Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970278 defa)

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8370 : 02 Temmuz 2014, 03:42:59 »
Öncelikle yeni transferimiz Hickman hayırlı olsun.McCalebb'i severdim ama maalesef belli handikapları vardı,yolu açık olsun.Hickman'ın Dünya Şampiyonasında oynamaması bizim için avantaj.Hem yıpranmaz hem sene başı kampına katılır,tekrar hayırlı olsun,yeni hamleleri bekliyoruz :D

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8371 : 02 Temmuz 2014, 04:09:17 »
Benimde istememe sebebim bu. Şutu iyidir ama bu sene euroleaguede atamadı. Liderdir ama fazla liderlik verilmedi şu ana kadar. Daha garanti bir isim olmalı bence pg. Aynı şekilde zaten elimizde bir Bojan var. Çok iyi skorer ama bu sene atamadı... Huertel'in de Bojan gibi olma ihtimali var haliyle

tabi benim de ilk tercihim değildi ama teo gitti calathes gidici huertası barca bırakmıyor heurtel de her sene üstüne koyarak oynuyor o zaman heurtel gelirse iyi olur dedim yoksa bana calathes mi heurtel mi gelir diye sorsalar sizin gibi calathes derim tabiki ;)

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8372 : 02 Temmuz 2014, 06:22:29 »
Hickman'dan sonra Goudelock da bizde sanırım. Bence Goudelock kesinleşirse Bogdan'a da elveda diyebiliriz. Hala bu takımın bir guarda daha ihtiyacı var bana göre. Heurtel gelecek dertler bitecek diyorum ben.

Teo-Calathes-Bogdan

vs

Heurtel-Hickman-Goudelock

Çok acayip ama ikincisi daha çok içime siniyor.

Çevrimdışı narcikmazi

• Üye
  • Yer: Istanbul
    • @skayalar2
« Yanıtla #8373 : 02 Temmuz 2014, 07:01:08 »

Bu saatten sonra en bomba, en olabilirliği yüksek 3'lü; Hickman + Bogdan + Heurtel

5.numaraya Semih, bir tane de 4 numara aldık mı tamamdır inşallahülazim.
Tabi Serhat ve Can'ın da geldiğini varsayarsak..
Eksik gedik olursa, ki banko olur bizim gibi bahtsız kulüpte, orası da kervan yolda düzülür..
Yıl 1998
Yer Abdi İpekçi
Fenerbahçe 99-84 Zalgiris Kaunas
Ordaydım...

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #8374 : 02 Temmuz 2014, 07:10:01 »
Son sampiyonlugumuzun bir numarali sebebidir Bo

Varsa hakkim sonuna kadar helal olsun, yeni takiminda da ona basarilar diliyorum
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı hercumerc

• Üye
  • Yer: Tampa,FL
« Yanıtla #8375 : 02 Temmuz 2014, 07:16:59 »
http://nbadraftblog.com/2011-articles/scouting-report-andrew-goudelock.html

http://www.draftexpress.com/profile/Andrew-Goudelock-6340/

http://www.nbadraft.net/players/andrew-goudelock

Andrew Goudelock olur mu olmaz mi bilmiyorum ama ben bu tarz yabancilarin alinmasi taraftariyim. Draft raporlarina baktim genelde NBA de sorun olacak ama avrupada cok da problem olmayan eksikliklerden bahsediliyor. Avrupa standartlarinda cok iyi bir skorer ve iyi bir sutor. Bu transfer olursa ben sahsen sevinirim ama ayni zamanda Goudelock'un gelmesi Bogdanovic'lerden birinin olmayacagi anlamini da tasiyabilir. Hayirlisi  olsun...

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #8376 : 02 Temmuz 2014, 07:23:11 »
Bu sene kendimce kadro yaparken Bo'yu bir yerlere koyuyurdum hep. Gitmesine üzüldüm. En büyük zaafı, şutu konusunda seneye iyi başlayınca nasıl mutlu olmuştum. Yolu açık olsun. Avrupa'da adından daha sıkça söz ettirir.

Hickman transferine gelince siftahı yapmışız. Hayırlı uğurlu olsun. "Bir şampiyonun yüreğini asla hor görmeyin." denecek birisi kendisi ancak kan uyuşmazlığı riskini biraz fazla korkutuyor beni. İnşallah yanılırım.

