Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970231 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8070 : 01 Temmuz 2014, 01:32:25 »
Eurohoopsa göre Hickmanla 3 milyon dolara 2 yıllık anlaşmışız.Senelik 1,5 milyon dolar da normal bir para hayırlı olsun 8)
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #8071 : 01 Temmuz 2014, 01:38:32 »
mümkünse seneye CSKA ile yeniden eşleşelim, ayar oldum adamlara.

Bogdanovicteki sıkıntı nedir acaba ? neden acıklanmıyor ?
alınması gerekiyor
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #8072 : 01 Temmuz 2014, 01:46:38 »
hickman'ın istatistikleri final four'da 2 asist ortalama ile oynamış incelemek isterseniz http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=004159

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #8073 : 01 Temmuz 2014, 02:13:17 »

Bu takımda takımı taşıyacak bir lider göremiyorum maalesef . Yada var benmi görmüyorum ?  :)

Bogdanovic  buyuk sorumluluk alacak bu takimda bence liderligi de ona verecek obra

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #8074 : 01 Temmuz 2014, 02:23:33 »
Bogdanovic  buyuk sorumluluk alacak bu takimda bence liderligi de ona verecek obra

gelme ihtimali olan bogdan mı yoksa kalma ihtimali olan bojan mı?

Çevrimdışı hme1453

• Üye
  • Biz hayatta en çok Fenerbahçeyi sevdik.
« Yanıtla #8075 : 01 Temmuz 2014, 02:29:04 »
Beno Udrih-Aaron Brooks-bogdanovic guard rotasyonu yapsak.Kulaga baya iyi geliyor.
Bazen sevinçli,bazen kederli,hayat seninle güzel

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #8076 : 01 Temmuz 2014, 02:32:09 »

gelme ihtimali olan bogdan mı yoksa kalma ihtimali olan bojan mı?

Bogdan

Çevrimdışı truant

• Üye
  • Yer: İstanbul/Antalya
    • Truant10
« Yanıtla #8077 : 01 Temmuz 2014, 02:52:18 »
Hickman'a cok burun kivrilmasi muhtemelen herkesin kendini Teodosic-Calathes ikilisine hazirlamasindan dolayi bence. Elbette ikisi de cok onemli oyuncu ama mesela top dagitan pg(Huertel)-hickman-bogdan rotasyonu yukaridaki ikiliyle kuracagimiz rotasyondan belki daha az kariyerli ama daha cok yonlu bir rotasyon olurdu. Ayrica Teo-Calathes'le savunmada problem yasayabilirdik. Tabi ki burada alinacak oyun kurucu cok onemli oluyor mesela Hickman-Bogdan'in yanina Rice ya da Delaney'i getirsek top dolasiminda sıkıntı yasardik. Bence yapmamiz gereken asil hamlelerden biri de 4 numaraya Bjellica'nin arkasina bir isim bulmak. Alex Tyus-Derrick Brown gibi bir isim savunmada yasamamiz muhtemel pota altini karartacak ve ribaund toplayacak uzun problemini cozerdik.

Huertel-Hickman-Kenan
Bogdan-Melih-
Bojan-Emir-Serhat
Bjellica-Tyus-Berkay
Zoric-Semih-Oguz su takima ben gayet memnun olurum

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #8078 : 01 Temmuz 2014, 03:27:12 »
olaya isim olarak değil fiyat performans olarak bakalım medyadaki fiyatlara göre yazıyorum bo 2.2m euro alıcakmış opsiyon kullanmassak 300bin vericekmişiz 1.9m euro kalır euro'yu 2.9'dan doları 2.1'den hesaplarsak 2.6m dolar eder hickman'a 2 yıllık 3m dolar teklif etmişiz yıllık 1.5m dolar yapar 1.si artan 1.1m doları nasıl kullanıcaz bu önemli 2.si hickman'ın performansı bo'yu takım kimyası olarak ne kadar aratır
(not: 1.1m dolar 790bin euro yapar bu da bogdan'ın boy out parası ) geniş olarak olaylar böyle bilmem anlatabildim mi

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #8079 : 01 Temmuz 2014, 04:09:35 »
Hickman'a burun kıvırmak çok saçma. Mental olarak çok kuvvetli, tamamlayıcı olarak çok uygun adam. Her şey gelir elinden. Anahtar gibi adam. Muhakkak birinci guard olarak düşünülmüyordur. Dün de böyle düşündüğümü söylemiştim.

