Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970526 defa)

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8520 : 02 Temmuz 2014, 18:11:01 »
ne demek ..
İvan ile başladık 3 sene bi min 5 sene de Obra ile devam edelim .. :)
senin canın sağolsun . uzakta da olsa dostlarımız olduğunu biliyoruz sıkınt yok o yüzden sen rahat ol

abi transferler olmazsa küfür et canın sağolsun ama ilgilendiğimiz ve ciddi konuştuğumuz biliniyor. en azından kendimizi öyle avuturu.
caska mevzuatı belli . bogdan ve calathes için ben dua ediyorum ama zor görünüyor bakalım hayırlısı diyelim
Senin memleketten firma buraya iş yapıyor teslim alması ile uğraşıyorum allak bullak oldum resmen.
Calathes+ bojdan olmaz gibi geliyor bana kısa rotasyonu fazla olmuş oluyor gibi geliyor.
Bojan için nba haberleri doğru ise olabilir.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8521 : 02 Temmuz 2014, 18:38:34 »
Hickman, Gaude, Bjelica, Zoric ve Emir... Bojan NBA yaparsa şu anda elimizdeki 5'li bu... lig için bir tane uzun hakkımız var ama Bojan giderse 3 numarada fizik olarak muazzam ezileceğiz... Elde bir tek Serhat var 3 savunabilecek, hadi fiziği ile o da gelirse Can Altıntığ.... Ligde bu boşluğu doldurabileceğimiz oyuncu da yok gibi... Hem Calathes hem de uzun gelirse lig için kontenjanı aşıyoruz... Acayip paralar verip de sadece EL için oyuncu alır mıyız; sanmam. Ama şu guard rotasyonu da bana soru işareti geliyor.... Aslında federasyonun aldığı karar bizi çok etkiledi; Emir atsan atılmaz satsan satılmaz duruma geldi çünkü Bojan giderse eldeki tek 3 numaramız...

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #8522 : 02 Temmuz 2014, 18:43:59 »
Şöyle düşündüm umarım olur;

Bogdan'ı alalım. Calathes Nba de kalsın, Avrupa'ya dönmesin.

Seneye yeterli verimi alamazsak Hickman veya Goudelock'tan birinin yerine Calathes i alırız  :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #8523 : 02 Temmuz 2014, 18:48:16 »
Hickman, Gaude, Bjelica, Zoric ve Emir... Bojan NBA yaparsa şu anda elimizdeki 5'li bu... lig için bir tane uzun hakkımız var ama Bojan giderse 3 numarada fizik olarak muazzam ezileceğiz... Elde bir tek Serhat var 3 savunabilecek, hadi fiziği ile o da gelirse Can Altıntığ.... Ligde bu boşluğu doldurabileceğimiz oyuncu da yok gibi... Hem Calathes hem de uzun gelirse lig için kontenjanı aşıyoruz... Acayip paralar verip de sadece EL için oyuncu alır mıyız; sanmam. Ama şu guard rotasyonu da bana soru işareti geliyor.... Aslında federasyonun aldığı karar bizi çok etkiledi; Emir atsan atılmaz satsan satılmaz duruma geldi çünkü Bojan giderse eldeki tek 3 numaramız...
Bojan giderse mutlaka yerine bir 3 numara alınacaktır.Ben Moss tarzı biri ya da direk Moss'u alırsak Bojan'dan daha iyi olur kanaatindeyim savunması ve atletizmiyle büyük katkı verir.Takımda Bojan'ın yapabilceklerini yapan kişi sayısı çoğaldı ancak atletizm ve savunması güçlü oyuncu sayısı az.

Çevrimdışı Leggenda di Trieste

• Üye
  • Yer: Pendik
« Yanıtla #8524 : 02 Temmuz 2014, 18:59:47 »
Bojan ın NBA e gideceği tahminimde yanılmayacağım gibi
Bogdan,Serhat,Semih? ve 4 numara transferiyle kadro tamamlanır gibi
bugün Euroleague takım kaptanları toplantısına da ömer değil emir katılmış
ömer 'abi-kaptan' olarak kalır diyordum ama son senesini doğuşta geçirecek gibi

hickman - kenan - berk
goudelock - melih - serhat
bogdan - emir - metecan
bjelica - (PF) - berkay
zoric - oğuz - semih

GİDENLER                                 GELENLER
Bo Mccalebb                             R. Hickman/A. Goudelock
Bojan B. (NBA)                         Bogdan B.
L. Kleiza/İlkan K.                      (PF)
B. Sekulic/G. Vidmar                 Semih E.
İzzet T.                                    Berkay C.
Ömer O.                                   Serhat Ç.
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2014, 17:10:29 Gönderen: Leggenda di Trieste »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #8525 : 02 Temmuz 2014, 19:23:04 »
yabancı transfer kadar yerli transferde önemli. kısa vadede başarı istiyorsak ve ben istiyorum en iyi oyuncuları transfer etmek gerekir. yok efendim gs li yok efendim yaşlı diye düşünmek tartışmasız bence çok büyük hata. avrupada başarılı olan istisnasız bütün takımlarda kendi ülkesinin oyuncularından büyük katkı alıyorlar. ligde altı yabancı, avrupada yedi sekiz yabancı yanına da bir iki yerli oyuncu rotasyonda olursa takım tamam diye düşünmemeli. can, serhat ve semihten önce milli takımda kimler oynayacak acaba.

