Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970224 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı maliboz

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8235 : 01 Temmuz 2014, 16:47:37 »
Gelebilecek isimler arasinda Micov vardi birtek onuda Real kapti.Digerlerini ya Cska birakmaz yada isimize yaramazlar
teşekkürler.o zaman acaba onlarda aynı şeyi düşünüpte elimizdekiler işimize yaramaz deyip her tarafa saldırıyorlar diyebilirmiyiz?
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2014, 16:48:10 Gönderen: maliboz »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #8236 : 01 Temmuz 2014, 16:50:55 »
aynı şeyi bende düşünüyorum.ordan işimize yarayacak oyuncularla ilgili bilgilendirme yapacak renktaş varmı?

Ben bunu demek istemedim..Onlar bari bırakırlar bizim hedefimizdeki adamlarla ilgilenmeyi demek istedim
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8237 : 01 Temmuz 2014, 16:54:43 »
Aslinda kaliteli bir cekirdek kadrolari var ama onlarinda belli pozisyonlarda problemleri vardi daha iyileriyle takviye edip isi sansa birakmak istemiyorlar.Ben onlarin durumunu biraz gorgusuzluk olarak yorumluyorum aslinda belli bir planlari yok her oyuncuya saldiriyorlar.Mesela Calathesle Delaneyi istiyorlar 2side farkli tip oyuncu yada Gentile-Maciulis. Hem gorgusuzluk hem rakibi zayiflatma ve piyasayi kizistirma cabasi hemde eksiklerini gidermeye calisiyorlar
bu aralar çok formdasın güzel yorumlar yapıyorsun
maşallahın var :)
cidden Cska yı çok güzel özetledin..

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8238 : 01 Temmuz 2014, 17:03:34 »
Yıkılmayan Son Kale @fbsonkalefb  ·  7 sa.
Ricky Hickman, Andrew Goudelock, Serhat Çetin, Can Altıntığ resmen açıklanacak açıklanmazsa bana KAPAK olsun :)

Yıkılmayan Son Kale @fbsonkalefb  ·  7 sa.
Sonrasındada Bogdan Bogdanovic ve Semih Erden açıklanacak onlarda açıklanmazsa bana KAPAK olsun

aynı anda hem goudelock hem hickman hem bogdan pek mantıklı gelmedi bana bence hickman la anlaşıldı bogdan ya da goudelocktan birisi gelecek

heurtel-can-kenan
hickman-bogdan(goudelock)-melih
bojan-emir(yerli)-serhat
bjelica-freeland(derrick brown)-berkay
zoric-semih-oğuz

bu kadro tam ideal.çok da güzel kadro bence

Çevrimdışı maliboz

• Üye
« Yanıtla #8239 : 01 Temmuz 2014, 17:06:18 »
arkadaslar twitter'da pylasılmıs durumda..tbl yonergesi kazınılmıs haklar;
doğrusuda bu değilmi?adamı yrli saymayıp birde milli takımda oynatırlarsa ona söylenecek sözlerin çeşitliliği baya baya fazla olur  :)

Çevrimdışı maliboz

• Üye
« Yanıtla #8240 : 01 Temmuz 2014, 17:07:53 »
aynen yapmaları sorun değil, senelerdir patlıyorlar .. aslında onların aradığı şey Obradovic çok yanlış yerlerde geziyorlar :)
renktaş böyle şeyler yazmayalım.adamlar bu forumda çıkan isimlere göre transfer politikası belirlemiş ;)

Çevrimdışı ardglr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ardaguler
« Yanıtla #8241 : 01 Temmuz 2014, 17:12:30 »
Farmar free agent olmuş sanırım. Gün içerisinde "CSKA interested in Farmar" haberini bekliyorum.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2014, 17:12:48 Gönderen: ardglr »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #8242 : 01 Temmuz 2014, 17:17:26 »
"CSKA interested in interesting in all players" da olabilir yani...
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2014, 17:20:01 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı maliboz

• Üye
« Yanıtla #8243 : 01 Temmuz 2014, 17:39:06 »
Hickman ve Serhat bitmis diyorlar hayirli olsun
bi kadro yapalim

Volkan
GG-Alves-Ego-Caner
Topal-Emre(Meireles)
Kuyt-Diego-Alper
Sow(Emenike)
:) :) :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #8244 : 01 Temmuz 2014, 17:48:01 »
aynı şeyi bende düşünüyorum.ordan işimize yarayacak oyuncularla ilgili bilgilendirme yapacak renktaş varmı?