Hep diyorum; çok çok zor işler. Aşırı heyecana kapılıp kendimizi kaptırmayalım.

Bana sorarsanız, umutsuz da olmayın. Ben kendi açımdan umutsuz değilim. Şu an bizden çok bu iş için çalışıyorlar ve Hickman'ın da Serhat'ın da neyi yapıp, neyi yapamadığını, takımın neye ihtiyacı olduğunu biliyorlardır.

Karalar bağlamaya gerek yok. İyi olacak diye umuyorum.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2014, 04:11:03 Gönderen: Eto »

Çevrimdışı tecessus

• Üye
« Yanıtla #8080 : 01 Temmuz 2014, 08:36:48 »
Takıma liderlik etme konusunda Hickman iyidir, ya da kötü değildir. Maccabi de çok maçı son periyot performansı ile kurtarmıştır. Bojan da Hickman'daki baskı altı performansı olsa idi avrupa tarihine geçerdi.

Bogdan'ın şu aşamada liderlik edebileceğini düşünmüyorum, henüz bir şey ispat etmemiş genç ve heyecanlı bir çocuğa çok fazla anlam yüklemek sıkıntı olabilir. Ama NBA'in yolunu tutmazsa istikbalde bunu başarabilir

Bahsi geçen oyuncularda en çok istediğim Calathes idi, onunla oyun aklı çok artacaktı. Kısmet değilmiş.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2014, 08:41:36 Gönderen: tecessus »
Fenerbahçe

Çevrimdışı tecessus

• Üye
« Yanıtla #8081 : 01 Temmuz 2014, 08:44:28 »
Farmar'ın âşık olduğu Lakers değil; kent olarak Los Angeles...

Emlak projesi başlatalım, Los Angeles diye. Bosporus ve Venezia diye projeler var İstanbul da.
Hem emlak piyasasına da yeni bir soluk gelmiş olur
Fenerbahçe

FT23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8082 : 01 Temmuz 2014, 09:01:31 »
Hickman bence yeni Solomon olur. Mental olarak çok daha kuvvetli ayrıca. Yalnız aklıma takılan Obrayla ben kafamda Dia Spa Jasi gibi pgleri özdeşleştirdim
özdeşleştirdim. Hani Calathesi bile şutu/el yakan şutu yok diye bu kategoriye koymuyordum. Hickman ise bambaşka bi stil. Bizden önce bu tip pg yahut sg ile çalıştımı Obradovic?

Birde Huertel-Hickman ikilisi bence cok yetetsiz olur. Pgnin daha lider özellikli olması lazım, kritik anlarda topu doğru kullanabilmesi, gerektiğinde en kritik şutu sokabilmesi lazım. EN AZ gsdeki Arroyo kadar olmalı benim görüşüm. Huertel bence bize olmaz. En iyi bütcelerden birine sahip isek tartısmaya kapalı isimler almak zorundayız. Cunku bir basketbol kültürümüz yok bizim.

Bence Teo-Calathes-Bogdan beklentilerimizde Calathesin yerine Hickman tamam ama Teonun yerine Huertel olmamalı
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2014, 09:02:37 Gönderen: FT23 »

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #8083 : 01 Temmuz 2014, 09:20:58 »
Hickmann'ın Final Four istatistiklerine pek takılmamak lazım ortalama 2 asist yapmış olabilir Milan serisinde de 4.5 asist ortalaması var :D Final Four da %42 ile üçlük atmış mesela bence gayet iyi. Neyse Obradovic'in sisteminde ne rol alacak neler yapacak görmeden ne konuşsak boş :)

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #8084 : 01 Temmuz 2014, 10:09:57 »
Resmi olarak açıklanmadı ama sanırım ilk transferimiz Hickman oldu. Burun kıvıran arkadaşlar haklı. Çıtayı yükseğe koyduk. Ama bence iyi transfer olur. Adam Maccabi'nin en iyi parçalarından biriydi. En büyük özelliği oyunun sıkıştığı anlarda sorumluluk alabilmesi. Bazılarının toptan kaçtığı anda oyuna yön verebiliyor. Eğer yanına gerçek anlamda oyun kurucu gelecekse bence gayet iyi.