Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970550 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı halil_serbey

• Üye
    • Serbey1907
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #7755 : 29 Haziran 2014, 16:42:00 »
acaba cska kadrodan kimseyi gönderecekmi acaba.Khryapa,   Micov falan boşa çıkarmı yada ordan koparabileceğimiz oyuncu varmı?bilgileri olan paylaşabilirmi.? :-\

Cska - Marko haberleri dolaşıyodu ama son durum ne bilmiyorum. Eğer o transfer gerçekleşirse Micov için bir atak yapabiliriz belki.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #7756 : 29 Haziran 2014, 16:43:14 »
Ben Ramon'ı beğenirim. Aklı başında ve ayakları yere basan; oyunun kontrolünü elinde tutmaya çalışan, aklı başında bir garddır. Skor üretme konusunda istikrar sorunu yaşasa da, takıma katkı konusunda istikrarlıdır. Ben şahsen Gary Neal gibi keskin bir şutör gelmesine rağmen doğudaki takımım Bobcats onu takas ettiğinde üzülmüştüm. Kemal hatırlar belki.

Ama ona ödenecek paraya daha bileği düzgün, atletik meziyetleri daha üst seviyede bir genci tercih ederim.

Bir de şu Amerikalıların pas becerisinden bahsediliyor. Bunu yazan arkadaşlar kaç maç izliyor bilmiyorum ama en bencil ortalama bir Amerikalının bile pas becerisi Euroleague'in en elit gardları seviyesindedir. Nate Robinson gibi kontrolsüzlükte had nokta bir gard bile vermek istediğinde Diamantidis ayarında pas verir. Haaa, sıkıntı bunu isteyip istememesi... Bu da mental bir problem; yetenek işi değil. Neyse, Ramon Session iyi pasördür, aklı başında ve ayakları yere basar; istatistiğe kasmaz. Ama ben yırtıcı, patlayıcı, rakip savunmaya kan ter akıtacak; hani futbol tabiriyle rakip stoperleri yıpratacak; savunmada da baskı yaptığı rakibin iflahını kesecek bir gardı tercih ederim. Dikkat: Amerika'dan oyuncu alınacaksa...

Yoksa diğer türlü oyunculara da ihtiyaç var. Ama Ramon'a verilecek parayla Amerika'lıya benzeyen Amerika'lı alırım. Yırtıcı, saldırgan, uçan ve kaçan...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #7757 : 29 Haziran 2014, 16:49:56 »
Teodosic'i almayı başaramıyorlarsa lütfen Ülker dahil herkes istifa etsin. İlk başta Ülker etsin istifayı ama. Başkan da bıraksın bu işleri, altyapıya yönelelim. Şu takıma bir Teodosic, bir Claver, bir Calathes, Freeland getiremiyorlarsa bunlar ne işe yarar? CSKA kim arkadaş ya? 3M para mı? Krasic'e verileni hesapla ya başkan. Obradovic de bıraksın bu işleri. Bir vatandaşını, bir öğrencisini getiremiyor. Bu mu sayılı koç?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #7758 : 29 Haziran 2014, 16:52:08 »
Teodosic'i almayı başaramıyorlarsa lütfen Ülker dahil herkes istifa etsin. İlk başta Ülker etsin istifayı ama. Başkan da bıraksın bu işleri, altyapıya yönelelim. Şu takıma bir Teodosic, bir Claver, bir Calathes, Freeland getiremiyorlarsa bunlar ne işe yarar? CSKA kim arkadaş ya? 3M para mı? Krasic'e verileni hesapla ya başkan. Obradovic de bıraksın bu işleri. Bir vatandaşını, bir öğrencisini getiremiyor. Bu mu sayılı koç?
Edit:Abi kusura bakma ironi olduğunu anlayamadım:)
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2014, 16:54:50 Gönderen: mgul »
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7759 : 29 Haziran 2014, 16:52:55 »

Güldürdün akşam akşam... :)

mgul;

Umut ironi yapıyor.

Çevrimdışı mgul

• Üye
« Yanıtla #7760 : 29 Haziran 2014, 16:53:59 »
Güldürdün akşam akşam... :)

mgul;

Umut ironi yapıyor.

