Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970275 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #7110 : 26 Haziran 2014, 17:57:33 »
Arkadaşlar,

Fazlasıyla heyecanlıyız anlıyorum. Ben de öyleyim ama lütfen biraz sakin. Çoğu üye de aynı şeyi düşünüyor; çok kaba ve "saygıdan eksik" mesajlar atılıyor.

Ayrıca,

Aldığım duyumda "bitti" tabiri geçtiği için kullandım ama pişman oldum.

Bir sürü bileşenin bir araya gelmesi lazım. Büyük sorunlar ve engeller yok manasındadır bu. Duyum sonuçta. Ortada ne imza var ne açıklama. İsimler tabii ki doğru ama hemen kadroların banko ismi olarak düşünmeye gerek yok.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2014, 17:59:43 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Lawrence

• Üye
« Yanıtla #7111 : 26 Haziran 2014, 17:58:22 »
Koça güvenim sonsuz ama bu transfer döneminde de hüsran yaşayacağımızı hissetmeye başladım. Umarım geçen zaman beni yanıltır.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #7112 : 26 Haziran 2014, 18:02:01 »
Biz saldırgan olursak transferde bizimle CSKA-barca-real-efes dişında rekabet edecek takım yok...Ona göre davranmamız lazım.PAO bizim vereceklerimizi veremez.Artı Obradoviçle çalışmak da bir artıdır..Bunu kullansın Yöneticiler bir zahmet
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7113 : 26 Haziran 2014, 18:04:49 »
transfer çalışmasını yapanlar yönetici filan değil beyler
beceriksizlik ile itham ettiğiniz  ( daha ortada biten birşey de yok  ) adamlar
1 Gherradinhi
2 Obradoviç

transferleri yürüten , bütçeyi dengeleyen , karar verecek olanlar bu adamlar...bizzat hani oyuncunun ne kadar alacağına karar veren isimler

bi bekleyelim hamleler yapılsın ondan sonra otururuz hep beraber bu adamlar becerikli veya değil tartışırız.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2014, 18:05:35 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #7114 : 26 Haziran 2014, 18:05:06 »

Biz saldırgan olursak transferde bizimle CSKA-barca-real-efes dişında rekabet edecek takım yok...Ona göre davranmamız lazım.PAO bizim vereceklerimizi veremez.Artı Obradoviçle çalışmak da bir artıdır..Bunu kullansın Yöneticiler bir zahmet

Abi bari sen şöyle deme. Ne kadar zor işler olduğunu biliyorsun.

Bak bir hafta önce Pao ile anlaşmış adamın yolunu gözlüyoruz. Belki de bir aksilik çıkacak. Kim bilebilir?

Obra'nın kişisel olarak da ilgilendiğini düşünüyorum ben. Ondan habersiz yapılmıyordur bu işler.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #7115 : 26 Haziran 2014, 18:06:19 »
transfer çalışmasını yapanlar yönetici filan değil beyler
beceriksizlik ile itham ettiğiniz  ( daha ortada biten birşey de yok  ) adamlar
1 Gherradinhi
2 Obradoviç

transferleri yürüten bütçeyi dengeleyen bu adamlar...

bi bekleyelim hamleler yapılsın ondan sonra otururuz hep beraber bu adamlar becerikli veya değil tartışırız.

Ben geçen sene özelinden konuştum..Bu sene nasıl bir yapılanma var bilmiyorum...Lakin geçen sene koç bunu ima eden bir açıklama yapmıştı..Bu sene belkide onlar aldı ipleri.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7116 : 26 Haziran 2014, 18:15:58 »
Ben geçen sene özelinden konuştum..Bu sene nasıl bir yapılanma var bilmiyorum...Lakin geçen sene koç bunu ima eden bir açıklama yapmıştı..Bu sene belkide onlar aldı ipleri.

dostum sende biliyorsun ki Obradoviç in olduğu yerde bütün kararları o verir
geçen sene ile bu seneyi kıyaslamak doğru değil bu sene ortada boşta olabilecek ciddi isim var ayrıca mevcutta bir bütçe var.
ayrıca hoca takımı bizleri şubeyi tanıdı türk oyuncuları gördü izledi
ve ona göre plan yapıyordur.

şöyle söyleyim en basitinden
hedeflenen ve görüştüğmüz 3 isim

Teodosiç-Calathes-Bogdanoviç

şu 3l üyü kurabilirsek zevkten orgazm olacağız ama biz gidiyoruz çıkan 1 2 haberde gaza gelip beceriksiz diyoruz.

calathes açmış kollarını bizi beklemiyordur.
min 2 milyon euro kontrat istiyordur tahminen ve min 2 3 sene
Teo 2.5 milyon euro ister min 2 sene kontrat ister
bogdan 1milyon euro civarı sırf buy out vardır. ayrıca kendisine verilecek ücret/ nba yapma hevesi filan yani cidden zor işler dostum

bu 3 oyuncunun 2 3 senelik imzası demek şubeye toplamda 15 milyon euroluk bir teminat altına sokmak demek ki transfer daha bu 3 isimle bitmeyecek pota altı için olası 2 isim ve serhat hamlesi daha olacak ...

lig bitti şampiyon oldum ben giderim arkadaş ülkeme tatilimi yaparım -listeyi yönetime verdim onlar halletsinler de demek vardı işin ucunda belki öyle yapsaydı daha makbule geçerdi sanırım.

