Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970547 defa)

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bugra

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8310 : 01 Temmuz 2014, 22:58:32 »
Hickman - Goudelock - Bogdan olursa büyük risk alınmış olur, tutar mı ? Tutmaz demek çok iddialı olur ama kimyanın oturması zaman alabilir. Skor potansiyeli olarak inanılmaz olur ama ben hala PG + Hickman ve Bogdan olacağını düşünüyorum. Goudelock da muhtemelen Bogdan'ın alternatifidir diyorum.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8311 : 01 Temmuz 2014, 22:58:40 »
Goudelock gelirse Bogdan mi gelmeyecek yoksa bogdan-goudelock-hickman yapip kenan ve berk'e mi yüklenecek koç..
Bogdan-Goudelock-Hicman olacağını sanmıyorum abi,Obradovic kesinlikle 1 tane oyun kurucu alacaktır.Bu isim Farmar mı olur,Huertel mi olur başkası mı olur bilmem ama kesin alacaktır Obradovic.Farmar'ın Amerika aşkından dolayı geleceğini çok sanmıyorum ama birşey olur da ikna edilip Farmar getirilirse süper olur :)

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #8312 : 01 Temmuz 2014, 23:03:28 »
sekulic, vidmar, bojan ve ömer ismi geçmiyor açıklamada
onlar 2. postada ama bojan kalır
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2014, 23:04:11 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #8313 : 01 Temmuz 2014, 23:10:29 »
cska bjelica için teklif yapmış ama kabul etmemişiz. CSKA ŞAŞIRMA SABRIMIZI TAŞIRMA !

Çevrimdışı aaksulu

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #8314 : 01 Temmuz 2014, 23:12:30 »
CSKA sinirlerimi bozdu. Bjelica'ya bile teklif yapmış İToudis

http://inciswf.com/adnan_oktar_samimi_bir_tebessum.swf

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8315 : 01 Temmuz 2014, 23:12:43 »
bu arada yanlış anlaşılmasın gs nin forumlarını okuyordum daha dün hickman hickman diye deliren adamlar hickman bize gelince zaten hickman çok iyi değil diyorlar ulan nasıl ikiyüzlü adamlar bunlar ya neyse ''kedi uzanamadığı ciğere mundar der'' diyen atalarımız ne güzel söylemiş bee...
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 00:56:55 Gönderen: Cem Ağrak »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8316 : 01 Temmuz 2014, 23:14:58 »
cska bjelica için teklif yapmış ama kabul etmemişiz. CSKA ŞAŞIRMA SABRIMIZI TAŞIRMA !

affınıza sığınarak söylüyorum abi. eğer gerçekten teklif yaptıysa BABAYI AL CSKA

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8317 : 01 Temmuz 2014, 23:31:16 »
Takma fazla kafana.  Galatasaray ile alakali bir sey degil.  Klasik taraftar psikolojisidir.  Ayni seyi biz de Teodosic'e yapmadik mi? :)  Isin guzel tarafi, Hickman'a kotu diyorlarsa, bilfiil nasil biri oldugunu gosterir; daha iyi anlarlar :)

haklısın galiba :)

Çevrimdışı ardglr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ardaguler
« Yanıtla #8318 : 01 Temmuz 2014, 23:40:13 »
Ruslar çıldırmış, piyasanın içine etmek böyle bir şey.

@Eurohoopsnet
We have a done deal folks! Malcolm Delany (@foe23) to @lokobasket for two years and 5 millions $ in total

"CORRECTION: We have a deal folks! Malcolm Delany (@foe23) to @lokobasket for two years and 2.5 millions $ in total" şeklinde düzelttiler.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2014, 23:48:30 Gönderen: ardglr »

