Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970480 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8145 : 01 Temmuz 2014, 13:18:43 »
Ya arkadaslar, Twitter'da filan okuyalim ama siz yapmayin bari.  CSKA ve Teodosic loser ise biz neyiz?  Adamlar 2000 yilindan itibaren tam 12 defa Final Four oynamislar.  Eger loser olmak bu ise, ben de loser olmak istiyorum.

o kara paraya normal abicim bırak oynasınlar...hep en cok parayı harcadılar bu son 15 yılda nerdeyse..evet f4 yaptılar ama alınan kupa sayısı 2 sadece...

uzgunum ama biz boyle loser olsak taraftar tasla sopayla kovalardı oyuncuları...

• Üye
« Yanıtla #8146 : 01 Temmuz 2014, 13:19:51 »
Murat, birincisi bu rakam her zaman bu kadar yuksek degildi.  Ikincisi, bu kadar olmasa da Final Four'a katilan bazi takimlardan daha cok harcayip, Final Four'a kalamayan takimlar da oldu.  Bunun tam ziddi olarak da Olympiakos'un cok para harcadigi sene hicbir sey yapamamasi; harcamalari azalttigi sene ise kupalari arka arkaya dizmesi gosterilebilir.  O yuzden, ne her sey salt para; ne de her seyi parasiz yapabiliriz.

iste bu dediginde cska'yı loser yapar...herseyi para ile cozmeye calısıyor ama olmuyor...
bşzde bu yoldan umarım obra ile doenecegiz...bizde para ile yapmaya calıstık olmadı iste..

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #8147 : 01 Temmuz 2014, 13:20:19 »
Galiba cska istediklerini alıp piyasadan çekilecek biz de geriye kalanlardan alacağız,şu anki tablo bunu gösteriyor bence.İnşallah yanılırım.Adamlarla boy ölçüşmek de kolay değil malesef.
Bogdana imza attırılmamasına kızıyorum.Yoksa Teo kalsın Cska da o kadar paraya değecek bir oyuncu değil.
Ama bizde anlaştığımız oyunculara imza attıralım ki sonradan menajerlerin oyununa gelmeyelim.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #8148 : 01 Temmuz 2014, 13:22:51 »
Murat, birincisi bu rakam her zaman bu kadar yuksek degildi.  Ikincisi, bu kadar olmasa da Final Four'a katilan bazi takimlardan daha cok harcayip, Final Four'a kalamayan takimlar da oldu.  Bunun tam ziddi olarak da Olympiakos'un cok para harcadigi sene hicbir sey yapamamasi; harcamalari azalttigi sene ise kupalari arka arkaya dizmesi gosterilebilir.  O yuzden, ne her sey salt para; ne de her seyi parasiz yapabiliriz. 

Her sene en az 25-40 dı bütçeler dolar cinsinden..Ülkede en iyileri kendileri alıyordu..Tıpkı Efes gibi.Rakip yoktu...

Bu da onlara avantaj sağladı...

Ben hep derim  CSKA son 4 senede kupa alamadıysa Looser dır o takım...Son 4 senedir Dünyaları harcadılar...
HaBaBaM GüM GüM GüM

• Üye
« Yanıtla #8149 : 01 Temmuz 2014, 13:25:30 »
ayrıca surası da bir gercek cska o kadar artık isi paraya doktu ki alt yapı kalmadı...sırf erkek takım icin kadın takımını kapattı...
shved'den baska adam gibi adam cıkmadı yıllardır cska'dan sanırsam...

bizim altyapı bile daha verimli cska'dan...

o yuzden bana cska'yı savunmayın abi..bence basarılı bir kulup degil dokulen bunca paraya...su 15 yılda 12 defa f4 yapıyorsan eger en az 4-5 sampiyonluk alacaktın...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #8150 : 01 Temmuz 2014, 13:28:47 »
Tamam, iste.  20'li rakamlara inen seneler oldu.  Bu rakami biz kac sene harcadik ve karsiliginda ne aldik. 