Pargo var herkesin işine yarar :)

FT23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8245 : 01 Temmuz 2014, 18:33:35 »
Farmar fa olduysa kacırmamak lazım. Ücreti ne olursa olsun almalıyız. Farmar'ın yanına Calathes olabilse keşke.  Hickman Farmar ikilisini kurmaz bence Obra. Farmar - Calathes olacak bence hala Calathes gelebilir.

Farmar - Calathes - Kenan
Bogdan - Melih - Can
Bojan - Emir - Serhat
Bjelica - XXX
Zoric - Oğuz - Semih

Bence kadro buna yakın birşey olacak. 4 numaraya 4-5 oynayan biri alınacaktır muhtemelen. Yalnız böyle bir yapılanmada bence 3 numara hem cok yumuşak hemde hücum anlamında biraz kumar olacak. Emir'den kısıtlı sürelerde ne alabileceğimiz belli en garanti görünen o. Bojana bağlı herşey, stresli maçlarda Bojanı şu ana kadar hiç iyi görmedik ama vardır Obranın bir bildiği diyorum

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #8246 : 01 Temmuz 2014, 18:36:45 »
Farmar fa olduysa kacırmamak lazım. Ücreti ne olursa olsun almalıyız. Farmar'ın yanına Calathes olabilse keşke.  Hickman Farmar ikilisini kurmaz bence Obra. Farmar - Calathes olacak bence hala Calathes gelebilir.

Bogdan - Melih - Can
Bojan - Emir - Serhat
Bjelica - XXX
Zoric - Oğuz - Semih

Bence kadro buna yakın birşey olacak. 4 numaraya 4-5 oynayan biri alınacaktır muhtemelen. Yalnız böyle bir yapılanmada bence 3 numara hem cok yumuşak hemde hücum anlamında biraz kumar olacak. Emir'den kısıtlı sürelerde ne alabileceğimiz belli en garanti görünen o. Bojana bağlı herşey, stresli maçlarda Bojanı şu ana kadar hiç iyi görmedik ama vardır Obranın bir bildiği diyorum

Dediklerinize katılmakla beraber ek olarak 4 numaraya Freeland'i yazdık mı kurulabilecek en iyi kadrolardan birini kurmuş oluruz.

Bogdan - Melih - Can
Bojan - Emir - Serhat
Bjelica - Freeland
Zoric - Oğuz - Semih
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

FT23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8247 : 01 Temmuz 2014, 18:38:59 »
Dediklerinize katılmakla beraber ek olarak 4 numaraya Freeland'i yazdık mı kurulabilecek en iyi kadrolardan birini kurmuş oluruz.

Bogdan - Melih - Can
Bojan - Emir - Serhat
Bjelica - Freeland
Zoric - Oğuz - Semih

Bende Freeland yazıcaktım ancak uzun transferi için draft bekleniyor yazılıyordu. O yüzden süpriz bir isimde olabilir.

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #8248 : 01 Temmuz 2014, 18:47:42 »
Bende Freeland yazıcaktım ancak uzun transferi için draft bekleniyor yazılıyordu. O yüzden süpriz bir isimde olabilir.
Haklısınız sürpriz olabilir ama ilk akla gelen isim Freeland.
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı aaksulu

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #8249 : 01 Temmuz 2014, 18:53:56 »
Eğer transfer gecikmelerinin sebebi transfer hedeflerinin yüksekliğindense problem yok ama transferine kesin gözüyle bakılan isimlerin transferi gerçekleşmeyip planlar değiştiği için bu gecikme gerçekleştiyse teknik ekibe kolay gelsin.

Ben hala farklı hedeflerin olduğunu düşünüyorum ama dün dediğim gibi Hickman-Heurtel-Bogdan üçlüsü enerjisiyle beni tatmin ediyor. Özellikle Heurtel konusunda beklentim büyük. Ama transfer şampiyonu olmak hedefinde olmak isteyenler için haberler kötü. Piyasada transfer şampiyonu olabilecek oyuncu yok. Açıkçası ben Heurtel ve Hickman'a, Bogdan'dan daha fazla güveniyorum. Bogdan konusunda nötr durumdayım.