Şampiyonluk gecesinde ki röportajında '' önümüzdeki sene Avrupa'daki hedeflerimize ulaşmak için kadro çalışmaları başlayacağız diyen adam
gerekeni yapmıyormudur
ayrıca Cska ile rekabet ediyoruz Pao yeniden yatırıma giriyor Efes var Barcelona var sonuçta işin içinde insan faktörü var.

bizlerin sözüne ne kadar itibar edilir bilemem ama Eren'in de dediği gibi ana hedef bu 3 isim konuşuluyor ama süreç normal olarak çok zor.

kalitenin dip yaptığı bir dönemde alma ihtimalimiz olan en iyi 5 6 isim arasından 3 isim almaya çalışıyoruz bunu unutmayalım

destek olmak için yapılacak en iyi şey Allah'a dua etmek sanırm :) 8)

haa olmazsa istediğimiz oyuncular gelmezse beraber saldırırız bende dahil :)  ( ben saldırmam kendimi hocaya tam anlamı ile teslim ettim :) ;) )

« Son Düzenleme: 26 Haziran 2014, 18:17:38 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı aaksulu

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #7117 : 26 Haziran 2014, 18:21:28 »
Sohbetiniz bol, neşeniz daim olsun.

Çevrimdışı Boarak

• Üye
  • Yer: Ankara-Gaziantep
« Yanıtla #7118 : 26 Haziran 2014, 18:21:47 »
Öncelikle herkese selamlar..
Böyle bir forumu bulduğum için çok şanslıyım. Artık içimi rahatlıkla dökebileceğim.Elimden geldiği kadarıyla aktif olmak istiyorum. Bu arada yapacağımız tüm transferler takımımız için hayırlı olur.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #7119 : 26 Haziran 2014, 18:24:33 »
Kısmet artık...Bu sene önemli..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7120 : 26 Haziran 2014, 18:26:03 »
Öncelikle herkese selamlar..
Böyle bir forumu bulduğum için çok şanslıyım. Artık içimi rahatlıkla dökebileceğim.Elimden geldiği kadarıyla aktif olmak istiyorum. Bu arada yapacağımız tüm transferler takımımız için hayırlı olur.

Hoşgeldiniz...
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7121 : 26 Haziran 2014, 18:29:03 »

Ahmet hoşgeldin kardeşim.. yoktun uzun zamandır twitterda filan ...

Boarak
sende hoşgeldin kardeşim..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7122 : 26 Haziran 2014, 18:29:43 »
Kısmet artık...Bu sene önemli..

aynen 4 5 gün daha sıkalım dişimizi dua edeilim
hem sen daha Arena ya geleceksin maç izleyeceğiz sen ben okan...
sözün var yan çizme lütfen. :)

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #7123 : 26 Haziran 2014, 18:33:18 »
Sezon biteli daha 10 gün oldu. İtalya ve piyasayı karıştırması beklenen Barcelona'nın sezonu bitmedi. Sırp ligi yeni bitti vs. NBA draftları henüz gerçekleşmedi.

Efes, Pana, Cska, Barça, Olimpiakos ve biz transferde atılım yapmaya çalışıyoruz. Arada Kazan, Kuban gibi bol paralı takımlar ve kadroda revizyona gitmeye çalışan bir sürü de takım var.
Piyasada tüm takımları tatmin edebilecek 10 oyuncu ya vardır ya yoktur. Biz bu isimlerden üçünü aynı anda getirmeye çalışıyoruz. Efes'i bir kenara koyarsak bu takımlardan hiçbiri daha transfer yapmadı. Krstic ve belki de Saric'ten başka top ses getirecek bir transferde duyurulmadı henüz.

Ben yukarıdaki gibi düşünüyorum ve daha kaybettiğimiz hiçbir şey olduğunu düşünmüyorum. İşi yönetenler için beceriksiz demek için erken bence.
Transferi düşünürken de takımın koçunun Obradovic olduğunu tekrar hatırlamakta fayda var kanaatindeyim.

Çevrimdışı aaksulu

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #7124 : 26 Haziran 2014, 18:33:54 »
Ahmet hoşgeldin kardeşim.. yoktun uzun zamandır twitterda filan ...

Boarak
sende hoşgeldin kardeşim..

Hoşbulduk Cem ağabey.
Bir süre daha yokum abi. Bu siteyi de açtığını biliyordum da aylar önce üye olmayı unutmuştum. Aklıma geldi, dedim bakayım sohbet varsa üye olayım. Maşallah sohbet iyi :)
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2014, 18:34:42 Gönderen: aaksulu »