Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970296 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

active

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8040 : 30 Haziran 2014, 22:03:25 »
Thomas Heurtel-Ricky Hickman-Kenan Sipahi
Bogdan Bogdanovic-Melih Mahmutoğlu-Can Altıntığ
Bojan Bogdanovic-Emir Preldzic-Serhat Çetin
Nemanja Bjelica-Derrick Brown-Berkay Candan
Luca Zoric-Semih Erden-Oğuz Savaş-Gasper Vidmar*

*: sadece avrupa için takımda tutulabilir. Artık ben bu kadroyu bekliyorum hayırlı olsun.

muhteşem kadro şu anda oluşturulabilecek en iyi kadrolardan birisi bence

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8041 : 30 Haziran 2014, 22:12:19 »
40 yaşındaki adamı isteyerek esas espriyi siz yapıyorsunuz. Fenerbahçe SK, huzurevi değildir. NBA'de veteran maaşı ile bile sezonu takımında 4. guard (1. Steve Blake, 2. Jordan Farmar, 3. Kendall Marshall) olarak tamamlayan bitmiş bir yıldızı istemek gerçek çok abes. Obradovic bu kadar mantıksız iş yapacak biri değil. Tartışmak bile gereksiz.

Bırak Lakers'ı, bu sezon NBA'deki en kötü point guard performanslarından biriydi Nash'in oyunu.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #8042 : 30 Haziran 2014, 22:13:24 »
biz bogdan hickman falan derken nash ridnour paketi gelirse hönk diye kalırız o yuzden sabırlı ve sakin olmak lazım

Bu mesajın içi baya dolu ve söylenebilecek ama söylenmeyin başka şeyler de var sanki?

Çevrimdışı egeyakis

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #8043 : 30 Haziran 2014, 22:17:40 »

*: sadece avrupa için takımda tutulabilir. Artık ben bu kadroyu bekliyorum hayırlı olsun.

bu kadronun aynısını yapacaktım bugun tek farkla bojan yerine cenk akyol yazarak vazgeçtim sonra. Bu kadroda 7 yabancı var 7.yabancıyı lig için lisans çıkarılabiliyor mu ?

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #8044 : 30 Haziran 2014, 22:19:29 »
40 yaşındaki adamı isteyerek esas espriyi siz yapıyorsunuz. Fenerbahçe SK, huzurevi değildir. NBA'de veteran maaşı ile bile sezonu takımında 4. guard (1. Steve Blake, 2. Jordan Farmar, 3. Kendall Marshall) olarak tamamlayan bitmiş bir yıldızı istemek gerçek çok abes. Obradovic bu kadar mantıksız iş yapacak biri değil. Tartışmak bile gereksiz.

Bırak Lakers'ı, bu sezon NBA'deki en kötü point guard performanslarından biriydi Nash'in oyunu.
aslında sen olaya istemek olarak baktın ama olay tercih edebilme meselesiydi herkes bir isim istiyor ama tercih edebileceğimiz aslında çok isim var burda zihnimizi çok sınırlı tutuyoruz bunu belirtmek istedim algı sınırlarımız çok kısıtlı taraftar olarak konu buydu isimlere takılmamak gerek istekler önemsiz sonuçlar önemlidir böyle bakmak lazım

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8045 : 30 Haziran 2014, 22:29:20 »
Beyler, farkli fikirler olabilir ama birbirimize saygiyi elden birakmayalim.  Bu forumun bir farki olsun.  Belki sert bir karsilik vermeyi arzu etmeseniz de yaziya dokulunce, oldugundan daha sert kelimelere donustugunu lutfen unutmayalim.

Sert yazmak isteseydim elbet çok farklı yazardım. Çünkü benimle dalga geçilme çabası vardı.

Algının açılması için net yazdım. Çünkü Nash'in artık rakip guardlara ayakları hiç gitmiyor, zaten savunması pek iyi değildi ve gerçekten berbat bir sezon geçirdi. Lakers'ın bu hale gelmesinde onun çok büyük payı vardır. Sezonu Steve Blake kurtarırken onu da yaşı nedeni ile takas ettiler. Salary Cap durumu da var, o ayrı. Artık emekli olmayı düşünmesi lazım Nash'in.
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2014, 22:29:32 Gönderen: Cengizao »