yabancı transferinde de çok ses getirecek transferler yaparız diye ummuştum ama gelen iki oyuncu benden ses getirmedi. iki yada üç yabancı daha transfer olacaksa umarım onlardan ses gelir.

sistem kurulacak deniyor. gelen ve bahsi geçen isimler çok iyi sistem oyuncuları mı

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #8526 : 02 Temmuz 2014, 19:24:14 »
İki Amerikalı tercihi çok ilginç oldu bence de. Gou-Rick'in yanına Bogdan alınırsa Kenan'a büyük iş düşecek. Bo'nun back-up ı olmaktan daha büyük işler. Bogdan-Rick-Gou üçlüsünde saf PG'ye en yakın olan o olmuş olacak. Bu bir risk ama aynı zamanda Kenan'ın gelişimi açısından da büyük fırsat. Bu dörtlüyle hücum çeşitliliğimiz bayağı artacak ve savunulması karmaşık bir takım haline geliriz.

Calathes-Bogdan veya bu şekildeki herhangi yabancı ikili uzun konusunda çok sıkıştırır bizi. Emir'in durumu halen karışıkken, elimizde yabancı oyuncumuz fazlayken 4-5'e minimum bir yabancı olmaksızın sezona girmemeliyiz. O yüzden ben ihtimal vermiyorum.
Üçlük yarışmasında tepeden hiç atamamış , bu da gözüme çarptı :)

3lük yarışmasında diğer rakibi de 5te 0 çekti galiba. Panya aldatır,yansıma vs. Bazı oyuncular en iyi köşelerden atar mesela, çemberi en net gördükleri nokta orasıdır. :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #8527 : 02 Temmuz 2014, 19:27:10 »
ksk den ne aldığı bizi ilgilendirmez ki
Melih de Erdemir de aldığının 3 katı ile geldi bize ..
bu arz talep meselesidir.

eğer rakam 1350 tl ise 450 bin euro yapıyor.
mevcut şartlarda çok uygun bir rakam .
daha da altında kurbana deve anca alırız zaten :)

Kurbana deve de alamazsın. Deve en pahalı hayvan sen biliyon mu :)

Çevrimdışı aaksulu

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #8528 : 02 Temmuz 2014, 19:31:48 »
Kenan kendi jenerasyonunun en özel yeteneğiyse onu da planların içinde düşünmek gerek. Ayrıca 2 skorer oyuncu transferiyle Kenan'ın omuzlarındaki skor yükü azalacak. Ben zaten Kenan sakatlanana kadar performansından çok memnundum. Partizan deplasmanındaki sakinliği benim için bir ölçü. Saf bir guard gelse bile özellikle lig maçlarında Kenan'ın gelişimi sürecektir. Obra ile Melih'in ve Oğuz'un çıkışı da malum. Melih konusunda ben yanıldım açıkçası (olumlu anlamda)

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #8529 : 02 Temmuz 2014, 19:32:43 »
Kurbana deve de alamazsın. Deve en pahalı hayvan sen biliyon mu :)
  :D
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8530 : 02 Temmuz 2014, 19:58:21 »
VASİLİJE MİCİC.

Efes yolcusu galiba

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #8531 : 02 Temmuz 2014, 20:00:44 »
Başar
Vallaha acayip olur o yazdığın ama zor gibi
Takımın sanki ihtiyacı Calathes
Egolarimizin (kötü laf değil benim için de geçerli ) ihtiyaci bogdan
Ikiside olmazsa :( :( :( 

Abi zor ama bütçe biraz zorlanırsa imkansız değil. Bugün birkaç yerde Nets'in Bojan'ı istediği haberlerini görünce iyice umutlandım. Bence Nick - Bogdan - Hickman - Gou dörtlüsü her anlamda çok iş yapar.
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 20:01:48 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8532 : 02 Temmuz 2014, 20:12:27 »
kadronun şekillenmesi beklemek lazım. Bojan işi nettir bence gitmesi ya da kalması. Reis tüm bunlara göre kafasındaki takımı kuracaktır.

Geçen sezona bo emir kenan ve melih topa yön veren isimlerdi.
bo yerine hikmann ve gude geldi, olası bogdan transferi ile çok daha çeşitlenecek 1-2 numaralar.

ricky kenan berk
gude melih can
bogdan emir serhat
bjelica xxxx
zoric oğuz semih

emir milli takıma çağrıldı her türlü yerli olur. Xxx yerine Claver patlatsak müthiş olur. Tyus freeland da olur.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

FT23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8533 : 02 Temmuz 2014, 20:13:49 »
Bojan gider Bogdan gelirse bence 3 numaraya transfer yok. Goudelock şutör olarak aratmaz zaten. Bogdanda 3 oynayabiliyor. Bunun dışında emir zaten 3. Ribaund katkısı olarak belki sorun yaşarız

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #8534 : 02 Temmuz 2014, 20:14:11 »
Bojan NBA  yaparsa çok eziliri 3 numarada...Bogdan hücumda 3 oynar ama savunmada ezerler adami.su an ben kisa hamlesi beklemiyorum bojanin NBA haberi ve emirin statüsünden dolayı..su an için 1 yabancı hakkimiz varsa (8 yabanciyla değil emirle 7 yabancı yapacaksak) 4 numara alinir..
Su 1-2 gün içinde yerliler aciklancaktir..sonra muhtemelen 4 numarada ne yapacaksak...
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 20:16:48 Gönderen: Vanguards of FB »