Bogdan'ı transfer edemememiz durumunda değil ama CSKA'yı tercih etmesi durumunda büyük hayal kırıklığı olur benim için.

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #8377 : 02 Temmuz 2014, 07:35:49 »
Telefondayım paylaşamıyorum, "Fatih Altaylı - Kandırmayın Fenerbahçelileri" diye aratırsanız amacımı anlarsınız. :)
Hahahah :) çok özür dilerim

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8378 : 02 Temmuz 2014, 07:44:11 »
Geçen seneki maccabi  yi sormuştum kimse beni iplemedi :(
Hatırladım
David logan ile beraber oynuyordu hickman.  Logan 2 oynuyordu hickman pg olarak oynuyordu
Aslında hickman ohayon 1 numarayı oyun sistemine göre bölüşüyordu. Birde (Allah gunah yazmasjn çirkin bir adam ) roat diye guard vardı. Bir işe yaramaz ama bizim İsrail'deki maçta efsane oynamış idi :(

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8379 : 02 Temmuz 2014, 07:47:03 »
Başar
Vallaha acayip olur o yazdığın ama zor gibi
Takımın sanki ihtiyacı Calathes
Egolarimizin (kötü laf değil benim için de geçerli ) ihtiyaci bogdan
Ikiside olmazsa :( :( :( 

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #8380 : 02 Temmuz 2014, 08:47:10 »
Ricky Hickman Fenerbahçe'mize hayırlı olsun, çalışkan bir adam ve koçun geçen sene çok kez dile getirdiği gibi hayatı basketbol olan düzgün bir adam :)

Transferi sonrası facebook'taki hayran sayfasında maccabi taraftarlarına teşekkür ettikten sonra şöyle demiş;
I Just signed to play for Fenerbache Ulker!!! Excited to come play for the club and experience istanbul.... looking forward to a successful year... Very Motivated to help get Fenerbache as many titles as possible..Anything is possible just believe and put in the work!!

Türkçe meali;
Fenerbahçe'de oynamak için az önce imza attım. Bu kulupte oynamak ve İstanbul'u tecrübe etmek için heyecan duyuyorum. Başarılı bir yıl olmasını diliyorum. Fenerbahçe'ye mümkün olduğunca fazla birincilik kazandırmak için oldukça motiveyim. Eğer çalışır ve inanırsanız herşey mümkündür!

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #8381 : 02 Temmuz 2014, 08:59:38 »
Andrew Goudelocku beğenmeyenler görüyorum, açık ve net soruyorum o tapılan Teodosiçin ne fazlası var bu çocuktan? Bence Goudelock çok daha iyi bir oyuncu ve Hickman ile de çok iyi ikili olurlar. Melihin Kenanın bunları yedeklediği ortamda kısa rotasyonunda inşallah sakatlık ta olmazsa çok sıkıntı yaşamayız bence :)

Çevrimdışı bödöfff

• Üye
  • Yer: mersin
    • @bodofff
« Yanıtla #8382 : 02 Temmuz 2014, 09:02:12 »
sezon başında ve ortalarında zoric'ten kimse memnun değildi. şimdi kime baksam zoric'i gözü kapalı 5 numaraya rotasyona yazıyor. herkesin içine sinmiş gibi. final serisindeki oyunu mu bu fikrin değişmesine neden oldu acaba. tüm ligi ve avrupa'yı zoric'e emanet etmek mantıklı mı yoksa cüsseli, 4-5 oynayabilen bir pf transferi geleceği düşünülerek mi ses çıkarılmıyor?
en kötü gün bugünse, bugün de fenerbahçe.

Çevrimdışı aaksulu

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #8383 : 02 Temmuz 2014, 09:58:24 »
Goudelock bugün açıklanır sanırım.
Twitterdan Hickman ve TBF hesaplarını takibe başlamış.
Başarılı olur ya da olmaz bilmiyorum ama tarzı heyecan verici. Hayırlısı olsun.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #8384 : 02 Temmuz 2014, 10:12:04 »
Goudelock bugün açıklanır sanırım.
Twitterdan Hickman ve TBF hesaplarını takibe başlamış.
Başarılı olur ya da olmaz bilmiyorum ama tarzı heyecan verici. Hayırlısı olsun.

Heyecanlanmamak elde değil 2011 de üçlük yarışmasına katılmış NCAA'de.
NCAA 3 point Contest 2011. Final. Chris Warren vs Andrew Goudelock