İyide işte Son 10 senedir Her zaman vermişler o bütçeleri..Heleki bir Londra olayı var son topta verdikleri o kadro mesela..Sonra İstanbul...

Yani CSKA ciddi manada verdi o paraları
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #8151 : 01 Temmuz 2014, 13:30:24 »
cska DELANEY i almaya yakın..Demekki amaçları sadece biz değiliz.Böylece bazılarından vazgeçmek zorundalar
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Lawrence

• Üye
« Yanıtla #8152 : 01 Temmuz 2014, 13:30:39 »
Gereksiz bir umutsuzluk bulutu var sitenin üzerinde. Yarın Calathes-Hickman-Bogdan'ı açıklarız. :)

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #8153 : 01 Temmuz 2014, 13:32:06 »
Yanlız ben Gherardiniyede şunu sorarım ? 3 hafta oldu lig biteli ve şubede son 2 gün çıkan Hickman ismi dışında tık yok.Sen ne yaparsın ne ile uğraşırsın sevgili Gherardini ?

Transfer haberlerini basına servis etmeye uğraşmadığı kesin. Bence sakin olup Zeki abininin "sülalem raad" tavrını takınmak gerekiyor. Herkes işinin başında dışarıya bir şey sızmıyor zaten dedikodular duyup kimseye sallamaya gerek yok. Bekleyelim görelim.

Çevrimdışı carterozan

• Üye
  • Yer: Sakarya
  • Herşeyimsin Fenerbahçe !
« Yanıtla #8154 : 01 Temmuz 2014, 13:33:43 »
İstediğimiz guardı alamayacaksak bo'yu elden çıkarmak çok saçma geliyor
ATAM izindeyiz biz de FENERBAHÇELİYİZ !

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #8155 : 01 Temmuz 2014, 13:34:09 »
Ya arkadaslar, Twitter'da filan okuyalim ama siz yapmayin bari.  CSKA ve Teodosic loser ise biz neyiz?  Adamlar 2000 yilindan itibaren tam 12 defa Final Four oynamislar.  Eger loser olmak bu ise, ben de loser olmak istiyorum.
  Ben kesinlikle katılmıyorum. 12 defa final four oynayıpta bu bütçelerle bu kadar başarısız oluyorsan (Kriter şampiyonluksa bana göre bu başarısızlık)  ben buna looser derim.

Daha bayan takımımızın acısı hafiflememişken, 12 defa final four oynayıp (hemde inanılmaz bütçelerle) şampiyon olamamak..

Allah korusun benim kalbim buna dayanmaz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #8156 : 01 Temmuz 2014, 13:37:10 »
Arkadaşlar loser ile looser farklı kavramlar.Looserın anlamını yazmayayım buraya hoş değil.Bazı arkadaşların demek istediği şey looser değil loser.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2014, 13:37:36 Gönderen: mgul »
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #8157 : 01 Temmuz 2014, 13:38:44 »
 ;D ;D ;D

Arkadaşlar loser ile looser farklı kavramlar.Looserın anlamını yazmayayım buraya hoş değil.Bazı arkadaşların demek istediği şey looser değil loser.

Teo bize gelmedi ya ona 2 side gider   ;D

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #8158 : 01 Temmuz 2014, 13:39:57 »
;D ;D ;D

Teo bize gelmedi ya ona 2 side gider   ;D
Ahahaha bencede teoya ikisi gider.Bize looserlık ;D ;D ;D yaptı,kendisine de loser diyoruz :D 8)
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2014, 13:41:07 Gönderen: mgul »
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #8159 : 01 Temmuz 2014, 13:41:41 »
Ahahaha bencede teoya ikisi gider.Bize looserlık ;D ;D ;D yaptı,kendisine de loser diyoruz :D 8)

aynen   ;D ;D