Abi çok ciddiye aldım dün gördüklerim yüzünden @Umut'tan özür diliyorum.Dün böyle şeyleri ciddi ciddi yazanlar vardı ya ben de öyle sandım :D

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #7761 : 29 Haziran 2014, 16:54:43 »
Yav ne alakası var Obradovicle ya.Biz 2 civarı verirken cska 3 veriyorsa Obradovic'in kara kaşına kara gözüne mi gelecek.Biraz gerçekçi olun,sporcuların çoğu için önce para sonra diğer şeyler gelir.
Ne yani, Ülker istifa etmesin mi 1M'ck daha veremediği halde?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı mgul

• Üye
« Yanıtla #7762 : 29 Haziran 2014, 16:55:23 »
Ahahaha abi ne desen haklısın :D

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7763 : 29 Haziran 2014, 16:58:29 »
Tepeden tırnağa Fenerbahçe'liyim ama sanırım Fenerbahçe'liye benzemeyen tek yanım transfer tartışmalarını, şu alınsın, bu getirilsin muhabbetlerini çok sevmemek... Elbette asgari düzeyde de olsa yorum yazarız ama daha çok biten transferler üstünden analiz yapmayı seviyorum. Şu alınsın yerine şu özellikte birisi alınsın demek bana sanki daha uygun gibi geliyor. Bilmiyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7764 : 29 Haziran 2014, 16:59:52 »
Ben Ramon'ı beğenirim. Aklı başında ve ayakları yere basan; oyunun kontrolünü elinde tutmaya çalışan, aklı başında bir garddır. Skor üretme konusunda istikrar sorunu yaşasa da, takıma katkı konusunda istikrarlıdır. Ben şahsen Gary Neal gibi keskin bir şutör gelmesine rağmen doğudaki takımım Bobcats onu takas ettiğinde üzülmüştüm. Kemal hatırlar belki.

Ama ona ödenecek paraya daha bileği düzgün, atletik meziyetleri daha üst seviyede bir genci tercih ederim.

Bir de şu Amerikalıların pas becerisinden bahsediliyor. Bunu yazan arkadaşlar kaç maç izliyor bilmiyorum ama en bencil ortalama bir Amerikalının bile pas becerisi Euroleague'in en elit gardları seviyesindedir. Nate Robinson gibi kontrolsüzlükte had nokta bir gard bile vermek istediğinde Diamantidis ayarında pas verir. Haaa, sıkıntı bunu isteyip istememesi... Bu da mental bir problem; yetenek işi değil. Neyse, Ramon Session iyi pasördür, aklı başında ve ayakları yere basar; istatistiğe kasmaz. Ama ben yırtıcı, patlayıcı, rakip savunmaya kan ter akıtacak; hani futbol tabiriyle rakip stoperleri yıpratacak; savunmada da baskı yaptığı rakibin iflahını kesecek bir gardı tercih ederim. Dikkat: Amerika'dan oyuncu alınacaksa...

Yoksa diğer türlü oyunculara da ihtiyaç var. Ama Ramon'a verilecek parayla Amerika'lıya benzeyen Amerika'lı alırım. Yırtıcı, saldırgan, uçan ve kaçan...

abi sana orta açıyorum ki cevaplayasın diye
free piyasasındaki adamlar dan bir kaç tane serpiştir şuraya da kafamız dağılsın
ne dersin

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #7765 : 29 Haziran 2014, 17:00:31 »

bana da her gün krem peynir yolluyorlar savunmam için ekmeğimle oynama kardeşim :/

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7766 : 29 Haziran 2014, 17:03:53 »
Erdal Koşan ne yapıyor bilen var mı, hani belki olur >:( >:( >:(

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #7767 : 29 Haziran 2014, 17:05:19 »
bizimkiler işte :D :D :D

Obradoviç-Spanoulis olmaz abi
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7768 : 29 Haziran 2014, 17:06:53 »
Obradoviç-Spanoulis olmaz abi

biliyorum canım, Calathes'i sorduğumda niyeyse "Bize daha iyisi lazım., Spanoulis" deyip  rakamı söylemişti bir abimiz de

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7769 : 29 Haziran 2014, 17:20:30 »
yaştan dolayı söylüyorum, muhtemelen çalışan birisiniz, ay başı geldiğinde hesap kitap yapmıyor musunuz ? hatta çalışmaya da gerek yok, öğrenci arkadaşlar içinde aynı şey geçerli, aileleri para yolladıkları zaman hesap kitap yapmıyor mu ?

bende isterim her allahın günü kuzunun en has yerinden et yiyeyim ama olmuyor.

Geçen sene avrupanın en çok kazanan oyuncusu bizde değil miydi?
Yine gecen sene CSKA bonservisde uçmasa Teo bizde değil miydi.
Kaldı ki adı geçen oyuncular yüzümüzün güzelliğine gelmiyorlar, parayı verirsen alırsın. Alamazsan da hedef ile ilgili uçmaya gerek yok. Zira hep diyorum Obradovic sihirbaz değil. Sahadaki oyuncular kazanır maçları. Bir de saha dışı etkenler var tabi. Türkiye'nin daha çok yol katetmesi gereken.
Bizim takımda şu anki sponsor, yeni yapılan salon, başta da avrupanın en iyi aşçısı varken, kuzunun da en has yerini yiyecek potansiyel de var ama hala neyin hesabı yapılıyor anlamak güç. Bardağın boş değil biraz da dolu tarafından bakmak lazım. Yoksa kuzu yiyemiyoruz diye tavuğa talim ederiz.