Çevrimdışı loslakers

• Üye
  • Yer: Tekirdağ
« Yanıtla #8046 : 30 Haziran 2014, 22:30:20 »
Nash'in geçen sene sağlık sorunlarından dolayı emekli olabileceği konuşuluyordu,1 yıllık kontratı var ve acayip iyi para alıyor.Howard ile bilikte geldiği sezon ne hayaller kurmuştuk ama belini doğrultamadı sakatlıklardan.Bu sezon parasını alır,emekli olur belkide.
Yaş kısmına pek takılmam ben ama zaten sağlıklı bir Nash,yaşı 50 dahi olsa Miami gibi şampiyonluk tadacağı bir takımda benchten gelirdi.
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2014, 22:40:10 Gönderen: loslakers »

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #8047 : 30 Haziran 2014, 22:33:51 »
Sert yazmak isteseydim elbet çok farklı yazardım. Çünkü benimle dalga geçilme çabası vardı.

Algının açılması için net yazdım. Çünkü Nash'in artık rakip guardlara ayakları hiç gitmiyor, zaten savunması pek iyi değildi ve gerçekten berbat bir sezon geçirdi. Lakers'ın bu hale gelmesinde onun çok büyük payı vardır. Sezonu Steve Blake kurtarırken onu da yaşı nedeni ile takas ettiler. Salary Cap durumu da var, o ayrı. Artık emekli olmayı düşünmesi lazım Nash'in.
seninle dalga geçme çabası yoktu yaşlı diyen çıkar dedim sende yazınca demiştim dedim başkasıda olabilirdi bir dalga yok

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #8048 : 30 Haziran 2014, 22:37:26 »
Kendal'ı getirelim. Marşal olanı yalnız, öteki yaşlı.

Öte yandan Nash'ın gelme durumu varsa hiç beklemeyelim. Yazılmış ya, sırf Berk'le, Kenan'la antrenman yapsın diye bile olur. Aynı şekilde Klose'yi de futbol takımına...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #8049 : 30 Haziran 2014, 22:42:21 »
Semih hamlesiyle beraber tahminimce 1-2 seneye Oğuz yollanır

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #8050 : 30 Haziran 2014, 22:46:10 »
Kendal'ı getirelim. Marşal olanı yalnız, öteki yaşlı.

Öte yandan Nash'ın gelme durumu varsa hiç beklemeyelim. Yazılmış ya, sırf Berk'le, Kenan'la antrenman yapsın diye bile olur. Aynı şekilde Klose'yi de futbol takımına...
klose bize karşı oynayamadı bizle nasıl oynayacak( yöneticilerimizin bize karşı oynama takıntısından ötürü yazılmıştır) baskette ise isme takılmamak lazım bi dünya adam var kendimizi şartlamaya gerek yok hiç ismi geçmeyen adamlarda gelebilir

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8051 : 30 Haziran 2014, 23:23:25 »
4 sene sonra Türk rotasyonu güçleniyor
Bakalım nasıl etki verecek.
Güzel olacak güzel

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #8052 : 30 Haziran 2014, 23:38:49 »
artık 16 yaşındaki her oyuncu pasaporta bakmaksızın alt yapıda oynayabilecek mesela bu konu çok önemli ama emir konusu yüzünden konuşamıyoruz milli takımda oynayan/oynamış bir oyuncuyu yabancı saymak gibi  bir durum var onun dışında yeni statü iyi gibi duruyor başarıya ulaşabilir diğer branşlar için alt yapı konusuna esin kaynağı olabilir olmalıdır da

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8053 : 30 Haziran 2014, 23:46:29 »
artık 16 yaşındaki her oyuncu pasaporta bakmaksızın alt yapıda oynayabilecek mesela bu konu çok önemli ama emir konusu yüzünden konuşamıyoruz milli takımda oynayan/oynamış bir oyuncuyu yabancı saymak gibi  bir durum var onun dışında yeni statü iyi gibi duruyor başarıya ulaşabilir diğer branşlar için alt yapı konusuna esin kaynağı olabilir olmalıdır da

o emir konusu hep gerginin başının altından çıkıyor da konuşmayayım fazla ama eğer langford yerli olsa ve milli takımda oynasa langford ı kendi takımına alıp yerli statüsünde oynatırdı emir yine efendi çocukmuş gitti bu yaz yabancı sayıldığı bir ülkenin milli takımına

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #8054 : 30 Haziran 2014, 23:54:10 »

Bu takımda takımı taşıyacak bir lider göremiyorum maalesef . Yada var benmi görmüyorum ?  :)
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2014, 23:58:36 Gönderen: exex »