Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970254 defa)

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8385 : 02 Temmuz 2014, 10:39:20 »
The deal between @0goudelock and @fenerbahceulker is expected to be completed in the next hours - eurohoops

Çevrimdışı ardglr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ardaguler
« Yanıtla #8386 : 02 Temmuz 2014, 10:47:48 »
Kadro yapmayı bıraktım demiştim ama öyle sözler yutuldu ki ben de yutsam sıkıntı olmaz :)

Hickman-Calathes-Kenan

Goudelock-Melih-Can

Bogdan(Bojan)-Emir-Serhat

Bjelica-Hidayet-Freeland(Vesely)

Zoric-Oğuz-Semih

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Van
« Yanıtla #8387 : 02 Temmuz 2014, 10:49:56 »
goudelock un videolarına baktımda biraz, belki hiç alaksı yok ama bana bi damir mrsic tadı verdi.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #8388 : 02 Temmuz 2014, 10:58:28 »
Eurohoops'a göre;
- Teodosic 7m €'ya 3 yıllık sözleşme imzalamış ve bonuslar vesaire dahil değil bu ücrete :D
- Calathes'in ceza durumu belli olmadığı için Yunanistan milli takımında oynaması muammaymış ancak büyük ihtimalle oynayamayacakmış (eğer ceza avrupada geçerli olursa EL'nin ilk 3-4 maçını kaçırma durumu var iyi bir yatırım olmayabilir bu açıdan)
- Kleiza ispanya'daki dünya kupasında Litvanya formasını giymeyecekmiş, sakatlıklarının geçmesi için zaman istiyormuş

Çevrimdışı Lawrence

• Üye
« Yanıtla #8389 : 02 Temmuz 2014, 11:03:54 »
CJ Wallace serbest kalmış. Aradığımız 4-5 olabilir.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #8390 : 02 Temmuz 2014, 11:11:51 »
Bogdan gelmiyor herhalde..hayirlisi..

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
« Yanıtla #8391 : 02 Temmuz 2014, 11:14:08 »
Calathes gelirse milli takıma gidemeyecek olması bizim için sezon öncesi hazırlıkta iyi olur. Euroleague ilk 3-4 maçında oynamayacak olması da o kadar önemli değil.
Şimdiye kadar anlaşılan isimlerde sevindiğim bir noktada sezon öncesi hazırlık imkanı engelleyecek milli takım durumlarının olmaması. Andrew Goudelock , Ricky Hickman , olursa Calathes ve Semih Erden. Ergen bir iyilik yapsa da keşke bizim oyunculardan kimseyi milli takıma çağırmasa.
Koçun geçen sezon için sezon öncesi yeterince çalışamamanın acısını ileride göreceğimizi biliyordum gibi bir açıklaması vardı yanlış hatırlamıyorsam eğer.

Çevrimdışı loslakers

• Üye
  • Yer: Tekirdağ
« Yanıtla #8392 : 02 Temmuz 2014, 11:15:19 »
Goudelock gelip acil şu meşhur floater'ını sergilesinde gerginliğimi alsın.Orucu uykuya tutturan adamım ben,bu kadar olumsuzluğu bünye kaldırmıyor.Bir kişi daha Bogdan Bogdanovic işi zora girdi derse kafayı yemeye ramak kalacak :(
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 11:16:33 Gönderen: loslakers »

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #8393 : 02 Temmuz 2014, 11:16:58 »
Goudelock gelip acil şu meşhur floater'ını sergilesinde gerginliğimi alsın.Orucu uykuya tutturan adamım ben,bir kişi daha Bogdan Bogdanovic işi zora girdi derse kafayı yemeye ramak kalacak :(

valla geçen sene lider lider diyorduk, Goudelock gelirse liderlik yapabilir, zor anlarda şutuna güvenebileceğimiz bir isim bence.

Çevrimdışı loslakers

• Üye
  • Yer: Tekirdağ
« Yanıtla #8394 : 02 Temmuz 2014, 11:23:39 »
valla geçen sene lider lider diyorduk, Goudelock gelirse liderlik yapabilir, zor anlarda şutuna güvenebileceğimiz bir isim bence.
Abi vallahi bu konuda ne dersem yalan olur,çünkü Kazan'da geçirdiği seneyi hiç takip etmedim sadece Valencia ile oynadıkları final serisini takip etme fırsatım oldu.Yalnız Lakers'ı desteklediğim için az buz da olsa hakimim.Müthiş şutör,floater'ı var,sistem iinde çok iyi skor katkısı verecektir.Mini-Mamba lakabı takılmıştı hatta,skorer yönü hayli iyi bir oyuncu faydası dokunur elbet fazla fazla.

