Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970461 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı halil_serbey

• Üye
    • Serbey1907
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #7335 : 27 Haziran 2014, 14:19:28 »
Lütfen forumda Gs ya da Efes güzellemesi yapmayın biz sadece kendi işimize bakalım :)

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7336 : 27 Haziran 2014, 14:20:05 »
ben delaneyi istemem çok bencil bir oyuncu bire bire dayalı guard görmekten sıkıldım artık delaney tipi siyahi guardlardan gelecekse bir tek dentmon gelsin bu arada cumada bogdan calathes teo için dua etmiştim :D herhalde ilki çıktı bogdan geldi diyebiliriz sıra diğer ikisinde ::)

İşim vardı detaylı yazamadım az önce şimdi biraz açayım. Şayet Calathes ve Bogdanovic olduysa bahsi geçen oyuncular içinde benim en çok istediğim adam Delaney. Siyahi guardlara pek sıcak bakılmıyor, haklı sebepleri de var anlıyorum ama Delaney klasik amerikalı guardlardan değil. Çeşitlilik açısından çok isabetli bir tercih olacağını düşünüyorum Delaney'in. Bu arada atlamışım, Dentmon ile arasında bence ciddi kalite farkı var.
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2014, 14:37:44 Gönderen: finkployd »

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #7337 : 27 Haziran 2014, 14:22:08 »
Calathes ve Bogdan transferleri olursa Teodosic diye şartlanmaya gerek yok bence orta üstü her guard (Huertas-Heurtel-Delaney vs. vs.) bizi bambaşka seviyelere zaten çıkaracaktır.Ben Calathes'in Teodosic kadar iyi olduğunu düşünüyorum bide Calathes'i Calathes yapan adamın takımın başında olduğunu bilince bu güvenim çok daha artıyor.Teodosic'in gelmesini bende çok istiyorum ama gelmezse de hayıflanmaya da gerek yok. İlginçtir CSKA'da ve Sırbistan'da en gıcık olduğum oyuncuyken takımımda en çok görmek istediğim oyuncuda o :)

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
« Yanıtla #7338 : 27 Haziran 2014, 14:23:22 »
Calathes ve Bogdan transferleri olursa Teodosic diye şartlanmaya gerek yok bence orta üstü her guard (Huertas-Heurtel-Delaney vs. vs.) bizi bambaşka seviyelere zaten çıkaracaktır.Ben Calathes'in Teodosic kadar iyi olduğunu düşünüyorum bide Calathes'i Calathes yapan adamın takımın başında olduğunu bilince bu güvenim çok daha artıyor.Teodosic'in gelmesini bende çok istiyorum ama gelmezse de hayıflanmaya da gerek yok. İlginçtir CSKA'da ve Sırbistan'da en gıcık olduğum oyuncuyken takımımda en çok görmek istediğim oyuncuda o :)
Ne yalan söyleyeyim ben de sizin gibi düşünüyorum.Calathes-Bogdan gelsin Teo gelmese de olur :D

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7339 : 27 Haziran 2014, 14:29:04 »
Bo McCalebb to Unics Kazan that is done deal... internetbaskette gördüm

Çevrimdışı halil_serbey

• Üye
    • Serbey1907
« Yanıtla #7340 : 27 Haziran 2014, 14:29:18 »
Arkadaşlar ben bu foruma dün katıldım. Bu forumun adını çok fazla duymama rağmen katılmak bir türlü nasip olmamıştı.Gerçekten muhabbetler çok hoş ve güzel. Bu foruma katıldığım için çok mutluyum. Herkese bir kez daha merhaba :)

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #7341 : 27 Haziran 2014, 14:29:27 »
Lütfen forumda Gs ya da Efes güzellemesi yapmayın biz sadece kendi işimize bakalım :)
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7342 : 27 Haziran 2014, 14:29:47 »
Arkadaşlar ben bu foruma dün katıldım. Bu forumun adını çok fazla duymama rağmen katılmak bir türlü nasip olmamıştı.Gerçekten muhabbetler çok hoş ve güzel. Bu foruma katıldığım için çok mutluyum. Herkese bir kez daha merhaba :)
Bu güzel sohbet için teşekkürler kardeşim

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7343 : 27 Haziran 2014, 14:31:26 »

daha sezon bitmeden anlaşmışlardı...normal

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7344 : 27 Haziran 2014, 14:38:52 »
bugün hareketlilik yok dünya kupası maçıda yok vakit geçmiyor, dedikodu falan çıksada hareketlense

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #7345 : 27 Haziran 2014, 14:39:41 »

dedigimiz cıktı..kazan'a gitmesi konusunda..bo obra'nın sistemine esasen uymuyordu..mecburiyetten bo'ya sorumlulugu yıkıyordu mac ıcınde..artık bu duzen degiseceginden ve cift guard'a donecegimizden gerek kalmadı..

eger xxx+calathes durumu olmasa bo kalabilirdi bile..demekki istenen 2 guard alınacak...

simdi diger dedigim cıkacak mı bakalım..bo gider ve boylece bojan kalır..takımda cok degisim olmaz gelenler ve gidenler acısından..
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2014, 14:40:03 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #7346 : 27 Haziran 2014, 14:41:13 »
bu arada bonsu patlamıs..gene gecememis saglık testini..oly isi yattı..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7347 : 27 Haziran 2014, 14:45:41 »
dedigimiz cıktı..kazan'a gitmesi konusunda..bo obra'nın sistemine esasen uymuyordu..mecburiyetten bo'ya sorumlulugu yıkıyordu mac ıcınde..artık bu duzen degiseceginden ve cift guard'a donecegimizden gerek kalmadı..

eger xxx+calathes durumu olmasa bo kalabilirdi bile..demekki istenen 2 guard alınacak...

simdi diger dedigim cıkacak mı bakalım..bo gider ve boylece bojan kalır..takımda cok degisim olmaz gelenler ve gidenler acısından..

abi yapma gözünü seveyim
serhat gelecek bogdan + 2 guard gelecek 2 de pota altı gelecek .. daha nasıl bir değişim olmasını bekliyorsun
kısa rotasyonun temelinden değişecek ..

Çevrimdışı halil_serbey

• Üye
    • Serbey1907
« Yanıtla #7348 : 27 Haziran 2014, 14:50:39 »
Serhat - Bogdan - 2 guard - 2 pota altı transferi yapılacak. Gelecek oyuncuların takım seviyesini yükselteceği kesin. Bu sene hem takım hem de sistem değişecek. Umarım sonu bizim için iyi biten bir yol olur :)
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2014, 15:08:48 Gönderen: halil_serbey »

Çevrimdışı Lawrence

• Üye
« Yanıtla #7349 : 27 Haziran 2014, 15:01:01 »
Bugün ya da yarın açıklanır mı dersiniz?