aid=24077&lang=1

%99.9999 obradovici bekliyor Calathes, 3 gündür toplantıdalar duyumu doğru bu yüzden Calathes konusunda karar verme aşamasındayız bence.

Bana kalırsa teo-bogdan-bo yapalım gitsin. ha calathes gelip bojan da gidebilir sorun yok
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2014, 17:05:31 Gönderen: Air-Life »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7093 : 26 Haziran 2014, 17:05:59 »
guard transferi bir an önce bitsede rahatlasak

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7094 : 26 Haziran 2014, 17:10:06 »
bu transfer işi gerçekten hiç belli olmuyor. Calathes Pana ile anlaşıyor büyük ihtimal biz ve Cska devreye giriyor işler değişiyor çok sıkıntılı süreç uzun bir yaz olacak gibi