Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970336 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Air-Life

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #7320 : 27 Haziran 2014, 13:52:51 »
Calathes-Bogdan-Delaney de kabulum.Cem abi bu üçlü olusabılırmı

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #7321 : 27 Haziran 2014, 13:59:55 »
Beyler Obradovic ' e eleştiri anlamında söylemiyorum ama :D

Geçen sezon bütçemiz 25 milyon euro civarıydı.

Bu dev bütçeye rağmen gardlarımız ;

Kenan-Bo-Berk ti. Yanı ne kadar acınası gardlarımız vardı bu bütçeye göre.

Birde Gs nın bütçesine bakalım. 14 milyon Euro.

Gs nın Gardları ;

Arroyo,Gordon,Engin,Ender..

Bu herşeyi özetliyor sanırsam.

hiçbirşeyi özetlemiyor, Arroyodan gayrısının katkısı sıfır neredeyse

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7322 : 27 Haziran 2014, 14:04:02 »
Calathes-Bogdan-Delaney de kabulum.Cem abi bu üçlü olusabılırmı

Vallaha uğur bilemiyorum . tam ortada yazdığın isim oldu
kaldı baştaki isminde netleşmesi. o iki isim mevcut sistem için çok önemli duruyor.
son isim Teo olursa Kayseri usulü Kaymaklı Ekmek kadayıfı olur ..
birde şunu düşünmek ve ona göre değerlendirmek lazım

hepimizin gelsin diye dua ettiği Nick Calathes bir Obradoviç ürünüdür. Spo Olimpiocaso gidince ( ERdenay veya bilenler daha detaylı anlatabilirler )
bu Nick ile çok uğraştı hoca - tabiri caize döve döve söve söve bunu adam etti büyük bir ihtimalle Transfer olursa sonrasında röpörtaj kısmında kendisi hoca ile ilgili konuşacaktır.
yani demek şu ki seneye yabancılar ile beraber elimizdeki kenan -Melih daha çok gelişim gösterecektir hatta rollerin iyi belirlendiği bir takımda bu iki oyuncuda çok iyi katkı verecektir.

Delaney listemizde varmı yok mu emin değilim ama bence yok 8) 

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #7323 : 27 Haziran 2014, 14:04:45 »
daha 19 yaşındasın ömrünün başındasın geçen giden yok ZEki abi var forumda 47 yaşında o ne yapsın :)

bizim küçüklüğmüz Erdal Koşanlar ile geçti biz ne yapalım ,
geçmiş dönemlerde yapılan hataların hepimiz varkındayız

tekrar edeyim
6 tane iyi isim alsan da bu iş hemen kolay olmuyor.
sonuçta bir sürü yan faktör var
gm olarak Avrupa nın en değerli adamı başımızda
hoca olarak Avrupa nın en değerli hocası başımızda
ilk sene itibari ile mevcut şartlarda ve leş şube itibari ile ben gayet memnunum .
geçiş süresi biraz kanlı oldu ama ben i kesti bu işler öyle kolay olmuyor bunu anlamakta güçlük çekiyoruz.

Benim açımdan sorun yok Cem ben F4 falan olacak diye asla şartlanmadım. Hocaya güvenim de tam. Fenerbahçeye hizmet etmiş herkesi severim, Hüsnü Çakırgile Lebron muamelesi yaptuk biz zamanında onu da çok severim, İbrahim Kutluayı da Mirsad Türkcanı da Damir Mrsici de. Her oyunda yüreğini ortaya koyan herkesi severim ben :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7324 : 27 Haziran 2014, 14:08:54 »
Benim açımdan sorun yok Cem ben F4 falan olacak diye asla şartlanmadım. Hocaya güvenim de tam. Fenerbahçeye hizmet etmiş herkesi severim, Hüsnü Çakırgile Lebron muamelesi yaptuk biz zamanında onu da çok severim, İbrahim Kutluayı da Mirsad Türkcanı da Damir Mrsici de. Her oyunda yüreğini ortaya koyan herkesi severim ben :)

abi yazıların biraz sert kaçıyor ama abimizsin seni çok seviyorum ben :)
İskenderun'da petek den künefeni yiyeceğim ona göre

Çevrimdışı halil_serbey

• Üye
    • Serbey1907
« Yanıtla #7325 : 27 Haziran 2014, 14:11:27 »
Beyler Obradovic ' e eleştiri anlamında söylemiyorum ama :D

Geçen sezon bütçemiz 25 milyon euro civarıydı.

Bu dev bütçeye rağmen gardlarımız ;

Kenan-Bo-Berk ti. Yanı ne kadar acınası gardlarımız vardı bu bütçeye göre.

Birde Gs nın bütçesine bakalım. 14 milyon Euro.

Gs nın Gardları ;

Arroyo,Gordon,Engin,Ender..

Bu herşeyi özetliyor sanırsam.

Bundan bir özet çıkarmamız gerekiyorsa bizim guard rotasyonunun daha iyi olduğudur. Gs'de Arroyo'dan başka hiçbir oyuncudan verim alamadı. Berk ve Kenan'ın oynadığı sürelerdeki katkısı, Bo'nun giderek artan performansı Gs'nin guard rotasyonunun etkisizliği yanında muazzam kalıyor.