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #8395 : 02 Temmuz 2014, 11:25:20 »
Trafiği en yoğun başlık olduğu için buraya koyayım dedim (modlar uygun başlığa da ekleyecektir): GSLH final maçına çıkmamasıyla ilgili İngilizce bir sayfayı yayıp durmuştu, geç de olsa bir cevabımız oldu. Ben Eurohoops ve Sportando'ya mentionladım. Siz de bildiğiniz yabancı kişi/sitelere gönderirseniz çok iyi olur.

http://noavas.blogspot.com.tr/2014/07/why-did-galatasaray-not-take-field-on.html

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #8396 : 02 Temmuz 2014, 11:25:46 »
CJ Wallace serbest kalmış. Aradığımız 4-5 olabilir.

dostum sen niye böyle tuhaf tuhaf adamları yazıyorsun devamlı :D
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 11:27:01 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Alper Zeynel

• Üye
« Yanıtla #8397 : 02 Temmuz 2014, 11:46:42 »

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın yeni transferi Ricky Hickman, Fenerbahçe forması giyeceği ve Zeljko Obradovic ile çalışacağı için çok mutlu olduğunu ve Fenerbahçe forması altında kazanabileceği tüm kupaları kazanmak istediğini söyledi.

Yeni transferimiz Ricky Hickman, ilk açıklamalarını Resmi İnternet Sitemize yaptı. Hickman "Fenerbahçe Ülker gibi bir takımın parçası olacağım ve Zeljko Obradovic'in antrenörlüğünü yaptığı bir ekipte bulunacağım için çok mutluyum. Geçtiğimiz yıl Euroleague şampiyonu olan bir takımda yer alıyordum ve benim için harika bir sezondu. Ama artık önümüzdeki sezona ve Fenerbahçe Ülker ile özel işler başarabilmeye konsantre oluyorum. Amacım, Fenerbahçe formasıyla birlikte kazanabileceğim tüm kupalarda mutlu sona ulaşmak olacak" şeklinde konuştu.

Zeljko Obradovic ve takım arkadaşları hakkında ise Hickman "Zeljko Obradovic ile çalışabilmek için sabırsızlanıyorum. Onun, benim kariyerim için büyük bir şans olduğunu biliyorum. Çünkü ben gelişimi ve öğrenmeyi seven bir oyuncuyum. Avrupa'da da oyuncu geliştirme konusunda Obradovic'ten daha iyi bir koç yok. Saygı duyduğum birçok oyuncudan Obradovic hakkında aynı şeyleri duydum. Takımda bulunan birçok yetenekli Fenerbahçe Ülker oyuncusuyla birlikte mücadele etmeye ve iyi işler başarmaya çalışacağım" ifadelerini kullandı.

Son olarak taraftarlara mesajlarını ileten Ricky Hickman "Bana kısa sürede gösterdiğiniz ilgi ve hoş geldin mesajları için çok teşekkür ederim. Sizlere, elimden gelenin en iyisini vereceğime ve harika işler başarmak için takımıma yardımcı olacağıma söz veriyorum" dedi.

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #8398 : 02 Temmuz 2014, 12:00:33 »
Vallahi bu goudelock denen adam el üstü olsun , boş olsun mesafe tanımaksızın pat pat atıyor :D

Çevrimdışı aaksulu

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #8399 : 02 Temmuz 2014, 12:01:56 »
Zafere giden tek yol yoktur. Maccabi Hickman-Ohayon-Rice ile EL şampiyonu oldu. Barcelona, FB taraftarının küçük gördüğü Huertas'ın direksiyonda olduğu takımla lig şampiyonu oldu. Üstelik iki takım da finalde, beyin takımı Madrid'i yendi.

Şampiyonlukların temelinde coşku vardır. Coşkusuz takım ne yaparsa yapsın başarılı olamıyor. Bir de savunma kısmında özveri gerekiyor.
Oyunculara anlamsız yükler bindiriyoruz, sonra sezon içinde herkes Haydaaaa diyor. Zoric bence çok iyi bir pivot ama ne beklediğini bilirsen. Ya da Bogdan veya Goudelock arasında ne kadar fark olabilir ki? Ama geçen gün de dediğim gibi sırf herhangi bir branşta transfer şampiyonu olmak için yaşayan insanlar var. Çok sabırsız insanlar var. Bu branşı çocuk yönetmiyor, elinde var olan maddiyatla en iyi malzemeyi oluşturmaya çalışılıyor. Teodosic mesela neden gelmedi? Çünkü onu isteyen takım Avrupa'nın en zengin takımı. Bogdan gelmezse büyük ihtimal CSKA ya da Barcelona'ya gidecek. Yani bize gelmeyen adamların bize gelmemesi için yeterli sebepleri var.

Ben 4-5 rotasyonunu merak ediyorum daha çok. Zoric-Oğuz-Bjelica yanına 2 oyuncu daha ister. Hadi Semih geldi diyelim, bir oyuncu daha gerekli. O zaman da 6 değil de 7 yabancı olacak gibi. Bakalım ne olacak.