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8319 : 01 Temmuz 2014, 23:49:25 »
Takma fazla kafana.  Galatasaray ile alakali bir sey degil.  Klasik taraftar psikolojisidir.  Ayni seyi biz de Teodosic'e yapmadik mi? :)  Isin guzel tarafi, Hickman'a kotu diyorlarsa, bilfiil nasil biri oldugunu gosterir; daha iyi anlarlar :)
Bu sene Maccabi ile oynadıkları ilk maçta 24 sayı,1 ribaund,3 asist,2. maçta 12 sayı,7 asist,1 ribaund yapmış Hickman,daha nasıl anlayacaklar abi :)

İşin ilginç tarafı bize karşı da 2 sene önce ilk maçta 24 sayı,5 asist,5 ribaund,2. maçta da 18 sayı,6 asist,1 ribaund yapmış :)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #8320 : 01 Temmuz 2014, 23:53:38 »
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 00:02:11 Gönderen: Umut »
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı sütçü

• Üye
  • Yer: Konya - Rize
    • @yuruboyka
« Yanıtla #8321 : 01 Temmuz 2014, 23:56:25 »
Ruslar çıldırmış, piyasanın içine etmek böyle bir şey.

@Eurohoopsnet
We have a done deal folks! Malcolm Delany (@foe23) to @lokobasket for two years and 5 millions $ in total

"CORRECTION: We have a deal folks! Malcolm Delany (@foe23) to @lokobasket for two years and 2.5 millions $ in total" şeklinde düzelttiler.
Hepsini alsınlar piyasadaki oyuncuların. Amaçları belli 12 kişi sahaya çıkacak ve tüm yıldızları alamazlar. Versinler tonlarca para. Zaten başka veren takım da yok. Geriye kalanları normal fiyatlardan biz alalım. Sonra 2012 Oly gibi sürprizi yapalım onlara. Umarım bu sene bir intikam maçı olur.

Çevrimdışı Lawrence

• Üye
« Yanıtla #8322 : 02 Temmuz 2014, 00:11:01 »
Hickman yanında Ohayon'u getirsin.

Çevrimdışı cmbhdr

• Üye
  • Yer: Sivas
    • cembahadiracar
« Yanıtla #8323 : 02 Temmuz 2014, 00:18:39 »
Obradovic ve Gherardini var takımın ve transfer komitesinin başında eskisi gibi Nedim Karakaş yok.Cska istediği kadar parasıyla görgüsüzlük yapsın piyasayı kızıştırsın.Geçen sene Bjelica'nın Barcelona'yı değil bizi seçmesindeki etkeni unutmayalım.Kim gelirse gelsin bu ekip takım için en iyi olanı yapacaktır Cska gibi menajerlerin kuklası olup günlük başarı peşinde koşacaksan Obradovic'in ne işi var bu klupte!
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahçe!

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8324 : 02 Temmuz 2014, 00:19:56 »
Oyuncunun gogsunde Fenerbahce armasi olunca, idrak bakimindan zorluk cekmiyorlar; daha iyi anliyorlar :)
Aynen abi,orası öyle :)

Yalnız Hickman'ı Bo ile karşılaştıranlar olmuş bazı yerlerde,Hickman ile Bo'nun benzer olan tek özelliği ikisinin de iyi penetre etmesi,hatta Hickman daha dengeli bile bitirir,penetre edip çok zor durumda kaldığında Bo dışarda boş oyuncuyu bulamaz ama Hickman rahatlıkla bulur,oyun görüşü ve asistleri karşılaştırılmayacak kadar daha iyidir Hickman'ın,gününde olursa da leblebi gibi 3lük sokar.Ama tabi oyun kurucu bölgesinde de rahatladığımızı düşünenler de oldukça yanılır,kesinlikle 1 oyun kurucu daha alacaktır Obradovic,daha önce de dediğim gibi ben Hickman'ın 1 numaradan çok 2'de kullanılacağını düşünüyorum.

Alacağımız oyun kurucu,Bogdanovic(inşallah) ve Hickman arasında yani bu 3lü arasında 1 ve 2 numaralı pozisyonları sürekli değişerek oynayacağımızı düşünüyorum ben avrupada,çok da iyi olur.