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7326 : 27 Haziran 2014, 14:11:33 »
Vallaha uğur bilemiyorum . tam ortada yazdığın isim oldu
kaldı baştaki isminde netleşmesi. o iki isim mevcut sistem için çok önemli duruyor.
son isim Teo olursa Kayseri usulü Kaymaklı Ekmek kadayıfı olur ..
birde şunu düşünmek ve ona göre değerlendirmek lazım

hepimizin gelsin diye dua ettiği Nick Calathes bir Obradoviç ürünüdür. Spo Olimpiocaso gidince ( ERdenay veya bilenler daha detaylı anlatabilirler )
bu Nick ile çok uğraştı hoca - tabiri caize döve döve söve söve bunu adam etti büyük bir ihtimalle Transfer olursa sonrasında röpörtaj kısmında kendisi hoca ile ilgili konuşacaktır.
yani demek şu ki seneye yabancılar ile beraber elimizdeki kenan -Melih daha çok gelişim gösterecektir hatta rollerin iyi belirlendiği bir takımda bu iki oyuncuda çok iyi katkı verecektir.

Delaney listemizde varmı yok mu emin değilim ama bence yok 8)

Abi benim bildiğim Pao için Calathes te bugun karar günü. Eğer bugun Pao ile imzalamazsa gelir bize Calathes.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #7327 : 27 Haziran 2014, 14:13:17 »
tabi farklı düşünmek güzel
mesela De Colo yu ben hiç beğenmem sadece fiziki avatnajı harici iyi yaptığı birşey olduğunu düşünmüyorum ama bu benim düşüncem tabi
Hele Kalnietis bana göre o saydığın listedeki en kötü pg dir.
ama alınabilecek oyuncu sayısıda ciddein çok yok değerli kardeşim.

beni biliyorsun Teo hastası birisiyim ama sonuçta dediğim gibi transfer süreci cidden zor menajer oyunları var - bütçe durumu oyuncu tercihi var
ama şayet  Calathes-Bogdan -Bojan kısası düşünüyor ise hoca ( farz edelim teo olmadı ) huertel back up olarak güzel tercih olur.

NBA de Stauskas var hiçbir yerde ismi geçmedi gerçi biraz Bogdana benziyor stili falan ama alınamazmı öyle birisi

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7328 : 27 Haziran 2014, 14:13:28 »
Bundan bir özet çıkarmamız gerekiyorsa bizim guard rotasyonunun daha iyi olduğudur. Gs'de Arroyo'dan başka hiçbir oyuncudan verim alamadı. Berk ve Kenan'ın oynadığı sürelerdeki katkısı, Bo'nun giderek artan performansı Gs'nin guard rotasyonunun etkisizliği yanında muazzam kalıyor.

Abi yapma lütfen. Gordon zaten ilk resmi maçlarda sakatlandı. Ondan katkı hiç alamadılar sakatlıgı yüzünden. Engin desen girdiği an bişeyler üretebilen isim. Ender desen bu transfer dönemi listemizde diyorlar.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7329 : 27 Haziran 2014, 14:13:46 »
Abi benim bildiğim Pao için Calathes te bugun karar günü. Eğer bugun Pao ile imzalamazsa gelir bize Calathes.

büyük konuşmayım ama Pao da CAlathese verilecek senelik 2 milyon usd olsun ben azı dişlerimi kırarım .. ( soyunurum filan demedim :) )

Drtyler foruma gelsin mevzuları anlatsın değerli bir yunan arkadaşından !! aldığı bilgileri paylaşsın ...

Calathes in bize gelmeme ihtimali bence yok gibi

ayrıca sözleşme imzalayacak olan klüp oyuncuya öyle Ültimatom vermez.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7330 : 27 Haziran 2014, 14:14:32 »

evet bugün son gündü galiba gelişme falan olursa bilgilendirirsiniz bizi

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #7331 : 27 Haziran 2014, 14:14:46 »
abi yazıların biraz sert kaçıyor ama abimizsin seni çok seviyorum ben :)
İskenderun'da petek den künefeni yiyeceğim ona göre

Başımın üzerinde yerin var :)

Çevrimdışı halil_serbey

• Üye
    • Serbey1907
« Yanıtla #7332 : 27 Haziran 2014, 14:17:43 »
Abi yapma lütfen. Gordon zaten ilk resmi maçlarda sakatlandı. Ondan katkı hiç alamadılar sakatlıgı yüzünden. Engin desen girdiği an bişeyler üretebilen isim. Ender desen bu transfer dönemi listemizde diyorlar.

Arroyo'nun etkisiz kaldığı maçların hiçbirinde Gs varlık gösteremedi. Arroyo çift haneli sayılara çıkamayınca Gs'nin yenmesi çok zor oluyor. Arroyo etkisiz olunca nerede Ender ve Engin ?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7333 : 27 Haziran 2014, 14:17:54 »

uğur ile bu konuda şöyle hemfirkim
misal kısalar üzerinden konuşursak Gs nin kısaları ( yerli yabancı ) bizim kısalardan toplam fayda açısından kesinlikle daha iyiydi.

arroyo - ender-cenk -sinan- marko - malik -
bo - berk -melih -* emir -bojan - ömer.

yanlış yapı doğru yapı kısmında değilim ama bu gerçeği görmek lazım bence.

misal fenerbarhçe nin hangi oyuncusnu riske etmezsin kısalardan ? ben söyleyim sadece Melih ..

aynı durum ne yazık ki gs için değil ..
Arroyo - Marko- Cenk ....

bizimkiler daha yetenekli olablirler bireysellik anlamında ama iş gelip sete set oyunda çözüm üretme ve şut sokmaya gelince biz çok geride kaldık

eren ile utkan ile kemal ile telefonda konuşuren söylüyorum

kuran - atan kısalarımız yokken alınan bu şampiyonluk son derece ve son derece önemlidir.

« Son Düzenleme: 27 Haziran 2014, 14:18:46 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #7334 : 27 Haziran 2014, 14:18:01 »
Sportando'nun tweetine göre Sport24 Bonsu'nun sağlık taramasından geçemediği için Olympiakos'a imza atamayacağını belirtmiş.
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2014, 14:19:38 Gönderen: Solamnus »